Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-08, 16:36   #4351
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85841778]Fakt, może nie maja takiej błyskawicznej dostawy jak kilka lat temu, ale też mają sporo więcej zamówień do realizacji.
Zamówiłaś w czwartek i się żalisz w sobotę że nie doszło, że się realizacja wydłużyła. Chcę dobrze zrozumieć, masz ale do tego, że przesyłka jeszcze nie jest u Ciebie czy o to, że nie zostało zrealizowane (skompletowane i wysłane)?

Weź też pod uwagę, że kurierzy zdaje się w soboty nie doręczają.

Moje zamówienie złożone i opłacone w środę, wysłali w czwartek i zapewne odbiorę je w poniedziałek, czy to strasznie długo? Dla mnie nie. Akurat e-glamour ma szybką obsługę, jak dla kogoś za wolną, to ja nie wiem gdzie polecić zakupy, chyba stacjonarnie tylko będzie szybciej. Na kuriera z Douglasa tydzień czekałem... Są sklepy ze sporo wolniejszą obsługą i gorszym podejściem do klienta, jak ktoś na nie trafi, to się przekona i przestanie psioczyć na E-Glamour

Tak, E-glamour i ElNino to bratnie sklepy.[/QUOTE]


Dokładnie, też wydaje mi sie to dziwne, że ktoś zamówił w czwartek, a w sobotę narzeka, że zamówienia jeszcze nie dostał. Ludzie, trochę wiecej cierpliwości, w końcu perfumy, to nie artykuły pierwszej potrzeby, kilka dni można poczekać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-09, 11:19   #4352
MagdaGaSt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Realizacja w Sklepie jest taka jak była wcześniej chodziło mi o kwestię dostawy, bo to się zmieniło. Jestem stała klientka sklepu internetowego od dużego czasu i mam porównanie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi w samym sklepie, bo naprawdę jest na wysokim poziomie!!
MagdaGaSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-09, 18:22   #4353
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Do kiosku zawsze idzie długo, taka usługa. Jeśli chcesz szybko to zapłać więcej i weź paczkomat.
Kiosk to 4-5 dni, jakoś tak. Paczkomat to następny dzień po wysyłce.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-10, 15:05   #4354
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Do kiosku zawsze idzie długo, taka usługa. Jeśli chcesz szybko to zapłać więcej i weź paczkomat.
Kiosk to 4-5 dni, jakoś tak. Paczkomat to następny dzień po wysyłce.
Nie zawsze. Zdarzalo sie, ze paczka szla 2 dni.

NIE polecam i kazdemu bede odradzac zakupy w oraza (tak, wiem, jest na liscie). Ta perfumeria to jakis zart. Osoby tam pracujace sa zlosliwe, klamliwe i niekompetentne.
9 wrzesnia kupilam owe felerne Coco M. 100ml bez kodow, z "pocacym" sie, cieknacym atomizerem i krzywym dnem. Dodatkowo probke Coco M. intense.
Towar otrzymalam po 2 tyg , gdy chcialam juz zrezygnowac z zamowienia. W miedczyczasie dostalam klamliwego maila odnosnie wysylki, ktora to oczywiscie nie nastapila.
22 wrzesnia odebralam to cos. Oczywiscie przyszla probka inna niz zamawialam. Wyslalam @ na temat braku kodow (flakon i kartonik, pomimo iz byl to tester), krzywe dno, cieknacy atomizer. Oraz na temat pomylonej probki. Dostalam odp, ze moge zwrocic skoro mi sie nie podoba. Ze kartonik ma wade (stad brak kodu). To samo tester. Ze testery maja wady (litosci!!!).
Nie chcialam zwrotu, chcialam reklamacji (by zwrocili takze za koszty odeslania towaru).
24 wrzesnia towar byl u nich. Gdy tydzien pozniej zapytalam co dalej, co z moja reklamacja? To rzucili mi paragraf z regulaminu, ze maja 14 dni i wtedy dadza mi odp czy mi reklamacje uwzglednili).
5 wrzesnia mi napisali, ze reklamacje odrzucaja, bo probka byla uzywana. I ze dolaczaja zdjecie. Zdjecia nie dostalam chociaz o nie prosilam, jako ze probki nie uzywalam, bo po co? Skoro Coco M. znam i mam w domu koncowke swojej Coco M.
Reklamacje testera 100ml odrzucili z powodu tego, ze zle zabezpieczylam i wyciekl plyn. Plyn wyciekl, bo byl uszkodzony atomizer, o czym ich informowalam i z tego powodu (plus kody) reklamowalam. Zabezpieczylam pancernie w milion folii i kartonik. Plus dodatkowe ubezpieczenie wykupione na poczcie.
Na temat kodow wogole sie nie wypowiedzieli. Reklamowalam uszkodzony atomizer i z tego tytulu reklamacja odrzucona.
6 wrzesnia napisali, ze wysylaja wlasciwa probke, a naleznosc 435 zl przeleja na konto.
Kasy nie mam do dzis.

Dla mnie to jest chamstwo byc tak klamliwa perfumeria, wymyslac bzdury, oskarzac klienta, tylko po to by nie zaplacic za koszty odeslania produktu. A szczytem bezczelnosci jest odrzucenie reklamacji z powodu cieknacego atomizera, wlasnie dlatego, ze cieknie i im wycieklo w czasie transportu do nich.

Jedna wielka farsa. Olewanie klienta, brakiem odpowiedzi na @.

Zreszta, nie jestem jedyna. Lucho tez cos o tym wie. A to doplacanie do zamowienia dodatkowej kwoty, bo oni musieli wiecej placic to w glowie mi sie nie miesci.

Nigdy wiecej!
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-10, 17:06   #4355
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nie zawsze. Zdarzalo sie, ze paczka szla 2 dni.

NIE polecam i kazdemu bede odradzac zakupy w oraza (tak, wiem, jest na liscie). Ta perfumeria to jakis zart. Osoby tam pracujace sa zlosliwe, klamliwe i niekompetentne.
9 wrzesnia kupilam owe felerne Coco M. 100ml bez kodow, z "pocacym" sie, cieknacym atomizerem i krzywym dnem. Dodatkowo probke Coco M. intense.
Towar otrzymalam po 2 tyg , gdy chcialam juz zrezygnowac z zamowienia. W miedczyczasie dostalam klamliwego maila odnosnie wysylki, ktora to oczywiscie nie nastapila.
22 wrzesnia odebralam to cos. Oczywiscie przyszla probka inna niz zamawialam. Wyslalam @ na temat braku kodow (flakon i kartonik, pomimo iz byl to tester), krzywe dno, cieknacy atomizer. Oraz na temat pomylonej probki. Dostalam odp, ze moge zwrocic skoro mi sie nie podoba. Ze kartonik ma wade (stad brak kodu). To samo tester. Ze testery maja wady (litosci!!!).
Nie chcialam zwrotu, chcialam reklamacji (by zwrocili takze za koszty odeslania towaru).
24 wrzesnia towar byl u nich. Gdy tydzien pozniej zapytalam co dalej, co z moja reklamacja? To rzucili mi paragraf z regulaminu, ze maja 14 dni i wtedy dadza mi odp czy mi reklamacje uwzglednili).
5 wrzesnia mi napisali, ze reklamacje odrzucaja, bo probka byla uzywana. I ze dolaczaja zdjecie. Zdjecia nie dostalam chociaz o nie prosilam, jako ze probki nie uzywalam, bo po co? Skoro Coco M. znam i mam w domu koncowke swojej Coco M.
Reklamacje testera 100ml odrzucili z powodu tego, ze zle zabezpieczylam i wyciekl plyn. Plyn wyciekl, bo byl uszkodzony atomizer, o czym ich informowalam i z tego powodu (plus kody) reklamowalam. Zabezpieczylam pancernie w milion folii i kartonik. Plus dodatkowe ubezpieczenie wykupione na poczcie.
Na temat kodow wogole sie nie wypowiedzieli. Reklamowalam uszkodzony atomizer i z tego tytulu reklamacja odrzucona.
6 wrzesnia napisali, ze wysylaja wlasciwa probke, a naleznosc 435 zl przeleja na konto.
Kasy nie mam do dzis.

Dla mnie to jest chamstwo byc tak klamliwa perfumeria, wymyslac bzdury, oskarzac klienta, tylko po to by nie zaplacic za koszty odeslania produktu. A szczytem bezczelnosci jest odrzucenie reklamacji z powodu cieknacego atomizera, wlasnie dlatego, ze cieknie i im wycieklo w czasie transportu do nich.

Jedna wielka farsa. Olewanie klienta, brakiem odpowiedzi na @.

Zreszta, nie jestem jedyna. Lucho tez cos o tym wie. A to doplacanie do zamowienia dodatkowej kwoty, bo oni musieli wiecej placic to w glowie mi sie nie miesci.

Nigdy wiecej!

Czyli ten flakon, ktory kupilas moze byc podrobka? Ja bym na Twoim miejscu zglosila to do UOKiK, opisujac cala sytuacje.



Moze maja duzo reklamacji dlatego tak walcza o te kilkanascie zlotych wysylki. Zenada.



I ja bym na Twoim miejscu napisala ostateczne przedsadowe wezwanie do zaplaty, a jak nie przeleja w wyznaczonym przez Ciebie terminie to pozew.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 10:54   #4356
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czyli ten flakon, ktory kupilas moze byc podrobka? Ja bym na Twoim miejscu zglosila to do UOKiK, opisujac cala sytuacje.



Moze maja duzo reklamacji dlatego tak walcza o te kilkanascie zlotych wysylki. Zenada.



I ja bym na Twoim miejscu napisala ostateczne przedsadowe wezwanie do zaplaty, a jak nie przeleja w wyznaczonym przez Ciebie terminie to pozew.
Nie wiem czy podroba. Aska mowi, ze nie, Lucho tez nie. Nie wiem co to jest. Bo nawet podroby maja kody

Jestem wkurzona, ze robi sie ze mnie idiotke wmawiajac, ze to z mojej winy przecieka atomizer i wmawiajac mi, bezczelnie klamiac, ze probka byla uzywana. A gdy prosze o dowod i zdjecia to milcza.
Odwracanie kota ogonem.
Juz pal licho te koszty wysylki, ale klamanie na temat terminu wysylki, klamanie na temat przelewu i klamanie na temat uzywania probki jest dla mnie juz za wiele. A nic mnie tak nie wkur....jak klamstwo! To jest bezczelne.

Wysmarowalam przed napisaniem poprzedniego posta @, ze jesli nie dostane kasy do dzis to zglaszam na policje. O dziwo o 18 kase juz mialam na koncie. Owe 435 zl. Zatem tu tez klamali o przelewie, bo robiac przelew za tel o 15, dostalam smsa od operatora, ze dziekuja za wplate (inne banki). Wiec oraza musiala dokonac przelewu rowniez po moim @, a nie jak pisali w zeszlym tyg. (nawet nie wiem kto odpisuje na te @, bo nie dosc ze z bykami, to czasami sie to ladu i skladu nie trzymalo).

Nigdy w tej pseudo perfumerii nic nie kupie.
Ja rozumiem, ze zdarzaja sie jakies niedociagniecia w perfumach, ale to jak cie traktuja, ma potem duzy wplyw na to, czy sie zdecydujemy na kolejne zakupy..
Skladalam reklamacje w e-glamour, w dolce i zawsze kontakt byl ekspresowy, zwroty pieniedzy na drugi dzien i wszystko milo, tak jak powinno. I pomimo tych reklamacji nadal tam robie zakupy, bo wiem, ze nikt mi nie bedzie wciskac kitu czy bezczelnie klamac, ze cos zrobilam - a czego nie zrobilam.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 16:33   #4357
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czyli ten flakon, ktory kupilas moze byc podrobka? Ja bym na Twoim miejscu zglosila to do UOKiK, opisujac cala sytuacje.



Moze maja duzo reklamacji dlatego tak walcza o te kilkanascie zlotych wysylki. Zenada.



I ja bym na Twoim miejscu napisala ostateczne przedsadowe wezwanie do zaplaty, a jak nie przeleja w wyznaczonym przez Ciebie terminie to pozew.
Wątpię czy to była podróba, ale flakon z faktu, że się pocił, nie był pełnowartościowy, co sami przyznali, a potem udawali greka... Powinni wziąć na klatę pewne rzeczy i starać się zakończyć sprawę aby klient był zadowolony, ale tego nie zrobili, zlewa totalna.


Rozumiem Zanię, nie każdy chce po sądach walczyć dla zasady i odzyskania tych kilku złotych, chociaż to by było najlepsze, nauczyliby się szacunku dla ludzi i podejścia jak do człowieka, a nie jak do kogoś kto czepia się bez powodu.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-11, 18:22   #4358
niechcesztego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 97
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Mam pytanko - czy kojarzycie jakąś perfumerie w której jest obecnie Lutens Chergui w dobrej cenie? Widziałam ten zapach tylko na iperfumy, a w pozostałych polskich perfumeriach jest niedostępny. Nigdy nie robiłam zakupów w żadnej zagranicznej perfumerii, nie wiem za bardzo nawet w której szukać, nie wpadło Wam coś może ostatnio w oko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niechcesztego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 18:28   #4359
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez niechcesztego Pokaż wiadomość
Mam pytanko - czy kojarzycie jakąś perfumerie w której jest obecnie Lutens Chergui w dobrej cenie? Widziałam ten zapach tylko na iperfumy, a w pozostałych polskich perfumeriach jest niedostępny. Nigdy nie robiłam zakupów w żadnej zagranicznej perfumerii, nie wiem za bardzo nawet w której szukać, nie wpadło Wam coś może ostatnio w oko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://allegro.pl/serge-lutens-cher...545682583.html
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 18:36   #4360
niechcesztego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 97
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85854216]https://allegro.pl/serge-lutens-cher...545682583.html[/QUOTE]Dziękuję! Mogę bez obaw kupować od tego Allegrowicza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niechcesztego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-11, 20:09   #4361
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez niechcesztego Pokaż wiadomość
Dziękuję! Mogę bez obaw kupować od tego Allegrowicza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy poleciłbym zakupy u kogoś niepewnego?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-12, 07:24   #4362
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cześć,
widzę, że nie mnie tylko przytrafiła się "przygoda" z perfumerią Kalaaps.pl
tydzień temu zrobiłam w tym sklepie zakupy, opłaciłałm je, ale
uznałam, że jednak rezygnuję i napisalam e-maila z odstąpieniem od umowy na odległość i prosbą o zwrot pieniędzy
odpowiedzi brak
napisałam znowu e-maila, cisza, zadzwoniłam wielokrotnie, cisza
po jakimś czasie otrzymałam e-maila z wiadomością, że towar został wysłany i zamowienie jest zamknięte i zupelnie pomijane sa moje e-maile w sprawie odstąpienia od umowy na odległość
sklep Kalaaps.pl ewidentnie kręci i gra na zwlokę, to nierzetelny sprzedający

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2018-09-12 o 11:33
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 08:58   #4363
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez niechcesztego Pokaż wiadomość
Mam pytanko - czy kojarzycie jakąś perfumerie w której jest obecnie Lutens Chergui w dobrej cenie? Widziałam ten zapach tylko na iperfumy, a w pozostałych polskich perfumeriach jest niedostępny. Nigdy nie robiłam zakupów w żadnej zagranicznej perfumerii, nie wiem za bardzo nawet w której szukać, nie wpadło Wam coś może ostatnio w oko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A co jest nie tak z iperfumy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 09:14   #4364
niechcesztego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 97
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85854693]A czy poleciłbym zakupy u kogoś niepewnego?[/QUOTE]Nie miałam zamiaru Cię urazić, wybacz jeśli źle to zabrzmiało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niechcesztego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 09:31   #4365
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
A co jest nie tak z iperfumy?
Przepraszam, że się wtrącę, ale akurat niechęć do iperfumy można łatwo zrozumieć - tam jest po prostu drogo. Od czasu jednego mojego zamówienia, gdy uznali, że skończyły im się testery Black Afgano i mogą mi sprzedać produkt regularny w cenie o kilkadziesiąt złotych droższy, niż w Quality, czy innych stacjonarnych perfumeriach niszowych, to odpuściłam ich sobie. Zdarza mi się tam jeszcze kupować, ale tylko wtedy, gdy cena jest naprawdę okazyjna (bo jak tylko "nieco atrakcyjna", to jednak wolę wydać gdzie indziej, gdzie mi nie policzą za przesyłkę), albo jak już naprawdę perfum nie ma nigdzie indziej. Poza tym unikam iperfumy jak tylko mogę i rozumiem, że niektórzy wolą się zapytać, zanim tam coś kupią.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 10:16   #4366
niechcesztego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 97
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę, ale akurat niechęć do iperfumy można łatwo zrozumieć - tam jest po prostu drogo. Od czasu jednego mojego zamówienia, gdy uznali, że skończyły im się testery Black Afgano i mogą mi sprzedać produkt regularny w cenie o kilkadziesiąt złotych droższy, niż w Quality, czy innych stacjonarnych perfumeriach niszowych, to odpuściłam ich sobie. Zdarza mi się tam jeszcze kupować, ale tylko wtedy, gdy cena jest naprawdę okazyjna (bo jak tylko "nieco atrakcyjna", to jednak wolę wydać gdzie indziej, gdzie mi nie policzą za przesyłkę), albo jak już naprawdę perfum nie ma nigdzie indziej. Poza tym unikam iperfumy jak tylko mogę i rozumiem, że niektórzy wolą się zapytać, zanim tam coś kupią.
Właśnie o to mi chodziło, w porównaniu z innymi perfumeriami (w których akurat ten lutens jest niedostępny, ale widziałam jego cenę), cena na iperfumy jest o wiele wyższa, więc wolałam zapytać czy ktoś może widział go gdzieś w niższej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niechcesztego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-12, 11:04   #4367
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez niechcesztego Pokaż wiadomość
Nie miałam zamiaru Cię urazić, wybacz jeśli źle to zabrzmiało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie uraziłaś.
Tylko uważam, że jak daję link do jakiejś aukcji w odpowiedzi na czyjąś prośbę o wskazanie miejsca, gdzie jest taniej, to jest oczywistym, że nie wprowadzam kogoś na minę dając link to niesprawdzonej oferty.

Tak jak z tym nagminnym proszeniem o potwierdzenie, że sklepy z listy polecanych nadal sprzedają oryginały. Gdyby nie sprzedawały oryginałów to by ich tam nie było...


Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę, ale akurat niechęć do iperfumy można łatwo zrozumieć - tam jest po prostu drogo. Od czasu jednego mojego zamówienia, gdy uznali, że skończyły im się testery Black Afgano i mogą mi sprzedać produkt regularny w cenie o kilkadziesiąt złotych droższy, niż w Quality, czy innych stacjonarnych perfumeriach niszowych, to odpuściłam ich sobie. Zdarza mi się tam jeszcze kupować, ale tylko wtedy, gdy cena jest naprawdę okazyjna (bo jak tylko "nieco atrakcyjna", to jednak wolę wydać gdzie indziej, gdzie mi nie policzą za przesyłkę), albo jak już naprawdę perfum nie ma nigdzie indziej. Poza tym unikam iperfumy jak tylko mogę i rozumiem, że niektórzy wolą się zapytać, zanim tam coś kupią.
Sporo rzeczy jest drogo, ale są i takie co jednak są w konkurencyjnej cenie. A ja nie rozumiem dopytywania o tak sprawdzone sklepy. Lista sprawdzonych sklepów jest po to żeby 1000 razy dziennie nie padały pytania od mniej obeznanych czy Dolce, E-Glamour czy Iprefumy są sprawdzone. A że niektórym jednak potrzebne jest indywidualne potwierdzenie to cóż. Nie ma zaufania do tej listy, tworzonej przez osoby, które się na tym znają, która jest potwierdzona przez setki forumowiczek, to może niech kupuje stacjonarnie. Przymusu nie ma aby kupować przez internet.

Cytat:
Napisane przez niechcesztego Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodziło, w porównaniu z innymi perfumeriami (w których akurat ten lutens jest niedostępny, ale widziałam jego cenę), cena na iperfumy jest o wiele wyższa, więc wolałam zapytać czy ktoś może widział go gdzieś w niższej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale bierzesz pod uwagę to, że jest to coraz rzadziej spotykany zapach i w innych sklepach gdzie zapach jest wyczerpany, cena może widnieć sprzed roku albo dwóch, kiedy był sporo tańszy?
Wiem, że zawsze chcemy kupować tanio, a sklepy chcą zarobić, jak mają unikat, to siłą rzeczy głupi nie są i cenę dadzą potencjalnie wysoką.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 00:04   #4368
niechcesztego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 97
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85856884]Nie uraziłaś.
Tylko uważam, że jak daję link do jakiejś aukcji w odpowiedzi na czyjąś prośbę o wskazanie miejsca, gdzie jest taniej, to jest oczywistym, że nie wprowadzam kogoś na minę dając link to niesprawdzonej oferty.

Tak jak z tym nagminnym proszeniem o potwierdzenie, że sklepy z listy polecanych nadal sprzedają oryginały. Gdyby nie sprzedawały oryginałów to by ich tam nie było...


Sporo rzeczy jest drogo, ale są i takie co jednak są w konkurencyjnej cenie. A ja nie rozumiem dopytywania o tak sprawdzone sklepy. Lista sprawdzonych sklepów jest po to żeby 1000 razy dziennie nie padały pytania od mniej obeznanych czy Dolce, E-Glamour czy Iprefumy są sprawdzone. A że niektórym jednak potrzebne jest indywidualne potwierdzenie to cóż. Nie ma zaufania do tej listy, tworzonej przez osoby, które się na tym znają, która jest potwierdzona przez setki forumowiczek, to może niech kupuje stacjonarnie. Przymusu nie ma aby kupować przez internet.

Ale bierzesz pod uwagę to, że jest to coraz rzadziej spotykany zapach i w innych sklepach gdzie zapach jest wyczerpany, cena może widnieć sprzed roku albo dwóch, kiedy był sporo tańszy?
Wiem, że zawsze chcemy kupować tanio, a sklepy chcą zarobić, jak mają unikat, to siłą rzeczy głupi nie są i cenę dadzą potencjalnie wysoką.[/QUOTE]Nie, nie brałam tego pod uwagę bo - kompletnie się na tym nie znam - dlatego zapytałam o to na forum, bo macie o tym milion razy większe pojęcie niż ja.

Przeprosiłam za pytanie które mogło Cię urazić, a mimo to Twoja odpowiedź jest dość nieprzyjemna. W każdym razie dziękuję za pierwszą odpowiedź, bo była dla mnie bardzo pomocna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niechcesztego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-13, 10:47   #4369
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nie wiem czy podroba. Aska mowi, ze nie, Lucho tez nie. Nie wiem co to jest. Bo nawet podroby maja kody

Jestem wkurzona, ze robi sie ze mnie idiotke wmawiajac, ze to z mojej winy przecieka atomizer i wmawiajac mi, bezczelnie klamiac, ze probka byla uzywana. A gdy prosze o dowod i zdjecia to milcza.
Odwracanie kota ogonem.
Juz pal licho te koszty wysylki, ale klamanie na temat terminu wysylki, klamanie na temat przelewu i klamanie na temat uzywania probki jest dla mnie juz za wiele. A nic mnie tak nie wkur....jak klamstwo! To jest bezczelne.

Wysmarowalam przed napisaniem poprzedniego posta @, ze jesli nie dostane kasy do dzis to zglaszam na policje. O dziwo o 18 kase juz mialam na koncie. Owe 435 zl. Zatem tu tez klamali o przelewie, bo robiac przelew za tel o 15, dostalam smsa od operatora, ze dziekuja za wplate (inne banki). Wiec oraza musiala dokonac przelewu rowniez po moim @, a nie jak pisali w zeszlym tyg. (nawet nie wiem kto odpisuje na te @, bo nie dosc ze z bykami, to czasami sie to ladu i skladu nie trzymalo).

Nigdy w tej pseudo perfumerii nic nie kupie.
Ja rozumiem, ze zdarzaja sie jakies niedociagniecia w perfumach, ale to jak cie traktuja, ma potem duzy wplyw na to, czy sie zdecydujemy na kolejne zakupy..
Skladalam reklamacje w e-glamour, w dolce i zawsze kontakt byl ekspresowy, zwroty pieniedzy na drugi dzien i wszystko milo, tak jak powinno. I pomimo tych reklamacji nadal tam robie zakupy, bo wiem, ze nikt mi nie bedzie wciskac kitu czy bezczelnie klamac, ze cos zrobilam - a czego nie zrobilam.

Rozumiem. Ja tez bym juz tam nic nie kupila. Zreszta niezaleznie od tego czy to podrobka czy nie zawsze takie sytuacje mozna zglosic do powiatowego rzecznika praw konsumenta. A z praktyki wiem, ze jak tez zastosuje sie takiego straszaka to dosc preznie zaczynaja zwracac srodki

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85853625]Wątpię czy to była podróba, ale flakon z faktu, że się pocił, nie był pełnowartościowy, co sami przyznali, a potem udawali greka... Powinni wziąć na klatę pewne rzeczy i starać się zakończyć sprawę aby klient był zadowolony, ale tego nie zrobili, zlewa totalna.


Rozumiem Zanię, nie każdy chce po sądach walczyć dla zasady i odzyskania tych kilku złotych, chociaż to by było najlepsze, nauczyliby się szacunku dla ludzi i podejścia jak do człowieka, a nie jak do kogoś kto czepia się bez powodu.[/QUOTE]


Lucho sa postepowania, ktore bez "wychodzenia z domu" koncza sie wyrokiem (upominawcze, uproszczone, nakazowe), one odbywaja sie bez rozprawy. Wiec tylko trzeba wyslac wezwanie wyznaczajac termin , a po jego bezkustecznym uplywie napisac pozew. Jezeli mialabym byc stratna te kilkaset zlotych to wybralabym taka opcje, tym bardziej, ze wszystkie koszty postepowania i tak bylyby zwrocone.


Ja po prostu mam alergie na takich Sprzedawcow - dorobkiewiczow i nawet dla samej zasady bym tak zrobila. Bo mozna zrozumiec rozne sytuacje, ale wciskanie komus klamstwa , krecenie, oszukiwanie, byleby nie zwrocic srodkow to juz przesada.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2018-09-13 o 10:50
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-13, 11:52   #4370
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez niechcesztego Pokaż wiadomość
Nie, nie brałam tego pod uwagę bo - kompletnie się na tym nie znam - dlatego zapytałam o to na forum, bo macie o tym milion razy większe pojęcie niż ja.
Nie brałaś pod uwagę, że mogę podać niesprawdzone źródło, a jednak dopytałaś. Niby to doświadczenie mamy, a zaufać tak ciężko? Tylko o to mi chodzi. No mniejsza z tym.

Cytat:
Przeprosiłam za pytanie które mogło Cię urazić, a mimo to Twoja odpowiedź jest dość nieprzyjemna. W każdym razie dziękuję za pierwszą odpowiedź, bo była dla mnie bardzo pomocna.
Mam trochę inne zdanie, ale cóż, widocznie czasem lepiej nie pomagać niż potem czytać czyjeś pretensje za zwrócenie uwagi.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 17:38   #4371
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Czy perfumerię -perfumy Megami ktoś zna ? Można tam kupować spokojnie ,czy raczej omijać ?
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 11:39   #4372
rose479
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 23
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Co sądzicie o perfumerii marciano.pl oraz mania-perfum.pl?
Czy kupowała któraś z Was tam?

Edytowane przez rose479
Czas edycji: 2018-09-22 o 12:14
rose479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 12:13   #4373
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez rose479 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o perfumerii marciano.pl?
Czy kupowała któraś z Was tam?
Proponuję skorzystać z wyszukiwarki.
Uważają, że słowo "flakon" oznacza tester. Sprzedają używane perfumy. Beznadziejna, chamska obsługa, ciężki kontakt.
Wg nich normalne słowa do klienta: "nie będę z tobą dyskutował" i rozłączanie się.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2018-09-22 o 12:16
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 14:10   #4374
rose479
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 23
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Dziękuję bardzo za odpowiedź. A mania-perfum?
rose479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-22, 17:02   #4375
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez rose479 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. A mania-perfum?
A wyszukiwarka?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 12:04   #4376
DzikiMakaron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

a co sadziecie o pinkies.pl??? ktos cos kupil tam?
DzikiMakaron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 13:00   #4377
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez DzikiMakaron Pokaż wiadomość
a co sadziecie o pinkies.pl??? ktos cos kupil tam?
Nikt rozsądny nic tam nie kupi, ceny są podróbkowe i zapewne towar jaki dostarczają to zwykły chłam.
Aventusa 120 ml nie kupisz za 230 zł
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 13:05   #4378
DzikiMakaron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85900857]Nikt rozsądny nic tam nie kupi, ceny są podróbkowe i zapewne towar jaki dostarczają to zwykły chłam.
Aventusa 120 ml nie kupisz za 230 zł[/QUOTE]

noooo właśnie nie wiem bo raz zamowiłam - w marcu - i przyszedł oryginalny tester - tak mi sie wydaje, znaczki jakies tam sa (moge foto wkleic), zapach super mocny utrzymujacy sie normalnie... ale teraz zamowilam ponownie i zero kontaktu :///// ani telefonicznie ani mailowo :/

nie wiem co myśleć :/ dziwne to trochę :/ tym bardziej ze na fb caly czas dodaja nowe posty
DzikiMakaron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 14:35   #4379
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez DzikiMakaron Pokaż wiadomość
noooo właśnie nie wiem bo raz zamowiłam - w marcu - i przyszedł oryginalny tester - tak mi sie wydaje, znaczki jakies tam sa (moge foto wkleic), zapach super mocny utrzymujacy sie normalnie... ale teraz zamowilam ponownie i zero kontaktu :///// ani telefonicznie ani mailowo :/

nie wiem co myśleć :/ dziwne to trochę :/ tym bardziej ze na fb caly czas dodaja nowe posty
No to daj te fotki, zobaczymy. To, że zapach się długo utrzymuje absolutnie nie jest wyznacznikiem oryginalności. I jak kupiłaś w podobnie atrakcyjnej cenie jak obecnie wiszą na stronie, to zapewne masz podróbę. Nawet "jakieśtam znaczki" tego nie zmienią.



Ja bym tam nie kupił nic, bo gołym okiem widać, że to oszuści.
Poza tym chyba nie słyszeli o tym, że RODO weszło, nawet regulaminu nie mają dostępnego, co jest absolutnie wymagane. Zero danych firmy, tylko jakiś adres do zwrotów i telefony do obsługi zamówień...

To miejsce nie budzi zaufania i tyle.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 13:08   #4380
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Dokładnie, też wydaje mi sie to dziwne, że ktoś zamówił w czwartek, a w sobotę narzeka, że zamówienia jeszcze nie dostał. Ludzie, trochę wiecej cierpliwości, w końcu perfumy, to nie artykuły pierwszej potrzeby, kilka dni można poczekać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe co by ludzie powiedzieli jakby im się trafiało jak mi. Ostatnio mam szczęście do czekania na realizację...
13. września złożyłem zamówienie w Dolce, całe 2 flaszki, astronomiczna ilość
Opłaciłem 14. września i czekam, czekam, kilka dni temu patrzę, mam od nich maila... proszą w nim o opłacenie przesyłki...
Piszę im, że opłacona, niech sprawdzą czy zaksięgowany. Odpisują że żadnej kasy nie dostali...
No jak nie dostali jak dawno opłacone i ślę im dowód wpłaty, po kilku minutach info, że wpłata zaksięgowana, no wreszcie

Dziś mi piszą, że paczka przygotowana do wysyłki...
Oni się tak zawsze pierniczą?
Ja jestem cierpliwy, ale 10 dni na realizację 2 flaszek to jakiś słaby żart i napisałem im to. Zobaczymy czy w ogóle odpiszą...
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.