Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-22, 10:55   #3991
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
JA odnosze wrazenie , ze u Pixi , duzo szumu, duzo premier,oh ahh i nie wiadomo co, a w efekcie te kosmetyki sa bardzo srednie.

I z teg co czytalam w ich grupie tez mieli sie likwidowac. Przez miesiac strona nie dzialala.[COLOR="Silver"]
O pixie tutaj już ktoś pisał i się pod tym podpisuję: mają super otoczkę, ujednolicony wizerunek marketingowy marki, firmowy storytelling itd. To daje kupującemu poczucie tego, że nabywa coś wyjątkowego i luksusowego, takiego różnego od innych marek. O ile kiedyś byłam zadowolona z ich podkładów, to potem stało mi się coś z cerą i te same podkłady zaczęły wyglądać źle (dokładnie te same, bo mówię o tym samym opakowaniu).

Ech, mam nadzieję, że nie wszystkie firmy mineralne wyparują z polskiego rynku. Niech przynajmniej zostawią Amilie, bo u mnie całkiem przyjemnie się sprawdzają chociaż to nie to, co neuty
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 11:13   #3992
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Gdzie w Polsce zamawiacie Lily Lolo ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 11:32   #3993
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Gdzie w Polsce zamawiacie Lily Lolo ?
Costasy- ich oficjalny dystrybutor.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 11:59   #3994
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie dziwię się, że Pixie rozważało zamknięcie się - są naprawdę dość drodzy na tle polskiej konkurencji i ratują się chyba tylko tymi dużymi promkami co jakiś czas
Skusiłam się na ten tusz, muszę sprawdzić na sobie wzięłam też korektor pod oczy (miałam i lubiłam), do tego puder blur i puder rozświetlający. Zobaczymy co to za cudaki

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Gdzie w Polsce zamawiacie Lily Lolo ?
Costasy

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 12:45   #3995
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Czy Pixie jest taki drogi? No nie wiem. Policzyłam przykładowe ceny podkładów kilku innych dostępnych w Polsce marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Ceny w przeliczeniu na 1 g (jak było kilka gramatur, to brałam największą do obliczeń; przy pixie- mają już tylko prasowane, więc dla ułatwienia wzięłam ten prasowany)
I tak cena na 1 g wygląda następująco:
- ecolore - 7,99
- pixie - 6,94
- clare blanc - 9,27
- annabelle minerals - 7,29
- lily lolo - 8,79
- earthnicity - 10,89
- amilie - 6,7
Pixie wpisuje się w pewien trend cenowy i tyle. Oczywiście, inaczej to może wyglądać w przypadku róży czy rozświetlaczy, ale umówmy się, że jednak najwięcej to idzie podkładów.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 13:20   #3996
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
O pixie tutaj już ktoś pisał i się pod tym podpisuję: mają super otoczkę, ujednolicony wizerunek marketingowy marki, firmowy storytelling itd. To daje kupującemu poczucie tego, że nabywa coś wyjątkowego i luksusowego, takiego różnego od innych marek. O ile kiedyś byłam zadowolona z ich podkładów, to potem stało mi się coś z cerą i te same podkłady zaczęły wyglądać źle (dokładnie te same, bo mówię o tym samym opakowaniu).

Ech, mam nadzieję, że nie wszystkie firmy mineralne wyparują z polskiego rynku. Niech przynajmniej zostawią Amilie, bo u mnie całkiem przyjemnie się sprawdzają chociaż to nie to, co neuty

Dokładnie tak Bo jak sie ogladalo ich kosmetyki to wlasnie mialo sie takie poczucie, ze to wyjatkowy, luksusowy kosmetyk. Niestety za jego dzialaniem niewiele sie krylo. POzniej tez byly akcje w grupie Pixie, ze osoby ktore prezentowaly dany kosmetyk uzywaly np. filtra, kasowaly negatywne komentarze itd.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 13:35   #3997
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Bo jak sie ogladalo ich kosmetyki to wlasnie mialo sie takie poczucie, ze to wyjatkowy, luksusowy kosmetyk. Niestety za jego dzialaniem niewiele sie krylo. POzniej tez byly akcje w grupie Pixie, ze osoby ktore prezentowaly dany kosmetyk uzywaly np. filtra, kasowaly negatywne komentarze itd.
świeży makijaż nimi wykonany wygląda fajnie. Dramat zaczyna się kilka godzin później, a na długą metę- niestety mniej zapychał.
Tym bardziej szkoda mi neuty, bo na mojej twarzy to nie było co im zarzucić

W ogóle jakie marki minerałów są obecnie w Polsce (nie tylko polskie)? Ja kojarzę wymienione wyżej: Annabelle, Lilu Lolo, Pixie, Amilie, Ecolore, Clare Blanc, Earthnicity. Coś jeszcze?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-22, 14:12   #3998
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
świeży makijaż nimi wykonany wygląda fajnie. Dramat zaczyna się kilka godzin później, a na długą metę- niestety mniej zapychał.
Tym bardziej szkoda mi neuty, bo na mojej twarzy to nie było co im zarzucić

W ogóle jakie marki minerałów są obecnie w Polsce (nie tylko polskie)? Ja kojarzę wymienione wyżej: Annabelle, Lilu Lolo, Pixie, Amilie, Ecolore, Clare Blanc, Earthnicity. Coś jeszcze?
W Drogeriach Natura jest Hean i Kobo, Bare Minerals też chyba nadal dostępny
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 14:56   #3999
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czy Pixie jest taki drogi? No nie wiem. Policzyłam przykładowe ceny podkładów kilku innych dostępnych w Polsce marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Ceny w przeliczeniu na 1 g (jak było kilka gramatur, to brałam największą do obliczeń; przy pixie- mają już tylko prasowane, więc dla ułatwienia wzięłam ten prasowany)
I tak cena na 1 g wygląda następująco:
- ecolore - 7,99
- pixie - 6,94
- clare blanc - 9,27
- annabelle minerals - 7,29
- lily lolo - 8,79
- earthnicity - 10,89
- amilie - 6,7
Pixie wpisuje się w pewien trend cenowy i tyle. Oczywiście, inaczej to może wyglądać w przypadku róży czy rozświetlaczy, ale umówmy się, że jednak najwięcej to idzie podkładów.
Teraz inne firmy popodnosily ceny, bo staly sie duzo bardziej popularne tak jak Anabelle natomiast w przypadku lIly Lolo cena taka byla, bo zawsze musieli dostosowywac do kursu funta ztego co kojarze, no i tez mysle, ze wejscie w zycie polskiego ladu od stycznia sporo zmienilo pod wzgledem cenowym. NAtomiast w czasie kiedy zamawialm kosmetyki mineralne Pixie wypdalo zazwyczaj najdrozej ze swoimi podkladami, acesoriami typu pedzle itd., nie wspominajac juz o cenach rozswietlaczy, ktore tam byly zawsze bardzo wysokie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 17:41   #4000
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Teraz inne firmy popodnosily ceny, bo staly sie duzo bardziej popularne tak jak Anabelle natomiast w przypadku lIly Lolo cena taka byla, bo zawsze musieli dostosowywac do kursu funta ztego co kojarze, no i tez mysle, ze wejscie w zycie polskiego ladu od stycznia sporo zmienilo pod wzgledem cenowym. NAtomiast w czasie kiedy zamawialm kosmetyki mineralne Pixie wypdalo zazwyczaj najdrozej ze swoimi podkladami, acesoriami typu pedzle itd., nie wspominajac juz o cenach rozswietlaczy, ktore tam byly zawsze bardzo wysokie.
Właśnie też tak wspominam, ale teraz rzeczywiście może się to zrównało. Pędzle zawsze mieli piorunsko drogie. Ciekawe swoją drogą, o ile teraz wzrosną ceny.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-24, 08:44   #4001
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
świeży makijaż nimi wykonany wygląda fajnie. Dramat zaczyna się kilka godzin później, a na długą metę- niestety mniej zapychał.
Tym bardziej szkoda mi neuty, bo na mojej twarzy to nie było co im zarzucić

W ogóle jakie marki minerałów są obecnie w Polsce (nie tylko polskie)? Ja kojarzę wymienione wyżej: Annabelle, Lilu Lolo, Pixie, Amilie, Ecolore, Clare Blanc, Earthnicity. Coś jeszcze?
To ja mam podobnie z Pixie. PO nalozeniu twarz wygladala super, ale wlasnie kilka godzin pozniej to bylo juz tak sobie. No i tez ta formula MLB mnie zapychala, caly czas wyskakiwaly mi podskorne gule.

Odnosnie marek to chyba wymienilas wszystkie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-28, 12:06   #4002
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ten tusz Pixie daje u mnie bardzo ładny efekt... Ale się strasznie kruszy w ciągu dnia, więc odpada. W ogóle od dawna używam tylko sprawdzonych tuszy, więc nieźle się zdziwiłam, jak zobaczyłam, że mi się panda robi albo ciągle mi coś do oka wpadało. Szkoda.
Za to puder blur jest bardzo fajny, myślę nawet, czy nie dokupić zapasu używam go na na skórę bez makijażu, jedynie z filtrem.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 13:49   #4003
SoGinger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Question Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej, jak Wam się sprawuje anabelle minerals na mieszanej w kierunku przetłuszczającej się? I raczej postawić na podkład matujący czy puder matujący? Obydwa to za dużo? Do tej pory stosowałam płynne kosmetyki i wszystko mi się warzy po jakimś czasie. Szukam lepszego rozwiązania, szczególnie na lato. I czy kupować w hebe czy w ich sklepie? W hebe akurat wpadnie mi cashback 20% za pierwszy zakup z kontem Picodi. Tym bardziej chciałabym zrobić sobie cały zestaw, z pędzlami itp. A ceny widzę te same tu i tu.
SoGinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 09:09   #4004
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez SoGinger Pokaż wiadomość
Hej, jak Wam się sprawuje anabelle minerals na mieszanej w kierunku przetłuszczającej się? I raczej postawić na podkład matujący czy puder matujący? Obydwa to za dużo? Do tej pory stosowałam płynne kosmetyki i wszystko mi się warzy po jakimś czasie. Szukam lepszego rozwiązania, szczególnie na lato. I czy kupować w hebe czy w ich sklepie? W hebe akurat wpadnie mi cashback 20% za pierwszy zakup z kontem Picodi. Tym bardziej chciałabym zrobić sobie cały zestaw, z pędzlami itp. A ceny widzę te same tu i tu.
Ja mam cere mieszana, uzywam wersji kryjacej i bardzo dobrze mi sie sprawdza. Z tym ze ja juz nie nakladam pudru.

Co do pudru tow zszystko zalezy od cery. Ja ostatnio zauwazylam, ze jak nie nakladam pudru to podklad dluzej mi sie trzyma, a jak nalozylam puder to po kilk godzinach wrocilam ze swiecca sie cera i to tak na maksa. Wiec musze sie temu bardziej przyjrzec.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ten tusz Pixie daje u mnie bardzo ładny efekt... Ale się strasznie kruszy w ciągu dnia, więc odpada. W ogóle od dawna używam tylko sprawdzonych tuszy, więc nieźle się zdziwiłam, jak zobaczyłam, że mi się panda robi albo ciągle mi coś do oka wpadało. Szkoda.
Za to puder blur jest bardzo fajny, myślę nawet, czy nie dokupić zapasu używam go na na skórę bez makijażu, jedynie z filtrem.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Mi blur kompletnie sie nie sprawdzil :/ A solo jest zbyt jasny i mi wybiela cere.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 09:10   #4005
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 09:26   #4006
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Czy w sklepie Costasy regularnie są promocje na produkty Lily Lolo? Pewnie na dzień kobiet była jakaś obniżka, którą przegapiłam, a właśnie kończy mi się podkład.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-03, 18:35   #4007
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Odkopałam ze swoich zapasów podkład ecolore i przyznam, że chyba go nie doceniałam. Nie wiem czemu, po prostu z jakiegoś powodu unikałam stosowania go, miałam wrażenie, że coś z nim nie halo.
Noszę codziennie od 5 dni i jestem zachwycona. Poziom krycia porównywalny do nieodżałowanego neauty (może nawet trochę bardziej kryje), trzyma się ładnie, nie wygląda sucho.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-12, 00:12   #4008
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ostatnio odnalazłam w moich zbiorach puder Pixie kapokowy. Jestem zdziwiona jak dobrze trzyma mat. Do tej pory tylko krzemionka i puder bambusowy miały taki efekt.

Ecolore jest jednym z moich ulubionych podkładów. Nie robi szpachli, jest naturalny. Ich róże uwielbiam.
Zastanawiam się jak wychodzi w porównaniu do Lily lolo.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-12, 09:58   #4009
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Odkopałam ze swoich zapasów podkład ecolore i przyznam, że chyba go nie doceniałam. Nie wiem czemu, po prostu z jakiegoś powodu unikałam stosowania go, miałam wrażenie, że coś z nim nie halo.
Noszę codziennie od 5 dni i jestem zachwycona. Poziom krycia porównywalny do nieodżałowanego neauty (może nawet trochę bardziej kryje), trzyma się ładnie, nie wygląda sucho.
Ohh zachecajace, ale ja jestem twarda :P Mam tyle zapasow z Neauty , ze wystarcza mi na naprade dlugo., a tak jak pisalam po Neauty siegam najczesciej.

Chociaz ostatnio wrocilam do AM kryjacego i tez daje bardzo ladny efekt, podklad dlugo sie trzyma, kompletnie o nim zapomnialam.

Ale juz raczej nie planuje zakupow jezeli chodzi o mineraly.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ostatnio odnalazłam w moich zbiorach puder Pixie kapokowy. Jestem zdziwiona jak dobrze trzyma mat. Do tej pory tylko krzemionka i puder bambusowy miały taki efekt.

Ecolore jest jednym z moich ulubionych podkładów. Nie robi szpachli, jest naturalny. Ich róże uwielbiam.
Zastanawiam się jak wychodzi w porównaniu do Lily lolo.
Tez lubie roze z Ecolore i ich bronzer Diani jest dla mnie bardzo udany. LAdnie wyglada na twarzy
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-12, 14:31   #4010
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ohh zachecajace, ale ja jestem twarda :P Mam tyle zapasow z Neauty , ze wystarcza mi na naprade dlugo., a tak jak pisalam po Neauty siegam najczesciej.

Chociaz ostatnio wrocilam do AM kryjacego i tez daje bardzo ladny efekt, podklad dlugo sie trzyma, kompletnie o nim zapomnialam.

Ale juz raczej nie planuje zakupow jezeli chodzi o mineraly.[COLOR="Silver"]
Gdybym nie miała ecolore w swoich zapasach, to bym na pewno nie kupowała kolejnego podkładu, więc rozumiem
Mam też ich róże i bronzer diani, ale o ile kolorystycznie mi leżą, o tyle ich opakowania są fatalne Chyba, że coś się zmieniło. Zamknięcie sitka nie działa "płynnie", tylko jest taki przeskok, więc kończę mając proszek na palcach. W przypadku innych marek nie przypominam sobie takie problemu.
A i tak najfajniejsze opakowania róży miało kiedyś Pixie... Taką fajną solniczkę
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-12, 16:12   #4011
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Pixie kolejny raz wyskoczyło z promocją -89%, a dopiero co jedna się skończyła. Ciekawe, o co chodzi na tej ichniejszej grupie FB też ruch malutki, zazwyczaj tam wrzało...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-12, 16:46   #4012
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Pixie kolejny raz wyskoczyło z promocją -89%, a dopiero co jedna się skończyła. Ciekawe, o co chodzi na tej ichniejszej grupie FB też ruch malutki, zazwyczaj tam wrzało...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
W sumie to nie wiadomo co u nich kupować. Podkładów sypkich brak. Jedynie pudry, bronzery i róże + pędzle.
Nie wszystkich interesują podkłady prasowane, a nowa formuła MLB nie wiadomo kiedy będzie.
Nie można wciąż kupować pudrów itp. Ile można mieć zapasów tego samego?
Chyba chcą przetrwać ten okres pomiędzy albo całkowicie się wyprzedają tak jak Neauty.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-12, 21:09   #4013
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiadomo co u nich kupować. Podkładów sypkich brak. Jedynie pudry, bronzery i róże + pędzle.

Nie wszystkich interesują podkłady prasowane, a nowa formuła MLB nie wiadomo kiedy będzie.

Nie można wciąż kupować pudrów itp. Ile można mieć zapasów tego samego?

Chyba chcą przetrwać ten okres pomiędzy albo całkowicie się wyprzedają tak jak Neauty.
No dokładnie, nic nowego, wszyscy czekają na sypki podkład, a tu cisza
Pamiętam, że przed marcową (?) promocja pisali coś w stylu, że nie wiedzieli czy wrócą z uwagi na polski ład etc., więc może faktycznie coś im się nie do końca spina...
Bie wiem. U mnie po czasie puder Blur wcale nie jest jakimś game changerem, natomiast tusz mi dzisiaj zrobił taka pandę, że zapomniałam już, że tak się da. Muszę spróbować nowej formuły pudru rozświetlającego, bo ciągle męczę stara, a mam kupiony odcień Rose Quartz. Ale zapasów raczej robić nie będę, bo ile można.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 05:52   #4014
jajasmina
Prawie Idealna
 
Avatar jajasmina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiadomo co u nich kupować. Podkładów sypkich brak. Jedynie pudry, bronzery i róże + pędzle.
Nie wszystkich interesują podkłady prasowane, a nowa formuła MLB nie wiadomo kiedy będzie.
Nie można wciąż kupować pudrów itp. Ile można mieć zapasów tego samego? :brzydal:
Chyba chcą przetrwać ten okres pomiędzy albo całkowicie się wyprzedają tak jak Neauty.
Całkiem możliwe. Teraz prawie wszystkie branże przeżywają kryzys. Ja od początku pandemii serio mało się maluję, a co za tym idzie mało kosmetyków potrzebuję... Jakoś tak chęci do wielu rzeczy brak.

_________________________ _____
Ciekawe artykuły - https://prawieidealna.com/

Edytowane przez jajasmina
Czas edycji: 2022-04-13 o 05:54
jajasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 06:54   #4015
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Pixie kolejny raz wyskoczyło z promocją -89%, a dopiero co jedna się skończyła. Ciekawe, o co chodzi na tej ichniejszej grupie FB też ruch malutki, zazwyczaj tam wrzało...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Dzięki za info
Kliknęłam Kapok (uwielbiam) i podkład prasowany (po raz pierwszy)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 12:52   #4016
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;89184023]Dzięki za info
Kliknęłam Kapok (uwielbiam) i podkład prasowany (po raz pierwszy)[/QUOTE]

Kapok, przyznaję jest fajny. Podkładu prasowanego nie mam, boję się trochę składu. Który odcień wybrałeś?
Daj znać jak się sprawuje.

Trochę z innej beczki. Gdzie można kupić pojemniczki, słoiczki do podkładu, pudru, z sitkiem a jeszcze lepiej z przekładką?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 14:05   #4017
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Wzięłam Pressed Sun
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-15, 13:28   #4018
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Gdybym nie miała ecolore w swoich zapasach, to bym na pewno nie kupowała kolejnego podkładu, więc rozumiem
Mam też ich róże i bronzer diani, ale o ile kolorystycznie mi leżą, o tyle ich opakowania są fatalne Chyba, że coś się zmieniło. Zamknięcie sitka nie działa "płynnie", tylko jest taki przeskok, więc kończę mając proszek na palcach. W przypadku innych marek nie przypominam sobie takie problemu.
A i tak najfajniejsze opakowania róży miało kiedyś Pixie... Taką fajną solniczkę
No i tez doszlam do wniosku, ze nie ma sensu kupowac kolejnych skoro znalazlam juz takie ktore naprawde w pelni mi odpowiadaja

Nie wiem czy cos sie zmienilo, bo ja te roze i bronzer mam od kilku lat :P Nie kupowalam nic od nich w ostatnim czasie. Dla mnie ich opakowania sa ok, duzo gorsze pod tym względem były z Annabelle Minerals.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-15, 19:27   #4019
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Wszystkie się pozwijają . Chyba, że nastąpiła jakaś zmiana... Ja tam życzę tym fajnym uczciwym firmom, które tworzą coś z pasji i nie kręcą - wszystkiego dobrego, powodzenia i byście coś wykombinowali, na ile się da.

A tak w ogóle tęsknię za czasami, kiedy nie musiały wszystkie firmy wychodzić z lodówki, namawiać ciągle na zakupy...Tych wszystkich instagramow fb - posiadać, reklamować tam... Teraz to takie wszystko na siłe, pisać byle pisać, zadawać głupie pytania, bo inaczej zapomną, inaczej powiedzą, że nie ma reklamy... Nie wspomnę o tym nagrywaniu i ...już nie ma o czym mówić, ale trzeba. Natknęłam się na coś takiego jakiś czas temu (nie bedę wymieniać firmy, bo nie ma to znaczenia - nie będę komuś dokopywać) i serio...Tęsknota totalna. Kiedy przychodziły maile o promocji, tu na wizażu pisałysmy gdzie promocja, co fajne... Zbiorowe zakupy itd. Też zakupy, ale nie taki konsumpcjonizm i naganianie stałe. Myślę, że wiele firm robi tak bo "prawo rynku", "takie czasy"...a nie wcale z chęci. Chociaż Ecolore nie widzę reklam a (chyba) mają się dobrze. Szkoda, że nie mają jakiegoś typowo złocistego bronzera.

A odnośnie minerałów: Które róże/firmy mają podobnie sypką, suchą konsystencję jak np Meow? Te zbite, albo takie jakby lepkie czy mokre są dla mnie ryzykowne.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-18, 09:15   #4020
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiadomo co u nich kupować. Podkładów sypkich brak. Jedynie pudry, bronzery i róże + pędzle.
Nie wszystkich interesują podkłady prasowane, a nowa formuła MLB nie wiadomo kiedy będzie.
Nie można wciąż kupować pudrów itp. Ile można mieć zapasów tego samego?
Chyba chcą przetrwać ten okres pomiędzy albo całkowicie się wyprzedają tak jak Neauty.

Calkiem mozliwe, ze sie wyprzedaja. Z tego co wyczytalam na ich grupie jakis czas temu mieli zamknieta strone prawie miesiac . Po czym wrocili, mowili, ze bedzie jedna wielka promocja i prosza o zaangazowanie , bo od tego zalezy czy firma przetrwa. Widocznie sprzedaz nie przyszniosla oczekiwanych efektow skoro sa dalsze promocje.



Mnie tam Pixie nie szkoda. Dla mnie duzo szumu, a jakosc kosmetykow nie byla az taka rewelacyjna.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89186766]Wszystkie się pozwijają . Chyba, że nastąpiła jakaś zmiana... Ja tam życzę tym fajnym uczciwym firmom, które tworzą coś z pasji i nie kręcą - wszystkiego dobrego, powodzenia i byście coś wykombinowali, na ile się da.

A tak w ogóle tęsknię za czasami, kiedy nie musiały wszystkie firmy wychodzić z lodówki, namawiać ciągle na zakupy...Tych wszystkich instagramow fb - posiadać, reklamować tam... Teraz to takie wszystko na siłe, pisać byle pisać, zadawać głupie pytania, bo inaczej zapomną, inaczej powiedzą, że nie ma reklamy... Nie wspomnę o tym nagrywaniu i ...już nie ma o czym mówić, ale trzeba. Natknęłam się na coś takiego jakiś czas temu (nie bedę wymieniać firmy, bo nie ma to znaczenia - nie będę komuś dokopywać) i serio...Tęsknota totalna. Kiedy przychodziły maile o promocji, tu na wizażu pisałysmy gdzie promocja, co fajne... Zbiorowe zakupy itd. Też zakupy, ale nie taki konsumpcjonizm i naganianie stałe. Myślę, że wiele firm robi tak bo "prawo rynku", "takie czasy"...a nie wcale z chęci. Chociaż Ecolore nie widzę reklam a (chyba) mają się dobrze. Szkoda, że nie mają jakiegoś typowo złocistego bronzera.

A odnośnie minerałów: Które róże/firmy mają podobnie sypką, suchą konsystencję jak np Meow? Te zbite, albo takie jakby lepkie czy mokre są dla mnie ryzykowne.[/QUOTE]


Czy wszystkie sie pozamykaja? Watpie. LL jest juz dlugo na rynku mysle, ze Annabelle Minerals takze przetrwa, juz sa dluuuugo na rynku i widac, ze sie rozwijaja. Fakt jest taki, ze kazda firma miala swoje 5 minut, jak dobre wbila sie w swiadomosc konsumencka, zbudowala sobie baze klientow, to przetrwa. Niestety nawet Neauty tego doswiadczylo - slabo sie rozreklamowalo, malo osob do nich trafialo, social media tez nie byly prowadzone i moim zdaniem tym sobie strzelili w stope, mimo ze same kosmetyki byly naprawde swietnej jakosci. Niestety reklama dzwignia handlu, szczegolnie przy tkaiej konkurencji jaka jest dzsiaj, wiec jak ktos chce sie utrzymac to moim zdaniem nie ma innej drogi.



Odnosnie tego , ze teraz wszystko jest na pokaz ja sie nie zgodze. Wczesniej brakowalo mi tego jak kosmetyk wyglada po zaaplikowaniu, szczegolnie, ze wiekszosc mineralow nabywam za posrednictwem internetu, wiec dzieki temu latwiej jest mi sie rozeznanac czy dany kosmetyk bedzie mi pasowal/odpowiadal, jakie ma wlasciwosci etc. Przeciez kazdy z nas ma swoj rozum. NAwet jezeli jest jakies "nagabywanie" to nie musimy teog kupowac jezeli nie chcemy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.