Madinette,tabletki anty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-06, 15:34   #1
marysienkawisienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7

Madinette,tabletki anty


Mój ginekolog przepisał mi tabletki Madinete, ponieważ uznał, że wyregulują mi one okres, który nie występował u mnie od sierpnia. Po 3 tabletce Madinete zaczełam krwawić. Nie plamić,lecz krwawić. Gdy zadzwoniłam do Pana ginekologa, powiedział mi, żebym przerwała na czas krwawienia, a gdy się skonczy kontynuowała branie tabletek. Jestem zielona, bo to moje pierwsze tabletki anty. Czy ktoś mi coś o tym podpowie? Czy to jest normalne?
marysienkawisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 15:46   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Madinette,tabletki anty

Cytat:
Napisane przez marysienkawisienka Pokaż wiadomość
Mój ginekolog przepisał mi tabletki Madinete, ponieważ uznał, że wyregulują mi one okres, który nie występował u mnie od sierpnia. Po 3 tabletce Madinete zaczełam krwawić. Nie plamić,lecz krwawić. Gdy zadzwoniłam do Pana ginekologa, powiedział mi, żebym przerwała na czas krwawienia, a gdy się skonczy kontynuowała branie tabletek. Jestem zielona, bo to moje pierwsze tabletki anty. Czy ktoś mi coś o tym podpowie? Czy to jest normalne?
W życiu nie słyszałam o takiej metodzie przyjmowania tabletek hormonalnych. Przepisywanie tabletek antykoncepcyjnych z powodu zatrzymania miesiączkowania też budzi moje wątpliwości. Na Twoim miejscu skonsultowałabym się szybko z innym ginekologiem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 15:51   #3
marysienkawisienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Madinette,tabletki anty

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
W życiu nie słyszałam o takiej metodzie przyjmowania tabletek hormonalnych. Przepisywanie tabletek antykoncepcyjnych z powodu zatrzymania miesiączkowania też budzi moje wątpliwości. Na Twoim miejscu skonsultowałabym się szybko z innym ginekologiem.
Prosiłam tego Pana o inne tabletki, byle nie hormony lecz powiedział mi,że zaburzenia hormonalne leczy się hormonami...byłam zawiedziona,bo nie chciałam stosować tej metody,lecz się upierał. Wcześniej byłam u niego ze dwa razy. To miły człowiek ale martwi mnie to jego leczenie...
marysienkawisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 16:01   #4
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Madinette,tabletki anty

Cytat:
Napisane przez marysienkawisienka Pokaż wiadomość
Prosiłam tego Pana o inne tabletki, byle nie hormony lecz powiedział mi,że zaburzenia hormonalne leczy się hormonami...
Czy lekarz w ogóle miał podstawy, by stwierdzić zaburzenia hormonalne? Ustalił, co jest przyczyną zatrzymania miesiączkowania?

Cytat:
Wcześniej byłam u niego ze dwa razy. To miły człowiek ale martwi mnie to jego leczenie...
Rozumiem to, dlatego zalecam jak najszybsze skonsultowanie się z innym ginekologiem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 16:18   #5
marysienkawisienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Madinette,tabletki anty

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Czy lekarz w ogóle miał podstawy, by stwierdzić zaburzenia hormonalne? Ustalił, co jest przyczyną zatrzymania miesiączkowania?



Rozumiem to, dlatego zalecam jak najszybsze skonsultowanie się z innym ginekologiem.
Ten lekarz nie ustalił, że zaburzenia hormonalne są problemem. Miałam wyniki od poprzedniego lekarza,które wykazywały zbyt duży poziom prolaktyny oraz policystyczne jajniki...Bardzo ciężko jest znaleźc dobrego ginekologa Być moze gdybym poszła prywatnie a nie na kasę chorych, jego sposób leczenia wyglądałby inaczej...
marysienkawisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 19:02   #6
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Madinette,tabletki anty

Cytat:
Napisane przez marysienkawisienka Pokaż wiadomość
Ten lekarz nie ustalił, że zaburzenia hormonalne są problemem. Miałam wyniki od poprzedniego lekarza,które wykazywały zbyt duży poziom prolaktyny oraz policystyczne jajniki...Bardzo ciężko jest znaleźc dobrego ginekologa Być moze gdybym poszła prywatnie a nie na kasę chorych, jego sposób leczenia wyglądałby inaczej...
Dobry lekarz to i nfz potrafi leczyć.
A temu się nie chce.
Tabletki anty dobre na wszystko.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 19:26   #7
marysienkawisienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7
Dot.: Madinette,tabletki anty

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Dobry lekarz to i nfz potrafi leczyć.
A temu się nie chce.
Tabletki anty dobre na wszystko.
no właśnie ... nawet jakoś gorzej znoszę to krwawienie teraz,po tych trzech tabletkach. No nic...chyba poszukam faktycznie kogoś odpowiedniejszego
marysienkawisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 16:08   #8
Fifarafa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 18
Dot.: Madinette,tabletki anty

Ale jesli to Twoje pierwsze anty to sie nie zniechecaj. Moze po prostu Twoj organizm zglupial
ja teraqz biore Madinetty i w sumie jestem calkiem zadowolona
Fifarafa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-04 17:08:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.