makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-14, 12:14   #31
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Makijaż pernamentny?

w zależności jak makijaż prm jest robiony , ale efekt ok 3- 5 lat
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 20:58   #32
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 340
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja wlasnie dzis podjelam decyzje , ze musze zrobic sobie ten makijaz na brwiach Maluje sie zazwyczaj dosc mocno ,mam czarne wlosy a brwi na koncowkach prawie wcale, dlatego codziennie musze je uzupelniac kredka , czego wrecz nienawidze :/. Slyszalam ,ze zabieg kosztuje ok 200z??? ile dawalyscie za swoj? i moze ktoraz z was robila go w Krakowie? bo zaczynam zbierac informacje o najlepszych salonach w tym miescie, Dziekuje z gory za kazde informacje
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 15:04   #33
silvercali
Przyczajenie
 
Avatar silvercali
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaż pernamentny?

ja mam makijaż permanentny brwi już 4 lata i powiem wam, że nie wyobrażam sobie teraz go nie mieć. Bardzo dużo o tym czytałam, dzwoniłam, pytałam. Wstaję rano i mam brwi, a wcześniej nie otworzyłabym drzwi, gdybym się wcześniej nie umalowała. U osób, które mają brwi i trzeba je tylko "zagęścić" wyglada to może bardziej naturalnie, ale ja chciałam mieć to co mam i niczego nie żałuję. Jak bardzo mi zblednie barwnik, to znów to zrobię. Zastanawiam się jeszcze nad kreskami na górnej powiece, choć nie ukrywam, że ból troszkę mnie odstrasza... ale czego się nie robi dla dobrego samopoczucia znieczulenie się dostaje, ale szybko przechodzi i niestety "sporo" się czuje... i jeszcze jedno... polecam Wam TYLKO sprawdzone renomowane salony, efekt utrzymuje się wiele lat, a na twarzy łatwo coś spaskudzić
__________________
jutro będzie lepiej ...
silvercali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 18:01   #34
Isatis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż pernamentny?

Ja jestem zapisana na makijaż w Sharleyu w Warszawie tam gdzie robią metamorfozy. Robie Kontur ust + wypełnienie - koszt to 1000 zł.
Ale najgorsze przeraziło mnie to jak napisałaś , że to może zmienic kolor.....???? ( niebieski zielony) . Czy na ustach również????
__________________
Isatis
Isatis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 18:10   #35
Isatis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam
jestem umówiona na usta tj. kontur + wypełnienie - troche się boje .... a mianowicie tego jak to będzie jak się będzie to powoli wchłaniało o kilku latach???? czy to zanika równomiernie > czy może bleknie miejscami ( a tego bym nie chciała)?
Prosze odpowiedz mi jak możesz???
z góry dzięki
Isatis
__________________
Isatis
Isatis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 14:02   #36
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny brwi

trwałosc zalezy od skóry ale na okolo 5 lat przy czym o okolo polowe w pierwszym tyg blednie i z kazdym rokiem okolo 10%
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 19:27   #37
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
trwałosc zalezy od skóry ale na okolo 5 lat przy czym o okolo polowe w pierwszym tyg blednie i z kazdym rokiem okolo 10%
dokładnie dla przykładu moja mama musiała iść na pierwsze "odświeżenie" brwi po 3 latach.

Ostatnio też się poważnie zastanawiam nad poprawieniem własnych. Korzystając z okazji, orientuje się ktoś, ile na dzień dzisiejszy, mniej więcej, to kosztuje? Bo 200zł to chyba trochę za mało... Moja mama 4 lata temu zapłaciła koło 600zł...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 11:35   #38
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

też od dluzszego zamiaru nosze się z zamiarem makijażu permanentnego brwi. Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną , która dzień wcześniej była na poprawce. Wyjasniam - makijaż robiła ok.2tyg temu a po tych dwóch tygodniach miała zgłosić się do poprawki. Kobiety!!! Ona wyglądała cudnie . Od naszej rozmowy już w zasadzie jestem zdecydowana i też w koncu zrobie sobie ten makijaż. Zaplanowałam go na koniec marca 2007 -musze zebrać kasę - a na razie mam inne wydatki. Najlepiej robić taki makijaż na jesieni , w zimie lub wczesną wiosną , bo nie można go opalać jakiś czas po zrobieniu.
Dziewczyny - apeluję do szczęśliwych posiadaczek makijażu permanentnego- wypowiedzcie się w tej kwestii a najlepiej gdybyści mogły zamieścić zdjęcia.
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 17:53   #39
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez klaudyjka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - apeluję do szczęśliwych posiadaczek makijażu permanentnego- wypowiedzcie się w tej kwestii a najlepiej gdybyści mogły zamieścić zdjęcia.
oj tak... ja też bardzo proszę
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 07:21   #40
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ostatnio też się poważnie zastanawiam nad poprawieniem własnych. Korzystając z okazji, orientuje się ktoś, ile na dzień dzisiejszy, mniej więcej, to kosztuje? Bo 200zł to chyba trochę za mało... Moja mama 4 lata temu zapłaciła koło 600zł...[/quote]


podejrzewam, że cana zależy od miasta i od gabinetu. Ta dziewczyna , z którą rozmawiałam zapłaciła 400zł. W zeszłym roku rozmawiam z panią ,która jest lekarzem i od 10 lak robi makijaże permanentne. U niej za brwi trzeba była zapłacić 400-800 zł - w zależnoci od ich grubośći . Moje ,wtedy, wyceniła na 500zł. To są ceny z Zielonej Góry .
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 07:25   #41
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

... ogarnęła mnie "niemoc umysłowa" i zapomniałam jak się zamieszcza w odpowiedzi cytat - proszę dobrą duszę o pomoc
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 13:59   #42
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
... ogarnęła mnie "niemoc umysłowa" i zapomniałam jak się zamieszcza w odpowiedzi cytat - proszę dobrą duszę o pomoc
zaznaczasz odpowiedz danego uzytkownika myszka , bierzesz kopiuj, naciskasz odpow.
nacziskach taki dymek i ujawnia sie [QUIDE] i pomiedzy te dwa quide wklejasz wypowiedz i juz jest
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 16:56   #43
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziekuję "dobrej duszy" za pomoc,
Emilia1
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 15:11   #44
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: makijaż permanentny brwi

Jest super, kształt boski, nic nie bolało, trochę nieprzyjemnie, efekt fantastyczny. Polecam.

Ile placilas za zabieg?, czy pozostaja po tym jakies strupy itp... mozna po tym pokazac sie ludziom na oczy?
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 17:48   #45
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

klaudyjka: dzięki za odpowiedź

jak znajdę trochę wolnego czasu, to umówię się na konsultacje tam, gdzie robiła sobie brwi moja mama.

coś mi się wydaje, że i tak nic z tego nie wyjdzie... mój naturalny kolor brwi to ciemny zimny brąz... i jeśli nie wyprodukowano odpowiedniego odcienia, to czarnych brwi sobie nie zrobię choćby mi mieli za to zapłacić! na dodatek na jednej brwi mam małą bliznę, a wiadomo, że blizn nie chcą "robić"
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 14:33   #46
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny brwi

jelsi masz blizne to biektore salony robia , ale dowiedz sie jaka opinia jest
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 18:59   #47
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny -wklejajcie zdjęcia z brwiami z permanentnym makijażem
jestem też ciekawa jak takie brwi wyglądają po jakimś czasie , jak schodzi barwnik.
całuski
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 12:55   #48
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny brwi

--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
jestem też ciekawa jak takie brwi wyglądają po jakimś czasie , jak schodzi barwnik
na poczatku tego wątku jest odpowiedz moja

"
trwałosc zalezy od skóry ale na okolo 5 lat przy czym o okolo polowe w pierwszym tyg blednie i z kazdym rokiem okolo 10%"
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 19:07   #49
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Post Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jelsi masz blizne to biektore salony robia , ale dowiedz sie jaka opinia jest
tak zrobię z tymże moja mama rozmawiała już na ten temat przy okazji robienia swoich brwi, i kobitka powiedziała, że raczej się tego unika - w miejscu blizny skóra ma zmienioną strukturę i jest obawa, że barwnik się poprostu rozleje...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 20:43   #50
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
--------------------------------------------------------------------------------


na poczatku tego wątku jest odpowiedz moja

"
trwałosc zalezy od skóry ale na okolo 5 lat przy czym o okolo polowe w pierwszym tyg blednie i z kazdym rokiem okolo 10%"
Ok, czytałam to ale bardziej mi chodzi o to - jak takie brwi wyglądają? Czy po kilku latach /2-3/ można na takie wyblakłe brwi zrobić hennę? Czy nie ma takiej potrzeby?
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 12:02   #51
mirella102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez klaudyjka Pokaż wiadomość
też od dluzszego zamiaru nosze się z zamiarem makijażu permanentnego brwi. Wczoraj rozmawiałam z dziewczyną , która dzień wcześniej była na poprawce. Wyjasniam - makijaż robiła ok.2tyg temu a po tych dwóch tygodniach miała zgłosić się do poprawki. Kobiety!!! Ona wyglądała cudnie . Od naszej rozmowy już w zasadzie jestem zdecydowana i też w koncu zrobie sobie ten makijaż. Zaplanowałam go na koniec marca 2007 -musze zebrać kasę - a na razie mam inne wydatki. Najlepiej robić taki makijaż na jesieni , w zimie lub wczesną wiosną , bo nie można go opalać jakiś czas po zrobieniu.
Dziewczyny - apeluję do szczęśliwych posiadaczek makijażu permanentnego- wypowiedzcie się w tej kwestii a najlepiej gdybyści mogły zamieścić zdjęcia.
Jeżeli możesz to proszę napisz w jakim gabinecie twoja koleżanka robiła makijaż dziękuję.
mirella102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 14:06   #52
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny brwi

jesli chodzi o te blizny to miala racje mi chodzilo bardzie o dermatologow wykonujcych taki zabieg permanentnego na blizny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 14:07   #53
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Ok, czytałam to ale bardziej mi chodzi o to - jak takie brwi wyglądają? Czy po kilku latach /2-3/ można na takie wyblakłe brwi zrobić hennę? Czy nie ma takiej potrzeby?
poporstu sa jasniejsze , korekte mala mozna zrobic jesli przeszkadza wyblakly barwnik
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 19:21   #54
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez mirella102 Pokaż wiadomość
Jeżeli możesz to proszę napisz w jakim gabinecie twoja koleżanka robiła makijaż dziękuję.
Czy ty też jesteś z Zielonej Góry? Mam namiary na panią kosmetyczkę , ale zostawiłam w pracy . Jak nie zapomnę to jutro Ci podam.
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 16:42   #55
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

dla dziewczyn z Zielonej Góry podaję namiary na panią kosmetyczkę Bożenę .Podam może tylko nr tel. ,żeby nie byc posądzoną o reklamę tel 068/325-70-40. Dzisiaj z nią rozmawiałam i jeszcze bardziej utwierdziłam sie w przekonaniu ,że jednak zrobie sobie takie brwi. Pani z góry zaznaczyła ,że nie używa czarnego barwnika /co mnie trochę zbiło z tropu/ ale potem okazało się ,że podobno czarny barwnik nieciekawie wygląda jak już zaczyna blednąć. Pani Bożena ma np kolor "gorąca czekolada" i "espresso". Wygladają jak czarny. Poza tym do końca grudnia za brwi - cena 400zł. Potem ceny ida w górę / dla zaiteresowanych usta -500 +40 za znieczulenie/. Tak się "napaliłam " ,że napewno zrobię sobie ten makijaż jeszcze w grudniu. Kasa wpadła nieoczekiwanie /nagroda w pracy/ więc trzeba ja jakoś rozsądnie wydać. Jeżeli macie jakieś pytania - to pytajcie. Postaram się opisać wam moje doświadczenia po tym "zabiegu" a może jakieś foto uda mi się zamieśćić - ale nie obiecuję ...
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 10:08   #56
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny - już jestem po. Tzn. już mam ten makijaż permanentny brwi. Byłam 23.grudnia / specjalnie ,żeby w czasie świąt troche sie podgoiły/. Na "poprawkę" jestem umówina na 13. stycznia. Jestem bardzo zadowolona a moje brwi wygladaja bardzo naturalnie. Kolor -to goraca czekolada. Postaram się za jakis czas zamieścić zdjęcia. Specjalnie zrobiłam sobie foto samych brwi przed zabiegiem i zaraz po. Musze jeszcze zrobić zdjęcie jak wygladają juz po zagojeniu /to zrobię po tej porawce/ i postaram sie zamieści jej w tym watku.
Moja koleżanka z pracy , też sobie zrobiła u tej samej pani kosmetyczki tydzień przede mną i też jest zadowolona.
całuski
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 18:23   #57
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

klaudyjka: bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona

będę bardzo wdzięczna, jeśli umieścisz te fotki bo ja ciągle jestem na etapie zastanawiania się...

mam jeszcze pytanko odnośnie kolorów: są jakieś palety (czy coś takiego), z których można wybrać sobie kolorek?

pozdrawiam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 15:20   #58
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: makijaż permanentny brwi

Laity-moja kosmetyczka miała zalaminowany próbnik ze wszystkimi kolarami do brwi i do ust. Oprócz tego miała zwykłą kartkę a4 , na której zrobiła kreski tymi barwnikami . Do wyboru koloru dała mi obydwa próbniki zaznaczając ,że ten zrobiony przez nią jest bardziej prawidlowy -tzn. kolory są rzeczywiste. Ten mój kolor "goraca czekolada" wyglądo prawie jak czarny. Upierałam sie na kolor esspresso ,bo był ciut ciemniejszy ale pani Bożena cały czas mówila ,że lepsza dla mnie jest gorąca czekolada. Stwierdziła ,że jak przyjde na poprawke /13.01/ to ewentualnie może mi zrobić wtedy tym ciemniejszym. Miała kobieta rację , bo stwierdzem ,że ta "gorąca czekolada" jest super i nie będę chciała innego koloru.
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 19:43   #59
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

klaudyjka: a duży jest wybór wśród oferowanych kolorów?

Ja mam z kolei odwrotny problem - nie chcę mieć zbyt ciemnych brwi... Moje mają kolor popielatego brązu i ostatnio miałam problem z kupieniem "głupiej" kredki do brwi w takim odcieniu...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 21:23   #60
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny obiecujecie te fotki i obiecujecie, a żadnych nie ma od początku wątku... Taka jestem ciekawa, bo też się nad taką możliwością zastanawiam...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.