farbowanie i ewentualne ściąganie farby. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 13:53   #1
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417

farbowanie i ewentualne ściąganie farby.


Witajcie Wizażanki!
Wiem, że było tych wątków tysiące, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.
A więc, naturalnie mam ciemno brązowe włosy.. Niestety nie podoba mi się ten kolor.. Po prostu mi się nie podoba. Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów farbą, więc nie mam żądnego pojęcia w tych tematach.

Bardzo chciałabym zafarbować włosy na czarno, jednak boję się, że nie będą do mnie pasować.. Próbowałam zafarbować szamponetką (Joanna, czarna) jednak nie wyszedł czarny kolor.. Włosy jedynie były ciemniejsze i zyskały jeszcze brzydszy kolor... :/
Myślałam, żeby zafarbować farbą, a ewentualnie sciągnąć kolor.. To bedzie pierwsze farbowanie, więc nie powinno być chyba problemu z jego zdjęciem...?

Chyba, że możecie polecić jakieś szampony, które na pewno się zmyją, a dadzą czarny, głęboki kolor.. O ile to możliwe...?
__________________
Energii Cios werbalny..
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 14:00   #2
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: farbowanie i ewentualne ściąganie farby.

A po co chcesz ściągać kolor??? Przecież czerń bez problemu złapie Ci na ciemnym brązie.
Nie ma czegoś takiego jak zmywalne szampony (chyba że "szamponetki" ale taką mówisz że już próbowałaś). Ja się farbowałam na czerń wiele lat, w tym ok. dwóch wyłącznie tzw "szamponami" Castingiem i Joanną, trzymają się jak zwykła farba.
Zrób sobie najlepiej jakąś komputerową symulację i zobaczysz jak będziesz wyglądać w czerni.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 14:08   #3
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417
Dot.: farbowanie i ewentualne ściąganie farby.

Z tym ściąganiem to chodziło mi o to, że jeśli załóżmy źle wyglądałabym w tej czerni , to mogłabym ściągnąć farbę i wrócić do naturalnego koloru.
__________________
Energii Cios werbalny..
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:28   #4
aktineb
Raczkowanie
 
Avatar aktineb
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 68
Dot.: farbowanie i ewentualne ściąganie farby.

Ściąganie koloru nie polega na tym, że fryzjer poleje magicznym płynem i masz swój kolor.
Mi osobiście szkoda by było włosów i pieniędzy żeby po pomalowaniu czarnym kolorem zaraz ściągać ten kolor.
Zacznij może od ciemnego brązu, nałóż szampon, nie farbę (i nie szamponetkę)

Pozdrawiam
__________________
http://michalkowa.blog.onet.pl/
aktineb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:32   #5
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: farbowanie i ewentualne ściąganie farby.

Ja powiem tak.. Zastanow sie czy czarny na pewno to Twok wymarzony kolor. Bo jesli uznasz ze Ci sie nie podoba to dekoloryzacja masakrycznie obciaza wlosy. Wiem z doswiadczenia. Farbowalam przez 2 lata a pozniej przez rok walczylam zeby sie pozbyc. Moze sprobuj zmienic odcien wlosow? Np jakis czekoladowy albo cos z odcieni cynamonowych..
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:58   #6
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: farbowanie i ewentualne ściąganie farby.

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Ja powiem tak.. Zastanow sie czy czarny na pewno to Twok wymarzony kolor. Bo jesli uznasz ze Ci sie nie podoba to dekoloryzacja masakrycznie obciaza wlosy. Wiem z doswiadczenia. Farbowalam przez 2 lata a pozniej przez rok walczylam zeby sie pozbyc.
Dokładnie... to niestety smutna prawda, że z czarnego ciężko zejść i doprowadzić włosy do normalnego stanu, chyba, że ktoś ma bardzo mocne włosy. Moje włosy są z natury ciemne, a potem pofarbowałam je na czarno i straaaasznie żałowałam po ok. dwóch latach, bo kolor mi się znudził po prostu, a schodzenie z niego było ciężkie, bo nawet stosując metodę, że co jakiś czas farbowałam brązem, to kolor za nic nie wychodził jaśniejszy. Dopiero pomógł rozjaśniacz, ale to jest radykalna metoda, w szczególności, jeżeli ktoś ma suche i słabe włosy.

Dlatego radzę Ci wypróbować jakiś kolorek z brązów, dający jakąś zmianę na włosach Zrobisz jak uważasz, ale dzielę się moim zdaniem
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:40   #7
SzalonaIstota
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaIstota
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 417
Dot.: farbowanie i ewentualne ściąganie farby.

Totalnie oszalałam, ale zamiast czarnego zaczynam myśleć o blądzie. Wie któraś z was czy jest szansa zrobienia blondu odrazu? Oczywiscie u fryzjerki, sama boje się podjąć pierwszego farbowania. Dodaje, ze naturalne włosy to ciemny brąz.


No i co do tego farbowania na ciemne brązy itd, to nie ma to sensu, gdyż ja już mam ciemno brązowe włosy.. Ale dziękuje
__________________
Energii Cios werbalny..

Edytowane przez SzalonaIstota
Czas edycji: 2012-08-27 o 20:47
SzalonaIstota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 23:02   #8
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: farbowanie i ewentualne ściąganie farby.

Jesli chcesz eksperymentowac z blondami to tylko u dobrego fryzjera. Wlosy popalic jest bardzo prosto. Natomiast odbudowac ciezko...
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.