Singielki 25+ cz. XV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-26, 07:19   #4471
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88462953]Wybacz, ale mam ciary żenady czytając to.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
+1

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dosadnie, ale myślę podobnie.

I jeszcze pisanie o jego "klasie", bo otworzył drzwi do auta i dal róże ciekawe gdzie ta klasa mu się zapodziała, gdy flirtował z dziewczyną, będąc w związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha idealne podsumowanie


Nie jestem fanką Warsaw Shore, ale idealnie tutaj pasuje wizytówka jednej z lasek: " Wolę być sama niż w objęciach chama"

Bo gościu dla jednej pokazuje "klasę", a dla drugiej jest chamem i frajerem.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 08:44   #4472
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Fajnie, ze masz dystans do siebie i potrafisz dość ostre w tonie uwagi przetrawić. Myśle, ze niejedna dziewczyna szła by tu w zaparte hasłami w stylu „on jest inny/wy nie wiecie”.
Faktycznie, ciut za ostre nawet - chyba muszę wreszcie przyhamować z Intymnie A poważnie to wybacz, yes, faktycznie dało się delikatniej to napisać.

Trochę rozumiem frustrację po długim czasie bez iskrzenia/flirtów/romansów czy innych tam atrakcji damsko-męskich. Randkowy świat trochę stanął w miejscu - wszystko pozamykane, ludziom się nie chce marznąć na spacerach (i w ogóle się nie dziwię) plus mam wrażenie, że wszyscy się mega szybko zniechęcają.

U mnie cały czas nagle ktoś znika nawet jeśli wcześniej rozmawiało się całkiem fajnie, albo nagle zaczyna odpisywać o wiele mniej, chociaż wcześniej pisaliśmy całe bloki tekstów na ciekawe tematy, nie mówiąc już nawet o tym, że jak się nie spotkasz w ciągu kilku dni to kontakt się całkiem urywa Frustrujące to jest mega, bo mam wrażenie, że najlepszy kontakt mam tego samego dnia, co zaczynamy rozmawiać i idealnie byłoby wtedy od razu wyskoczyć na ten nieszczęsny spacer, bo jak do tego nie dojdzie to z dnia na dzień zainteresowanie gaśnie (zakładam, że delikwent po prostu przeżywa z inną "ten pierwszy dzień")

Mój aktualny wniosek jest taki, że apki to strata czasu, a poza apkami nie poznasz Czas sobie znaleźć fwb i się wypisać z tej żenady rynku matrymonialnego na dłużej
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 08:50   #4473
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cześć dziewczyny!
Słyszałyście? W terminie od kwietnia do czerwca mają być dopiero szczepienia 60 +. Ale to wszystko szybko idzie. Nie ma co. W lipcu i sierpniu szczepienia w ogóle staną, bo będą wakacje i wyjazdy hehe
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 08:51   #4474
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Trochę rozumiem frustrację po długim czasie bez iskrzenia/flirtów/romansów czy innych tam atrakcji damsko-męskich. Randkowy świat trochę stanął w miejscu - wszystko pozamykane, ludziom się nie chce marznąć na spacerach (i w ogóle się nie dziwię) plus mam wrażenie, że wszyscy się mega szybko zniechęcają.

Mój aktualny wniosek jest taki, że apki to strata czasu, a poza apkami nie poznasz Czas sobie znaleźć fwb i się wypisać z tej żenady rynku matrymonialnego na dłużej
Ja tez to rozumiem. FbW wprowadzalo cos fajnego do mojego zycia. Byly regularne spotkania, rozmowy, flirty, seks i to ogolne poczucia "dbania". Teraz, gdy tego nie ma wszystko jest jakies takie... jalowe.

Wiec w sumie, rozumiem ze w takiej sytuacji, latwo sie wciagnac w flirt, czuc cos bardziej ekscytujacego i miec o czym myslec w tej szarej rzeczywistosci.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 08:54   #4475
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=535de3f481873e06c5a5c33 016fd2a44dce7d9b2_606b967 225802;88463956]Ja tez to rozumiem. FbW wprowadzalo cos fajnego do mojego zycia. Byly regularne spotkania, rozmowy, flirty, seks i to ogolne poczucia "dbania". Teraz, gdy tego nie ma wszystko jest jakies takie... jalowe.

Wiec w sumie, rozumiem ze w takiej sytuacji, latwo sie wciagnac w flirt, czuc cos bardziej ekscytujacego i miec o czym myslec w tej szarej rzeczywistosci.[/QUOTE]

Ale często w takich relacjach ktoś nagle zaczyna się angażować. Ja chyba wolę 'albo wszystko albo nic'
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 09:02   #4476
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Ale często w takich relacjach ktoś nagle zaczyna się angażować. Ja chyba wolę 'albo wszystko albo nic'
Niekoniecznie. Kiedyś się wywiązała fajna dyskusja o tym, że fwb ma rację bytu jeśli obie strony od początku wiedzą na 100%, że nie będą chciały nic więcej, bo np. druga strona ma jakąs cechę, która jest dla nich nie do zaakceptowania u partnera.
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 09:13   #4477
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Kiedyś się wywiązała fajna dyskusja o tym, że fwb ma rację bytu jeśli obie strony od początku wiedzą na 100%, że nie będą chciały nic więcej, bo np. druga strona ma jakąs cechę, która jest dla nich nie do zaakceptowania u partnera.
Dokładnie. Kiedyś byłam w takiej relacji i raz na próbę poszliśmy na randkę. Okazało się, że w ogóle nie nadajemy na tych samych falach. Że fajnie jest tylko jak się spotykamy, odpalimy film, pogadamy o głupotach i skończymy w łóżku. Trochę to jeszcze potrwało i bez żalu się pożegnaliśmy.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 09:15   #4478
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88464036]Dokładnie. Kiedyś byłam w takiej relacji i raz na próbę poszliśmy na randkę. Okazało się, że w ogóle nie nadajemy na tych samych falach. Że fajnie jest tylko jak się spotykamy, odpalimy film, pogadamy o głupotach i skończymy w łóżku. Trochę to jeszcze potrwało i bez żalu się pożegnaliśmy.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

A jak Randkowicz ? Pojawiły się jakieś iskry, motyle itp. ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 09:40   #4479
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Faktycznie, ciut za ostre nawet - chyba muszę wreszcie przyhamować z Intymnie A poważnie to wybacz, yes, faktycznie dało się delikatniej to napisać.
Haha, rzadko wchodze na Intymny, ale raz czy dwa rzucilo mi sie w oczy, ze niezle chamidla tam siedza. Strach zapytac o rade

U mnie tez komplentny brak sukcesow w rozmowach z facetami. Na mojej apce to kobieta musi zrobic pierwszy krok i zagadac, pare razy mi sie zdarzylo, ze mnie odparowali po tym jak sie przywitalam. Szkoda energii, uspilam swoj profil i czekam na lepsze czasy. FwB nie dla mnie.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 09:44   #4480
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88464036]Dokładnie. Kiedyś byłam w takiej relacji i raz na próbę poszliśmy na randkę. Okazało się, że w ogóle nie nadajemy na tych samych falach. Że fajnie jest tylko jak się spotykamy, odpalimy film, pogadamy o głupotach i skończymy w łóżku. Trochę to jeszcze potrwało i bez żalu się pożegnaliśmy.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

No nie. Ja nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Spotykać się z kimś ale nie być w stanie pójść na randkę. W ogóle nie wyobrażam sobie czuć pociągu fizycznego do kogoś kto mnie nie fascynuje, nie nadajemy na tych samych falach, nie potrafimy się ze sobą śmiać, żartować. Dla mnie taki facet staje się aseksualny.
To tak jak męźczyzni - owszem, lubią kobiety, które im czajem pomatkują. Ugotują, upiorą, posprzątają. Ale szybko tracą pociąg fizyczny do takich kobiet.
Ja tam mam z facetami, z którymi nic mnie nie łączy. Jak nie ma flow w rozmowie, w żartach to nie ma szans, żebym w ogóle poszła z takim facetem dalej.
No ale swoją drogą to ciekawe jak każdy ma inaczej
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 09:54   #4481
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
A jak Randkowicz ? Pojawiły się jakieś iskry, motyle itp. ?
Nie w ogóle sytuacja zrobiła się trochę dziwna, ale już nie chcę o tym pisać tak na forum

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
No nie. Ja nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Spotykać się z kimś ale nie być w stanie pójść na randkę. W ogóle nie wyobrażam sobie czuć pociągu fizycznego do kogoś kto mnie nie fascynuje, nie nadajemy na tych samych falach, nie potrafimy się ze sobą śmiać, żartować. Dla mnie taki facet staje się aseksualny.
To tak jak męźczyzni - owszem, lubią kobiety, które im czajem pomatkują. Ugotują, upiorą, posprzątają. Ale szybko tracą pociąg fizyczny do takich kobiet.
Ja tam mam z facetami, z którymi nic mnie nie łączy. Jak nie ma flow w rozmowie, w żartach to nie ma szans, żebym w ogóle poszła z takim facetem dalej.
No ale swoją drogą to ciekawe jak każdy ma inaczej
No ale z FwB raczej nie chodzi się na randki. Jak Ci z kimś "klika" i sobie randkujecie to już nie jest FwB. Chyba, że mamy jakieś inne definicje takiej relacji.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 10:11   #4482
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88464217]
No ale z FwB raczej nie chodzi się na randki. Jak Ci z kimś "klika" i sobie randkujecie to już nie jest FwB. Chyba, że mamy jakieś inne definicje takiej relacji.

[/QUOTE]

Same here. Gdyby mi z kimś klikało też poza łóżkiem to bym nie marnowała tego na fwb tylko rozwijała znajomość w stronę związku
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 10:15   #4483
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88464217]Nie w ogóle sytuacja zrobiła się trochę dziwna, ale już nie chcę o tym pisać tak na forum



No ale z FwB raczej nie chodzi się na randki. Jak Ci z kimś "klika" i sobie randkujecie to już nie jest FwB. Chyba, że mamy jakieś inne definicje takiej relacji.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

No ja nie wyobrazam sobie nie pójść z kimś do kina, na kolację nawet z fwb. Dla mnie spotykanie się z facetem tylko w domu to byłyby nudy straszne.
W ogóle kiepsko znoszę tą kwarantannę. Ja nawet Netflixa nie mam.
Jak mi facet pisze na Tinderze 'spotkajmy się na 'Netflix & chill' to uciekam w te pędy.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 14:42   #4484
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
No ja nie wyobrazam sobie nie pójść z kimś do kina, na kolację nawet z fwb. Dla mnie spotykanie się z facetem tylko w domu to byłyby nudy straszne.
W ogóle kiepsko znoszę tą kwarantannę. Ja nawet Netflixa nie mam.
Jak mi facet pisze na Tinderze 'spotkajmy się na 'Netflix & chill' to uciekam w te pędy.
To ja nigdy żadnych dodatkowych atrakcji i wypadów nie wymagałam Tak jak piszesz - każdy ma inne oczekiwania.
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 18:45   #4485
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ja nigdy nie byłam w relacji FwB, ale jak Was czytam, to faktycznie wychodzi na to, że są różne definicje i oceny, czym jest taka relacja i jak wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 20:11   #4486
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
No ja nie wyobrazam sobie nie pójść z kimś do kina, na kolację nawet z fwb. Dla mnie spotykanie się z facetem tylko w domu to byłyby nudy straszne.
W ogóle kiepsko znoszę tą kwarantannę. Ja nawet Netflixa nie mam.
Jak mi facet pisze na Tinderze 'spotkajmy się na 'Netflix & chill' to uciekam w te pędy.
Ja mam podobne podejście, nawet jak byłam w jakichś luźnych relacjach to lubiłam gdzieś wyskoczyć, nawet na głupią kolację czy do kina a nie spotykać się tylko i wyłącznie w jednym celu za każdym razem.

Byłam dzisiaj na randce, na spacerze oczywiście, z tym tinderem z którym ostatnio pisałam. Bardzo spoko mi się z nim pisało, ale na żywo jakoś czar prysł, więc to było pierwsze i ostatnie spotkanie. Ja to przynajmniej wiem po pierwszym spotkaniu, a nie po dwóch miesiącach
Poza tym zaczynam się serio już przyzwyczajać do tego, że pisane mi jest życie wiecznej singielki
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 20:12   #4487
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Mój aktualny wniosek jest taki, że apki to strata czasu, a poza apkami nie poznasz
Mam ten sam wniosek

I też rozumiem frustrację, że jest się spragnionym kontaktu z płcią przeciwną.
Ale tu się kłania to, co napisała Daga:
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
" Wolę być sama niż w objęciach chama"
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 21:35   #4488
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Faktycznie, ciut za ostre nawet - chyba muszę wreszcie przyhamować z Intymnie A poważnie to wybacz, yes, faktycznie dało się delikatniej to napisać.

Trochę rozumiem frustrację po długim czasie bez iskrzenia/flirtów/romansów czy innych tam atrakcji damsko-męskich. Randkowy świat trochę stanął w miejscu - wszystko pozamykane, ludziom się nie chce marznąć na spacerach (i w ogóle się nie dziwię) plus mam wrażenie, że wszyscy się mega szybko zniechęcają.

U mnie cały czas nagle ktoś znika nawet jeśli wcześniej rozmawiało się całkiem fajnie, albo nagle zaczyna odpisywać o wiele mniej, chociaż wcześniej pisaliśmy całe bloki tekstów na ciekawe tematy, nie mówiąc już nawet o tym, że jak się nie spotkasz w ciągu kilku dni to kontakt się całkiem urywa Frustrujące to jest mega, bo mam wrażenie, że najlepszy kontakt mam tego samego dnia, co zaczynamy rozmawiać i idealnie byłoby wtedy od razu wyskoczyć na ten nieszczęsny spacer, bo jak do tego nie dojdzie to z dnia na dzień zainteresowanie gaśnie (zakładam, że delikwent po prostu przeżywa z inną "ten pierwszy dzień")

Mój aktualny wniosek jest taki, że apki to strata czasu, a poza apkami nie poznasz Czas sobie znaleźć fwb i się wypisać z tej żenady rynku matrymonialnego na dłużej
Spokojnie, wiem, że to mocno kontrowersyjna sytuacja i nie przyszłam tu po pochwały. Liczyłam się z możliwym linczem Ale jak widać okazał się potrzebny

Co do Twojego wniosku odnośnie apek - mam tak samo!!!

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Ale często w takich relacjach ktoś nagle zaczyna się angażować. Ja chyba wolę 'albo wszystko albo nic'
Ja podobnie. Nigdy nie byłam w relacji FwB i po prostu wiem, że bym się nie nadawała do takiej :/ Zazdroszczę jednak tym osobom, które potrafią jednak odpowiednio korzystać z jej zalet


Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Haha, rzadko wchodze na Intymny, ale raz czy dwa rzucilo mi sie w oczy, ze niezle chamidla tam siedza. Strach zapytac o rade

U mnie tez komplentny brak sukcesow w rozmowach z facetami. Na mojej apce to kobieta musi zrobic pierwszy krok i zagadac, pare razy mi sie zdarzylo, ze mnie odparowali po tym jak sie przywitalam. Szkoda energii, uspilam swoj profil i czekam na lepsze czasy. FwB nie dla mnie.
Noo jakiś fatalny czas na te onlinowe randki, randeczki Potwierdzam
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 13:39   #4489
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Trochę mnie pocieszacie, że nie tylko u mnie taka posucha .

Dariah, fajnie, że wiesz czego nie chcesz i umiesz tak szybko ocenić czy warto rozwijać znajomość. Przynajmniej nie tracisz czasu

Co do apek to ja się poirytowałam wczoraj, że nie chcę więcej sobie tak czatować w nieskończoność i jak propozycja spotkania ze strony kolejnego tinderowca przeistoczyła się w "jesteśmy w kontakcie" to wprost wspomniałam, że jeśli faktycznie chce to po prostu ustalmy konkretny termin zamiast gdybać ( i niepotrzebnie mi glowę zawracać, ale tego już nie dodałam ). Zareagował ok, padła propozycja (która mi nie pasuje ), zobaczymy co dalej. Nie chce mi się już prowadzić tysięcznej peirwszej rozmowy, niech to wreszcie pójdzie o krok dalej.

Edytowane przez rurq
Czas edycji: 2021-01-27 o 13:43
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-27, 14:29   #4490
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Rurq, mnie też to trochę pociesza, że nie jestem sama. Pamiętam jak w grudniu mi się fajnie pisało z jakimś kolesiem, ale zamilkł - wtedy mnie pocieszałyście tu na wątku, że może święta, może zamieszanie, że po nowym roku portale ruszą z kopyta I faktycznie już w styczniu złapałam kontakt z tym kolejnym, o którym tu wspominałam - tydzień codziennego fajnego pisania, umówienie spotkania i dzień przed cisza. Mega frustrujące.


Ciekawa jestem, co zrobią z tymi obostrzeniami. Może jutro w końcu podadzą do wiadomości
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 14:37   #4491
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Rurq, mnie też to trochę pociesza, że nie jestem sama. Pamiętam jak w grudniu mi się fajnie pisało z jakimś kolesiem, ale zamilkł - wtedy mnie pocieszałyście tu na wątku, że może święta, może zamieszanie, że po nowym roku portale ruszą z kopyta I faktycznie już w styczniu złapałam kontakt z tym kolejnym, o którym tu wspominałam - tydzień codziennego fajnego pisania, umówienie spotkania i dzień przed cisza. Mega frustrujące.


Ciekawa jestem, co zrobią z tymi obostrzeniami. Może jutro w końcu podadzą do wiadomości
Czytalam, ze maja cos 31. stycznia powiedziec na ten temat.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 14:38   #4492
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=535de3f481873e06c5a5c33 016fd2a44dce7d9b2_606b967 225802;88467685]Czytalam, ze maja cos 31. stycznia powiedziec na ten temat.[/QUOTE]
Do 31 stycznia (niedzieli) obowiązują obostrzenia. Konferencja miała być wczoraj, ale ciagle sie nie odbyła Może w końcu jutro będzie
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 14:44   #4493
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Do 31 stycznia (niedzieli) obowiązują obostrzenia. Konferencja miała być wczoraj, ale ciagle sie nie odbyła Może w końcu jutro będzie
Przed chwilą niby mówili, że konferencja jutro. Wssystko na ostatnią chwilę i na kolanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 14:47   #4494
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Do 31 stycznia (niedzieli) obowiązują obostrzenia. Konferencja miała być wczoraj, ale ciagle sie nie odbyła Może w końcu jutro będzie
Oby. Ja się też trochę zastanawiam czy nie wytną przed walentynkami takiej samej akcji co przed Wszystkich Świętych, albo nie przedłuża po prostu lockdownu do walentynek

@Mili wydaje mi się, że tutaj krótki czas skupienia uwagi na jednej osobie dużo zmienia i im dłużej ludzie piszą bez spotkania tym większa szansa, że spotkania w ogóle nie będzie. Inna kwestia kto marzy o takim spotykaniu w myśl "byle szybciej zanim zacznie pisać z kolejną" Chyba nikt
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 15:01   #4495
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Oby. Ja się też trochę zastanawiam czy nie wytną przed walentynkami takiej samej akcji co przed Wszystkich Świętych, albo nie przedłuża po prostu lockdownu do walentynek

@Mili wydaje mi się, że tutaj krótki czas skupienia uwagi na jednej osobie dużo zmienia i im dłużej ludzie piszą bez spotkania tym większa szansa, że spotkania w ogóle nie będzie. Inna kwestia kto marzy o takim spotykaniu w myśl "byle szybciej zanim zacznie pisać z kolejną" Chyba nikt
Szczerze to w ogóle nie pomyślałam o walentynkach w kontekście lockdownu Masz na myśli knajpy, restauracje?
Ja obstawiam, że przedłużą obostrzenia (niestety).



Co do długości pisania, to też tak niekoniecznie, tzn. myślę, że to zależy od konkretnych ludzi. Niektórzy potrzebują dłużej popisać i czują się swobodniej, inni proponują spotkanie po wymianie kilku zdań.



Z tym "moim" zaczęłam pisać w czwartek, w piątek rano umówiliśmy się na sobotę, ale później w ten sam dzień napisał mi, że jednak będzie jechał na weekend do rodziny (tinder faktycznie pokazał mi w weekend dużą odległość, więc ściemy nie było ), jednak od razu zaproponował spotkanie na przyszły tydzień. Znowu pasowała nam obojgu sobota. Jeszcze w środę jak pisaliśmy, to się śmialiśmy, że oby pogoda była dla nas łaskawa na spacer A w czwartek już cisza.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 15:11   #4496
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Przed chwilą niby mówili, że konferencja jutro. Wssystko na ostatnią chwilę i na kolanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze wróżą z fusów co by tu wymyślić tym razem

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 15:13   #4497
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

W ogóle na Intymnie jest świeży wątek o pierwszych randkach w dobie pandemii

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88467804]Jeszcze wróżą z fusów co by tu wymyślić tym razem

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Hahaha taaak,może ich maszyna losująca obostrzenia ma awarię
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 15:15   #4498
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

eh.. nie takich newsów się spodziewałam dziś... znowu wrocił temat zakazu aborcji
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 15:25   #4499
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88467822]eh.. nie takich newsów się spodziewałam dziś... znowu wrocił temat zakazu aborcji [/QUOTE]
W najbardziej toksycznym związku to jesteśmy z Polską dzięki naszemu drogiemu rządowi.

Ciągle się kocha i wierzy, że będzie lepiej, a dostaje się tylko ciągle kolejne cięgi i to tak brutalne jak naruszanie praw człowieka, odbieranie podmiotowości i cały ten ból, który wynika ze świadomości tych tragedii, które będą.
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-01-27 o 15:51
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-27, 15:55   #4500
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
W najbardziej toksycznym związku to jesteśmy z Polską dzięki naszemu drogiemu rządowi.

Ciągle się kocha i wierzy, że będzie lepiej, a dostaje się tylko ciągle kolejne cięgi i to tak brutalne jak naruszanie praw człowieka, odbieranie podmiotowości i cały ten ból, który wynika ze świadomości tych tragedii, które będą.
W punkt.


Dziewczyny, luźne pytanie. Jak postrzegacie przedstawienie swoim znajomym faceta, z którym się spotykacie, ale nie jest to jeszcze nic poważnego? Uważacie, że to jest już jakiś znaczący krok do przodu czy traktujecie to bardziej na luzie?

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-25 09:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.