Chcę ściąć! Doradżcie! Please! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 06:40   #1
Kangurek_Magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Exclamation

Chcę ściąć! Doradżcie! Please!


Hej! Parę dni temu strzeliła mi 18stka(jupii!) i bardzo chciałabym zmienić fryzurę.Szczerze to myślałam żeby po raz pierwszy obciąć je naprawdę na krotko, bo do tej pory już parę razy szłam do fryzjera z zamiarem pozbycia się długich włosów, a w rezultacie kazałam podciąć tylko końcówki. Teraz podjęłam już poważną decyzję i chcę rozstać się długimi włosami, możliwe że na zawsze – w końcu muszę skończyć z wizerunkiem dziewczynki(look at moja bluzka na fotce-błeee)Wszystko fajnie, chcę krótkie, zdecydowałam się, ale kompletnie nie mam pomysłu na fryzurkę. Liczę, że mi pomożecie i tym samym nie popełnię jakiegoś błędu. Byłabym wdzięczna gdyby któraś z pań posiadających wiadomy programik dopasowałaby mi parę fryzkówDodam tylko, że moja czupryna rośnie bardzo szybko, więc proszę raczej o takie „płynne” fryzurki. Pomócie mi!! Please!!
Kangurek_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 08:36   #2
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Chcę ściąć! Doradżcie! Please!

A gdzie się podziała fotka?
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:02   #3
BLONDI08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Dot.: Chcę ściąć! Doradżcie! Please!

Cytat:
Napisane przez Kangurek_Magda
Hej! Parę dni temu strzeliła mi 18stka(jupii!) i bardzo chciałabym zmienić fryzurę.Szczerze to myślałam żeby po raz pierwszy obciąć je naprawdę na krotko, bo do tej pory już parę razy szłam do fryzjera z zamiarem pozbycia się długich włosów, a w rezultacie kazałam podciąć tylko końcówki. Teraz podjęłam już poważną decyzję i chcę rozstać się długimi włosami, możliwe że na zawsze – w końcu muszę skończyć z wizerunkiem dziewczynki(look at moja bluzka na fotce-błeee)Wszystko fajnie, chcę krótkie, zdecydowałam się, ale kompletnie nie mam pomysłu na fryzurkę. Liczę, że mi pomożecie i tym samym nie popełnię jakiegoś błędu. Byłabym wdzięczna gdyby któraś z pań posiadających wiadomy programik dopasowałaby mi parę fryzkówDodam tylko, że moja czupryna rośnie bardzo szybko, więc proszę raczej o takie „płynne” fryzurki. Pomócie mi!! Please!!
Jeśli mogę Ci coś doradzić to stanowczo odradzam ścięcia włosów. Jak mawia mój facet: "Długie włosy u dziewczyny, to to, co najbardziej zdobi". Ja od trzech lat noszę włosy "za łopatki" i teraz kiedy oglądam swoje zdjęcia kiedy miałam krótkie włosy jestem przerażona jak mogłam się kiedyś tak szpecić. Ale to tylko moja refleksja, Ty zrobisz jak uważasz) Jeśli możesz to załącz swoje zdjęcie. W taki sposób łatwiej będzie Ci coś doradzić.
BLONDI08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 09:33   #4
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Chcę ściąć! Doradżcie! Please!

Cytat:
Napisane przez BLONDI08
Jeśli mogę Ci coś doradzić to stanowczo odradzam ścięcia włosów. Jak mawia mój facet: "Długie włosy u dziewczyny, to to, co najbardziej zdobi". Ja od trzech lat noszę włosy "za łopatki" i teraz kiedy oglądam swoje zdjęcia kiedy miałam krótkie włosy jestem przerażona jak mogłam się kiedyś tak szpecić. Ale to tylko moja refleksja, Ty zrobisz jak uważasz) Jeśli możesz to załącz swoje zdjęcie. W taki sposób łatwiej będzie Ci coś doradzić.
SZPECIC, ALE PODEJSCIE DO SPRAWY . Mozna tylko pogratulowac włosów,ze takie zadbane skoro nosisz dlugie, urok włosów długich jest tylko wtedy gdy sa zadbane.Ja nosze krótkie, takie do szyi,bo w ostatnim czasie sporo ich zgubilam i głownie skupiłam sie na ich odbudowie niz zapuszczaniu i musialam sciąć ogon długi z tyłu ale jeszcze zetne i nie uwazam zebym sie szpeciła. A to ze faceci wolą laski z długimi to nie w kazdym przypadku, akurat co poznawałam faceta byłam na etapie scinania włosów,dlugi czas nosiłam na chlopaka i tez sie podobałam.Gusta sa rózne,wazne aby kobieta czula sie dobrze.A jak facet wymagający to lepiej zastanowic sie nad zmianą faceta niż fryzury. Pozdrawiam.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 16:37   #5
fikcja_literacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Cool Dot.: Chcę ściąć! Doradżcie! Please!

Cytat:
Napisane przez BLONDI08
Jeśli mogę Ci coś doradzić to stanowczo odradzam ścięcia włosów. Jak mawia mój facet: "Długie włosy u dziewczyny, to to, co najbardziej zdobi". Ja od trzech lat noszę włosy "za łopatki" i teraz kiedy oglądam swoje zdjęcia kiedy miałam krótkie włosy jestem przerażona jak mogłam się kiedyś tak szpecić. Ale to tylko moja refleksja, Ty zrobisz jak uważasz) Jeśli możesz to załącz swoje zdjęcie. W taki sposób łatwiej będzie Ci coś doradzić.
Zupełnie sie nie zgadzam.:/:/:/ Znam dziewczyne,ktora ma krociotką fryzurke (na chłopaka) i wygląda świetnie. Według mnie długie włosy są wtedy ładne,gdy są ZDROWE, a nie oszukujmy sie: nie kazdy ma takie włosy jak modelka z reklamy Pantine
fikcja_literacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 20:45   #6
BLONDI08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Dot.: Chcę ściąć! Doradżcie! Please!

Oczywiście ja nienarzekam na moje włosy ponieważ są zdrowe, proste i gęste. Osobiście jednak nie podoba mi się gdy kobieta ma krótkie włosy, chyba, że jest już po czterdziestce. Ale przecież to tyko moje zdanie i mam do tego pełne prawo. Pozdrawiam )))
BLONDI08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 07:38   #7
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Chcę ściąć! Doradżcie! Please!

Cytat:
Napisane przez BLONDI08
Jak mawia mój facet: "Długie włosy u dziewczyny, to to, co najbardziej zdobi".
Tak jest! A od żydów wali na kimometr czosnkiem...
Sama nie wiem kto bardziej się ośmiesza tymi banalnymi stereotypami, Ty czy Twój chłopak...
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 12:44   #8
Kangurek_Magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę ściąć! Doradżcie! Please!

Hej!
Dzięki, że chciało się Wam zajrzeć na mój post.
Całkowicie zgadzam się z Tobą Fikcja_literacka, że długie włosy wyglądają ładnie, gdy są zadbane i zdrowe. Moje niestety okropnie się przetłuszczają i muszę je myć codziennie, czego nienawidzę. A zważając jeszcze na to, że stuknęła mi 18stka chcę wydawać się taka trochę poważniejsza(nie mylić z starsza).
Co do mojego zdjęcia to coś musiało nie „zaskoczyć” bo wydaje mi się, że je załączyłam… Dla wszystkiego załączam je jeszcze raz. Piszcie i radźcie jak mam moje kudły obciąć i nie bójcie się wrzucić naprawdę krótkich fryzurek. Aha i teraz myślę ze się załącczyła fotka(mam nadzieję)
Dzięki za zainteresowanie!
Kangurek_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 13:05   #9
lola342
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 260
Dot.: Chcę ściąć! Doradżcie! Please!

Nie ma fotki... Jestes odwazna widze i dobrze czasem takie zmiany sie przydaja..
lola342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.