Brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-16, 20:57   #1
Zwariowana07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1

Brwi


Hejka, mam pytanie. Potrzebuję Waszej pomocy/rady! Otóż mam problem z brwiami. Z 3/4 lata temu wpadłam na genialny pomysł, aby nadać ,,idealny/prawidłowy" kształt moimi brwiom. I tak właśnie sposobem wyrwałam sobie włoski z przodu brwi :/, bo chciałam mieć bardziej ,,kwadratowe" breeewki. No, i jak wiadomo, włoski mi już tam nie odrosną, ale w tedy jeszcze tego nie wiedziałam. Na początku myślałam, że to wygląda dobrze, że jest ok, ale tak niestety nie byłam. Próbowała różnych sposobów, żeby, żeby je dorysować i skończyłam na pomadzie woskowej z Vibo, jest okej, ale nie zawsze mi wychodzą te brwi; albo robię za mocne/za jasne, albo po prostu robię je za grube i mnie już to męczy. Mało, kiedy wychodzą mi ładne/równe. Ale najlepiej to, bym ich nie malowała. Ale w tedy ich nie widać, a jak widać to za mało i to źle wygląda. Mogłabym zrobić sobie makijaż permanentny, ale mnie na to na razie/póki co, to nie jest stać. Henny też już próbowałam, ale to bez sensu, bo ona łapie włoski brwi bardziej, a nie skórę. A, jak już skórę to tylko chwilowo. Poza tym ja z przodu mam tylko, dosłownie meszek, a nie włoski brwi... I teraz moje pytanie właśnie brzmi tak: czy znacie, jakiś na to fajny/dobry/nie za drogi sposób? Macie, jakieś pomysły/rady, co ja mogę z tym w ogóle zrobić? Z góry dziękuję za każdą Waszą odpowiedź, ale na temat, oczywiście!🙂😉
Zwariowana07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-12, 15:00   #2
Madzia0303OP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 1
Dot.: Brwi

Hej. Spróbuj może zabiegu henny pudrowej brwi
Takie są efekty zabiegu, myślę ze w Twoim przypadku właśnie to się sprawdzi. Polecam kosmetyczke, która robi to ideolo i możesz sobie poczytać o hennie pudrowej brwi i o tym jak wygląda zabieg.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2022-07-13 o 10:07 Powód: link
Madzia0303OP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-12 16:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.