Artizia/Harmonet/Kontracept/Logest/Sylvie 20/Artilla/Juliperla - wątek zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 18:19   #1
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Arrow

Artizia/Harmonet/Kontracept/Logest/Sylvie 20/Artilla/Juliperla - wątek zbiorczy!


Pare dni temu lekarz przepisal mi Harmonet. Beda to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Za jakies 2 tyg zaczne je brac (wraz z miesiaczka). Boje sie, ze moge po nich przytyc. A czytalam wlasnei na tym forum, ze jedna z wizazanek przytyla 7 kg.;/ I czy jesli przytyje, to piersi tez urosna? Slyszalam, ze po tabletkach antykoncepcyjnych powiekszaja sie piersi, poprawia sie cera, ale tez pogarsza sie samopoczucie, tyje sie. Czy ktoras z was zazywala je? Jelsi mozecie napiszcie cos wiecej, jakie bylo wasze samopoczucie itd. Buziaki
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 20:14   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

wpisz w wyszukiwarke Harmonet a wyskocza zapewne linki, poza tym to jest pytanie do pana doktora ,nie sadze aby je brał

poza tym trzeba bylo zadac te pytanie lekarzowi.kazdy reaguje inacze wiec dopoki nie sprawdzisz nie bedziesz wiedzial.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 21:40   #3
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

A nie przypadkiem do wiazanek to pytanie? ;] A poza tym pan doktor zna sie na rzeczy, nie musi brac.
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 23:11   #4
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

ja przytylam od harmonetu(ok 5kg).bralam go 6ms i potem przeszlam na cilest i waga wrocila do normy.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 12:48   #5
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

marti86 a czy piersi tez urosły?
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 19:39   #6
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

wiesz ze nie wiemraczej nie przywiazywalam do tego wagi mam rozm 75c wiec jesli nawet troszke sie powiekszyly to moglam tego nie zauwazyc.ale znam osoby kotre twierdza ze troszke powiekszyly im sie piersi wskutek przyjmowania antykoncepcji hormonalnej.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 09:20   #7
ona851
Raczkowanie
 
Avatar ona851
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

czesc, ja biorę Harmonet od przeszło 1,5 miesiąca i niestety zauważyłam, że czuję się po nim źle. Skończe brać to opakowanie i poproszę lekarza o jakieś inne tabletki. Więc ogólnie zauważyłam że piersi mnie zaczeły bardzo boleć, również miałam problemy z załatwianiem się oraz wzdęcia. Mój brzuch był jakiś taki twardy napewno inny niż przed zażywaniem tabletek. Dodatkowo zrobiłam się jakaś "sucha" wiadomo gdzie. Ale oczywsicieu u Ciebie może byc inaczej. Aha pytałaś sie o wagę u mnie nie zanotowałam jej żadnych zmian, a cera jest taka sama.;] Pozdrawiam
ona851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 12:52   #8
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Wszystko zalezy od organizmu.
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:22   #9
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Cytat:
Napisane przez ona851
Dodatkowo zrobiłam się jakaś "sucha" wiadomo gdzie.
to nic nowego przeciez podczas brania tabletek antykoncepcyjnych to oczywiste.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:42   #10
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

ja biore Harmonet juz od 5 miesiecy. Na poczatku- podczas 1 opakowania, bolaly troszke piersi, biegunka, myszka byla wrazliwa, zlapala zakazenie, przez pierwsze tygodnie mialam zmienne nastroje. Do tej pory nie spadlo mi libido, myszka nie jest sucha, nie mam problemow z zoladkiem, piersi powiekszyly sie. Jesli chodzi o nadmierny apetyt to zaobserwowalam to niestety W dodatku Harmonet chyba ma zbyt malo hormonow, bo ostatnio mam plamienia w czasie brania tabletek i to podobno z tego powodu, ale nie spotkalam sie z tym zeby ktos mial taki problem. Zastanawiam sie nad zmiana na Yasmin, bo slyszalam duzo opinii ze nie ma sie zwiekszonego apetytu po tych tabletkach.Z kolei troszke sie obawiam, aby nie pojawily sie skutki uboczne, ktore jak narazie mnie nie dotknely. U mnie Harmonet kosztuje 33 zl. Pozdrawiam
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 17:52   #11
Catherrine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Wróciłam do Harmonetu po około 2-letniej przerwie i musze przyznać, że brałam go tylko 21 dni i ani doby wiecej :|
Co z tego że moja cera i skóra na całym ciele uległa poprawie( w sumie bez Harmonetu też nie było tragicznie) a kochać sie mogłam z moim TŻ wreszcie bezstresowo, skoro "ujemne plusy" przeważyły nad tymi "dodatnimi".
Po pierwsze - bolące i jakby nabrzmiałe piersi - każdy , nawet najlżejszy dotyk drażnił mnie i sprawiał ból.
Po drugie - ataki złości, wściekłosci i ta depresja..... byłam tak nie do zniesienia że zastanawiam sie jak mój TŻ mógł to znosic, skoro ja już miałam siebie dość ? I to plamienie.... trwające 21 dni....
Po trzecie - hehe, musze przyznać, że to faktycznie jest 100 % antykoncepcja bo nie chciało mi się nic a nic Kochałam sie aż dwa razy i to na samym poczatku, gdy hormony nie zdążyły poczynic jeszcze takiego spustoszenia w moim ciałku
Po czwarte - lista skutków ubocznych...... zajmująca ponad połowe drugiej strony ulotki ...
Cóż, w sumie to niepotrzebnie wróciłam do tabletek bo jak widze teraz wystarcza mi obserwowanie swojego ciała, prezerwatywa plus jakieś globulki i wszystko jest pięknie. Nie schudłam, wręcz przeciwnie, przez zatrzymaną wodę w organ. jakby ciut byłam spuchnięta, ale co tam, teraz zajmuję się za to zrzucaniem, no i jestem kochana bez względu na dodatkowy kilogram czy nie
Generalnie jestem zadowolona że nie biorę i na razie a myślę że to na razie potrwa długo długo nie bede brała żadnych tabletek.
Oczywiście każda z nas ma wolność wyboru a ja słyszałam pogłoski o tym że Harmonet nie na każdą działa tak destruktywnie jak na mnie
Catherrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 07:54   #12
Kaszanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 129
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Nie działo się nic. Wszystko zależy organizmu, np. po Cilest mdliło mnie cały dzień.
Kaszanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 08:16   #13
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

a ja bralam harmonet przez 3 lata na poczatku bylo niezle a potem zaczelam tyc i chociaz bylam na diecie i intensywnie cwiczylam nie moglam zbic wagi czulam sie jak slon w dodatku zaczelam miewac dosc silne bole glowy w koncu wkurzylam sie i powedrowalam do mojego ginka a on byl zaskoczony jak moge tyc skoro mam pigulki o najmniejszej dawce hormonow - (to bylo jakies rok temu ) harmonet zalecany jest dla dziewczyn szczuplych aktywnych a u mnie takie objawy zastanawial sie i przypisal mi novynette podobno jest bardzo podobny do hormonetu ma tez male dawki hormonow ale na inne proporcje skladnikow. Zaczelam brac novnette i schudlam jakies 8kg w koncu ale niestety bole glowy tez mi dolegaly teraz od 3 miesiecy nie biore bo planuje dzieciaczka aha ginek powiedzial mi ze jezeli ma sie sie jakies objawy po pigulkach ktore mocno pacjentce przeszkadzaja tycie bol glowy - migreny wymioty itp nalezy zmienic piguly bo to oznacza ze sa zle dobrane dla pacjentki bo przeciez kazda z nas jest inna
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 21:05   #14
magdzia0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Ja biore Harmonet od 2 miesiecy. Nie przytylam, nie mam wzmozonego apetytu.w momencie kiedy pani ginekolog przepisywala mi tabletki oczywiscie zapytalam czy czasem nie przytyje-no wiec pani dr powiedziala ze to sa takie tabletki po ktorych sie podobno nie tyje.moja siostra tez bierze te tab i nie przytyla. nie urosly mi piersi, nie zmienila mi sie cera. Jedyne co wystapilo to plamienia-ale moja pani ginekolog powiedziala ze to normalne i moze to wystepowac do 3 miesiecy.Jesli jednak to nie ustapi po 3 miesiacach nalezy zmienic tabletki na takie ktore maja wiecej hormonow.Mi ustapilo. Jak narazie jestem bardzo zadowolona.No ale po przeczytaniu waszych opinii zaczelam sie zastanawiacz czy czasem nie jestem bardziej nerwowa......no moze tylko mi sie wydaje.
magdzia0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 21:26   #15
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

ja brałam harmonet przezz kilka lat. nie przytyłam (a nawet schudłam), nie powiększyły mi się piersi. tolerowałam go, więc nie było potrzeby zmiany. jedynie libido bardzo zmalało. niedawno przerzuciłam się więc na logest (raczej z przymusu, gdy przez parę dni wstrzymano dystrybucję harmonetu, a ja właśnie wtedy go potrzebowałam), a teraz mam zamiar przerwać branie tabletek ze względów osobistych, nie zdrowotnych.
każdy reaguje inaczej. trzeba spróbować, żeby lekarz miał odniesienie, co zmieniać, żeby wiedział, jak reagujesz na te i tamte substancje.
__________________
Hania
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 22:07   #16
Olimpia83
Przyczajenie
 
Avatar Olimpia83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Wypróbowałam 3 rodzaje pigułek, haromonet był jednym z nich! Na początku było super - zapomniałam co to jest znp ale po ok. 5 mc nie mogłam poznac samej siebie...przy wzroście 160cm i 45kg wygładałam jak Pamela Anderson w ciąży...nie wiedziałam co się ze mną dzieje!!!
odstawiłam je natychmiast!!!
Olimpia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 17:28   #17
joluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Tydzień temu zaczęłam brać tabletki "Harmonet". Nie ukrywam, że obawiam się wszystkich skutków ubocznych, o których wszyscy mówią, a także o których tyle napisali na ogromnej pojemności ulotce. Na razie czuję się w porządku i nie zauważyłam żadnych zmian, ale może to trochę za wcześnie na jakieś konkretne stwierdzenia. Nie znalazłam na ulotce info, od kiedy te tabletki zaczynają działać(??) Proszę o pomoc, bo nie znam się zupełnie na tabletkach antykoncepcyjnych. Aaaa... przeczytałam też na tej ulotce,że ziele dziurawca powoduje obniżenie stężenia jednego ze składników- etynyloestradiolu, a ja sobie lubię codziennie herbatkę z dziurawca wypić. No i do tej pory bezkarnie ten dziurawiec piłam. Czy mogło to obniżyć skuteczność tabletek? Co w takiej sytuacji mam zrobić?? Oczywiście na razie dziurawca to za dużo pić nie będę... Mam jeszcze pytanie dotyczące wszelkich tabletek odchudzających, czy one mogą wpływać na branie tabletek antykoncepcyjnych i jak??? Np. Moja koleżanka, która "Harmonet" zażywa teraz zaczęła brać równocześnie tabletki LA 121 i obawia się, że mogą one zaburzyć działanie "Harmonetu". Wiem,że to zależy od składu tych tabletek, ale ten zupełnie nic nie mówi... Sama jestem ciekawa co do tego. Będę wdzięczna za pomoc i odp. POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!
joluszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:26   #18
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

ja harmonet bralam ok.1,5roku i czulam sie po nich wyjatkowo dobrze.Nie wydaje mi sie,aby w moim przypadku powodowaly tycie, pogarszaly samopoczucie albo zmniejszaly libido <jak bylo np.w przypadku Cilestu>,ale to wszystko sa subiektywne opinie i na kazda z przyjmujacych tabletki moga zadzialac inaczej...ja jednak harmonet uwazam za jedne z lepiej tolerowanych przez moj organizm.
Cytat:
przeczytałam też na tej ulotce,że ziele dziurawca powoduje obniżenie stężenia jednego ze składników- etynyloestradiolu, a ja sobie lubię codziennie herbatkę z dziurawca wypić. No i do tej pory bezkarnie ten dziurawiec piłam. Czy mogło to obniżyć skuteczność tabletek
Z tego co mi wiadomo spozywanie dziurawca <i bratka> ma wplyw na obnizenie skutecznosci dzialania tab. hormonalych,mnie w kazdym badz razie ginekolog wybila z glowy pomyslu picia tych naparow...na twoim miejscu radzilabym odstawic dziurawiec i skontaktowac sie z ginekologiem-on bedzie wiedzial najlepiej jak dziurawiec ma sie konkretnie do harmonetu..
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 09:58   #19
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

cześć.
Ja brałam harmonet trzy lata. Nie przytyłam lecz miałam migrenowe bóle głowy- koszmar. Przeszkadzały mi równierz plamienia w środku cyklu. Poza tym niestety piersi mi nie urosły. Pani doktor zaproponowała zmiane na jasmin argumentując że wszystko idzie na przód więc nowe tabletki mogą pomóc na migreny. Poza ty ( przypomniało mi się!)przy harmonecie przed miesiączka miałam takie płaczliwe nastroje że sama ze sobą nie mogłam wtytrzymać i jeszcze uczucie spuchnięcia nóg i rąk. Po jasmin wszystko mineło!!!! Mam większą ochote na seks( chociaż teraz to juz zbędne)schudłam dwa kilo i nie płacze przed miesiączką .Reasumując- harmonet był ok. Jasmin super ale strasznie drogie.
pozdrawiam
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 11:19   #20
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

Brałam Harmonet pół roku.Początek był ok.Ale z czasem było gorzej,Zapadłam się po nim.Miał za mało czegos.Dostałam pryszczy - ale zeby było miło to nie na twarzy.Plecy, dekold, i najbardziej ramiona i łopatki.Piersi mam rozmiar europejski od B do C.Po tych tabletkach nawet naleśniki były fajniejsze niż mój biust.Na USG wyszło ze zmniejszyły mi się jajniki,macica obkurczyła.Mój pan doktor nie wierzył sam w to co zobaczył.Zmieniłam tablety i wróciłam do normy.Były jeszcze takie typowe złe objawy samopoczucia itp.Harmonet wziełam za namową mojej znajomej, ona go bierze latami i nigdy nie zmieniała.Jest szczupła dobrze się czuje, nigdy nie miała takich dolegliwosci jak ja.Osobnik kazdy inny.Jak sie nie wywrócis to sie nie naucys.
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 21:21   #21
Kasiaaa1987
Przyczajenie
 
Avatar Kasiaaa1987
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Home
Wiadomości: 1
Dot.: Harmonet-wady i zalety.

hej witaj w klubie. ja też będę brała harmonet jutro powinnam zacząć ale to nie ode mnie zalezy tylko od tego czy ciocia zechce mnie odwiedzić :P. Również się boje ze przytyje ale słyszałam ze tyle ile sie przytyje tyle samo później sie schudnie. Mam nadzieje tez ze te tabletki będą dla mnie dobre. Bo moja ginekolog powiedziała ze trzeba zobaczyc jak będę się czuła po tych. A nie chce jak narazie zmieniać. Pozdroofka wszystkim.
Kasiaaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:51   #22
evel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Arrow Logest - wątek zbiorczy!

Witam serdecznie.
Tak sobie siedze i czytam różne posty i natrafiłam na coś niepokojącego-jak duze jest prawdopodobieństwo zajścia w ciaże przy braniu Logestu ponad 7 miesięcy bez przerwy?? Ponoć organizm się do niego przyzwyczaja? Biorę te tabletki właśnie 7 miesiąc, jest ok, nie chcę zmieniać.. Ale jak mam się denerwować, czy będzie dzidzia czy nie-to źle!
evel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:53   #23
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Logest

Skuteczność wszystkich tabletek anty jest taka sama .Było już masę postów na ten temat
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:00   #24
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Logest

Właśnie o to chodzi, żeby organizm się przyzwyczaił I dostosował cykl do tabletek. Nie masz się czym niepokoić. Tabletki można brać przez pare lat spokojnie.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:11   #25
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Logest

Przyzwyczaja nie znaczy uodparnia na działanie antykoncepcyjne :P
Chodzi tylko o to, że organizm (powinien) zaakceptować dodatkowe hormony, uznać je za naturalne i powinny zaniknąć skutki uboczne (przynajmniej większość)
Podrawiam!
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:55   #26
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Logest

Skutki uboczne niekoniecznie pojawiają się na początku,najczęściej dopiero po długotrwałym stosowaniu.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:14   #27
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Logest

Owszem, ale to są skutki długotrwałego zażywania tabletek, które źle wpływają na organizm. Ja mam na myśli te pojawiające się przy pierwszych opakowaniach z racji nie dostosowania się organizmu, np. mdłości, nadmierny apetyt,plamienia. Takie skutki powinny zaniknąc w ciągu 3 pierwszych miesięcy czyli w okresie przyzywczajania się do tabsów.
Pozdrawiam!
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:13   #28
evel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Logest

Dzięki, Kobitki
Też byłam bardzo tym zdziwiona... Dla mnie, tabletki anty-to anty na 99%!
Pozdr
evel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:21   #29
evel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Logest

Zaraz, zaraz, drogie Panie-ja wyczytałam, że logest ma tak małą dawkę hormonów, że po ok. 6-7 miesiacach organizm sie do nich przyzwyczaja (czy coś podobnego) i zanika efekt antykoncepcji... Nie mówię nic o skutkach ubocznych.
Proszę o komentarz
evel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:50   #30
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Logest

Evel, mozesz podać żródło takiej informacji?
Ja brałam logest 1,5 roku, sporo się na jego temat naczytałam...i o takim czyms nie słyszałam...
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 00:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.