produkty Lush - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 19:40   #61
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
A jakie ma działanie tea tree water?
Moja wishlista lushowa sie wydłuża: i oprócz Godivy, Herbalism chyba trafią tam:zapach waniliowy (na mnie lush widać działa jak i na Ciebie, nagle zaczynają sie podobać zapachy, które wcześniej wręcz odrzucały) , Marilyn, Daddyo, puder do ciała Bare Naked Lady
Tea tree water to toner. Spryskuje nim twarz bezpośrednio, a nastpnie przecieram wacikiem. Cudownie odświeża i w moim wypadku wygładza- albo mam takie wrażenie. Stosuję go rano po myciu twarzy, przed kremem i makijażem oczywiście
Wieczorem, po zmyciu makijażu, maseczce itd
Gdy zdarza mi sie być cały dzień bez makijazu wtedy odświeżam sobie nim twarz w ciągu dnia. Szybko i przyjemnie.
DaddyO miałam gdy byłam jeszcze blond. Staram się być ciemniejsza od pół roku, ale farba mi dość szybko schodzi ;/
Mam ochotę wypróbować Caca Brun, ale muszę skonsultować się z jakąś mądrą sprzedawczynią. Boję się efektu gdy henna będzie schodzić z włosów.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 00:12   #62
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Tak ładnie się rozpuści od ciepła
rzeczywiście działa nosiłam go ostatnio w pracy w kieszeni i zdecydowanie łatwiej nakładało się go na usta dziękuję za wskazówkę

Cytat:
Faktycznie w aplikacji łatwy nie jest,ale ja dostałam ten preparat kiedy było bardzooo zimno-wtedy świetnie się go aplikowało
no to jak go nakładać?

nadi doskonale Cię rozumiem.. ja też co chwilę wymyślam coś nowego chyba zamówię sobie na stronce
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:26   #63
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

[QUOTE=martiryb;18008600]rzeczywiście działa nosiłam go ostatnio w pracy w kieszeni i zdecydowanie łatwiej nakładało się go na usta dziękuję za wskazówkę [quote]

Nie ma za co


Cytat:
no to jak go nakładać?
U mnie zmrożony cukier nakładał się lepiej niż kiedy go przechowuję w temperaturze pokojowej Z tym peelingiem to chyba na odwrót niż z lip balm W każdym razie ja i tak najczęściej go zjadam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:09   #64
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Mam moje Lushki!

nie wiem od czego zacząć...
Może od tego że nie miałam pojęcia co robić z Babyface... Straszliwy tłuścioch Ale zrobiłam tak: masuję buzię BF, następnie namydlam ręce Fresh Farmacy (bardzoo mi się spodobał jej świeży, lekko ziołowy zapach) i zmywam tym BF. Działa Skóra miękka, miła w dotyku. Super
Mydło Noubar pachnie oszałamiająco!!! orzechy, pistacje mniammmm... Skóra trochę mnie piecze, ale jak po wszystkim, zawsze muszę nałożyć balsam! więc nie ma większego znaczenia.
Jestem ZACHWYCONA Godivą! Nie dość, że bosko pachnie, ma świetną kolorową kostkę, pieni się lepiej niż moje wszystkie dotychczasowe szampony to jeszcze włosy są bardzo miękkie po niej i takie milutkie Zdecydowany faworyt! Już mam dwa kolejne na wishliście i się właśnie zastanawiam, w jakim czasie trzeba użyć takiego szamponu? Bo nie kupię dwóch kolejnych jak termin ważności jest np miesiąc...? marzy mi się Trichomania i New
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 10:22   #65
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: produkty Lush

Uch, jestem Lushomaniaczka ;P Zamawiam sama ze strony Angielskiej. I szczerze mówiąc po przeliczeniu nie wychodzi wcale tak źle ;P Są to jedyne mydełka które mnie nie wysuszają i nie alergizują. Jak dotąd alergii dostałam na nieszczęsny Dream Cream :/ i to koszmarnej. Nie jestem stanie żyć bez MangeToo, Aqua Mirabilis, American Cream, Godivy, Seaniku, Honey I washed, Porrige, i bubble barsów które notabene starczają mi na tyle samo co płyn do kąpieli a wydaje mi się że mimo wszystko ich działanie na skóre jest nieporównywalnie lepsze. Nie wysuszają.

Natomiast mam pytanie. Czy kogoś wysypało po Enzymionie? Zmieniłam w październiku całkowicie swoja pielęgnację na Lsuh. Używam na zmianę Coal Face z Fresh Farmacy rano, a wieczorem po demakijażu Angels on Bare Skin. Potem wieczorem Tea Tree a w dzień Breathe. I Enzymion. Na ewentualne niespodzianki Grease. Tylko zaczęły mi się od około grudnia/stycznia robić niespodzianki w postaci pryszczyków, zaskórników, czarnych kropek i grudek, a najgorsze to w postaci takich twardych bolesnych czerwonych kul pod skórą które nigdy mi się nie robiły do tej pory i nawet nie wiem co to jest Pomału starałam się eliminować po jednym produkcie żeby dociec co mi zaszkodziło ale w dalszym ciągu nie mogę wyleczyć twarzy i robią się nowe ciekawostki... więc w dalszym ciągu nie do końca wiem co mi zaszkodziło :/ wydaje mi się że mógł to być Enzymion, mam takie przeczucia
Pomocy?
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:06   #66
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: produkty Lush

Ja stosuję enzymion i nic mi się nie dzieje. Ale wszystko zależy od skóry i skłonności do wszelkich niespodzianek na niej. Zmieniłas może podkład? Albo inny kosmetyk? Bo enzymion nie ma tendencji do zapychania. Ja tam jestem z niego bardzo zadowolona.
Kasia85... Babyface jest do zmywania makijażu. Pisałam już jak go używać. Czyli zmoczyć twarz, masować bf (ja wolę bezpośrednio na skórę, ale można też najpierw bf trochę rozpuścić w dłoni, a następnie nałożyć na twarz), a następnie nie spłukiwać, bo to nic nie da Wziąć ręcznik do twarzy, zwilżyć go ciepłą wodą i wytrzeć całość z twarzy. Następnie można (lecz nie trzeba) użyć mydło czy co się chce- zależy od preferencji.
Ja lusha uwielbiam- za całokształt :P
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:34   #67
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

A ja mam pyt. odnośnie wymiany pojemniczków na maseczkę.....czy te po tonikach tez mozna oddać do recyklingu, czy tylko czarne z nakrętką?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 10:48   #68
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
A ja mam pyt. odnośnie wymiany pojemniczków na maseczkę.....czy te po tonikach tez mozna oddać do recyklingu, czy tylko czarne z nakrętką?
geoniu - tylko te czarne z zakretka niestety.
zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:27   #69
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
geoniu - tylko te czarne z zakretka niestety.
Czy opakowania po odzywce do włosów mogą byc?? Ile tych opakowań trzeba?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:38   #70
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Czy opakowania po odzywce do włosów mogą byc?? Ile tych opakowań trzeba?

Opakowań musi byc 5. Jesli mówisz o odzywkach w małych buteleczkach z pompka, to ich nie mozna wymieniać. Tylko czarne opakowania.
Miałam nadzieje, ze po tonikach tez, bo sa czarne....jednak zwierzun mówi, że nie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:09   #71
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Opakowań musi byc 5. Jesli mówisz o odzywkach w małych buteleczkach z pompka, to ich nie mozna wymieniać. Tylko czarne opakowania.
Miałam nadzieje, ze po tonikach tez, bo sa czarne....jednak zwierzun mówi, że nie

Chodzi mi o opakowania po odżywkach 250 ml bez pompki. I o opakowanie po kremie pod oczy :
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 14:27   #72
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Nie Tanyiu- tych sie nie wymienia. Tylko czarne zakręcane...tego typu jak w załączniku
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 15:49   #73
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie Tanyiu- tych sie nie wymienia. Tylko czarne zakręcane...tego typu jak w załączniku
Dzięki Geoniu Trochę szkoda, mam kilka opakowań lushowych,a okazuje się, że tylko jedno się nadaje
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:01   #74
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: produkty Lush

Te opakowania, które można wymieniać mają zawsze naklejkę informującą o tym "Bring back 5 BLACK POTS, and get a Fresh Face Mask Free". Są to opakowania z zakrętką, pomimo że opakowania z tonerów mają także kolor czarny to nie podlegają one wymianie. Tylko i wyłącznie pots
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:10   #75
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Kasia85... Babyface jest do zmywania makijażu. Pisałam już jak go używać. Czyli zmoczyć twarz, masować bf (ja wolę bezpośrednio na skórę, ale można też najpierw bf trochę rozpuścić w dłoni, a następnie nałożyć na twarz), a następnie nie spłukiwać, bo to nic nie da Wziąć ręcznik do twarzy, zwilżyć go ciepłą wodą i wytrzeć całość z twarzy. Następnie można (lecz nie trzeba) użyć mydło czy co się chce- zależy od preferencji.
Ja lusha uwielbiam- za całokształt :P

że to nic nie da to niestety wiem ale mam już sposób (zaczerpnięty trochę od Tanyi ) bo z tym ręcznikiem to dla mnie za dużo grzebania trochę a ja zmywam makijaż pianką, i na oczyszczoną buzię nakładam BF, idę do wanny, później jak już się wykąpię zmywam BF Fresh Farmacy schodzi tłuścioch bez problemu, a po Fresh naprawdę czuję się fresh uwielbiam to mydełko.

słuchajcie, bo zanosi mi się na zapas Lushków - czy np nieużywane chwilowo mydełka, szampony itp włożyć do lodówki?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-04-19 o 12:58
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:33   #76
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

że to nic nie da to niestety wiem ale mam już sposób (zaczerpnięty trochę od Tanyi ) bo z tym ręcznikiem to dla mnie za dużo grzebania trochę a ja zmywam makijaż pianką, i na oczyszczoną buzię nakładam BF, idę do wanny, później jak już się wykąpię zmywam BF Fresh Pharmacy schodzi tłuścioch bez problemu, a po Fresh naprawdę czuję się fresh uwielbiam to mydełko.

słuchajcie, bo zanosi mi się na zapas Lushków - czy np nieużywane chwilowo mydełka, szampony itp włożyć do lodówki?
Nic im nie będzie poza lodówką, a przechowywanie w lodówce nie wiem czy coś da. Powkładaj każde mydełko oddzielnie w plastykowe pudełeczka z wieczkiem- takie jak na żywność. Wtedy zapachy się nie ulatniają, ani nie mieszają z innymi. No i lepiej przetrzymuj gdzieś w szafie, nie w łazience, bo tam jest wilgoć i ciepło, więc szybciej mogą tracić zapachy i właściwości.
Tak na przyszłość to nie kupujcie bomb za dużo, bo im szybcej są zużyte po zakupie, tym lepiej. Utleniają (?!) się nieużywane i później już tak fajnie nie gazują wrzucone do wody.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:59   #77
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Nic im nie będzie poza lodówką, a przechowywanie w lodówce nie wiem czy coś da. Powkładaj każde mydełko oddzielnie w plastykowe pudełeczka z wieczkiem- takie jak na żywność. Wtedy zapachy się nie ulatniają, ani nie mieszają z innymi. No i lepiej przetrzymuj gdzieś w szafie, nie w łazience, bo tam jest wilgoć i ciepło, więc szybciej mogą tracić zapachy i właściwości.
Tak na przyszłość to nie kupujcie bomb za dużo, bo im szybcej są zużyte po zakupie, tym lepiej. Utleniają (?!) się nieużywane i później już tak fajnie nie gazują wrzucone do wody.
Ooo to dobrze że mówisz, chociaż bomby mnie aż tak bardzo nie kręcą, za to z mydełkami dobry patent tylko skąd ja pobiorę tyle tych pudełeczek? a w foliówkę nie da rady? ehh najwyżej szynkę będę trzymała gdzie indziej hihi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:41   #78
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam moje Lushki!

nie wiem od czego zacząć...
Może od tego że nie miałam pojęcia co robić z Babyface... Straszliwy tłuścioch Ale zrobiłam tak: masuję buzię BF, następnie namydlam ręce Fresh Farmacy (bardzoo mi się spodobał jej świeży, lekko ziołowy zapach) i zmywam tym BF. Działa Skóra miękka, miła w dotyku. Super
Mydło Noubar pachnie oszałamiająco!!! orzechy, pistacje mniammmm... Skóra trochę mnie piecze, ale jak po wszystkim, zawsze muszę nałożyć balsam! więc nie ma większego znaczenia.
Jestem ZACHWYCONA Godivą! Nie dość, że bosko pachnie, ma świetną kolorową kostkę, pieni się lepiej niż moje wszystkie dotychczasowe szampony to jeszcze włosy są bardzo miękkie po niej i takie milutkie Zdecydowany faworyt! Już mam dwa kolejne na wishliście i się właśnie zastanawiam, w jakim czasie trzeba użyć takiego szamponu? Bo nie kupię dwóch kolejnych jak termin ważności jest np miesiąc...? marzy mi się Trichomania i New
Muszę, po prostu MUSZĘ kupić Godivę!!!ja kiedyś kupowałam American Cream (moja ukochana odżywka, przede wszystkim boski zapach) w większych opakowaniach, a potem zauważyłam, że z czasem zapach zmieniał się, tzn. może dla innych nie było to tak odczuwalne, ale ja wyczuwałam, bo to tak jakby te naturlane składniki psuły sie lub gniły (cóż, nie da sie tego opisać, ale dość nieprzyjemne wrażenie). Kilka razy miałam tak, a potem zaczęłam kupować w takich opakowania, żeby zdążyła zużyć (czyli przy AC jest to małe opakowanie, bo ja ją biorę głównie na grzywke i końce, więc jest dla wydajna). Może jeśli nie otworzysz, to sie tak szybko nie popsują, wiec zawsze lepiej kupić dwa mniejsze niż jedno duże (w innych kosmetykach są utrwalacze i konserwanty, a tu wtedy można być pewnym że to była sama natura )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 22:18   #79
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: produkty Lush

Zaslepiło mnie, nie moge tam znależc , mozna płacic u nich Paypalem?

Mysle nad szamponem Big
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 12:11   #80
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Matko jedyna, uzależniłam się od kolejnych kosmetyków...
Koleżanka przywiozła kolejna porcyjkę Lusha (nie wiem co ja zrobię jak przestanie jeździć do UK )... Stwierdzam, że mydło Sexy Peel jest przecudowne!!! poranny prysznic z nim w roli głównej i człowiek jak nowo narodzony! nie znam mydła, kosmetyku, który by tak orzeźwiająco pachniał cytrynowo-pomarańczowym sorbetem!!!
do szamponów dostałam puszeczkę, fajna bardzo póki co dokańczam Godivę ale New pachnie tak, że już się go doczekać nie mogę!! Ogólnie coraz bardziej mnie wciąga Lush! czemuż go nie ma w naszym zacofanym kraju???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:35   #81
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

babunie niedobry....czem u nic nie mówiłaś ?

Chwal się co tam nabyłas nowego?
Ja z Lushka uwielbiam biga i ultra bland.
Mazidelko ultra b. własnie mi sie skonczyło i czym predzej musze nabyc nowe.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:30   #82
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: produkty Lush

Hej dziewczyny, mam pytanie, czy z jakiejś strony Lush (np. niemieckiej) jest wysyłka do PL? bo na stronie UK piszą, ze tylko Wyspy.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:08   #83
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie, czy z jakiejś strony Lush (np. niemieckiej) jest wysyłka do PL? bo na stronie UK piszą, ze tylko Wyspy.

Z UK jest wysyłka do Polski, nie słyszałam, żeby ktoś zamawiał z innego kraju.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-04-29 o 09:09
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:04   #84
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie, czy z jakiejś strony Lush (np. niemieckiej) jest wysyłka do PL? bo na stronie UK piszą, ze tylko Wyspy.
Z UK zamawiałyśmy i doszło bez problemu
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:40   #85
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Z UK zamawiałyśmy i doszło bez problemu
a może napiszecie coś bliżej? jak długo leci paczka, ile wysyłka? fajnie byłoby to podczepić do pierwszego posta
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:42   #86
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a może napiszecie coś bliżej? jak długo leci paczka, ile wysyłka? fajnie byłoby to podczepić do pierwszego posta
Przesyłka uzależniona od wagi, także cięzko powiedzieć, a leciała około tygodnia. Gratisów mało.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:53   #87
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Przesyłka uzależniona od wagi, także cięzko powiedzieć, a leciała około tygodnia. Gratisów mało.
aha
ciekawi mnie po prostu jakie to kwoty. Kawałki funta, 2 funty mniej więcej za szt? tak w przybliżeniu
zakochałam się w Babyface. Ale niestety szybko się zużywa ehhh....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 11:57   #88
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aha
ciekawi mnie po prostu jakie to kwoty. Kawałki funta, 2 funty mniej więcej za szt? tak w przybliżeniu
zakochałam się w Babyface. Ale niestety szybko się zużywa ehhh....
Najtaniej koło 7 chyba potem tylko rośnie ( ale napisałam chyba, bo to nie ja zamawiałam )
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:01   #89
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Najtaniej koło 7 chyba potem tylko rośnie ( ale napisałam chyba, bo to nie ja zamawiałam )
aaha.. czyli jak wszędzie, lepiej zamawiać więcej ehh czemu tacy oni sprytni?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 13:01   #90
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: produkty Lush

Może któraś pokusi się o organizację zamówienia? ;>

wrzuciłam do koszyka moje must have i wyszło mi 150zł bez przesyłki

Edytowane przez lukrecja222
Czas edycji: 2010-04-29 o 14:23
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.