Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-15, 19:16   #931
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Cytat:
Napisane przez Paula1905 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem tu nowa więc proszę o małą wyrozumiałość. Nie mam jak dostać się w tej chwili do mojego lekarza a jestem w sytuacji trochę podbramkowej. Otóż mam operacje 13 stycznia i nie za bardzo mogę sobie pozwolić na to by mieć wtedy okres, a właśnie wtedy wypada mi 2 dzień. Czy jeśli nie brałam żadnych tabletek hormonalnych mogę przyspieszyć okres o kilka dni? Dziś właśnie mi się zaczął a mam dostęp do leku Lesine czy jeśli wezmę dziś pierwsza tabletkę i skończę po np 17 dniach jest szansa że okres przyjdzie np po 23 a nie po 28 dniach? Bardzo na was liczę.
Masz dostep ale czy to Twoje tabletki dopasowane do Twojego organizmu? Ja bym poszła do apteki i wzieła cos innego niz tabletki hormonalne. Stres przed operacja tez moze wpłynac na okres.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 19:33   #932
Paula1905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Np co innego? Jakaś propozycja?
Paula1905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 19:35   #933
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Watpie, ze cos zadziala. Sa sposoby na picie wit c itp. itd., ale nie wiadomo jak to zadziala i czy w ogole zadziala .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 19:58   #934
Paula1905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Domowe sposoby nie działają... Dlatego pytałam czy po hormonach jest szansa że dostanę go wcześniej? Bo innej możliwości w zasadzie nie mam

Edytowane przez Paula1905
Czas edycji: 2016-12-15 o 20:27
Paula1905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 20:03   #935
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Jest szansa, ze dostaniesz miesiaczke wczesniej, pozniej, o czasie lub ze bedziesz plamic caly czas...

Porozmawiaj na ten temat z lekarzem - on rozwieje Twoje watpliwosci. Jesli okres przeszkadza w operacji, to lekarz powinien wiedziec. Jesli nie przeszkadza, to nie masz sie czym martwic.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 20:03   #936
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Ja w takich sytuacjach brałam dwa opakowania tabletek anty pod rząd, bez robienia tygodniowej przerwy na okres. Wtedy po prostu nie miałam okresu, dostawałam go dopiero gdy zrobiłam tygodniową przerwę po dwóch opakowaniach. Wyczytałam ten sposób na ulotce tabletek, tak ponoć robią też sportsmenki, gdy nie chcą aby okres przeszkodził im w zawodach.
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 20:11   #937
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Ja w takich sytuacjach brałam dwa opakowania tabletek anty pod rząd, bez robienia tygodniowej przerwy na okres. Wtedy po prostu nie miałam okresu, dostawałam go dopiero gdy zrobiłam tygodniową przerwę po dwóch opakowaniach. Wyczytałam ten sposób na ulotce tabletek, tak ponoć robią też sportsmenki, gdy nie chcą aby okres przeszkodził im w zawodach.
Tak, to jest sposob, ale to bedzie jej pierwsze i drugie opakowanie. Wtedy moga wystapic plamienia przez caly okres brania tabletek.

U osob, ktore biora tabletki normalnie, ten sposob sie sprawdzi.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-15, 20:29   #938
Paula1905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Dobra dzięki za pomoc zobaczymy jak to się potoczy. Na razie zacznę brać tabletki.
Paula1905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 00:42   #939
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Cytat:
Napisane przez Paula1905 Pokaż wiadomość
Dobra dzięki za pomoc zobaczymy jak to się potoczy. Na razie zacznę brać tabletki.

Zapytaj najpierw lekarza bo u mnie tez mówili ze okresu nie ma być a potem się okazali ze jednak nie ma problemu że jest...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 05:17   #940
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Tak. Bierz tabletki. Świetny pomysł. Szczególnie ze lekarze zalecają odsfawienie hormonów kilka tygodni przed operacją. No i pierwsze kilka opakowań to zawirowania w ciele i możliwość wieku skutków ubocznych. Cudowny pomysł. Ciekawe jaki to masz dostęp do tabletek które są na receptę ale do lekarza nie masz dostępu

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 11:20   #941
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Przyspieszenie okresu. Pilne

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Tak. Bierz tabletki. Świetny pomysł. Szczególnie ze lekarze zalecają odsfawienie hormonów kilka tygodni przed operacją. No i pierwsze kilka opakowań to zawirowania w ciele i możliwość wieku skutków ubocznych. Cudowny pomysł. Ciekawe jaki to masz dostęp do tabletek które są na receptę ale do lekarza nie masz dostępu

wysłane telepatycznie
Wlasnie mialam to napisac. Jezeli chcesz brac bo bedziesz lezec po operacji zly pomysl.

Hormony przed grubszymi operacji sie odstawia zewzgledu na ryzyko zakrzepow.

Ryzyko jest wieksze kiedy hormony bierze sie ktocej niz rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 04:53   #942
awkwarddd987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Miesiączka podczas brania tabletek

Witam. Mam pewien problem. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 5 miesięcy, i normalnie powinnam dostać okres w sobote, dostałam już dziś (piątek) ale, nie odstawiłam w ogóle tabletek ponieważ nie chciałam dostawać w tym miesiącu okresu ze względu na sylwestra. Nie wiem co mam robić, sylwester już jutro
awkwarddd987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 08:34   #943
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Miesiączka podczas brania tabletek

Cytat:
Napisane przez awkwarddd987 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pewien problem. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 5 miesięcy, i normalnie powinnam dostać okres w sobote, dostałam już dziś (piątek) ale, nie odstawiłam w ogóle tabletek ponieważ nie chciałam dostawać w tym miesiącu okresu ze względu na sylwestra. Nie wiem co mam robić, sylwester już jutro
N o skoro już dostałaś krwawienie to chyba w jeden dzień się nie skończy. Zaczęłaś kolejne opakowanie? To kontynuuj.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 09:49   #944
karola15234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 28
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny mam takie pytanie, w czwartki przyjmuję ostatnią, 21 tabletkę z opakowania, więc krwawienie pojawia się w poniedziałki. Jednakże teraz wypada ono dokładnie w pierwszy dzień mojego urlopu. Czy mogę skończyć obecne opakowanie wczesniej, to znaczy po przyjęciu 16tej tabletki i zrobić 7-dniowa przerwę bez żadnych konsekwencji? Kolejne opakowanie chciałabym zacząć wcześniej (6ego dnia 7-dniowej przerwy). Czy ochrona zostanie zachowana? Może lepiej jednak wziąć 2 opakowania pod rząd? Proszę o odpowiedź
karola15234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 10:30   #945
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez karola15234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam takie pytanie, w czwartki przyjmuję ostatnią, 21 tabletkę z opakowania, więc krwawienie pojawia się w poniedziałki. Jednakże teraz wypada ono dokładnie w pierwszy dzień mojego urlopu. Czy mogę skończyć obecne opakowanie wczesniej, to znaczy po przyjęciu 16tej tabletki i zrobić 7-dniowa przerwę bez żadnych konsekwencji? Kolejne opakowanie chciałabym zacząć wcześniej (6ego dnia 7-dniowej przerwy). Czy ochrona zostanie zachowana? Może lepiej jednak wziąć 2 opakowania pod rząd? Proszę o odpowiedź
Pierwsza opcja z 16 tabsami jest okay . Przerwe tez mozesz skrocic.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:53   #946
aniaj93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 86
Dot.: Wyjazd bez okresu i bez tabletek antykoncepcyjnych czyli.. jak przesunąć okres?

ja teraz 10 lutego mam mieć okres, a to idealnie wypada w rocznicę. Biorę wit C + 2 tabletki (na 6 dopuszczalnych na dobę) wapna i piję 1-2 herbatki z lipy (suszone zioła a nie ten pył z torebek) Zobaczymy czy mi coś to da a jak nie to trudno :P
aniaj93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 17:44   #947
Koteu
Raczkowanie
 
Avatar Koteu
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 469
Przesunięcie dnia a potem powrót do poprzedniego?

Cześć, jestem w bardzo niekomfortowej sytuacji ponieważ studiuję w innym mieście a w innym mam ginekologa. Niestety ostatnie opakowanie mi się kończy w tym tygodniu w niedzielę. Zwykle dostaję okres na 5 dzień od odstawienia tabletek tylko problem w tym, że do domu mogę wrócić za tydzień w piątek na wieczór a w sobotę chciałabym pójść na wizytę i nie wypadałoby mi pójść z okresem gdy zawsze lekarz robi kontrolne USG. Moje pytanie brzmi: Czy gdybym w tym tygodniu przestała brać tabletki o 2 dni wcześniej co za tym idzie wywołałabym okres wcześniej, czy później mogłabym wrócić do tego dnia w którym miałam go normalnie?
__________________

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 15:55   #948
Szelkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Cześć! Potrzebuje Waszej porady... Biorę tabletli Bonadea od prawie 5 miesięcy, niestety ostatnie opakowanie skończę podczas urlopu. W normalnej sytuacji rozpoczęłabym kolejne opakowanie. Jednak moje okresy po Bonadei zawsze zaczynają się mniej niż 24h po wzięciu ostatniej tabletki z blistra (ginekolog nie zmieniła mi póki co tabletek i kazała czekać, aż się to unormuje), więc obawiam się, że okres dostanę w ciągu tych 24h zanim zacznę kolejne opakowanie.... Ginekolog polecała mi podczas urlopu brać dwie tabletki jednego dnia, aby mieć pewność, że żadnego plamienia nie dostanę. I tu jest moje pytanie: czy mogę brać jedno opakowanie po drugim bez żadnej przerwy + brać dodatkową tabletkę z zapasowego opakowania przez ten tydzień, gdy szczególnie zależy mi na braku krwawień i plamień? Czy to ma w ogole sens czy za bardzo sobie wszystko rozreguluje?
Szelkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 17:35   #949
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Szelkkaa Pokaż wiadomość
Cześć! Potrzebuje Waszej porady... Biorę tabletli Bonadea od prawie 5 miesięcy, niestety ostatnie opakowanie skończę podczas urlopu. W normalnej sytuacji rozpoczęłabym kolejne opakowanie. Jednak moje okresy po Bonadei zawsze zaczynają się mniej niż 24h po wzięciu ostatniej tabletki z blistra (ginekolog nie zmieniła mi póki co tabletek i kazała czekać, aż się to unormuje), więc obawiam się, że okres dostanę w ciągu tych 24h zanim zacznę kolejne opakowanie.... Ginekolog polecała mi podczas urlopu brać dwie tabletki jednego dnia, aby mieć pewność, że żadnego plamienia nie dostanę. I tu jest moje pytanie: czy mogę brać jedno opakowanie po drugim bez żadnej przerwy + brać dodatkową tabletkę z zapasowego opakowania przez ten tydzień, gdy szczególnie zależy mi na braku krwawień i plamień? Czy to ma w ogole sens czy za bardzo sobie wszystko rozreguluje?
OMG, pierwszy raz to widzę i oczom nie wierzę. Nie brałabym dwóch tabletek dziennie, moim zdaniem to zbyt duża bomba hormonalna i właściwie nie wiesz jak organizm zareaguje na podwójną dawkę, równie dobrze możesz zacząć przez to plamić. I zmieniłabym lekarza który praktykuje takie metody, hormony to nie cukierki.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 20:34   #950
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Szelkkaa Pokaż wiadomość
Cześć! Potrzebuje Waszej porady... Biorę tabletli Bonadea od prawie 5 miesięcy, niestety ostatnie opakowanie skończę podczas urlopu. W normalnej sytuacji rozpoczęłabym kolejne opakowanie. Jednak moje okresy po Bonadei zawsze zaczynają się mniej niż 24h po wzięciu ostatniej tabletki z blistra (ginekolog nie zmieniła mi póki co tabletek i kazała czekać, aż się to unormuje), więc obawiam się, że okres dostanę w ciągu tych 24h zanim zacznę kolejne opakowanie.... Ginekolog polecała mi podczas urlopu brać dwie tabletki jednego dnia, aby mieć pewność, że żadnego plamienia nie dostanę. I tu jest moje pytanie: czy mogę brać jedno opakowanie po drugim bez żadnej przerwy + brać dodatkową tabletkę z zapasowego opakowania przez ten tydzień, gdy szczególnie zależy mi na braku krwawień i plamień? Czy to ma w ogole sens czy za bardzo sobie wszystko rozreguluje?
Zmień lekarza!!!!
Połącz opakowania i krwawienie nie wystąpi.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:58   #951
HoleHope1920
Przyczajenie
 
Avatar HoleHope1920
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 28
Czy można okres przesunąć?

Witam,mam pytanie do lekarza ginekologa,a mianowicie teraz w maju mam wizytę u ginekologa i akurat w dniu wizyty mam dostać okres.Czy jest możliwość przesunięcia okresu(nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych ani nie biore),bo mam mieć robione badania wszystkie co trzeba a nie chciałabym w czasie okresu?Czy biorąc EXACYL 5dni przed lub 2dni przed mogę okres nim przesunąć-chodzi mi o jeden dzień tylko by był później?Czy w czasie okresu można wykonać badania ginekologiczne?Dziekuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HoleHope1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 08:18   #952
HoleHope1920
Przyczajenie
 
Avatar HoleHope1920
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 28
Dot.: Czy można okres przesunąć?

Jest błąd w tresci:mam być mam pytanie do Was-przepraszam za ten błąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HoleHope1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 09:40   #953
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy można okres przesunąć?

Cytat:
Napisane przez HoleHope1920 Pokaż wiadomość
Witam,mam pytanie do lekarza ginekologa,a mianowicie teraz w maju mam wizytę u ginekologa i akurat w dniu wizyty mam dostać okres.Czy jest możliwość przesunięcia okresu(nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych ani nie biore),bo mam mieć robione badania wszystkie co trzeba a nie chciałabym w czasie okresu?Czy biorąc EXACYL 5dni przed lub 2dni przed mogę okres nim przesunąć-chodzi mi o jeden dzień tylko by był później?Czy w czasie okresu można wykonać badania ginekologiczne?Dziekuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie możesz przesunąć sobie wizyty? Ja bym nie brała żadnych leków.

Jeśli masz w planach robienie cytologii, to lepiej po okresie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 17:30   #954
HoleHope1920
Przyczajenie
 
Avatar HoleHope1920
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 28
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Nie mogę bo miesiąc się czeka na wizytę,a Exacyl dostałam od poprzedniego ginekologa na zahamowanie obfitego krwawienia.Ogólnie to zmieniam lekarza i do tego nowego się miesiąc czeka prywatnie(rejestrowałem się wczoraj,wizytę mam na 23maja 2018)-a mam takie pewne problemy z którymi nie mogę długo czekać,typu:pieczenie,swe dzenie,nieregularne i obfite miesiaczki,podejrzane uplawy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HoleHope1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 18:08   #955
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez HoleHope1920 Pokaż wiadomość
Nie mogę bo miesiąc się czeka na wizytę,a Exacyl dostałam od poprzedniego ginekologa na zahamowanie obfitego krwawienia.Ogólnie to zmieniam lekarza i do tego nowego się miesiąc czeka prywatnie(rejestrowałem się wczoraj,wizytę mam na 23maja 2018)-a mam takie pewne problemy z którymi nie mogę długo czekać,typu:pieczenie,swe dzenie,nieregularne i obfite miesiaczki,podejrzane uplawy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz spróbować do niego zadzwonić i zapytać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 18:11   #956
HoleHope1920
Przyczajenie
 
Avatar HoleHope1920
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 28
Dot.: Przesuwanie okresu / krwawienia z odstawienia - wątek zbiorczy!

Gdybym miała numer do niego,mam tylko do ogólnej kliniki gdzie on raz w tygodniu tylko przyjmuje bo On z Zor przyjeżdża do mojego miasta raz w tygodniuBędzie co będzie,liczę ze nie dostanę w tedy,podobno stres przesuwa miesiaczke a na osatnio dużo się stresuje w pracy więc może to podziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HoleHope1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-27 19:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.