Love Island Polska - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-28, 09:21   #271
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez tess_d Pokaż wiadomość
A kto to ten Casa Amor ?
Żadnej zagranicznej edycji nie widziałam i dla mnie tutaj wszystko jest nowością
Co do występu Moniki. No wg mnie wyłazi z niej ogromny, straszny egoizm. Cały czas powtarza, że ONA w końcu coś poczuła, że to JEJ serce mocniej zabiło, że ONA tym razem dokona wyboru zgodnie ze swoim sumieniem. Ciągle tylko ona, ona, ona ! Nic do niej nie dociera. Ani to że Franek jej najzwyczajniej w świecie nie chce, ani nie dopuszcza do siebie myśli, że w ogóle ktoś może pokrzyżować jej plany. Jej zamiary są najważniejsze i to ona dyktuje tam warunki !
No straszna dziewucha. Dała się niestety poznać z okropnej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
TTrzeb dodać że Monika odbiła Damiana Marietce
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 09:28   #272
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Wszystkie dziewczyny (lub wszyscy chlopacy, zalezy od producentow) pakuja sie i na tydzien wyprowadzaja sie do luksusowej villi ktora stoi obok. Tam czekaja na nich zupelnie nowi chlopacy a do starej villi wprowadzaja sie zupelnie nowe dziewczyny. Tydzien sobie mieszkaja w nowych skladach a potem ci co wyszli wracaja i musza zadecydowac czy zostaja w starej parze czy przezucaja sie na kogos z Casa Amor. Tak samo chlopacy, ktorzy zostali. Ci ktorzy sie sparowali zostaja a reszta odpada.
O fajnie by było
Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Byłoby super, najbardziej bym była ciekawa Oliwii wierności i nowe dramy , jak Monika odejdzie to zrobi błąd, zresztą sama mówiła że facet jest jak tramwaj, nie ten to następny, a tu nagle te łzy i determinacja, jej po prostu chyba nikt nie odmawia i to ją tak zdołowało, zresztą Marietta też pokazała sie kiepsko wczoraj jak zaczęła się z niej śmiać gdy ta płakała, słabe to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marietta się śmiała ale nie dlatego że Monija płacze tylko dlatego że udaje. Śmieszne to było gdy Monika stwierdziła że "to uczucie BYŁO prawdziwe" a potem szybko poprawiła się na "JEST prawdziwe". Gafe palnęła i ze zamieszania zaczęła jeszcze bardziej ryczeć. Bez przesady! I to co Franek mówił: dziwne żeby laskę w ciągu kilku dni aż tak wzięło żeby takie cyrki odstwiac w stosunku do obcego mężczyzny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 09:41   #273
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

Myślę, że Marietta wcale nie jest zainteresowana Frankiem tylko chce się zemścić za to, że Monika jej wcześniej odbiła Damiana.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 09:45   #274
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Myślę, że Marietta wcale nie jest zainteresowana Frankiem tylko chce się zemścić za to, że Monika jej wcześniej odbiła Damiana.
A że aż taka zołza?? Teoria warta rozważenia. Choć mi się wydaje że poprostu chciałby mieć parę a że ten w miarę normalny to czemu nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 09:46   #275
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Love Island Polska

Dziewczyny - znacie jakieś zagraniczne edycje (linki), które można pooglądać bez płacenia?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 09:52   #276
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Byłoby super, najbardziej bym była ciekawa Oliwii wierności i nowe dramy , jak Monika odejdzie to zrobi błąd, zresztą sama mówiła że facet jest jak tramwaj, nie ten to następny, a tu nagle te łzy i determinacja, jej po prostu chyba nikt nie odmawia i to ją tak zdołowało, zresztą Marietta też pokazała sie kiepsko wczoraj jak zaczęła się z niej śmiać gdy ta płakała, słabe to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic dziwnego, że dziewczyna nie wytrzymała skoro ta taką scenę odstawiła i tekst że został odebrany.. moze i mówi szczerze i ją strzeliła strzała amora ale czasem trzeba się pogodzić z tym że nie ma się tego co by się chciało mieć. W tym tygodniu mogą być pewnie między nimi spiny. A co do Marietty to myślę że wzięła go bo jej się spodobal a nie żeby jej zrobić na złość. Ale słowa Moniki że Franek bardziej jej się należy to już przegiecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 11:22   #277
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, że dziewczyna nie wytrzymała skoro ta taką scenę odstawiła i tekst że został odebrany.. moze i mówi szczerze i ją strzeliła strzała amora ale czasem trzeba się pogodzić z tym że nie ma się tego co by się chciało mieć. W tym tygodniu mogą być pewnie między nimi spiny. A co do Marietty to myślę że wzięła go bo jej się spodobal a nie żeby jej zrobić na złość. Ale słowa Moniki że Franek bardziej jej się należy to już przegiecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt inny się nie zaśmiał, chamskie to było i tyle a Damian chciał zostawić Mariette zanim Monika się nim zainteresowała, Marietta jest nudną przylepą i faceci szybko to zauważają, sam fakt że nigdy nie była w związku bo trafiała tylko na dupków
Monika była w kilkuletnim związku, podobno wycofała się tuż przed ślubem bo facet był hazardzistą, ale to czytałam chyba gdzieś na pudelku to nie wiem ile w tym prawdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 11:56   #278
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Moim zdaniem, Marietta podchodzi do Franka bardzo zdrowo. Tak jak powiedziała do chłopaków, nie nastawia się na nic, chce poznać, sprawdzić czy wyjdzie. Podoba jej się, ona jemu, fajnie im to wychodzi, dość naturalnie. I nie wydaje mi się, żeby robiła to na złość Monice, bez przesady. Wszedł facet, spodobał jej się, więc się zbliża. A do Moniki nie mam słów. Nie dość, że wprost powiedziała, że pierwszy raz zabiło jej serce i to od razu, mimo, że nie znała gościa zupełnie. Odstawia cyrk, płacze, mimo że nic z Frankiem ją nie łączyło. Rzuca tekstami, że Franek został jej odebrany.. Wtf? On nigdy nie był jej. Ja się nie dziwię, że Marietta parsknęła śmiechem, a Mikołaj pokrecil głową, bo to co ona pokazuje, to jest naprawdę żałosne. Zresztą, jest napisane w apce, jak jest opis uczestników, że potrafi rozplakać się na zawołanie, że niby taka umiejętność. Więc więcej w tym chyba gry. Poza tym, z tego co widzę, to Monika jest totalnie nudna, znacznie bardziej niż Marietta. Te rozmowy o nabiale, jakichś dziwnych rzeczach, gdzie Franek tylko przytakiwał i w ogóle nie był zainteresowany rozmową, porażka. Widać, że znacznie lepiej bawi się w towarzystwie Marietty i nie powiedziałabym, że ona jest nudna. Kolejna rzecz, teksty Moniki, że ona bardziej zasługuje na Franka, wmawianie Frankowi, że Mariettcie na nim nie zależy na pewno. Porażka. Dla mnie Monika jest do wylotu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 12:02   #279
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Nikt inny się nie zaśmiał, chamskie to było i tyle a Damian chciał zostawić Mariette zanim Monika się nim zainteresowała, Marietta jest nudną przylepą i faceci szybko to zauważają, sam fakt że nigdy nie była w związku bo trafiała tylko na dupków
Monika była w kilkuletnim związku, podobno wycofała się tuż przed ślubem bo facet był hazardzistą, ale to czytałam chyba gdzieś na pudelku to nie wiem ile w tym prawdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nigdy nie była w związku bo jest nudna czy trafiała na dupków?

Ja też uważam, że Franek lepiej się czuje w towarzystwie Marietty. Wczoraj to fajnie pokazali jak leżała mu głowa na kolanach i się śmiali, lub można spojrzeć jaki miał uśmiech gdy ona go wybrała. Może gdyby Monika nie zrobiła takiej dramy i nie wywierała na nim presji łzami byłoby inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 12:18   #280
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Według mnie, to że była w długim związku, też nijak nie świadczy o tym, że jest lepszym materiałem. Pokazała to już w programie. Dla mnie to księżniczka, która nie ma tego, czego chce, więc płacze. Niemal każdy w domu ją już podsumował podobnie.
Marietta powiedziała, że była w jednym dłuższym związku, a reszta to były krótkie historie, bo trafiała na dupków. Jest młodziutka, ma 22 lata. Nic dziwnego dla mnie, że w tym wieku nie ma jeszcze wielu związków na koncie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.

Edytowane przez Rose969
Czas edycji: 2019-09-28 o 12:20
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 12:21   #281
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
To nigdy nie była w związku bo jest nudna czy trafiała na dupków?

Ja też uważam, że Franek lepiej się czuje w towarzystwie Marietty. Wczoraj to fajnie pokazali jak leżała mu głowa na kolanach i się śmiali, lub można spojrzeć jaki miał uśmiech gdy ona go wybrała. Może gdyby Monika nie zrobiła takiej dramy i nie wywierała na nim presji łzami byłoby inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślę jeszcze inaczej, jeżeli między ludźmi zaiskrzy to nie zastanawiają się kogo wybrać bo od razu to czują do jednej jedynej osoby, Franek nie mógł się zdecydować a Monia swoimi wyznaniami nastolatki sobie zaszkodziła, wybrał Mariette choć tego też do końca nie wiemy co by było gdyby ... ale jak im dadzą inne laski fajne to ją wymieni. Wczoraj był taki kadr, on leży z rękami za głową a Marietta na nim i go myzia a on jej nawet palcem nie dotykał, to dużo mówi o tej relacji
Mam nadzieję że Sylwia trafi na super gościa i wygra ten program bo jak nie to Oliwia zgranie kasę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 12:36   #282
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Ja myślę jeszcze inaczej, jeżeli między ludźmi zaiskrzy to nie zastanawiają się kogo wybrać bo od razu to czują do jednej jedynej osoby, Franek nie mógł się zdecydować a Monia swoimi wyznaniami nastolatki sobie zaszkodziła, wybrał Mariette choć tego też do końca nie wiemy co by było gdyby ... ale jak im dadzą inne laski fajne to ją wymieni. Wczoraj był taki kadr, on leży z rękami za głową a Marietta na nim i go myzia a on jej nawet palcem nie dotykał, to dużo mówi o tej relacji
Mam nadzieję że Sylwia trafi na super gościa i wygra ten program bo jak nie to Oliwia zgranie kasę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja mam wrażenie, że Franek dał wiele znaków, że Marietta mu się podoba. Po pierwsze, Powiedział to wprost, nawet Monice, że jest mu bliżej do Mari. Po drugie, na randce jej powiedział, że jest tu z właściwą osoba, jego wczorajszy uśmiech, kiedy go wybrała, wydawał się naprawdę szczery. Pocałował ją przy tym w usta. Nie wydaje mi się, żeby wziął ją z braku laku, czy dlatego że Monika odwaliła. To prędzej Monika szybko o nim zapomni, jak wejdzie ktoś nowy i super dla niej. Tyłek jej się pali, tak jak powiedziała Sylwia. Bo oprócz Franka, zostali tam sami jej ex, oraz bliźniaki, więc poza Frankiem, wybór żaden.
I też się nie dziwię, że Franek się nie zadeklarował od razu, na wejściu. Przecież totalnie ich nie znał. Musiał poznać, poobserwować. Wiedział, że dwie osoby ma na oku i na nich się skupił. Rozmowa z Moniką, jeszcze zanim wyznała mu uczucia, jasno pokazała, że wspólnego języka to oni nie mają zbyt.
Sylwii też mi szkoda. Gdyby Bartek nie zachował się jak gówniarz, mogliby być między nimi fajnie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.

Edytowane przez Rose969
Czas edycji: 2019-09-28 o 12:39
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 12:47   #283
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że Franek dał wiele znaków, że Marietta mu się podoba. Po pierwsze, Powiedział to wprost, nawet Monice, że jest mu bliżej do Mari. Po drugie, na randce jej powiedział, że jest tu z właściwą osoba, jego wczorajszy uśmiech, kiedy go wybrała, wydawał się naprawdę szczery. Pocałował ją przy tym w usta. Nie wydaje mi się, żeby wziął ją z braku laku, czy dlatego że Monika odwaliła. To prędzej Monika szybko o nim zapomni, jak wejdzie ktoś nowy i super dla niej. Tyłek jej się pali, tak jak powiedziała Sylwia. Bo oprócz Franka, zostali tam sami jej ex, oraz bliźniaki, więc poza Frankiem, wybór żaden.
I też się nie dziwię, że Franek się nie zadeklarował od razu, na wejściu. Przecież totalnie ich nie znał. Musiał poznać, poobserwować. Wiedział, że dwie osoby ma na oku i na nich się skupił. Rozmowa z Moniką, jeszcze zanim wyznała mu uczucia, jasno pokazała, że wspólnego języka to oni nie mają zbyt.
Sylwii też mi szkoda. Gdyby Bartek nie zachował się jak gówniarz, mogliby być między nimi fajnie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czas pokaże jak jest naprawdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 12:52   #284
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
O fajnie by było Marietta się śmiała ale nie dlatego że Monija płacze tylko dlatego że udaje. Śmieszne to było gdy Monika stwierdziła że "to uczucie BYŁO prawdziwe" a potem szybko poprawiła się na "JEST prawdziwe". Gafe palnęła i ze zamieszania zaczęła jeszcze bardziej ryczeć. Bez przesady! I to co Franek mówił: dziwne żeby laskę w ciągu kilku dni aż tak wzięło żeby takie cyrki odstwiac w stosunku do obcego mężczyzny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie "uśmiech" Marietty nie był złośliwy, lecz ironiczny. Raczej to taki uśmiech rozgryczenia, że Monika znowu się jej wpiernicza. Bo ta sytuacja była dla mnie żałosna. A tekst Gilon... , że może zostać i walczyć



Druga sprawa, ze ja bym na miejscu Marietty W KOŃCU powiedziała Monice wprost, co sądzi o jej zachowaniu. Tak konkretnie. Dlaczego ona tego nie zrobi, tylko tak się daje? Bo tak wszystkie laski po kątach gadają, a jak rozmawiają z Moniką to dyplomacja najwyższy poziom. Jedna sytuacja mogła się zdarzyć z Damianem mogła się zdarzyć, ale kolejna... Równie dobrze każdej innej lasce może wbić się w paradę, bo raczej mężczyźni zwracają na nią swoja uwagę.


Natomiast co do Franka, to też mi się wydaje, że Marietta podoba mu się bardziej, ale też odnoszę wrażenie, że nie jest na tyle "zakotwiczony" w tej relacji żeby nie wybrać jakiejś innej laski, która mu będzie odpowiadała. Takie odnoszę wrażenie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2019-09-28 o 12:58
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 13:20   #285
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Monika I jej krokodyle łzy, nawet jedna zmarszczkami jej się nie zrobila jak płakała, fake.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 20:03   #286
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love Island Polska

To ja tez się wypowiem

Lubię Mariettę - wydaje mi się w porządku - jedynie ten śmieszek wczoraj i to całowanie z każdym ( w zadaniach ale za to na całego ) jakoś nie pasują mi tu całkowicie do jej obrazu. Ale zdaje sie być wyluzowana, cieszę się że wybierała jako pierwsza. Ale czy nie będzie tak jak z Damianem że będzie tego Franka zagłaskiwać?

Monika wydaje się być królową lodu więc w jej miłość nie wierzę, raczej się napaliła po prostu. Jej łzy też nie wydają mi się szczere, za ładnie wygląda jak płacze żeby to były prawdziwe emocje
Ada ... jakoś ja polubiłam mimo dziwnych akcji, trzeba przyznać ze młodziutka i niedoświadczona jest bardzo, ale czy nie bardziej naturalna niż Monika?


A co sądzicie o samym Franku? Pokazują go rzadko, w zasadzie nie wyraża często własnego zdania, jest ostrożny?



Oliwia/Maciek - chmm - mam wrażenie że on trochę udaje. Skończył z dziecinnym zachowaniem typu szarpanie nogi?
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 20:28   #287
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

jak Monika to robi, że ma taką świetlistą, promienną cerę?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 21:01   #288
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jak Monika to robi, że ma taką świetlistą, promienną cerę?
3 warstwy kremu i nie daje się dotykać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 21:08   #289
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jak Monika to robi, że ma taką świetlistą, promienną cerę?
Tona rozświetlacza
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 21:12   #290
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
To ja tez się wypowiem

Lubię Mariettę - wydaje mi się w porządku - jedynie ten śmieszek wczoraj i to całowanie z każdym ( w zadaniach ale za to na całego ) jakoś nie pasują mi tu całkowicie do jej obrazu. Ale zdaje sie być wyluzowana, cieszę się że wybierała jako pierwsza. Ale czy nie będzie tak jak z Damianem że będzie tego Franka zagłaskiwać?

Monika wydaje się być królową lodu więc w jej miłość nie wierzę, raczej się napaliła po prostu. Jej łzy też nie wydają mi się szczere, za ładnie wygląda jak płacze żeby to były prawdziwe emocje
Ada ... jakoś ja polubiłam mimo dziwnych akcji, trzeba przyznać ze młodziutka i niedoświadczona jest bardzo, ale czy nie bardziej naturalna niż Monika?


A co sądzicie o samym Franku? Pokazują go rzadko, w zasadzie nie wyraża często własnego zdania, jest ostrożny?



Oliwia/Maciek - chmm - mam wrażenie że on trochę udaje. Skończył z dziecinnym zachowaniem typu szarpanie nogi?
O Franku niewiele można powiedzieć bo wiele się wokół niego działo a on taki milczący? Może nas jeszcze zaskoczyć . Marietta całuśna jest, przecież jak wszedł bliźniak to też była napalona i całowała się z nim po kątach, w sumie to miała go wybrać ale Sylwia go zgarnęła, potem wszedł Franek i znów się nim zachwyciła . Jednak najgorsze u niej jest to jak napisałaś zagłaskanie, ona po jednym dniu tak chłopa osacza jak po dwóch dobrych latach, a jej zdrobniała mowa na małą dziewczynkę jest tak żenująca i infantylna że uszy zatykam . Gdyby nie te zachowania to normalna dziewczyna, przez chłopów jej palm odbija . Sylwia ostrzegała Franka żeby jej nie wybierał bo jest nudna .
Co do Ady to mam takie same odczucia, jest zabawna w tym wszystkim, czasem mega irytująca ale jakaś taka prawdziwa w tym.
Monika zapętliła się w tym swoim księżniczkowaniu, karma ją dopadła, przyznam że jest mi jej trochę żal ale ja już taka jestem z natury że każdego mi żal jak ryczy, hejt ma w Polsce straszny, będzie musiała przez to przejść jakoś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 22:11   #291
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
To ja tez się wypowiem

Lubię Mariettę - wydaje mi się w porządku - jedynie ten śmieszek wczoraj i to całowanie z każdym ( w zadaniach ale za to na całego ) jakoś nie pasują mi tu całkowicie do jej obrazu. Ale zdaje sie być wyluzowana, cieszę się że wybierała jako pierwsza. Ale czy nie będzie tak jak z Damianem że będzie tego Franka zagłaskiwać?

Monika wydaje się być królową lodu więc w jej miłość nie wierzę, raczej się napaliła po prostu. Jej łzy też nie wydają mi się szczere, za ładnie wygląda jak płacze żeby to były prawdziwe emocje
Ada ... jakoś ja polubiłam mimo dziwnych akcji, trzeba przyznać ze młodziutka i niedoświadczona jest bardzo, ale czy nie bardziej naturalna niż Monika?


A co sądzicie o samym Franku? Pokazują go rzadko, w zasadzie nie wyraża często własnego zdania, jest ostrożny?



Oliwia/Maciek - chmm - mam wrażenie że on trochę udaje. Skończył z dziecinnym zachowaniem typu szarpanie nogi?

Własnie mi w Mariettcie przeszkadza to, że ona tak się łapię na tę uwagę mężczyzn (podobnie Sylwia) i tak zagłaskuje. Myślę, że gdyby nabrała więcej dystansu, trochę zaczęła rozdawać karty, to by zyskała.



Co do Moniki to ja byłam w szoku, że jej się makijaż nie rozmazał


A ja od samego początku uważałam, że Ada jest dość urocza z tą swoją głupkowatością, nie drażniła mnie swoją osobą. Mimo tego, że tak czasami klepie bez sensu to jest szczera, ma swoje zdanie. Powie co myśli, dużo się śmieje, ma taką pozytywną energię w sobie.



Mi się Franek ogólnie spodobał, wydaje się być normalny i ma taki piękny uśmiech


A mi się wydaje, że Maciek tak na poważnie się uspokoił. W sumie podoba mi się w tym wydaniu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 22:37   #292
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

Mnie się też Ada od jakiegoś czasu podoba. Wydaje mi się, że pod tym jej rozgadaniem młodzieńczym może kryć się ciekawa osobowość. Przykro było słuchać, jak Sylwia mówi o niej, że jest tylko do bzykania czy coś takiego.

Jeśli chodzi o Monikę to może jestem naiwna, ale jej wierzę .
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-09-29 o 08:29
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 09:15   #293
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Mnie się też Ada od jakiegoś czasu podoba. Wydaje mi się, że pod tym jej rozgadaniem młodzieńczym może kryć się ciekawa osobowość. Przykro było słuchać, jak Sylwia mówi o niej, że jest tylko do bzykania czy coś takiego.

Jeśli chodzi o Monikę to może jestem naiwna, ale jej wierzę .

Co do Ady, to kurde ona mimo wszystko ma dopiero 20 lat. Czy każdy z nas w tym wieku był jakoś wybitnie ogarnięty? No nie wiem. Jej charakter jeszcze się kształtuje, ważne żeby się w nic nie władowała i nie narobiła sobie kaszany. Z drugiej strony też trzeba przyznać, że Ada przez tę swoją "głupkowatość" sprawia, że nie traktuje się jej do końca poważnie, ale mi się wydaje, że ona sama jeszcze nie jest gotowa na poważna relację. Tylko tak sobie poznaje i próbuje póki co.


Mi się też wydaje, że Monika nie udaje, ale nie płacze jej uczucie do Franka, tylko jej ego
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2019-09-29 o 09:16
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 10:12   #294
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość


Mi się też wydaje, że Monika nie udaje, ale nie płacze jej uczucie do Franka, tylko jej ego
też mi się tak wydaje. W końcu to pierwszy facet w programie, dla którego Monika nie była pierwszym wyborem, a jak sama powiedziała na początku - to ona daje pierwsza kosza, nie na odwrót. Franek może faktycznie być w jej typie i może jej się podobać, ale jednak reakcja zbyt przesadzona jak na to, że w sumie to w ogóle się nie znają
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 16:37   #295
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Love Island Polska

Obstawiam, że sytuacja obróci się na korzyść Moniki. Franek spędzi z Mariettą ten tydzień, przekona się że jest nudna i będzie chciał sprawdzić jak ułoży mu się z Moniką, która tak go chce - i ją wybierze podczas kolejnego parowania.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 18:02   #296
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Obstawiam, że sytuacja obróci się na korzyść Moniki. Franek spędzi z Mariettą ten tydzień, przekona się że jest nudna i będzie chciał sprawdzić jak ułoży mu się z Moniką, która tak go chce - i ją wybierze podczas kolejnego parowania.

Możliwe - Mari może zagłaskać F. , jej śmiech przy wybieraniu też może działać na jej niekorzyść i znowu będzie jak z Damianem

Ciekawe kogo wybrała Monika.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 18:29   #297
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

jaka gównoburza na instagramie Moniki xD ja rozumiem chęć komentowania na wątkach dedykowanych (jak ten) czy na oficjalnym instagramie Love Island, ale ludzie wchodzą na instagram Moniki i pod jej zdjęciem lecą hejty, masakra.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 22:20   #298
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Opowie ktoś co było jako extra?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Włączyłam na końcówkę ale już się uśmiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 22:50   #299
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jaka gównoburza na instagramie Moniki xD ja rozumiem chęć komentowania na wątkach dedykowanych (jak ten) czy na oficjalnym instagramie Love Island, ale ludzie wchodzą na instagram Moniki i pod jej zdjęciem lecą hejty, masakra.


Oby to sie zle nie skonczylo, szkoda dziewczyny.
Ludzie sa okrutni..
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 19:30   #300
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Gdzie można oglądać powtórki w UK? Na ipli i na eska tv nie ma
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.