Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-31, 13:09   #691
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Dzięki
Na ali jest tego pełno i za grosze

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:13   #692
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87042579]Wskazania będę miała niestety w moim przypadku żaden lekarz nie jest w stanie zbadać tego, jak moje nerwy wzrokowe zareagują na parcie. Dodatkowo u ujścia szyjki mam mięśniaka, który może w czasie porodu sn zablokować wyjście dziecka, jest na tyle blisko, że mimo maleńkich rozmiarów (0.8cm) lekarz nie mógł wprowadzić histeroskopu do macicy.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]No jak wskazania są to nikt nawet nie będzie proponował podjęcia próby sn, więc nie ma koniecznści odmowy. A mi chodziło o to że napisałaś że pacjentka może odmówić sn jeśli miała cc, a to nie prawda. Chociaż pewnie i takie przypadki mogą się zdarzyć bo wiadomo prawo to jedno a widzimisię lekarzy to drugie więc zdarzają się przegięcia zarówno w jedną jak i druga stronę A pacjenci skołowani chodzą bo co lekarz to inaczej po swojemu podchodzi do sprawy. Chyba każdy juz tego doświadczył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:38   #693
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też czytając fora wszędzie widziałam posty, że z takimi wynikami to już tylko in vitro (mój ma 34 %). Ale widziałam też, że te pary miały też dużo innych problemów oprócz tej fragmentacji. Czytałam, że tego się nie da poprawić a urolog twierdzi żeby to olać bo to właśnie zależne od różnych czynników. I powiem szczerze, że w klinice poczułam się trochę naciągana bo lekarz koniecznie chciał od razu robić iui. Nalegał żeby nie zwlekać. No ok ale wydaje mi się, że nawet jeśli chodzi o podejście do iui to przecież większe szanse są gdy nasienie się trochę poprawi (w co mocno wierzę) niż obecnie...
Mój teraz zaczął właśnie chodzić na basen. Spać bez gaci też się stara choć u nas utrudnione zadanie bo córka migruje do nas w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się wydaje, że warto chociaż spróbować poprawić wyniki. Rozumiem że nie da się z 40 % naprawić na 5%, ale może chociaż trochę się poprawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 14:24   #694
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Nie patrzyłam czy są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:17 ----------

Nie już wypije to tylko 11 dni dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:29 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

Ja wstałam o 3 nie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj miałam popołudniówkę, dziś na rano... poszłam spać po północy i jestem zombie

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lucky woman Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, to i ja się dołączę jeśli pozwolicie oczywiście . Na początek coś o sobie mama jednej coreczki, wiekowa, pragnąca drugiego dziecka, obecnie jak jedna z Pań ładnie to nazwała doszukująca się objawów ciąży no bo przecież apetyt duży ( no ale zawsze wieczorem kiedy latorośl śpi a dom ogarnięty mogła zjeść sporo), zmiany nastrojów też obecne ( ale no która z nas ich nie miewa), uderzenia gorąca? sa!(ale w wieku 36 lat to już może menopauza?). Tyle o mnie. Powiedzcie dziewczyny bo ja dawno z testów ciążowych nie korzystałam czy nadal jest tak że najlepiej robić je dopiero w dniu spodziewanej miesiączki czy też są juz jakieś super testy domowe wykrywające ciąże wcześniej? Okres powinien nadejść między 1 a 3 sierpnia, to może już można tescik?
Hej.Staram się nie robić przed @.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Tak teraz szał na Psi Patrol, pewnie niedługo się skończy i coś nowego będzie na topie







Przykro mi







Przykro mi







Trzymam kciuki







Witaj powodzenia test najlepiej robić w dniu spodziewanej @ albo dzień po, ale tutaj rzadko która tyle wytrzymuje mi dwa dni przed @ pokazał bardzo bardzo bladą kreskę, mąż nie widział ale dziewczyny tutaj tak a dzień przed @ też była blada ale już mąż zobaczył



Po wczorajszej wizycie mam nakaz oszczędzania się jeszcze dwa tygodnie , a później niech się dzieje co chce .



Co do zachcianek to ja wczoraj jadłam lody o smaku owoców leśnych .... z marchewką



Miłego dnia
Ale zleciało to lada chwila

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Przykro mi



Trzymam więc kciuki


To będziemy razem sikać bo do mnie też chyba owu powolutku się zbliża




Mam pytanie odnośnie tej fragmentacji DNA. Co powiedział wam lekarz na ten temat? Chciałabym poznać inne opinie bo mam póki co dwie diametralnie różne. Nasz gin w klinice powiedział że jest słabo i że naturalnie nie mamy szans. Że inseminacja ale to tylko max dwa podejścia, że najlepiej in vitro... Z kolei urolog powiedział mężowi żeby nie zwracał uwagi na tę fragmentacje. Wynik niby mógł być zależny od różnych przyczyn, np że zjadł jakoś syf i wynik wyszedł zły. Stwierdził, że przy suplementacji powinno nam się udać w ciągu 3 miesięcy naturalnie (ale w takie cuda to mi się nie chce wierzyć )



Cześć

Ja zawsze robię testy 11-12 dni po owulacji czyli jeszcze przed okresem i chyba zdecydowana większość robi podobnie no ale najlepiej w dzień spodziewanej @ bo jednak sporo było na wątku fałszywych cieni na teście, które tylko niepotrzebnie nakręcają i dają nadzieję

LaLoca, Zebra kiedy testujecie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
@ powinnam mieć 7.08 , ale chciałabym nie testować. Mam przeczucie, że nic z tego....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Mąż bierze dużo witamin i jeszcze prosperm.
Za 3 tygodnie mamy wizytę w innej klinice to zobaczymy co nam tam powiedzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby teraz już poszło

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Straszne to wszystko oby się udalo tak!!

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Trzymam i za Ciebie i za Mr kciuki!!!!!!

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Ja też takie mam myśli





No ręcznik tak, ale mój np. uważa, że bardzo sexi jest ściąganie bielizny. Stanika nie odpinał wieki, bo po kąpieli jestem bez. No i zakładam wygodne bawełniane figi, a on by wolał, żebym spała w koronkowych, czy tam innych stringach





O matko jaki zestaw. Pudełeczko masz z apteki? i to jest na cały tydzień?





A w sobotę spróbuję. Będzie 12 dpo.





Hej Tu się sika przed @, ale im bliżej terminu tym test pokaże wyraźniejszą kreseczkę, która nie będzie budzić wątpliwości. Kciuki za szybki sukces A ile córka ma lat?



A co badasz tak popołudniu?
Medycyna pracy.... od 1.08 zaczynam próbną 3 miesięczną umowę.
Mam z tyłu głowy myśl co gdybym była w ciąży.... ale wtedy bym przemęczyła może te próbną i tyle. Planów nie zmieniam! Chociaż mnie to stresuje co powiedzą wtedy itd....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ultra, szczerze mówiąc, to mój lekarz nie ma żadnego planu. Tzn. jest szansa że już go na oczy nie zobaczę. Nie jestem z niego zadowolona jako z lekarza prowadzącego i jeśli będę w kolejnej ciąży to na pewno nie u niego.
Mam umówioną wizytę u niego jeszcze na 16 sierpnia, ale w sumie po co to dokładnie nie wiadomo. Może do tego czasu urodzę kto wie. Więc jak akcja się zacznie to jadę po prostu do szpitala i tyle..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze tak mk te Wasze ciąże szybko mijają....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 14:37   #695
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam popołudniówkę, dziś na rano... poszłam spać po północy i jestem zombie

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Hej.Staram się nie robić przed @.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Ale zleciało to lada chwila

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

@ powinnam mieć 7.08 , ale chciałabym nie testować. Mam przeczucie, że nic z tego....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Oby teraz już poszło

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Trzymam i za Ciebie i za Mr kciuki!!!!!!

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Medycyna pracy.... od 1.08 zaczynam próbną 3 miesięczną umowę.
Mam z tyłu głowy myśl co gdybym była w ciąży.... ale wtedy bym przemęczyła może te próbną i tyle. Planów nie zmieniam! Chociaż mnie to stresuje co powiedzą wtedy itd....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Kurcze tak mk te Wasze ciąże szybko mijają....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
Też bym się nie przejmowała, jesli się ileś już staracie. Najwyżej bym miała to kosiniakowe czy jak to się nazywa, a pracy szukała potem. Dziecko ważniejsze.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 14:42   #696
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Powiem ci szczerze, że mam mieszane uczucia po wizycie. Jak zobaczyłam wyniki to trochę mnie ścieło, natomiast lekarka stwierdziła, że jest kiepsko, ale nie tragicznie i ma sporo gorszych przypadków. Ogólnie to nie wiem co o niej myśleć. Nie wiem czy taka optymistka, czy chce nas naciągnąć na kolejne wizyty u niej i iui, które być może nie mają szans powodzenia. Stwierdziła, że do końca roku na pewno będę w ciąży (w przecież u mnie są jeszcze problemy z mojej strony). Czytają różne fora i grupy i tak ludzie piszą, że z wynikiem powyżej 30 % to już tylko invitro. Jednocześnie spotkałam się też z opiniami, że lekarze z klinik od razu zalecają ivf, bo z tego mają największy zysk. I bądź tu człowieku mądry. Kiedy pytałam o przyczynę, odpowiedziała mi, że najprawdopodobniej czynniki środowiskowe. Przegrzewanie jąder, zła dieta, brak ruchu i siedząca praca. Zaleciła głównie sport i suplementy. Polecała basen 2-3 razy w tygodniu, żeby schładzać jądra no i spanie bez bielizny. I rzeczywiście kiedy tż leży bez bielizny jądra są chłodniejsze niż reszta ciała (sory za dosłowności ) Mój tż też pracuje na nocki i wiecznie niedospany, ale dr twierdzi, że to raczej nie ma wielkiego wpływu na nasienie.

Także ogólnie to nie wiem co o tym wszystkim myśleć.





Fajny czas przed wami i tak powinny wyglądać starania, a nie badania, leki, stymulacje, obserwacje, temperatura itp. To wszystko zabija nastrój.





Kciuki za sn!



Poleciłabym spanie nago, ale doczytałam że śpicie z córką





U mnie babcia miała bliźniaki więc jest szansa
Też bym miała mętlik w głowie.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Też bym się nie przejmowała, jesli się ileś już staracie. Najwyżej bym miała to kosiniakowe czy jak to się nazywa, a pracy szukała potem. Dziecko ważniejsze.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Właśnie trochę czytała o tym i dalibyśmy radę.... tylko mama mi trochę narobiła schizów, że niby tak głupio,że dopiero przyszłam, a to ona mi dała cynk o pracy. I tak trochę było mk.przykro, bo jeszcze niedawno w urodziny mi rzyczyła powodzenia w tej swerze, a teraz takie teksty. Ale nie zmieniłam decyzji i tak. Uważam, że to moja sprawa, a już bym tam w przyszłości nie wracała.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 14:45   #697
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Też bym miała mętlik w głowie.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Właśnie trochę czytała o tym i dalibyśmy radę.... tylko mama mi trochę narobiła schizów, że niby tak głupio,że dopiero przyszłam, a to ona mi dała cynk o pracy. I tak trochę było mk.przykro, bo jeszcze niedawno w urodziny mi rzyczyła powodzenia w tej swerze, a teraz takie teksty. Ale nie zmieniłam decyzji i tak. Uważam, że to moja sprawa, a już bym tam w przyszłości nie wracała.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
Mama niech się sobą zajmie. A Ty rób swoje i co Ci serce mówi. Praca nie ta to inna. Z dzieckiem nie tak o hop siup.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 14:46   #698
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Ale dzis poszalalyscie bede nadrabiac w nocy ostatni dzien msc i nie mialam czasu

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 14:48   #699
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Przykro mi



Trzymam więc kciuki


To będziemy razem sikać bo do mnie też chyba owu powolutku się zbliża




Mam pytanie odnośnie tej fragmentacji DNA. Co powiedział wam lekarz na ten temat? Chciałabym poznać inne opinie bo mam póki co dwie diametralnie różne. Nasz gin w klinice powiedział że jest słabo i że naturalnie nie mamy szans. Że inseminacja ale to tylko max dwa podejścia, że najlepiej in vitro... Z kolei urolog powiedział mężowi żeby nie zwracał uwagi na tę fragmentacje. Wynik niby mógł być zależny od różnych przyczyn, np że zjadł jakoś syf i wynik wyszedł zły. Stwierdził, że przy suplementacji powinno nam się udać w ciągu 3 miesięcy naturalnie (ale w takie cuda to mi się nie chce wierzyć )



Cześć

Ja zawsze robię testy 11-12 dni po owulacji czyli jeszcze przed okresem i chyba zdecydowana większość robi podobnie no ale najlepiej w dzień spodziewanej @ bo jednak sporo było na wątku fałszywych cieni na teście, które tylko niepotrzebnie nakręcają i dają nadzieję

LaLoca, Zebra kiedy testujecie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja powiem tylko tyle, ze lekarze z kliniki maja czasem wiekszy profit na invitro i stad tylko to polecaja jako jedyne i ostateczne wyjscie. Skonsultowalabym to z innym ginem, specjalizujacym sie w nieplodnosci, ale nie zwiazanym z zadna klinika... badz z innym andrologiem, rowniez nie zwiazanym z klinika.


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 14:49   #700
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Mama niech się sobą zajmie. A Ty rób swoje i co Ci serce mówi. Praca nie ta to inna. Z dzieckiem nie tak o hop siup.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Też tak uważam, ogólnie nic jej nie mówie na ten temat. W głowie mam swoje i nadal trochę zazdroszcze innym zaciążonym.... dziękipotrzebowałam tych słów!

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 15:11   #701
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Zebra też tak myślę, że nawet nie powinnaś się tym przejmować. Dziecko jest ważniejsze. Ja niby pracuje albo jako studentka to na zleceniówce więc jakby przyszło co do czego to mogę liczyć na kosiniakowe. Tylko, że my zapobiegawczo z mężem mamy już odłożone pieniądze na dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 15:18   #702
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość

Właśnie trochę czytała o tym i dalibyśmy radę.... tylko mama mi trochę narobiła schizów, że niby tak głupio,że dopiero przyszłam, a to ona mi dała cynk o pracy. I tak trochę było mk.przykro, bo jeszcze niedawno w urodziny mi rzyczyła powodzenia w tej swerze, a teraz takie teksty. Ale nie zmieniłam decyzji i tak. Uważam, że to moja sprawa, a już bym tam w przyszłości nie wracała.
A tam głupio... Ja zaczęłam starania od razu po przedłużeniu umowy okresu próbnego i ani przez sekundę nie pomyślałam, że to głupio Trzeba mieć jakieś priorytety
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 15:23   #703
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87042513]Pierwsza powinna być próba sn, ale pacjentka może nie wyrazić zgody.Załącznik 7685592Załącznik 7685593

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Właśnie czytałam o tym że można nie wyrazić zgody i zastanawiam się jak to niby wygląda. No bo rodzisz, akcja się już zaczęła, Ty odmawiasz porodu naturalnego i co? A jak powiedzą że nie? Przecież jak akcja się już dzieje to nie zacisne nóg. Zastanawiam się nad tym bo jestem po CC i w przypadku kolejnej ciąży balabym się rodzic naturalnie.


Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No weszła ustawa, ale co z tego jak gro lekarzy/szpitali dalej nie respektują. I trzeba nieraz "walczyc" o ten poród. Np u mnie w mieście w szpitalu można zapomnieć o porodzie vbac, i żadna ustawa nastawienia ordynatora w tym temacie nie zmieni Musze jechac 70km, a i tak nie wiadomo na kogo dyżur trafię. Choć powolutku powolutku myślę że się to będzie zmieniać.(A może się mylę.. bo wiadomo że cc dla służby zdrowia wygodniejsze niż nieprzewidywalny poród)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa w ten sposób czytając te fora to myślałam że już wszędzie tego przestrzegają


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Właśnie trochę czytała o tym i dalibyśmy radę.... tylko mama mi trochę narobiła schizów, że niby tak głupio,że dopiero przyszłam, a to ona mi dała cynk o pracy. I tak trochę było mk.przykro, bo jeszcze niedawno w urodziny mi rzyczyła powodzenia w tej swerze, a teraz takie teksty. Ale nie zmieniłam decyzji i tak. Uważam, że to moja sprawa, a już bym tam w przyszłości nie wracała.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
Daj spokój a co jakbyś zmieniła pracę i wpadła po prostu? Jesteś mlods kobietą, masz partnera, wspolzyjesz więc zawsze możesz być w tej ciąży. I pracodawca musi się z tym liczyć. Przecież mimo zabezpieczeń ludzie wpadają.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 15:27   #704
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Daj spokój a co jakbyś zmieniła pracę i wpadła po prostu? Jesteś mlods kobietą, masz partnera, wspolzyjesz więc zawsze możesz być w tej ciąży. I pracodawca musi się z tym liczyć. Przecież mimo zabezpieczeń ludzie wpadają.
Dokładnie Przecież nikt nie musi wiedzieć, że to planowana ciąża
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 15:38   #705
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Zebra też tak myślę, że nawet nie powinnaś się tym przejmować. Dziecko jest ważniejsze. Ja niby pracuje albo jako studentka to na zleceniówce więc jakby przyszło co do czego to mogę liczyć na kosiniakowe. Tylko, że my zapobiegawczo z mężem mamy już odłożone pieniądze na dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam oszczędności, ale ogólnie ma wszelki wypadek kończymy remont, teraz zaczniemy odkładać na węgiel, bo to droższe sprawy. Myślę, że nawet bez płatnego L4 damy radę z tym macierzyńskim od państwa.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
A tam głupio... Ja zaczęłam starania od razu po przedłużeniu umowy okresu próbnego i ani przez sekundę nie pomyślałam, że to głupio Trzeba mieć jakieś priorytety
Mama uważa, że będą na nią krzywo patrzeć. Ale mówiłam jej, że to tylko i wyłącznie moja sprawa, a z pracy wywiązuje się jak trzeba skoro chcą umowe podpisać. A reszta i czy zechce zostać, czy zaciążę to tylko moja sprawa. Nawet w biurze mi powiedziała pani wydająca papiery skierowania, że mam nie dźwigać, że jesteśmy młode i każda może być w ciąży.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dokładnie Przecież nikt nie musi wiedzieć, że to planowana ciąża
Tak bym utrzymywała, albo cud boski co nie do końca mija się z prawdą....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:06   #706
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Juncia napisała wiadomość prywatną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:21   #707
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Juncia napisała wiadomość prywatną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpowiedziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:25   #708
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Tak myślę, że przy każdym nicku powinien się wam pokazywać licznik z dniem cyklu łatwiej by było ogarniać kto i kiedy. Teraz to nie wiem na kogo testy czekać?Haneczka przykro mi. Ja nie wiem co ty masz z tymi testami. Idź się baw dobrze przynajmniej Vbac skr. z angielskiego - porod naturalny po cesarce
Jeju nie mamy imienia, skakaliśmy tak z jednego na drugie, ale jak dziś się już potwierdziła córka to będę konkretniej myślała i o imieniu i o wyprawce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robie betę w sobotę myślę nad testem w piątek ale to będzie 4 dni przed @ więc może być niewiarygodny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 17:34   #709
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Kasia, odpuść ten test chyba. Bo to wcześnie, a ostatnie historie z cieniami i bladziochami tym bardziej nie zachęcają do tak wczesnego testowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 17:37   #710
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Odpowiedziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Kasia, odpuść ten test chyba. Bo to wcześnie, a ostatnie historie z cieniami i bladziochami tym bardziej nie zachęcają do tak wczesnego testowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak uważam, że to bez sensu
Nie potrzebnie można się nakręcić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 19:39   #711
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Ja robie betę w sobotę myślę nad testem w piątek ale to będzie 4 dni przed @ więc może być niewiarygodny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamierzam czekać kilka dni po terminie @. Dosyć robienia sobie z mózgu wody

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 19:50   #712
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Ile trwa nasz wątek? Chyba po ad 1,5 roku potrzebowałyśmy na dojście do tego wniosku, ale pewnie i tak będzie sikanie po kątach :P
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:14   #713
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Ja zamierzam czekać kilka dni po terminie @. Dosyć robienia sobie z mózgu wody

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja robię w dniu w którym lekarz mi napisze w rozpisce
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:22   #714
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Ile trwa nasz wątek? Chyba po ad 1,5 roku potrzebowałyśmy na dojście do tego wniosku, ale pewnie i tak będzie sikanie po kątach :P
Hahaha, jakie to prawdziwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:24   #715
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Sprzedałam dziś wózek po córce i jest mi jakoś tak przykro Miałam nadzieję, że zajdę w ciążę zanim się znajdzie jakiś kupiec no ale nie wyszło
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:37   #716
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Sprzedałam dziś wózek po córce i jest mi jakoś tak przykro Miałam nadzieję, że zajdę w ciążę zanim się znajdzie jakiś kupiec no ale nie wyszło
Z reguły jest tak że jak coś leży i czeka na swoją chwilę to nie jest potrzebne, ale wystarczy się tylko tego pozbyć to od razu okazuje się że jednak jest potrzebne. Trzymam kciuki aby i tu tak było

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:42   #717
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja robię w dniu w którym lekarz mi napisze w rozpisce
Ja i tak myślę, że znowu dupa. Objawy mam typowego pms-u , zachcianki, gorszą cere i ból cyców tak jak zawsze przed @.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Sprzedałam dziś wózek po córce i jest mi jakoś tak przykro Miałam nadzieję, że zajdę w ciążę zanim się znajdzie jakiś kupiec no ale nie wyszło
Kiedyś Wam pisałam, że koleżanka zaszła w ciążę po spaleniu wózka

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:50   #718
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

LaLoca córeczka ma 5 lat.

Oj te bliźniaki nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przytrafić, u mnie ani u męża w rodzinie bliźniąt brak a nam się trafiło, szkoda ogromna że nie udało się tej ciąży utrzymać...

A staramy się tak na poważnie drugi cykl ale no wiadomo każdy chce by szybko osiągnąć sukces.

Sikanie po kątach 😁 rozbawiło mnie to spostrzeżenie.
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:51   #719
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Haha ja też przeraziły mnie słowa "proszę zastanowić się nad in vitro"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie kiedyś bardzo zdolowalo jak w klinice niepłodności po 2 cyklach wyskoczył z iui. I tekstem "przecież widzieliście po co tu przychodzicie". A ja głupia liczyłam że coś się znajdzie i raz dwa się wszystko zrobi. A tu kubeł wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 20:52   #720
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Zebra pamiętam że spalony wózek był szczęśliwym wózkiem
Ja właśnie czekam u gina. Od 2 tygodni mam napięty brzuch i czuję się jak przed @ idę się dowiedzieć o co chodzi. Może mi zleci badania jakieś??? Mam nadzieję że u mnie w macicy w końcu jest porządek... Trochę się cykam że znów coś będzie nie tak. Trzymajcie kciuki proszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 23:01:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.