Pomocy z emo-zebry na jednolity kolor ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 16:08   #1
devilish90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Unhappy

Pomocy z emo-zebry na jednolity kolor ;(


Witam ...więc tak jak na załączonym zdjęciu fryzjerka mnie skrzywdziła przyciemniła moje włosy do ciemnego brązu/średniego brązu..reszte utleniła na złotawe pasemka...od spodu ale mimo wszystko przebijają i są widoczone......położyłam na to farbe w piance musse jasny zloty brąz ..kolor troszke jakby sie ocieplił tzn ma refleks ciepły pasemka niektóre pokryło bardziej kolorem nie białożółtym ale złotokarmelowym hmm lecz kolor nadal jest ciemny...
(farby renee blanche 1.tabaka + rozjaśniacz +złotawe pasma....rozjaśniacz też tej firmy..
2.farba sklepowa perfect mousse złoty jasny brąz)

Chciałam zrobić u fryzjera dekoloryzacje ale boją się że "wypadną mi włosy.." czytałam coś o kąpieli rozjaśniającej ale nie wiem jak to mam zrobić jak mam pół głowy tlenionych i nie wiem czy nie pogorsze..

Jaką trwałą farbe radzicie która rozjaśni i ujednolici tą "ZEBRE"
dodam że musiałam ściąć 20 pare cm bo włosy były tak zniszczone bo "rozjaśnianiu"

Jeśli zafarbuje teraz te włosy o 2/3tony jaśniejszą farbą i będę tak farbować co miesiąc...jest szansa że wróce do jasnego brązu ?...

Co radzicie ...?? Jak odzyskać włosy...

PORADŹCIE COŚ JESTEM ZAŁAMANA
...
Z GÓRY DZIĘKUJĘ
ZA ODPOWIEDZI

nie wiem już gdzie szukać pomocy

zdjęcie pożyczone z innego wizaż wątku
niestety mój aparat przekłamuje kolory dlatego wstawiłam najbardziej zbliżone włosy do tych co posiadam..(

btw.przepraszam za cytat niżej...wiadomość poniżej do skasowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img19580.items.19848.jpg (37,2 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez devilish90
Czas edycji: 2010-12-18 o 16:14
devilish90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 16:10   #2
devilish90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pomocy z emo-zebry na jednolity kolor ;(

Cytat:
Napisane przez devilish90 Pokaż wiadomość
witam ...więc tak jak na załączonym zdjęciu fryzjerka mnie skrzywdziła przyciemniła moje włosy do ciemnego brązu/średniego brązu..reszte utleniła na złotawe pasemka...od spodu ale mimo wszystko przebijają i są widoczone......położyłam na to farbe w piance musse jasny zloty brąz ..kolor troszke jakby sie ocieplił tzn ma refleks ciepły pasemka niektóre pokryło bardziej kolorem nie białożółtym ale złotokarmelowym hmm lecz kolor nadal jest ciemny...
(farby renee blanche 1.tabaka + rozjaśniacz +złotawe pasma....rozjaśniacz też tej firmy..
2.farba sklepowa perfect mousse złoty jasny brąz)

chciałam zrobić u fryzjera dekoloryzacje ale boją się że "wypadną mi włosy.." czytałam coś o kąpieli rozjaśniającej ale nie wiem jak to mam zrobić jak mam pół głowy tlenionych i nie wiem czy nie pogorsze..

Jaką trwałą farbe radzicie która rozjaśni i ujednolici tą "zebre"
dodam że musiałam ściąć 20 pare cm bo włosy były tak zniszczone bo "rozjaśnianiu"

Jeśli zafarbuje teraz te włosy o 2/3tony jaśniejszą farbą i będę tak farbować co miesiąc...jest szansa że wróce do jasnego brązu ?...

Co radzicie ...?? Jak odzyskać włosy...

poradźcie coś jestem załamana
...
Z góry dziękuję
za odpowiedzi

nie wiem już gdzie szukać pomocy

zdjęcie pożyczone z innego wizaż wątku
niestety mój aparat przekłamuje kolory dlatego wstawiłam najbardziej zbliżone włosy do tych co posiadam..
devilish90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 23:19   #3
NiebieskaMa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy z emo-zebry na jednolity kolor ;(

Szczerze mówiąc nie wygląda to źle Znam kilka osób, które specjalnie tak farbowały włosy, a niektórzy mieli nawet tak naturalnie (tylko wtedy nie wyglądało to jak balejaż). A teraz na temat bo z tego co piszesz nie podoba ci się taki wygląd, no cóż może przefarbuj całe włosy na blond? Jeśli masz część włosów utlenionych to raczej kiepski pomysł by wracać do brązu. No i zawsze możesz poczekać aż włosy odrosną.
NiebieskaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 12:49   #4
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Pomocy z emo-zebry na jednolity kolor ;(

Bardz ciezko będzie Ci na początku pokryć te jasne wlosy... Za jakims 3-4 farbowaniem ten włos przyjmie kolor i nie będzie sie tak szybko wypłukiwał...
Tego ciemnego razu nie rozjasnisz farba,bo arba farby nie rozjaśni... chyba ze dosc długo bys wytrzymała aby kolor sie spłukał i stopniowo kładła o ton jaśniejsza farbę.... jest to proces dlugi ale mało rygorystyczny dla włosów.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 13:46   #5
devilish90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pomocy z emo-zebry na jednolity kolor ;(

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Bardz ciezko będzie Ci na początku pokryć te jasne wlosy... Za jakims 3-4 farbowaniem ten włos przyjmie kolor i nie będzie sie tak szybko wypłukiwał...
Tego ciemnego razu nie rozjasnisz farba,bo arba farby nie rozjaśni... chyba ze dosc długo bys wytrzymała aby kolor sie spłukał i stopniowo kładła o ton jaśniejsza farbę.... jest to proces dlugi ale mało rygorystyczny dla włosów.
A FARBY ROZJAŚNIAJĄCE NP..
WCZORAJ Z MARIONA PRÓBOWAŁAM SZAMPONETKĄ CIEMNY BLOND..ZMIENIŁY ODCIEŃ troche...myśle o jakiejś blond /jasny blond farbie z amoniakiem żeby uzyskać jakiś "KARMEL" /JASNY BRĄZ ? nie wiem co może wyjść...
I JAKIE POLECACIE FARBY..??
jakie kolory mogą rozjaśnić chwycić? (jeśli będę stopniowo farbować?)
devilish90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.