RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-06, 12:59   #1
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378

RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?


Pytanie jak wyżej Jeżeli ktos ma porównanie to bardzo bym prosiła o komentarz Najbardziej interesuje mnie : efekt rozświetlenia, stopien naturalnosci, wytrzymałość, wydajność i krótkie posumowanie(czyli który z podkładów całokształtowo wydaje się być lepszym)
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:04   #2
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Heh znow ja

Rimmel ma te drobinki w sobie - jak sie nimi smarujesz to nawet czujesz je na twarzy takie drobny piasek Pokrywa tak srednio ale super wg mnie nadaje sie do cer bez wiekszych problemow - uwielbiam go.

Age Renew - hehe testuje kolejny dzien i chyba kupie sobie ten podkladzik - dosyc mocno kryje - jest dosc gesty ale na podkladzie z kremu nawilzajacego nie stanowi problemu rozmasrowanie go Nie widac w nim drobinek ale twarz faktycznie jakas taka fajna sie robi - nie potrafie tego opisac Jedno co dziwne na koniec dnia robi sie na twarzy taki jak dotkniesz 'tlusty' - nigdy nie robilo mi sie tak z innymi podkladami. Tlusty ale wciaz sie nie swieci ani nic (ale na mnie sie nic nie swieci)

Rimmel tanszy jest chyba
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:06   #3
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

uzywam RECOVEr i tak, stopien rozświetlenia jest duzy, aż się cała buźka świeci Nie jest zmatowiona wogóle, tylko się świeci jak nei powiem co psu
Stopien naturalnosvi, wg mnie tutaj wypada niezwykle dobrze słabo kryje i moze z tego to wynika, jest bardzo lekki Dosc szybko schodzi z twarzy.

Mimo tego swiecenia bylam zadowolona, i tak matowilam sie kilkakrotnie pudrem w kamieniu Kupilam w ramach testu, ale drugi raz go chyba nie kupie
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 20:44   #4
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

ostatnio zapragnęłam podkładu rozświetlajacego po tym gdy zobaczyłam jak moja mama świetnie i świeżo wyglada w swoim puderku rozświetlającym. ja nie mam tak ładnej cery jak ona ( no coż, hormony ) więc stawiam na fluid. Marzy mi się efekt lekkiego glow na buźce, chcę wygladać na wyspaną ( a ostatnio z tym bardzo trudno) i taką "wakacyjną"...

Hecate- miałas styczność zarówno z Recoverem jak i Age Renew, w Recowerze są drobinki. Jak sądzisz - wakacyjny, świeży glow uzyskam Recoverem z takim właśnie brokacikiem czy lepiej bez brokatu?

Monicoor- cały czas boję się tego "ogromnego błysku na buzi" ten podklad naprawde tak się świeci czy tylko nam przed lustrem się tak wydaje? ( ja jak kiedys testowałam Recovera to gdy patrzyłam na siebie w pokoju przed lustrem to miałam wrażenie, że świecę się jak latarnia, ale potem szłam na balkon z lusterkiem żeby zobaczyc jak wyglądam "na powietrzu" w świetle dziennym - lecz nie pod słońce- i wtedy wydawało mi się że blask jest dyskretny ) Może będę zmuszona pójsc do drogerii po próbeczkę Recovera i Age Renewa , wysmarowac pół twarzy jednym i drugim i wymusic na koleżance opinie,w którym mi lepiej... A chciałabym miec juz to z głowy, po prostu pójść do drogerii i kupić i wygladac świetnie ;D
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 08:22   #5
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Recover jest chyba przeznaczony raczej do gładziutkiej buziuchny bez żadnych problemów. Ja się coraz bardziej skłaniam do zakupu Age Renew ale chciałabym najpierw dorwać próbkę. Dziś wypróbuję Toleriane LRP
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 10:09   #6
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Hej!
MOże któraś z Wizażanek będzie wiedziała czy a ofercie Age Renew jest jakis jasny, ciepły kolorek, czyy raczej większość jest z kropelką różu??

Pozdrawiam
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 10:12   #7
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Ja też już enty raz podchodzę do kupna RECOVER i chyba jutro go kupię,coprawda cerę mam trochę pomarszczoną ,ale AGE RENEW podkreślał mi suche skórki Z tego co pamiętam dobrze o RECOVER wypowiadały się dziewczyny z "makijaży".
W Rossmanie jest teraz w promocji
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 10:47   #8
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

dobre pytanie ale z moja zmarszcza na czole to ja chyba bym wybrala age renew :P,uu ale te suche skorki?:/ leee ja czolo mam takie to tez odpada :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 10:49   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

[QUOTE=pocahontas69;321221 9]ostatnio zapragnęłam podkładu rozświetlajacego po tym gdy zobaczyłam jak moja mama świetnie i świeżo wyglada w swoim puderku rozświetlającym. ja nie mam tak ładnej cery jak ona ( no coż, hormony ) więc stawiam na fluid. Marzy mi się efekt lekkiego glow na buźce, chcę wygladać na wyspaną ( a ostatnio z tym bardzo trudno) i taką "wakacyjną"...

hou hou a jakiego Twoja mamcia puderku uzywa? a na cala twarz? bo ja mam sucha/wrliwa ale za duzo do zakrycia nie mam,ale wsyztskie pudekrijakie znam maja full drobinek poza clinique ale zal mi na niego kasy :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 11:14   #10
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
dobre pytanie ale z moja zmarszcza na czole to ja chyba bym wybrala age renew :P,uu ale te suche skorki?:/ leee ja czolo mam takie to tez odpada :/
Ale i tak kusiZimą zwykle używam cięższych podkładów,ale teraz to mamy piękną wiosnę tej jesieni .
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 13:16   #11
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
W Rossmanie jest teraz w promocji
Ile kosztuje?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 13:27   #12
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

[quote=Mary_Q;3214196hou hou a jakiego Twoja mamcia puderku uzywa? a na cala twarz? bo ja mam sucha/wrliwa ale za duzo do zakrycia nie mam,ale wsyztskie pudekrijakie znam maja full drobinek poza clinique ale zal mi na niego kasy :P[/quote]


moja mama używa puderku rozświetlającego Sensique za 10 zł ;D Puder jest w kulkach i moim zdaniem rewelacyjny
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 13:35   #13
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Recover jest chyba przeznaczony raczej do gładziutkiej buziuchny bez żadnych problemów.
Ja mam gładką cerę, bez syfków. Moim problemem są cienie pod oczyma i często zarumieniona, bardzo jasna skóra. Stopien krycia w Recowerze odpowiada mi Chcę podkładu opalizującego Dla zobrazowania powiem że mialam kiedys podklad L'oreala rozświetlający z wit. C i z którego nie byłam zadowolona. Moja skóra była jednolicie żółta i świecąca - a nie o taki efekt mi chodzi

LEW - w rossmanie promocja? a ile kosztuje tam Recover?
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 13:48   #14
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

24 Z Groszami
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 11:12   #15
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

W sobotę kupiłam Recover nr 100 (Ivory) jestem zadowolona.
Moja cera wygląda mniej więcej tak:
- lekkie zmarszczki na czole,
- cienie pod oczami,
- skłonność do suchych skórek na całej facjacie (cera mieszana ze skłonnością do przesuszania)
- lekkie przebarwienia na brodzie,
- cera niezbyt blada ale raczej żółta niż różowa

Recover mimo iż wybrałam jaśniejszy odcień od skóry idealnie się w nią wtopił, ma bardzo delikatny blask (obawiałam się nazbyt świecącej gęby ). Krycie niewielkie ale nie wiem czy to zasługa odcienia czy lekkiego blasku ale przebarwień na brodzie nie widać. Cienie pod oczami troche mniej widoczne, podkład nie wchodzi w zmarszczki.

Recover kontra Age Renew to wg mnie wygrywa Recover za ciekawszy efekt, nie zapychanie porów oraz mniej podkresla skórki.

Nie wiem jeszcze jaki jest Renew&Lift Rimmela ale napewno wypróbuje.

Mam nadzieję, że coś pomogłam

Acha teraz w Rossmanie Recover 21,99 zł
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 16:15   #16
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
W sobotę kupiłam Recover nr 100 (Ivory) jestem zadowolona.
Moja cera wygląda mniej więcej tak:
- lekkie zmarszczki na czole,
- cienie pod oczami,
- skłonność do suchych skórek na całej facjacie (cera mieszana ze skłonnością do przesuszania)
- lekkie przebarwienia na brodzie,
- cera niezbyt blada ale raczej żółta niż różowa

Recover mimo iż wybrałam jaśniejszy odcień od skóry idealnie się w nią wtopił, ma bardzo delikatny blask (obawiałam się nazbyt świecącej gęby ). Krycie niewielkie ale nie wiem czy to zasługa odcienia czy lekkiego blasku ale przebarwień na brodzie nie widać. Cienie pod oczami troche mniej widoczne, podkład nie wchodzi w zmarszczki.

Recover kontra Age Renew to wg mnie wygrywa Recover za ciekawszy efekt, nie zapychanie porów oraz mniej podkresla skórki.

Nie wiem jeszcze jaki jest Renew&Lift Rimmela ale napewno wypróbuje.

Mam nadzieję, że coś pomogłam

Acha teraz w Rossmanie Recover 21,99 zł
hej napisalas, ze kupilas odcien 100 czy jest on dobry dla b. jasnych karnacji? czy masz gdzies fotke jak prezentuje sie na skorze?

w uk najjasniejszy jest wlasnie 100,kolejny porcelain -101 jakis pomaranczowo- ceglasty
nie wiem co wybrac
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:48   #17
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Pierwsze fotki, Recover 100 na skórze potraktowanej kremem półtłustym, widać poblask podkładu, fotki poniżej to odcień na opalonej ręce. (gruba warstwa podkładu zaraz po nałożeniu na rękę).
Rozjaśnił mi troszkę cerę, co jak dla mnie jest atutem, na kości policzkowe stosuje brązer, nie potrzeba mi już żadnych rozświetlaczy
W rzeczywistości jest odrobinkę ciemniejszy na skórze, niestety drobinki utrudniają idealne zdjęcie.
Co do trwałości to nie wiem czy mam tak dobrze dobrany, czy też tak szybko znika bo rano wyglądam tak jak wieczorem, lekko mi się świeci czółko ale to może z powodu kremu, który zawsze stosuje pod podkład, przy bazie nie mam tego problemu. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rimmel100.JPG (33,0 KB, 27 załadowań)
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 11:37   #18
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

dzieki za pomoc tez mysle ze wzme odcien 100
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:32   #19
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Proszę bardzo Myślę, że do jasnej karnacji 100 będzie pasować. Jutro śmigam do Irlandii mam nadzieję, że maja tam odcień Ivory
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 13:22   #20
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Myślę, że do jasnej karnacji 100 będzie pasować. Jutro śmigam do Irlandii mam nadzieję, że maja tam odcień Ivory
kolor skory mam jak w awatarku, obecnie troche jasniejszy
ogolnie mam tlusta skore i co z tym idzie podklady zawsze utleniaja mi sie na stwarzy i ciemnieja. ktoras z wizazanek napisala ze producent poleca wybor jasniejszego o ton odcienia w celu ozywienia i rozswitlenia cery

ps. a w polsce nie ma odcienia 100???
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:27   #21
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: RECOVER Rimmela czy AGE RENEW Max Factora?

Tak zawsze lepiej kupić podkład do tonu jaśniejszy Podkład po jakimś czasie ciemnieje i może zbyt odcinac się od skóry szyi.
Jest w Polsce, ale nie wiem czy będę dłużej w tej Irlandii niż 3 tygodnie i nie wiem czy robić zapasy
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.