farbowanie z ciemnego na jasne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 13:05   #1
xAyame
Raczkowanie
 
Avatar xAyame
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30

farbowanie z ciemnego na jasne


Hej, mój naturalny kolor włosów to brąz. Chciałabym mieć jasne włosy, najbardziej podobają mi się takie białe, bez jakichkolwiek odcieni żółtego lub siwe/ srebrzyste. Czy takie kolory będą pasować, jeśli moja cera jest blada ale czasem się rumieni? Jakie są ograniczenia co do tych kolorów?
__________________
First time I saw you
You were sitting
I liked your pale blue eyes...


I adooooree your eyes!




Yeah, I loved you when I left you...

xAyame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:10   #2
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: farbowanie z ciemnego na jasne

jeżeli masz naturalne niefarbowane włosy to ograniczeniem przed wyborem koloru jest tylko Twoja wyobraźnia. Na naturalnych włosach powinien kolor wyjść ,,pudełkowo,, tzn taki jak na opakowaniu. Z teoretycznego punktu widzenia oczywiście. Jeżeli pomalujesz na blond jest szansa że później będziesz mogła przyciemić. Jeżeli odrazu machniesz na czarno już blondynką szybko nie będziesz. Są uroki farbowań i na ten temat jest tutaj mnóstwo wiedzy. Wystarczy poszukać
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:06   #3
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: farbowanie z ciemnego na jasne

Myślę, że przy brązie właśnie może nie wyjść od razu taki pudełkowy kolor. Zazwyczaj ma się pożądany kolor dopiero przy drugim lub trzecim farbowaniu.
Z całą pewnością jednak możesz mieć takie upragnione białe. Czytałam zresztą, że bardzo fajną rzeczą przy tego typu kolorach jest toner La Rich'e Directinos - White, który pozbawia rozjaśnione włosy żółtych odcieni.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:44   #4
figurawoskowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: farbowanie z ciemnego na jasne

Moim zdaniem jak najbardziej będzie Ci pasował taki kolor, tylko nie liczyłabym, że wyjdzie za pierwszym razem, zwłaszcza, jeśli będziesz małowała sama w domu. Ale po 3 razie powinno być już tak, jak chcesz.
figurawoskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:39   #5
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: farbowanie z ciemnego na jasne

OSięgnięcie zimnego, prawie białego (ale nie szarego!) koloru włosów to nie takie hop-siup
Ja dochodziłam do takiego odcienia przez długi czas.
Szczerze? Niewiem,czy to polecam. Owszem,wtedy byłam zadowolona - teraz z tego powodu płaczę, ponieważ strasznie mi to zmasakrowało włosy - bardzo żaluję,że tak rozjaśniałam
Taki kolor włosów zobowiązuje i trzeba dobrze dobierać makijaż, a nawet strój (takie jest moje zdanie) - mówię o perłowo-białym kolorze, a nie żółtym,utlenionym sianie.
Myślę,że lepiej idź do dobrego fryzjera- niech oceni włosy i powie, czy taki kolor da się osiągnąć i - jak to zrobić.
Odrosty to zmora przy typowo białym odcieniu. W przypadku ładnych, zimnych blondów, osiągalnych drogeryjnymi farbami (np.Garnier 111) - często sama farba wystarczy,by pokryć odrosty i nie mieć różnicy.
Natomiast w przypadku białego blondu, niestety zdarza się tak,że trzeba włosy najpierw rozjasnić lub zdekoloryzować,a dopiero potem nałożyć taką jasną farbę.
Dlatego ja miałam takie białe-białe tylko przez miesiąc,czy tam dwa.
Natomiast szczerze polecam wspomniany odcień Garniera. (tzn. nie polecam rozjaśniania , ale jeśli jesteś pewna,że chcesz to polecam ten kolor).

Trochę chaotycznie się wyrażam,za co przepraszam.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.