Make-up do zdjęcia czarno-białego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 14:58   #1
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek

Make-up do zdjęcia czarno-białego


Make-up do zdjęć czarno białych. Czekam na opinie . . .

http://img223.imageshack.us/img223/6711/img1687sq6.jpg
http://img95.imageshack.us/img95/3881/img1682ih1.jpg

krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:07   #2
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Droga krek szczerze mówiąc trudno obejrzyć makijaż raczej można podziwiać Ciebie bo zbyt małe zbliżenia Dopatrzyłam się że jest cieniowanie na oczkach, że masz ładne brwi i fajna dziewczyna z Ciebie, z daleka wygląda dobrze, i komponuje się z tłem, choc usta zrobiłabym bardziej matowe. Więcej niestety się nie dopatrzyłam.
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:08   #3
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Trudno wyrazić opinię na temat czegoś czego nie widać....
__________________
FORMY MYŚLOWE TO WSZYSTKO CO ISTNIEJE

"YOU ARE LIVING IN A TIME WHEN OPPORTUNITIES FOR SELF-EMPOWERMENT, EXPANDED AWARENESS AND SPIRITUAL GROWTH APPEAR TO BE UNLIMITED" - THE PLEIADIANS

myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:10   #4
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

lol jestem facetem a to moja modelka ale spoko nic sie nie stało
to jest makijaz do zdjecia czarno-białego wiec jego nie powinien byc aż tak widoczny; powinien byc dyskretny i tylko modelować oko.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:14   #5
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

No to warunki makijazu do czarno-bialych zdjec spelnione - dyskretny i podkresla oko, wiecej tu nie sposob powiedziec na temat makijazu, bo do tego sa potrzebne zblizenia calej buzi, zdjecia poszczegolnych czesci twarzy. Pozdrawiam
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:16   #6
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez krek
lol jestem facetem a to moja modelka ale spoko nic sie nie stało
to jest m,akijarz do zdjecia czarno-białego wiec jego nie powinno byc aż tak widać powinien byc dyskretny i tylko modelować oko.
Otóż się z Toba nie zgodzę - bo wszystko zależy od zamysłu zdjęcia. Na fotkach przeważa kolor szary, brak jest zdecydowania albo bieli albo czerni. Fotomodelka zlała się z tłem. Jeżeli to ona jest obiektem powinna się wyróżniać. Jeżeli chciałeś zwrócić na nia właśnie uwagę to raczej w inny sposób. Widoczne są kraty, metal elementy "ostre" o.k możesz pokazać modelkę jako niewinną istotę i pomalować ją skromnie ale wtedy powinna ona inaczej się ustawiać do zdjęć jako "niewinny anioł" a nie zdecydowana , pewna siebie kobieta. Chodzi mi o druga fotkę.
W pierwszej natomiast ostry flesz widoczny jest w środkowej części fotki - albo to zabawa photoshopem

Makijaż sprawia wrażenie poprawnego ale moim zdaniem nie pasuje on do całości. Może inna aranżacja....

Pomimo wszystko udany debiut Witaj na MM
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:42   #7
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Zdjęcia były robione pod wieczór wiec bez flesh'a sioe nie obeszło bo ogólnie sesja była robiona w trakcie wypoczynku wiec materiałów tez mało było. To co sie odbija w tle to nie metal tylko farba śmiesznie to wyszło ale nie da się tego usunąć. Druga fotka nie jest udana, chcialem pokazac makijaż. Pierwsza wg. mnie jest całkiem całkiem ale to kwestia gustu; modelka jest widoczna a pobłysk farby jest niezłym kontrastem.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 15:44   #8
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Szanuję Twoje zdanie - w końcu to Twoja wizja
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:48   #9
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

widze że znasz się na rzeczy i wiesz co chcesz w końcu moge z kimś pogadać o konkretach Moge zobaczyć twoje prace gdzieś na tym forum?
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:52   #10
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Możesz raczej makijaże - nie posiadam osobistego fotografa
Wejdź w mój panel i sprawdź wszystkie wątki rozpoczęte przeze mnie
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 15:54   #11
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Ładny i świetlisty, ale niestety na czarnobiałych fotkach dużo nie widać, więc trudno coś więcej powiedzieć. Czekam na kolorowe fotki i zbliżenia
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 15:56   #12
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

A ja zapomniałam dodać - najważniejszego !
Podpisuj swoje fotki - kradzież to nagminna rzecz
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:11   #13
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

wiem wiem juz podpisałem tą nową te czarno białe rewelacyjne nie są ale tą inspiracje latami 60 to juz dałem taga i z reszta tez tak bede robić. No wiesz ja też nie mam osobistego fotografa sam robie fotki moich prac i jako amator myśle ze całkiem nieźle mi to wychodzi.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:13   #14
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Amator - nieźle , nieźle
Ja sobie sama musze robić - kiedy chodzi o makijaż oczywiście
A nie każda modelka zgadza się na umieszczanie fotek w necie
Ja to teraz czekam na więcej z Twojej strony
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:23   #15
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Ja prawdę pisząc nie wiem czy TY na prezentujesz modelkę, makijaż, swoje umiejętności fotograficzne, czy obsługę Photoshopa. Przecież na tych fotkach, które zamieściłeś makijażu wcale nie widać - a tym się głównie zajmujemy na tym forum - prezentacją makijażu. Inne rzeczy spadają jakby na II plan.
POnad to twoje zdjęcia są szare, a nie czarno-białe. Brak jakiegoś wyraźnego kontrastu w tych zdjęciach... Nie wiem co i jak mam ocenić, sorry.

Pisałam już w innym wątku-wypisuj w I poście listę kosmetyków oraz załączaj zdjęcia do I postu. Taki mamy tu zwyczaj.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:28   #16
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

a do czerni i bieli to szarość sie nie zalicza?? spójkrz na reklame Chanel - Allure ??!! to też jest zdjecie czarno białe ale i tak jest tam wiecej szarości niz kontrastów. Tak apropo widzisz to co chcesz makijaż + modelka + umiejętności fotograficzne to całość wszystko ma pieknie wyglądać. Tu nie chodzi tylko o make-up bo same kosmetyki po ulicach nie chodzą.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:48   #17
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

ciekawie wyciagniete oczko dodaje spojrzeniu drapieznosci, fajnie to wyszlo zwlaszcza bez kolorkow... podoba mi sie chociaz tez wolalabym bardziej matowe usta
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 16:53   #18
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja prawdę pisząc nie wiem czy TY na prezentujesz modelkę, makijaż, swoje umiejętności fotograficzne, czy obsługę Photoshopa.
Też się zastanawiam. Generalnie mejkapu tu nie widać, za to obróbkę w ps owszem. Ładne zdjęcia ale o makijażu nic nie powiem, ponieważ po użyciu photoshopa wszystko wygląda inaczej niż w realu.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:01   #19
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

heh śmieszne jest to co piszecie. Robiac zdjecia do kompani reklamowych nie zastanawiam sie nad tym dogłebnie na zdjeciu do reklamy cera ma byc gładka jak pupa niemowlęcia. I nie mow ze po użyciu PS wszystko wyglada inaczej na zywo tez wyglada inaczej inaczej wyglada jak zrobisz fote z fleshem inaczej jak bez inaczej w ciemnym pomieszczeniu inaczej na dworze. Więc wygładzenie cery nie było złym posunięciem.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 17:02   #20
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez krek
a do czerni i bieli to szarość sie nie zalicza?? spójkrz na reklame Chanel - Allure ??!! to też jest zdjecie czarno białe ale i tak jest tam wiecej szarości niz kontrastów. Tak apropo widzisz to co chcesz makijaż + modelka + umiejętności fotograficzne to całość wszystko ma pieknie wyglądać. Tu nie chodzi tylko o make-up bo same kosmetyki po ulicach nie chodzą.
TUTAJ głównie zajmujemy się - prezentacją makijażu. Inne rzeczy spadają jakby na II plan.
Dlatego jak mi pokazujesz czarno-białe fotki i tylko takie to nie ciężko jest ocenić makijaż. MY tutaj nie zajmujemy się stroną fotograficzną makijażu, fotografią. Nie dajemu porad typu: jak lepiej ustawić modelkę aby twarz była w półmroku...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:08   #21
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

a jednak fotografia z wizażem ma wiele wspólnego do kazdego zdjecia robimy makijaz bo przeciez kto na focie nie chce wygladac ładnie. Oddziaływanie niebiskiech lamp błyskowych i tych bardziej żółtych mają wielki wpływ na makijaz wiec nie wiem czy nie powinno się również o tym wspominać !! jest tu wiele lasek któe robią makijarze ślubne albo na wybioegi wiec powinny tez wiedziec jak światło i blask flesha oddziałuje na makijaz.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:10   #22
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez krek
heh śmieszne jest to co piszecie. Robiac zdjecia do kompani reklamowych nie zastanawiam sie nad tym dogłebnie na zdjeciu do reklamy cera ma byc gładka jak pupa niemowlęcia. I nie mow ze po użyciu PS wszystko wyglada inaczej na zywo tez wyglada inaczej inaczej wyglada jak zrobisz fote z fleshem inaczej jak bez inaczej w ciemnym pomieszczeniu inaczej na dworze. Więc wygładzenie cery nie było złym posunięciem.
Na tym forum pokazujemy makijaże, starając się na zdjęciach oddać ich prawdziwe kolory oraz (na zbliżeniach oczu) pokazać technikę cieniowania itp. Stąd dziewczyny robią zdjęcia w świetle dziennym itd. I nie rozumiem co ma znaczyć "to jest śmieszne co piszecie"
Używając ps-a wygląda się inaczej. KOntury zostają rozmazane, co utrudnia dokładną analizę makijażu.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:14   #23
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

raczej kontury zostaja wyostrzone jak sie dodaje kontrast.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:24   #24
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez krek
heh śmieszne jest to co piszecie. Robiac zdjecia do kompani reklamowych nie zastanawiam sie nad tym dogłebnie na zdjeciu do reklamy cera ma byc gładka jak pupa niemowlęcia. I nie mow ze po użyciu PS wszystko wyglada inaczej na zywo tez wyglada inaczej inaczej wyglada jak zrobisz fote z fleshem inaczej jak bez inaczej w ciemnym pomieszczeniu inaczej na dworze. Więc wygładzenie cery nie było złym posunięciem.
Jasne, ze nie bylo - jestes fotografem - obrobka zdjec to takze jedna z czynnosci fotografa. Tyle że idea mm jest prezentowanie wlasnych makijazy w miare naturalnym oswietleniu i reprezentowanie ich bez zadnych rozmyc, wyostrzen itp. Bowiem to forum o makijazu - uczymy sie od siebie roznych technik, korygowania ksztaltu oka itp., a ze prezentujemy swoje makijaze na zdjeciach... jak inaczej? Mimo to mm pozostaje wciaz forum o makijazu nie o graficznych programach ani o fotografii. Nie chce byc nieuprzejma i nei odbieraj tego zle, ale byc moze szukasz tutaj czegos, czego nie znajdziesz.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:25   #25
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez krek
raczej kontury zostaja wyostrzone jak sie dodaje kontrast.
Ale słabiej widać cieniowanie oczu i nałożenie różu, po prostu mejkap od strony technicznej.
Przejrzyj parę wątków makijażowych a będziesz wiedział o co mi chodzi. Dzięki temu że w makijażu bez obróbki "wszystko widać jak na dłoni" można zwrócić uwagę autorce co mogłaby w swoim makijażu poprawić. W końcu o to chodzi na tym forum. Pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:34   #26
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

spoko rozumiem mowie ze to dopiero 2 moje watki skąd mogłem wiedziec jakie fotki tutaj wstawiacie??!! kolejne beda bez obróbki.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 18:33   #27
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez mona1978
Otóż się z Toba nie zgodzę - bo wszystko zależy od zamysłu zdjęcia. Na fotkach przeważa kolor szary, brak jest zdecydowania albo bieli albo czerni. Fotomodelka zlała się z tłem. Jeżeli to ona jest obiektem powinna się wyróżniać. Jeżeli chciałeś zwrócić na nia właśnie uwagę to raczej w inny sposób. Widoczne są kraty, metal elementy "ostre" o.k możesz pokazać modelkę jako niewinną istotę i pomalować ją skromnie ale wtedy powinna ona inaczej się ustawiać do zdjęć jako "niewinny anioł" a nie zdecydowana , pewna siebie kobieta. Chodzi mi o druga fotkę.
W pierwszej natomiast ostry flesz widoczny jest w środkowej części fotki - albo to zabawa photoshopem

Makijaż sprawia wrażenie poprawnego ale moim zdaniem nie pasuje on do całości. Może inna aranżacja....

Pomimo wszystko udany debiut Witaj na MM
zgadzam się

Modelka nie wyrurznia się, a makijaż jak makijaż... napewno ładny,
ja widze tylko połysk
brak zbliżeń i całej reszty

Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 00:06   #28
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez krek
a jednak fotografia z wizażem ma wiele wspólnego do kazdego zdjecia robimy makijaz bo przeciez kto na focie nie chce wygladac ładnie. Oddziaływanie niebiskiech lamp błyskowych i tych bardziej żółtych mają wielki wpływ na makijaz wiec nie wiem czy nie powinno się również o tym wspominać !! jest tu wiele lasek któe robią makijarze ślubne albo na wybioegi wiec powinny tez wiedziec jak światło i blask flesha oddziałuje na makijaz.
Na dobre zdjęcie ma wpływ wiele czynników, swiatło jest jednym z nich. Dobry sprzęt/aparat też ma znaczenie.

Zgadza się ze światło jest istotnym elementem zdjęcia, dlatego my fotki pstrykamy najczęściej w świetle dziennym i na nie zwracamy uwagę przy robieniu fotek. NIE używamy studyjnego oświetlenia, bo nawet takiego nie mamy. Zwróć uwagę, że często dziewczyny nie dysponują nawet dobrym aparatem cyfrowym, a jakimś tam..., który czasami robi foty jak sam chce, przekłamuje kolory itp. Zdarza się, że wizażanki pstrykają zdjęcia makijażu aparatem w telefonie, gdzie jakoś takiego zdjęcia jest marna.

Weź to wszystko pod uwagę i staraj się dopasować do kryterium tego forum, gdzie przeważająca dziewczyn to amatorki ze średnimi warunkami technicznymi. Mam na myśli aparaty, oświetlenie, technikę makijażu -umiejętności, czasami kosmetyki...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 00:13   #29
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez Pomadka
często dziewczyny nie dysponują nawet dobrym aparatem cyfrowym, a jakimś tam..., który czasami robi foty jak sam chce, przekłamuje kolory itp.
Mój jest za***..... przykładem
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 00:57   #30
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Make-up do zdjęcia czarno-białego

Cytat:
Napisane przez Rei
Mój jest za***..... przykładem
I nie tylko twój.

Nie zbyt mądrze to brzmi-wiem, ale sama dysponuje kiepskim aparatem i wiem, że potrafi nieźle pożreć kolory. Pskuda...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.