Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-12, 01:45   #1
Trishkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 15

Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat


Hej, zacznę od początku. Mam 24 lata, miałam w swoim życiu dwóch partnerów seksualnych i każdy z nich skarżył się na odczuwanie tzw. "Luzów". Dodam, że nigdy nie rodziłam dzieci. Bardzo wzięłam sobie te słowa do serca, bo przy rozstaniu mi to też wypomniał i dodał bardzo obraźliwy tekst jakobym miała z 20 partnerów seksualnych co było bzdura a straciłam z nim dziewictwo. Miałam po tym wydarzeniu 3 letnią przerwę od seksu. Później miałam drugiego chłopaka, ale problem się znów powtórzył. Członek zaczął wypadać.. Podczas penetracji robiłam się naprawdę bardzo mokra, co drugi partner zwrócił uwagę, że kiedy mnie penetruje to czuję się jakby pływał. Śluz był wszędzie, na brzuchu, kocu itp. . Też użył określenia "luźna" i kolejny raz przykre wspomnienia wróciły.. Jestem załamana. Już nie jesteśmy razem, ale mam uraz do jakichkolwiek związków na przyszłość i niechęć do zbliżeń. Po rozstaniu z drugim chłopakiem zrezygnowałam się na ćwiczenia Kegla za pomocą kulek. Ale przyniosło to tylko fiasko i infekcje intymną. Później doczytałam, ze te całe kulki gejszy wcale nie poprawiają kondycji dna miednicy. Teraz kwestia jest taka czy wybrać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, kupić stymulotor mięśni Kegla czy od razu zapisać się na obkurczanie pochwy.. Czy któraś z Was miała podobny problem? Jestem pod tym względem załamana. Mam wiotkie mięśnie Kegla i nie wiem dlaczego tak się dzieje.. może ten laser będzie jedynym rozwiązaniem chociaż jeszcze myślę czy nie dać szansy ćwiczeniom.. Dziękuję za przeczytanie tak długiego postu, ale niestety nie mam z kim o tym porozmawiać.
Trishkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-12, 09:31   #2
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat

Cytat:
Napisane przez Trishkaa Pokaż wiadomość
Hej, zacznę od początku. Mam 24 lata, miałam w swoim życiu dwóch partnerów seksualnych i każdy z nich skarżył się na odczuwanie tzw. "Luzów". Dodam, że nigdy nie rodziłam dzieci. Bardzo wzięłam sobie te słowa do serca, bo przy rozstaniu mi to też wypomniał i dodał bardzo obraźliwy tekst jakobym miała z 20 partnerów seksualnych co było bzdura a straciłam z nim dziewictwo. Miałam po tym wydarzeniu 3 letnią przerwę od seksu. Później miałam drugiego chłopaka, ale problem się znów powtórzył. Członek zaczął wypadać.. Podczas penetracji robiłam się naprawdę bardzo mokra, co drugi partner zwrócił uwagę, że kiedy mnie penetruje to czuję się jakby pływał. Śluz był wszędzie, na brzuchu, kocu itp. . Też użył określenia "luźna" i kolejny raz przykre wspomnienia wróciły.. Jestem załamana. Już nie jesteśmy razem, ale mam uraz do jakichkolwiek związków na przyszłość i niechęć do zbliżeń. Po rozstaniu z drugim chłopakiem zrezygnowałam się na ćwiczenia Kegla za pomocą kulek. Ale przyniosło to tylko fiasko i infekcje intymną. Później doczytałam, ze te całe kulki gejszy wcale nie poprawiają kondycji dna miednicy. Teraz kwestia jest taka czy wybrać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, kupić stymulotor mięśni Kegla czy od razu zapisać się na obkurczanie pochwy.. Czy któraś z Was miała podobny problem? Jestem pod tym względem załamana. Mam wiotkie mięśnie Kegla i nie wiem dlaczego tak się dzieje.. może ten laser będzie jedynym rozwiązaniem chociaż jeszcze myślę czy nie dać szansy ćwiczeniom.. Dziękuję za przeczytanie tak długiego postu, ale niestety nie mam z kim o tym porozmawiać.
Zaczelabym od konsultacji ze specjalistą (fizjoterapeutą), aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście problem jest we wiotkich mięśniach czy np. Nadmiernej masturbacji Twoich ex partnerów ich utraty czucia w członku - to dość powszechny problem u młodych mężczyzn. Jeśli to problem mięśni, to istnieją specjalistyczne techniki i ćwiczenia, które bezpieczniej dobrać ze specjalistą

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2022-07-12 o 09:33
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-12, 13:28   #3
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89284850]Zaczelabym od konsultacji ze specjalistą (fizjoterapeutą), aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście problem jest we wiotkich mięśniach czy np. Nadmiernej masturbacji Twoich ex partnerów ich utraty czucia w członku - to dość powszechny problem u młodych mężczyzn. Jeśli to problem mięśni, to istnieją specjalistyczne techniki i ćwiczenia, które bezpieczniej dobrać ze specjalistą[/QUOTE]

Dokładnie. Plus problem wcale nie musi być kwestią samych mięśni, a ogólnej budowy anatomicznej. Ale zamiast płakać i na ślepo się miotać to trzeba iść do fizjoterapeuty uro-ginekologicznego, który oceni sytuację i ewentualnie zaleci co robić.

No i na przyszłość - seks to nie tylko penetracja. Nawet jak tutaj jest jakiś problem to można sobie w inny sposób radzić, żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani. A z facetem, który uważa, że pochwa się staje luźniejsza od ilości stosunków i 'zużywa się' to ja i tak bym nie chciała mieć nic wspólnego, bo to znaczy, że jest niedouczonym tłokiem.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-13, 00:56   #4
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89285086]Dokładnie. Plus problem wcale nie musi być kwestią samych mięśni, a ogólnej budowy anatomicznej. Ale zamiast płakać i na ślepo się miotać to trzeba iść do fizjoterapeuty uro-ginekologicznego, który oceni sytuację i ewentualnie zaleci co robić.

No i na przyszłość - seks to nie tylko penetracja. Nawet jak tutaj jest jakiś problem to można sobie w inny sposób radzić, żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani. A z facetem, który uważa, że pochwa się staje luźniejsza od ilości stosunków i 'zużywa się' to ja i tak bym nie chciała mieć nic wspólnego, bo to znaczy, że jest niedouczonym tłokiem.[/QUOTE]

AMEN
Takiego oddać z powrotem w ramiona mamusi.

Panów za te hasła wysłałabym w Diabły, a dopiero później umawiała fizjo.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-07-13 o 00:57
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 23:55   #5
Hairlooser
Raczkowanie
 
Avatar Hairlooser
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat

Cytat:
Napisane przez Trishkaa Pokaż wiadomość
(...) Teraz kwestia jest taka czy wybrać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, kupić stymulotor mięśni Kegla czy od razu zapisać się na obkurczanie pochwy (...)
Zapisz się do dojrzałego i/ lub doświadczonego partnera.
Hairlooser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-19, 11:06   #6
AlaWaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2
Dot.: Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat

Cytat:
Napisane przez Trishkaa Pokaż wiadomość
Hej, zacznę od początku. Mam 24 lata, miałam w swoim życiu dwóch partnerów seksualnych i każdy z nich skarżył się na odczuwanie tzw. "Luzów". Dodam, że nigdy nie rodziłam dzieci. Bardzo wzięłam sobie te słowa do serca, bo przy rozstaniu mi to też wypomniał i dodał bardzo obraźliwy tekst jakobym miała z 20 partnerów seksualnych co było bzdura a straciłam z nim dziewictwo. Miałam po tym wydarzeniu 3 letnią przerwę od seksu. Później miałam drugiego chłopaka, ale problem się znów powtórzył. Członek zaczął wypadać.. Podczas penetracji robiłam się naprawdę bardzo mokra, co drugi partner zwrócił uwagę, że kiedy mnie penetruje to czuję się jakby pływał. Śluz był wszędzie, na brzuchu, kocu itp. . Też użył określenia "luźna" i kolejny raz przykre wspomnienia wróciły.. Jestem załamana. Już nie jesteśmy razem, ale mam uraz do jakichkolwiek związków na przyszłość i niechęć do zbliżeń. Po rozstaniu z drugim chłopakiem zrezygnowałam się na ćwiczenia Kegla za pomocą kulek. Ale przyniosło to tylko fiasko i infekcje intymną. Później doczytałam, ze te całe kulki gejszy wcale nie poprawiają kondycji dna miednicy. Teraz kwestia jest taka czy wybrać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, kupić stymulotor mięśni Kegla czy od razu zapisać się na obkurczanie pochwy.. Czy któraś z Was miała podobny problem? Jestem pod tym względem załamana. Mam wiotkie mięśnie Kegla i nie wiem dlaczego tak się dzieje.. może ten laser będzie jedynym rozwiązaniem chociaż jeszcze myślę czy nie dać szansy ćwiczeniom.. Dziękuję za przeczytanie tak długiego postu, ale niestety nie mam z kim o tym porozmawiać.
Z kulkami gejszy też nie jest tak łatwo. Masz z tego co pamiętam 3 rodzaje kulek gejszy. Część jest do stymulacji i nadaje się bardziej do gry wstępnej, niż do wzmocnienia mięśni Kegla. Warto dobrać odpowiednie kulki gejszy, które będą działały grawitacyjnie...jeżeli nie przekręciłam nazwy. xxx
Tylko nie wybieraj żadnych wibrujących, czy kulek do gry wstępnej. Najlepiej pomęcz kogoś od nich z obsługi.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-19 o 11:14 Powód: reklama
AlaWaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 01:42   #7
Trishkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 15
Dot.: Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat

Ostatnio czytałam dużo postów na insta że te kulki wcale nie nadają się do ćwiczeń : /
Trishkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-20, 02:12   #8
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Osłabione mięśnie Kegla w wieku 24 lat

Cytat:
Napisane przez Trishkaa Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam dużo postów na insta że te kulki wcale nie nadają się do ćwiczeń : /
Jak najbardziej się nie nadają - mówią o tym fizjoterapeutki uroginekologiczne i seksuolożki. To wyżej to reklama sex shopu po prostu
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-20 03:12:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.