zestaw ćwiczeń może być? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-04, 15:35   #1
sloneczko55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21

zestaw ćwiczeń może być?


Hej !
Przedstawię Wam mój zestaw ćwiczeń na najbliższe tygodnie (najbardziej zależy mi na zgubieniu brzuszka i ogólnej poprawie samopoczucia) uśmiech
A więc :
stepper 30 minut
skakanka ok. 5-10 minut
ćwiczenia z youtube z Mel B ok. 10 - 15 minut
Powiedzcie ile razy dziennie mam ćwiczyć, czy to wystarczy i , z których ćwiczeń mam korzystać? Czy mam robić ćwiczenia z Mel B tylko na brzuch , czy też na inne partie ciała ?
Bardzo proszę o porady i z góry dziękuję !
Do tego oczywiście: ciemne pieczywo, warzywa (przede wszystkim ogórki i pomidory) , owoce ( banany, jabłka, brzoskwinie,nektarynki) , ograniczanie słodyczy - co będzie bardzo trudne !!!
zależy mi na zrzuceniu ok. 6 kg.
Trzymajcie kciuki
aaa i jeszcze czerwona i zielona herbata
__________________
24.10.2011
06.07.2013
22.05.2015
sloneczko55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 15:47   #2
lenzakrz
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

Wyrzuć banany z diety Ja bym proponowała trzy razy w tygodniu coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=BS7XkoGmhXQ Pamiętaj, że bardzo ważna jest regeneracja organizmu i ćwiczenie codziennie może przynieść odwrotne rezultaty do zamierzonych. Lepiej powoli się wdrażać, będziesz miała lepsze efekty!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:12   #3
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

Cytat:
Napisane przez lenzakrz Pokaż wiadomość
Wyrzuć banany z diety Ja bym proponowała trzy razy w tygodniu coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=BS7XkoGmhXQ Pamiętaj, że bardzo ważna jest regeneracja organizmu i ćwiczenie codziennie może przynieść odwrotne rezultaty do zamierzonych. Lepiej powoli się wdrażać, będziesz miała lepsze efekty!
Jak ktoś nie ma dobrej kondycji, to raczej od tego nie powinien zaczynać . Ten filmik jest zabójczy .

Proponowałabym więcej warzyw, a mniej owoców .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 07:11   #4
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

Super zestawik, ale brakuje czegoś na górne partie. Jeszcze jakieś pompki bym dołożyła i faktycznie dla zupełnej świeżynki to hardcore
Słoneczko, rób swój zestaw, a jak poczujesz że za dużo to zamieniaj steper ze skakanką - skakanka lepsza na brzuszek Nie znam ćwiczeń Mel więc nie doradzę. Spróbuj może na sam brzuch a jeśli będzie za mało to dorzuć inne partie. Pamiętaj, że nie da się schudnąc tylko z jednej partii i powodzenia
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 10:59   #5
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

A czemu ma wyrzucić banany?? Przecież banan ma tylko 6g fruktozy na 100g owocu - to dobra przekąska, lepiej sięgać rzadziej po jabłko - to ma 9,3g/100g owocu. Poza tym banan to źródło węglowodanów i wit. B6 http://potreningu.pl/artykuly/2062/-...dzenie-bananow
Polecałabym, Ci trening interwałowy i absolutnie żadnego stepera!
http://www.sfd.pl/-t843777.html
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 15:51   #6
lenzakrz
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

Banany zawierają bardzo dużo węglowodanów i ja bym je polecała w sytuacji, w której bardzo organizm na treningu zmęczymy jako przekąskę po treningową w celu uzupełnienia powyższych, a nie jako podstawę diety odchudzającej. Jabłka za to bardzo dobrze wpływają na regulację trawienia, chociaż z nimi też nie należy przesadzać. Tak naprawdę najważniejsze jest być wytrwałym w treningu i wsłuchanie się w swój organizm, dużo snu i czasu na regenerację przy większych wysiłkach. Trening interwałowy jako wstęp do cięższych treningów HIT może być dobrym rozwiązaniem. Trzymam kciuki za postępy i wytrwałość!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 09:28   #7
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

A nie lepiej ci ćwiczyć z ewą chodakowską 3 razy w tygodniu rezultat na pewno po miesiącu czasu już widać,
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 10:09   #8
sensei1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 374
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

Ogólnie owoce na diecie to zły pomysł. Za to warzywa jak najbardziej ale też bez przesady bo nadmiar błonnika jest gorszy niż niedobór.
__________________
Zapraszam na mojego bloga: tanie przepisy studenckie
sensei1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 12:41   #9
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

Może tak...
Po pierwsze nie jedz poniżej swojego BMR, bo rozwalisz sobie metabolizm
Po drugie jedz wszystko: warzywa, owoce po treningu lub do popołudnia, zdrowe tłuszcze (z mięsa również) i oczywiście węglowodany (żadnych pord. tylu lihgt i żadnych słodkości)
Po trzecie znajdź inna trenerkę zamiast pani Ewy, taką, która pokazuje jak wykonać ćw. poprawinie
Po czwarte jedź, bo najgorszą rzeczą jest odchudzanie się przez obcięcie kcal. POWODZENIA
(i banany na redukcji są okey, np. raz w tygodniu )
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 00:37   #10
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

banana możesz jeść,najlepiej po dobrym treningu i nie bój się nie utyjesz!!!kilka godzin po sporym wysiłku organizm nastawiony jest na regenerację i wtedy to co zjemy przetwarza w zapasy energetyczne,które dadzą nam energie na następny trening,więc węglowodany nie zostaną zamienione w tłuszcz.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:44   #11
tito100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw ćwiczeń może być?

Cytat:
Napisane przez sensei1992 Pokaż wiadomość
Ogólnie owoce na diecie to zły pomysł. Za to warzywa jak najbardziej ale też bez przesady bo nadmiar błonnika jest gorszy niż niedobór.
tak owoce tuczą ,dieta plus ćwiczenia będzie efekt ale raczej dieta to ok. 70% rezultatu a 30% trening.Ja tez mam problem z biodrami i brzuchem wczoraj mąż mi narał program żony Roberta Burneika jak mówi o ćwiczeniach na brzuch
tito100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.