ściąganie farby? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-01-02, 17:46   #1
siorka_mnk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1

Ściąganie koloru


Mam czarne krótkie włosy. Mam pytanie czy mam mozliwość powrotu do swojego naturalnego koloru?? Slyszalam ze jest taka mozliwosc. Chcialabym wiedziec cos na ten temat wiecej. Ile takie cos moze kosztowac i czy w kazdym salonie fryzjerskim moge to wykonac?? czy nie zniszcze sobie przez to wlosow??
siorka_mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-02, 17:57   #2
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: Ściąganie koloru

jest takie cos i nazywa sie dekoloryzacja. Nie wiem jak to jest w salonach, ale pewnie takie uslugi sa oferowane i jak przypuszczam w podobnej cenie jak farbowanie, ale nie robilam wiec nie wiem. Kilka lat temu przeprowadzilam taki zabieg sama w domu. Kupilam dekoloryzator Natea Garniera ( w drogeriach jets kilka firm do wyboru, ale chyba im drozszy tym lepszy) za okolo 20 zl o ile pamietam.
Popelnilam jeden blad, trzymalam to na glowie tyle czasu co napisal producent, czyli conajmniej 5x za dlulgo!!! bo wlosy juz po ok 10 min byly odbarwione,(wtedy powinno sie to zmyc) a godzine pozniej stracily nawet swoj barwnik! i mialam na glowie cos w kolorze makaronu sojowego! nie musze wiec chyba mowic wiecej o niszczeniu wlosow, a zapac amoniaku czuc bylo w lazience jeszcze przez kilka dni...
tak wiec sa takie sposoby ale lepiej zeby zrobil to fryzjer, przypuszczam ze uzywa podobnych substancji, ale wie jaki moze byc efekt i ile to trzymac, wiec przypuszczam ze niekoniecznie bedzie jak w moim przypadku... ale niszczy wlosy tak czy inaczej...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-01, 11:37   #3
wioleta701
Rozeznanie
 
Avatar wioleta701
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 675
Arrow ściąganie koloru

mam pytanko.....mialam jednolite jasne włosy,prawie biale, ale zamanilo mi sie kilka ciemnych pasemek,no i........te kilka przerodzilo sie w kilkadziesiat jestem zalamana bylam blondynka,a jestem szatynka. chce teraz pozbyc sie tego okropnego brązu. co mam robic? a sciaganie koloru? doradzcie,tylko nie mowcie ze pozostaje mi przyzyczaic sie do nich to jest niemozliwe!!!! aha mam jeszcze pytanie dotyczace reklamcji jesli efekt jaki mam na wlosach nie odpowiada zamierzonemu to czy mozna domagac sie od fryzjerki mniejszej zaplaty albo po prostu nie zaplacic za wykonana usluge?
wioleta701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-03, 19:52   #4
Tomasz Olejnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
Dot.: ściąganie koloru

Za usluge tak czy tak muśisz zapłacić,jednakże fryzjerka(fryzjer) ma obowiązek tak długo poprawiać ci włosy aż wyjdziesz z salonu zadowolona za tą samą cene co była w umowie.
Tomasz Olejnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 11:21   #5
Nie_jestem_ideałem_xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Question ściąganie farby?

HeJ Jestem tu nowa i nieiwem czy dobrze trafiłam tu z tym wtkime ale prosze o pomoc...no więc mam obecnie na swoich ciemnych blad włosach czarne pasemka..no i mi sie to zbytnio nie podoba i chce sie za wszelką cenę ich pozbyć..no i byłam w fryzjerki i sie pytałam o rozjasnianie no ale ona powiedziała że mogą wyjsć rude a ja niechce ryzykować..całych włosaów tez niechce farbować no ale ona powiedziała że mam poczekać az bede większe odrosty to zrobi mi sciągnaie tej farby..nieiwem zbytnio o co w tym chodzi.. no ale czy by to wyszło? bardzo niechce miec tych czarnych pasemkek..użwyam nawet szamponu z rumianku bo słyszałam że rozjasnia włosy ale nic mi nie rozjaśniło a mam juz te okropna pasemka około 2 miesięcy.. wieć prosze was o pomoc co do tego ściagania farby..z góry dziekuje
Nie_jestem_ideałem_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 11:30   #6
Nie_jestem_ideałem_xD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
ściąganie farby?

Hej jestem tu nowa:P i mam pewnie kłopot otóż mam obecnie na moich ciemnych blad włosach czarne pasemka..i chce sie ich pozbyć bo mi sie nie podobają..no i myślałam o sciagnięciu farby z tych czarnych pasemek..czy to by sie udało? nie chce rozjaśniać bo myśle ze wyjdą rude..prosze was bardzo o pomoc z góry dziękuje
Nie_jestem_ideałem_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 11:38   #7
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: ściąganie farby?

myślisz chyba o dekoloryzacji ? czarna farba jest bardzo trudna do ściągnięcia, przeważnie zawsze wychodzi odcień marchewkowy gdy jednak na to położysz wybrany kolor efekt wyjdzie fajny
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 11:40   #8
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: ściąganie farby?

dubel
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 11:56   #9
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: ściąganie farby?

Polecam wpisac w wizażowa wyszukiwarke haslo "dekoloryzcja"
moorph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 12:02   #10
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: ściąganie farby?

o dekoloryzacji było wiele wątków
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:37   #11
kaczka193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: ściąganie farby?

Ja też mam podobny problem. Wiem, że już było wiele podobnych wątków ale przeglądałam dużo z nich i nie znalazłam satysfakcjonujących mnie odpowiedzi. Mam nadzieje,że któraś z was mi pomoże. Mam takie ciemno czerwone pasemka na głowie, tak z wierzchu. Wygląda to okropnie i chciałabym coś z tym zrobić. Moje włosy naturalne to ciemny brąz. Nie wiem co robić, dekoloryzacje czy może jakoś da się zafarbować na odcień jak najbardziej podobny do naturalnego.Proszę o radę.
kaczka193 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.