Mamy Marzec 2020 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-27, 18:44   #1591
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy Marzec 2020

Tak, znam przypadek, że pappa i pierwsze genetyczne wyszły niepokojąco. Para nie chciała dalszej diagnostyki, stwierdzili, że to nic nie zmieni.

Pozostałe przypadki nie są mi tak bliskie, by wiedzieć, czemu nie diagnozowali, może z tego samego powodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 18:49   #1592
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Mam nadzieję, że będę właśnie tym przypadkiem częstym, że pappa wyszła źle + mój wiek, ale usg było dobre, na serio ludek ma wszystko w normie, kość nosową widać, fałd ok itd. Więc liczę, że sanco wykaże, że ZD nie ma. Jeśli będę mieć jeszcze wątpliwości, to trudno, zrobimy tę amniopunkcję.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 18:51   #1593
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja niby na piątek mam zwykła wizytę,ma sprzęt USG,może zrobić od razu genetyczne ? Czy będę musiała się umawiać, będzie jakoś 10t3d?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 18:58   #1594
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ja niby na piątek mam zwykła wizytę,ma sprzęt USG,może zrobić od razu genetyczne ? Czy będę musiała się umawiać, będzie jakoś 10t3d?
Wydaje mi się, że 10+3 to za wcześnie i będziesz musiała umówić się jeszcze osobno na genetyczne

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 19:13   #1595
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że 10+3 to za wcześnie i będziesz musiała umówić się jeszcze osobno na genetyczne

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Czyli jeszcze większy czas oczekiwania
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 19:15   #1596
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Czyli jeszcze większy czas oczekiwania
Ja miałam szybkie USG też koło 10+4 i to mnie bardzo uspokoiło. Może u Ciebie też tak będzie

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 19:16   #1597
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
No u mnie ten drugi to właśnie wszystkie obowiązkowe i zalecane oprócz grupy krwi bo sobie sama robiłam rok temu i różyczki, chorowalam jak malutka byłam a potem jeszcze szczepiona także nie mogę narzekać
Też rok temu robiłam grupę krwi, więc wiadomo nie trzeba bo nie zmieni się, ale muszę zrobić przeciwciała z grupy krwi (czy jakoś tak, nie mam przy sobie skierowania).


Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Tak, znam przypadek, że pappa i pierwsze genetyczne wyszły niepokojąco. Para nie chciała dalszej diagnostyki, stwierdzili, że to nic nie zmieni.

Pozostałe przypadki nie są mi tak bliskie, by wiedzieć, czemu nie diagnozowali, może z tego samego powodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dlatego nie chce mi się w to wierzyć, bez urazy oczywiście mój gin pracuje już X lat i sam powiedział, że miał przez ten cały okres tylko 2 przypadki gdzie pappa pomyliło się (on nie robi, więc nie ma w tym żadnego interesu)



Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ja niby na piątek mam zwykła wizytę,ma sprzęt USG,może zrobić od razu genetyczne ? Czy będę musiała się umawiać, będzie jakoś 10t3d?
trochę za wcześnie, no i czy Twój ginekolog ma uprawnienia do robienia USG genetycznego? Bo nie każdy może robić



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 19:27   #1598
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
U mnie o ciąży wiedzą wszyscy . Niby już 14 tc a ja dalej się stresuje. Czy kiedyś to przejdzie ?
Dziewczyny, jak wyglądało wasze fhr na genetycznych? U mnie było 158 ud/min i teraz się martwię, że to za mało. I w ogóle dziś odebrałam opis od USG genetycznego i jak patrzę na ryzyko to interesuje mnie to skorygowane? Teraz myślę, że może powinnam zrobić pappe, nie wiem już sama

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
U mnie też chyba wszystkie najważniejsze osoby wiedzą oczywiście nie rozpowiadam wszem i wobec, ale już się jakoś bardzo mocno nie kryję zwłaszcza, że za chwilę osoby, które nie wiedzą o ciąży domyślą się, że mój brzuch to chyba nie kwestia dodatkowych kilogramów
U mnie było 162, więc niewielka różnica byłam 12+3 wg OM, 12+1 wg USG.
Tak, interesuje Cię skorygowane ryzyko.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 19:42   #1599
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będę właśnie tym przypadkiem częstym, że pappa wyszła źle + mój wiek, ale usg było dobre, na serio ludek ma wszystko w normie, kość nosową widać, fałd ok itd. Więc liczę, że sanco wykaże, że ZD nie ma. Jeśli będę mieć jeszcze wątpliwości, to trudno, zrobimy tę amniopunkcję.
A mogę zapytać ile.masz lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ja niby na piątek mam zwykła wizytę,ma sprzęt USG,może zrobić od razu genetyczne ? Czy będę musiała się umawiać, będzie jakoś 10t3d?
Myślę że za szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 19:43   #1600
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Też rok temu robiłam grupę krwi, więc wiadomo nie trzeba bo nie zmieni się, ale muszę zrobić przeciwciała z grupy krwi (czy jakoś tak, nie mam przy sobie skierowania).


dlatego nie chce mi się w to wierzyć, bez urazy oczywiście mój gin pracuje już X lat i sam powiedział, że miał przez ten cały okres tylko 2 przypadki gdzie pappa pomyliło się (on nie robi, więc nie ma w tym żadnego interesu)



trochę za wcześnie, no i czy Twój ginekolog ma uprawnienia do robienia USG genetycznego? Bo nie każdy może robić



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma uprawnienia
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 19:44   #1601
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
U mnie też chyba wszystkie najważniejsze osoby wiedzą oczywiście nie rozpowiadam wszem i wobec, ale już się jakoś bardzo mocno nie kryję zwłaszcza, że za chwilę osoby, które nie wiedzą o ciąży domyślą się, że mój brzuch to chyba nie kwestia dodatkowych kilogramów

U mnie było 162, więc niewielka różnica byłam 12+3 wg OM, 12+1 wg USG.

Tak, interesuje Cię skorygowane ryzyko.
U mnie też było 12+3 więc chyba po prostu coś wymyślam . Dziękuję za uspokojenie

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 19:51   #1602
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Ma uprawnienia
No to super, na pewno dokładniej podejrzy dzidziusia ale na takie typowo prenatalne to i tak chyba za wcześnie, bo jeszcze nie wszystkie narządy ukształtowały się i pewnie ciężko będzie ocenić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 19:55   #1603
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
No u mnie ten drugi to właśnie wszystkie obowiązkowe i zalecane oprócz grupy krwi bo sobie sama robiłam rok temu i różyczki, chorowalam jak malutka byłam a potem jeszcze szczepiona także nie mogę narzekać



U mnie już wiedza rodzice, tesciowie, babcie jakoś od 8 tyg, brat dowiedział się chyba w 10, jeszcze jedna moja koleżanka jakoś w 8-9, a wczoraj w końcu powiedziałam szefowej i odziwo reakcja lepsza niż myślałam teściowa tylko ciągle się pytała kiedy będzie mogła się chwalić to powiedziałam że w połowie września. Teraz jedziemy na wczasy i nie chce żeby nam ludzie zwracali głowę


U mnie wie już cała Polska łącznie ze wszystkimi z pracy u mojego ojca, brata i mamy (tak się wszyscy cieszą, że wszystkim się chwalą ), babcia obdzwoniła wszystkich łącznie z częścią rodziny, której nie widziałam od parunastu lat, a kuzynostwo wie z Facebooka jeszcze tylko na vlogu się nie chwaliłam, ale nie bardzo zamierzam :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-27, 20:57   #1604
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Malinko, 37.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 05:57   #1605
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Malinko, 37.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mocno trzymam za Was kciuki będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 06:43   #1606
aniawrzes
Przyczajenie
 
Avatar aniawrzes
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy Marzec 2020

Usg genetyczne tak najwcześniej to chyba od 11 tc
aniawrzes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 07:24   #1607
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
U mnie też było 12+3 więc chyba po prostu coś wymyślam . Dziękuję za uspokojenie

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Jakby było coś nie tak to lekarz na pewno by o tym wspomniał, a skoro nic nie mówił to na pewno wszystko jest super
Cytat:
Napisane przez aniawrzes Pokaż wiadomość
Usg genetyczne tak najwcześniej to chyba od 11 tc
Tak (11+0 lub 11+1, zależy jak przyjąć liczenie)

A jednak kupując prezent dla dziecka koleżanki uległam i kupiłam pierwsze ciuszki dla naszego bąbelka
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 07:30   #1608
marles86
Raczkowanie
 
Avatar marles86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Jakby było coś nie tak to lekarz na pewno by o tym wspomniał, a skoro nic nie mówił to na pewno wszystko jest super


Tak (11+0 lub 11+1, zależy jak przyjąć liczenie)

A jednak kupując prezent dla dziecka koleżanki uległam i kupiłam pierwsze ciuszki dla naszego bąbelka
Ja jeszcze nic nie kupuje chociaz juz mnie korci mysle ze poczekam tak do 5 miesiaca z zakupami
ale musze przyznac, ze widze tyyyyle fajnych ciuszkow dla dzieci, ze na prawde trudno sie powstrzymac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Life is life na na na na na

Narzeczona od 28.06.2014

14.08.2015

marles86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 07:32   #1609
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Jakby było coś nie tak to lekarz na pewno by o tym wspomniał, a skoro nic nie mówił to na pewno wszystko jest super


Tak (11+0 lub 11+1, zależy jak przyjąć liczenie)

A jednak kupując prezent dla dziecka koleżanki uległam i kupiłam pierwsze ciuszki dla naszego bąbelka
Pokaż zdobycze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 07:38   #1610
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzień dobry
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 07:49   #1611
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy Marzec 2020

Czy któraś z Was ma fioła na punkcie trzymania formy nawet w ciąży? Kurde, w pierwszej ciąży pomimo zdrowego odżywiania i ćwiczeń przytyłam 18 kg, co było dla mnie strasznie dużo. W kilka miesięcy zrzuciłam 24kg więc ważyłam jeszcze mniej niż przed ciążą. Teraz też kontroluję co kilka dni wagę i wahania są nawet o 2 kg (gdzie w pierwszej ciąży pierwszy kilogram doszedł w 14tc). Myślałam, że teraz będę podchodziła do tego bardziej na luzie, ale jednak nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:04   #1612
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez marles86 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic nie kupuje chociaz juz mnie korci mysle ze poczekam tak do 5 miesiaca z zakupami
ale musze przyznac, ze widze tyyyyle fajnych ciuszkow dla dzieci, ze na prawde trudno sie powstrzymac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdyby nie to, że po prostu brakowało mi kwoty, żeby użyć kodu rabatowego to bym nie kupiła
Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Pokaż zdobycze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie przyszły, ale wrzucam w załączniku zdjęcie takie zwykle
Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma fioła na punkcie trzymania formy nawet w ciąży? Kurde, w pierwszej ciąży pomimo zdrowego odżywiania i ćwiczeń przytyłam 18 kg, co było dla mnie strasznie dużo. W kilka miesięcy zrzuciłam 24kg więc ważyłam jeszcze mniej niż przed ciążą. Teraz też kontroluję co kilka dni wagę i wahania są nawet o 2 kg (gdzie w pierwszej ciąży pierwszy kilogram doszedł w 14tc). Myślałam, że teraz będę podchodziła do tego bardziej na luzie, ale jednak nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie nazwę chyba tego fiołem, ale trochę się obawiam zmiany wyglądu i dużego przytycia. Nie mam w domu wagi, więc dzięki temu nie wariuję, ale mam problem z dobraniem optymalnej ilości i wielkości posiłków, bo nie umiem określić, czy to jeszcze jedzenie w normie czy obżarstwo staram się po prostu jeść zdrowo i pogodzić się z tym, że przytyję tak czy siak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 9029B45A-0135-4006-9F3A-9CCD8D7D9E9C.png (394,6 KB, 47 załadowań)
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:10   #1613
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma fioła na punkcie trzymania formy nawet w ciąży? Kurde, w pierwszej ciąży pomimo zdrowego odżywiania i ćwiczeń przytyłam 18 kg, co było dla mnie strasznie dużo. W kilka miesięcy zrzuciłam 24kg więc ważyłam jeszcze mniej niż przed ciążą. Teraz też kontroluję co kilka dni wagę i wahania są nawet o 2 kg (gdzie w pierwszej ciąży pierwszy kilogram doszedł w 14tc). Myślałam, że teraz będę podchodziła do tego bardziej na luzie, ale jednak nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hmmm w sumie nigdy wagowym świrem nie byłam, nie mam nawet wagi bo właśnie takie wahania mnie denerwowały ale chodzę sobie na crossfit, od września chce sobie zafundować zajęcia z trenerem personalnym, póki co 1x tyg a później zobaczę
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:16   #1614
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Przed ciążą bardzo się bałam tych zmian w ciele. To naprawdę jest ogromne poświęcenie ze strony kobiety :/ Staram się zapobiegać rozstępom, ale już zapowiedziałam mężowi, że jak po ciąży będę załamana swoim wyglądem to mi funduje laser na rozstępy i podnoszenie piersi przyjęłam też zasadę, że w domu się nie ważę, tylko jak mam wizytę wskakuję na wagę u pielęgniarki. Na razie mam ciągle +3kg, ostatnie tygodnie przytyłam tylko 200g co mnie bardzo cieszy. Ideałem byłoby przytyć tylko 9-10kg, ale wiem, że nie mogę się schizować, choć dla mnie to trudne, bo w zeszłym roku byłam pod opieką dietetyka, schudłam 10kg i osiągnęłam wymarzoną wagę i tak mi teraz tego żal. Ale z mężem nastawiamy się, że po porodzie najwyżej znowu wrócimy do naszych rozpisek od pani dietetyk (chodziliśmy do tej samej).


Czy Wasi partnerzy też mają niektóre objawy ciążowe? Mój ma chwilami tę słynną kuwadę, raz go nawet mdliło. I tyje solidarnie ze mną


W 14 tygodniu widzę pewne zmiany, mam nieco więcej energii, już nie leżę bez życia ciągle, zawsze to jakaś zmiana. Mdłości i odruch wymiotny nadal mam, może trochę mniej, ale na razie nie wymiotuję. Może idzie do dobrego, oby.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:20   #1615
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Mamy Marzec 2020

To ja po mojej ostatniej ciąży miałam rozejście mięśnia prostego, plus skóra mi się fest naciągnęła i został taki flaczek TŻ już mi powiedział ze po tej ciąży funduje mi plastykę chyba nie wie ile to kosztuje


A dodam, ze po pierwszej ciąży brzuch wrócił do formy już 2-3 miesiące po porodzie w sensie był płaski i nie było żadnej fałdki, rozstepu itd

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3

Edytowane przez Karoloo
Czas edycji: 2019-08-28 o 08:22
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:26   #1616
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cześć
Ja chcę wrócić do ćwiczeń w drugim trymestrze w pierwszym jestem bez sił totalnie co do diety to porażka ciągnęło mnie do niezdrowych rzeczy:/
Na szczęście przed ciążą udało mi się sporo kilogramów schudnąć i startuję z dość niskiej wagi,jak na mój wzrost, wiadomo nikt nie chce przytyc dużo, ale zbytnio się tym nie przejmuję, schudnie się po
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:38   #1617
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
U mnie o ciąży wiedzą wszyscy . Niby już 14 tc a ja dalej się stresuje. Czy kiedyś to przejdzie ?
Dziewczyny, jak wyglądało wasze fhr na genetycznych? U mnie było 158 ud/min i teraz się martwię, że to za mało. I w ogóle dziś odebrałam opis od USG genetycznego i jak patrzę na ryzyko to interesuje mnie to skorygowane? Teraz myślę, że może powinnam zrobić pappe, nie wiem już sama

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
U mnie chyba 156 ud/min, lekarz mówił, że jest ok. Z synem sprawdziłam aż - 148 ud/min, urodził się zdrowiutki. Tylko ja sama też mam niskie tętno i ciśnienie, może to dlatego?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:40   #1618
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
U mnie chyba 156 ud/min, lekarz mówił, że jest ok. Z synem sprawdziłam aż - 148 ud/min, urodził się zdrowiutki. Tylko ja sama też mam niskie tętno i ciśnienie, może to dlatego?
Jakie masz?
Ja też mam niskie przez to,że odrzuciło mnie od kawy czułam się fatalnie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:46   #1619
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Jakie masz?
Ja też mam niskie przez to,że odrzuciło mnie od kawy czułam się fatalnie
Zwykle ok. 90/60
i niestety też mnie odrzuciło od ukochanej kawy
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 08:51   #1620
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość

dlatego nie chce mi się w to wierzyć, bez urazy oczywiście mój gin pracuje już X lat i sam powiedział, że miał przez ten cały okres tylko 2 przypadki gdzie pappa pomyliło się (on nie robi, więc nie ma w tym żadnego interesu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W co Ci się nie chce wierzyć? Że badania wyszły źle, czy, że oni nie chcieli dalszej diagnostyki?
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.