Prosze o pomoc - jutro zmieniam kolor wlosow... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 16:37   #1
Miami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: zachodnia Polska
Wiadomości: 130

Prosze o pomoc - jutro zmieniam kolor wlosow...


Witajcie Zwracam sie do Was wizazanki o pomoc, bo od dawna Was podczytuje i widze, ze wzajemnie sobie pomagacie.

Otoz mam wlosy w kolorze hmm cięzka sprawa u gory jakies 8cm sa ciemnoczerwone [zwlaszcza w sloncu] a dalej sa ciemnobrazowe z czerwona poswiata. Farbowalam na poczatku kwietnia, myje wlosy H&S prawie codziennie, wiec kolor troche sie spral. Jednak zamierzam go jutro zmienic - w domu, bo bylam dzis w salonie i musialabym wydac ok 100zl, ale tyle nie mam [skromny budzet licealistki ehh].
Zamierzam [z pomoca kuzynki] rozjasnic wlosy rozjasniaczem do takiego rudawego, a nastepnie polozyc farbe w jakims srednim brazie, myslalam o bursztynowym/miedzianym brazie. Chcialam to zalatwic w jeden dzien.
Teraz mam kilka pytan:
1) Jaki rozjasniacz kupic, zeby rozjasnic ciemnobrazowe wlosy do rudego koloru, a nie kurczakowego. Tzn. ile tonow ma rozjasnic?
2) Czy moge rozjasnic, a potem odrazu nalozyc farbe?
3) Jak nakladac ten rozjasniacz, zeby wlosy rozjasnily sie rownomiernie? Na ten czerwonawy na czubku glowy nakladac na koncu?
Boje sie jak nie wiem, ze cos schrzanie, ale jak nie sporbuje to sie nie przekonam Najwyzej znow zrobie czarny na calej glowie [mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie].

Prosze o odpowiedzi
Miami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:39   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Prosze o pomoc - jutro zmieniam kolor wlosow...

Skoro nie jesteś ,,nowa,, na Wizażu, to powinnaś wiedzieć, że najpierw korzysta się z wyszukiwarki
Jest obszerny wątek o dekoloryzacji. Warto poczytać, a na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 07:00   #3
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: Prosze o pomoc - jutro zmieniam kolor wlosow...

hej ja tak mysle zeskoro chgcesz rozjasnic i połozyc na to całe sredni brąz to byc moze ci wyjdzie brąz ale taki ciemniejszy bo na rozjasniane włosy kolor mocniej chwyta przynajmniej ja tak miałam i moze ci sie wtedy wszystko wyrówna pytasz jaki rozjasniacz niewiem w jakim stanie masz włosy jak zdrowe to mozesz uzyc czegos ze sklepu jesli chodzi ci tylko aby uzyskac rudy kolor do głebszego rozjanienia to ja zawsze bede radzic profesjoanlny oczywiscie nie jestem fryzjerka ale odpisuje ci bo pytasz o domowe sposoby a ja dosc kombinowałam z włosami i raz tak rozjasniłam czarna farbe pare lat temu ale do koloru rudego i potem dałam sredni brąz i wyszło ok zrównało sie jest rozjasniacz fajny w sklepie z londy chyba zreszta rózne sa potem daj na to bez amoniaku (alew jest super i sie trzyma )brąz z loreala odcien mrożny brąz te farby sa wtakich pudełkach jakby odkrytych i wychodzi super brązik ale taki własnie modny chłodny to tylko moja porada pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.