Rozjaśniacz czy dekoloryzacja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-24, 18:23   #1
beatrice1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 51

Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?


Obecnie mam mahoniowy kolor włosów, a chciałabym być blondynka, lecz nie wiem w jaki sposób to otrzymać. Bardziej szkodliwe jest rozjaśnianie włosów rozjaśniaczem czy odbarwianie włosów dekoloryzatorem? z góry dziękuję
beatrice1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 08:55   #2
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

A czym się różni dekoloryzator w składzie od rozjaśniacza? Na jakiej zasadzie on działa?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 11:11   #3
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

A ja polecam dekoloryzaję. To nieprawda że dekoloryzator wymywa jedynie pigment z włosów farbowanych - z naturalnych też wymywa. Wszystko zależy od rodzaju dekoloryzatora - Elgon i Renee Blanche ruszają tylko sztuczny pigment i są bardzo delikatne, ale efekt jest słaby, a do tego włosy mogą potem ciemnieć. Ja w ten wtorek robiłam dekoloryzację samodzielnie w domu, użyłam L'Oreal eclair creme, to jest mocniejszy dekoloryzator, z włosów ciemny blond farbowanych 2 lata na czarno zrobił mi jasny miedziany blond, a odrosty prawnie na biało Po farbowaniu excellence creme 9.1 wyszedł b. ładny złoty blond.
Rozjaśniacz bardziej niszczy włosy, po jego użyciu na ciemnych włosach staną się pewnie wściekle pomarańczowe. Rozjaśniaczem można sobie spalić włosy, a przy dekoloryzacji trwającej godzinę mi nawet nie zrobiły się ciepłe
A jakiej farby używałaś? Mam nadzieję że nie palette

Edytowane przez jamaika
Czas edycji: 2009-12-26 o 11:15
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 13:54   #4
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez jamaika Pokaż wiadomość
A ja polecam dekoloryzaję. To nieprawda że dekoloryzator wymywa jedynie pigment z włosów farbowanych - z naturalnych też wymywa. Wszystko zależy od rodzaju dekoloryzatora - Elgon i Renee Blanche ruszają tylko sztuczny pigment i są bardzo delikatne, ale efekt jest słaby, a do tego włosy mogą potem ciemnieć. Ja w ten wtorek robiłam dekoloryzację samodzielnie w domu, użyłam L'Oreal eclair creme, to jest mocniejszy dekoloryzator, z włosów ciemny blond farbowanych 2 lata na czarno zrobił mi jasny miedziany blond, a odrosty prawnie na biało Po farbowaniu excellence creme 9.1 wyszedł b. ładny złoty blond.
Rozjaśniacz bardziej niszczy włosy, po jego użyciu na ciemnych włosach staną się pewnie wściekle pomarańczowe. Rozjaśniaczem można sobie spalić włosy, a przy dekoloryzacji trwającej godzinę mi nawet nie zrobiły się ciepłe
A jakiej farby używałaś? Mam nadzieję że nie palette

A możesz podać skład tego dekoloryzatora?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 16:01   #5
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A możesz podać skład tego dekoloryzatora?
Nie za bardzo, bo wyrzuciłam już pudełko, a w necie nie umiem nigdzie znaleźć. Jeśli bardzo Cię to interesuje to możesz iść zobaczyć do Natury (w Rossmannie niestety nie ma) i przeczytać na pudełku.
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 16:37   #6
beatrice1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 51
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Najpierw z Welli a potem z Palette.
beatrice1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 17:57   #7
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

No to będzie ciężko jak z palette Ja kiedyś dawno farbowałam palette, i przez to końcówki po dekoloryzacji wyszły mi takie brązowo czerwone (a te co były farbowane castingiem to się ładnie szybko odbarwiły). Czytałam tu na wizażu że nawet fryzjerzy się nie podejmują dekoloryzacji po palette...
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 18:53   #8
xgwiazdeczkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

palette to najgorsza farba do wlosow...fryzjerzy zalamuja rece na dzwiek tej marki...Moze stare receptury,moze zabojcza ilosc amoniaku...ale ja kupilam palette tylko raz,mojemu bylem by zafarbowac mu czarne wlosy na fioletowo.Palette jest na tyle silna ze bylo to mozliwe a i wlosy rosna mu w zawrotnym tepie 10cm na 2tyg
reasumujac:wam dziewczyny baardzo odradzam pomimo iz jest tania.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

dodam jeszcze ze wystrzegajcie sie farb tzw.10 minutowych...to zabojstwo...

a co do rozjasniacza... moze wyjsc paskudny pomarancz...lepiej dekoloryzator
xgwiazdeczkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:53   #9
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

manhatan17, ja się za bardzo na tym nie znam, ale przyznaję Ci rację Nie wątpię że ten "dekoloryzator" z L'Oreala ma w składzie rozjaśniacz, ale na pewno jest bezpieczniejszy i skuteczniejszy na czarne włosy niż jakiś sklepowy rozjaśniacz (bo ten L'Oreal też jest sklepowy). Na czarnych włosach po użyciu rozjaśniacza spodziewałabym się tylko pomarańczowej marchewy
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:07   #10
kajmelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

witam.
ja również chciałabym pozbyć się ciemnego koloru i wrócić do jaśniejszego.
włosy malowałam najpierw palette deluxe miedziany mahoń. wyszedł za ciemny... później kiedy farba się wypłukała pomalowałam farbą z garniera color naturals czerwień miedziana. teraz ta również się wypłukuje przy każdym myciu i chciałabym uzyskać kolor jaśniejszy. na daną chwilę nie interesuje mnie jasny blond. chciałabym uzyskać ciemny blond, ewentualnie rudy jednak dość jasny, rdzawy, miedziany. i nie wiem na jakie zabiegi powinnam się zdecydować - dekoloryzacja czy stopniowe rozjaśnianie pasemek, aby zejść do blondu. nie jestem zadowolona z aktualnego koloru, do mojej cery jest stanowczo za ciemny i za zimny. dodam, że po farbowaniu palette włosy nie są już w tak dobrej kondycji :/
kajmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 07:50   #11
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

witam
naturalne włoski pofarbowałam na czekoladowy brąz joanny szampon kol. z czasaem farbowania stały się czarne
uzywam chantal color peel dekoloryzator i moje włosy są jasniejsze niz przed farbowaniem wiec nie zgodze sie ze sciagaja pigment tylko do naturalnych
1-naturalne
2-czekoladowy brąz
3-po dekoloryzacjach
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 11:06   #12
kajmelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

pewnie użyłaś niby dekoloryzatora z rozjaśniaczem, np jak ten z loreal'a. prawdziwy dekoloryzator nie rozjaśnia włosów. tylko właśnie ja nie wiem na jakie zabiegi powinnam się zdecydować :/ bo ten kolor mój jest stanowczo za ciemny... ;( a ja właśnie zastanawiałam się nad zakupem tego dekoloryzatora co Ty użyłaś. i nie wiem hehh

Edytowane przez kajmelka
Czas edycji: 2010-06-01 o 11:07
kajmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:38   #13
Pantalonada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: obecnie Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

odświeżam wątek! czy któraś z Was używała dekoloryzatora Efassor z Loreala? (tylko w sklepach fryzjerskich).
W przyszłym tygodniu zrobić dekoloryzację. Mam brązowe włosy i jasne odrosty, nakładać od razu na całość, czy najpierw odrosty?
Pozdrawiam!
__________________
; )
Pantalonada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 00:14   #14
Fisty
Przyczajenie
 
Avatar Fisty
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
GG do Fisty
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Polecam rozjaśniacz SUBRIMA + 9% woda.
Już wklejałam swoje zdjęcia w innym watku 'Z czarnego na blond' ale wkleję i tu. Efekty rozjaśniania czarnego (dwa razy pod rząd tego samego wieczora) który nosiłam 2 miesiące. Po pierwszym utlenianiu odżywka maska SYOSS a po drugim jedwab bez spłukiwania.
No i ten miodowy blond kolor który mi wyszedł (nie był w zasadzie to nawet rudy) udało mi się bez problemu przykryć delikatnym różowym tonerem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 258725_238456589517041_100000581048378_938749_3787869_o.jpg (62,1 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 023.jpg (60,4 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.jpg (75,3 KB, 258 załadowań)
Fisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 21:22   #15
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez Pantalonada Pokaż wiadomość
odświeżam wątek! czy któraś z Was używała dekoloryzatora Efassor z Loreala? (tylko w sklepach fryzjerskich).
W przyszłym tygodniu zrobić dekoloryzację. Mam brązowe włosy i jasne odrosty, nakładać od razu na całość, czy najpierw odrosty?
Pozdrawiam!
hmmm własnie zastanawiam sie nad tym dekoloryzatorem ... tylko martwi mnie to ze mam wrazenie ze to rozjasniach loreal niby jestem umówiona na sciaganie koloru do salonu loreala nio mysle intensywnie czy nie lepiej zakupic chantal prosalonu i tym zrobic....
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 22:15   #16
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
hmmm własnie zastanawiam sie nad tym dekoloryzatorem ... tylko martwi mnie to ze mam wrazenie ze to rozjasniach loreal niby jestem umówiona na sciaganie koloru do salonu loreala nio mysle intensywnie czy nie lepiej zakupic chantal prosalonu i tym zrobic....
loreal nie ma dekoloryzatora, ma środek to demakijazu, ale on wysusza
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 23:54   #17
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
loreal nie ma dekoloryzatora, ma środek to demakijazu, ale on wysusza
nawet gdy zmiesza sie go z goraca woda albo 3%???

lepszy color peel chantal prosalon?

hmm ja nie chce dojsc do blondu chce refleks sciagnac i pozbyc sie rudosci , przejsc w chłodna tonacjre pozostac na poziomie 6-7 jak moje naturalki
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 16:45   #18
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

na gorącej wodzie najlepiej. pilnuj zeby Ci wody % nie dawali
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 18:39   #19
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
na gorącej wodzie najlepiej. pilnuj zeby Ci wody % nie dawali
czyli jesli dodadza wode 3% to juz zadziała jak typowy rozjasniacz tak?
a to kłamczuchy jedne
a np. color peel ma tez jakas emulsje aktywujaca??

nie moge nigdzie znalesc składu oby produktów zeby porównac i na cos sie zdecydowac
fakt zabieg w salonie loreala 300zł a dekolor na allegro +wykonanie z farbami u innej fryzjerki koło 150 mysle

zastanawia mnie ze efesorem "pierze" sie włosy tak to nazwała fryzjerka a chantalem nakłada i zostawia ?
sciagniecie refleksu i pojasnienie o 1 ton moze 1,5 bo wracam do naturalnego moze nie bedzie bardzo inwazyjnym zabiegiem na lorealu ...
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-11-20 o 18:40
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 20:48   #20
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

moze nie jak rozjaśniacz ale mi z czerni na 3% ale nie loreal a matrix (sa bardzo podobne działaniem bo na takiej samej zasadzie dzialają) zrobił mi siano bardzo suche! i miałem żółte włosy. wiec ja bym tego z oxy nie mieszał.
dekoloryzator np chantal nie maja wody % składają sie z 2 substancji ale one sa na bazie siarki (budulec wlosa) one nie utleniaja, tylko kurczą pigmnety sztucznego koloru.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:00   #21
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Witam

Mam taki problem. Mialam dlugo blond wlosy cos mi odbilo i przemalowalam je na ciemno. Malowalam 3 razy farba By FAMA braz... Chcialam wrocic do blondu, robilam 2 razy juz pasemka ale wlosy odpadaly mi razem z folia (pewnie dlatego ze te blond wlosy moje byly biale jak sciana, czesto je rozjasnialam - robilam pasemka). Pytanie mam takie ze fryzjerka cche mi polozyc dekoloryzator na wlosy i polozyc farbe blond. Boje sie ze jesli po rozjasniaczu mi odpadaly to co ten dekoloryztor zrobi... Prosze doradzcie nie chce zostac bez wlosow a i tak juz duzo scialm.
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:17   #22
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

rozjasniacz jest morderstwem! dekoloryzator nie wplywa na kondycje włosów.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:25   #23
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

cZYLI NIE ODPADNA ?? MOZNA TYM ROBIC ?? PROSZE MI DORADZIC...

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

a JAKBYM od razu farbe polozyla ? Mam odcienie blondu rudego ciemnego taki baleyage... Bez dekoloryzatora moze by sie obeszlo ? jak myslicie?
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:54   #24
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

zmierzasz w strone blondu jasnego?
sama fraba nic nie zmieni jedynie moze wysuszyć włoski.
dekoloryzator (nie rozjasniacz!) nie zniszczy ani nie wysuszy. jedynie nalezy po zabiegu uzyc neutralizującego szamponu w celu oczyszczenia skóry i włosów z pozostałości środka, bez tego włosy moga z powrotem ściemniec.
potem farbka
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 21:06   #25
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Tak chcialam blond jasny uzyskac, wiem ze nie od razu on wyjdzie. Ale boje sie tego dekoloryzatora uzyc zeby nie odpadly wlosy, jak po rozjasniaczu. Dlatego zdecydowalam sie zrobic wlosy farba blond Farouka Ul-12I. Nic to nie zmieni myslisz ? A moze choc troche podjasni ?
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 01:13   #26
willem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 16
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez kajmelka Pokaż wiadomość
pewnie użyłaś niby dekoloryzatora z rozjaśniaczem, np jak ten z loreal'a. prawdziwy dekoloryzator nie rozjaśnia włosów. tylko właśnie ja nie wiem na jakie zabiegi powinnam się zdecydować :/ bo ten kolor mój jest stanowczo za ciemny... ;( a ja właśnie zastanawiałam się nad zakupem tego dekoloryzatora co Ty użyłaś. i nie wiem hehh
Witam!
ja użyłam kiedyś dekoloryzatora ,,color assist" chciałam zejść z czekolady do naturalnych a potem przefarbować na rude,po dekoloryzacji miałam mój naturalny kolor jaśniutki brąz ,ale kiedy nałożyłam rudą farbę to odrost miałam prawie pomarańczowy a reszta włosów z powrotem wróciła do ciemnej czekolady.Tak więc mam mieszane uczucia jeśli chodzi o dekoloryzację . Pozdrawiam
willem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:35   #27
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Dekoloryzacja przeprowadzona przez profesjonalistę nie powinna nieść ze sobą dużych negatywnych skutków. Jeśli chcemy dużej zmiany koloru, proponuję stopniować kroki, i zejście np. z czerni na jasny blond zrobić w kilku krokach, bez niszczenia włosa.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 15:58   #28
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez joannaabram Pokaż wiadomość
Dekoloryzacja przeprowadzona przez profesjonalistę nie powinna nieść ze sobą dużych negatywnych skutków. Jeśli chcemy dużej zmiany koloru, proponuję stopniować kroki, i zejście np. z czerni na jasny blond zrobić w kilku krokach, bez niszczenia włosa.
Ja mam taki kolor (załączam zdjęcie) i chcę mieć http://allegro.pl/loreal-casting-nr-...036318740.html

Jak go uzyskać? Bardzo proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0762.jpg (38,8 KB, 50 załadowań)
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:53   #29
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Zrób dekoloryzację. Jest to zabieg bezinwazyjny, który wypłucze farby z włosów. Kup do niej np. saszetkę Rene Blanche+ wodę 6%, połóż na czas 30-50 min. Tylko uważaj, bo po dekoloryzacji włosy mogą ściemnieć. Do zabezpieczenia możesz użyć np. farby Palette e10 (albo jakiegoś jaaaasnego blondu, żeby nie sciemniały). Na to kładziesz docelową farbę czyli Loreal w Twoim przypadku. Jeśli jednak po deko kolor będzie dalej za ciemny, możesz zrobić kąpiel rozjaśniającą (zmieszać wodę 6% z odżywką w proporcji 1:1 i nałożyć na włosy na czas podobny do deko, potem farbę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:49   #30
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Rozjaśniacz czy dekoloryzacja?

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Zrób dekoloryzację. Jest to zabieg bezinwazyjny, który wypłucze farby z włosów. Kup do niej np. saszetkę Rene Blanche+ wodę 6%, połóż na czas 30-50 min. Tylko uważaj, bo po dekoloryzacji włosy mogą ściemnieć. Do zabezpieczenia możesz użyć np. farby Palette e10 (albo jakiegoś jaaaasnego blondu, żeby nie sciemniały). Na to kładziesz docelową farbę czyli Loreal w Twoim przypadku. Jeśli jednak po deko kolor będzie dalej za ciemny, możesz zrobić kąpiel rozjaśniającą (zmieszać wodę 6% z odżywką w proporcji 1:1 i nałożyć na włosy na czas podobny do deko, potem farbę.
Baaaaardzo dziękuję jak tylko trochę naprawi mi się ręka - jestem po zabiegu i jeszcze nie sięgam czubka głowy będę wykonywać cały zabieg a jeszcze jedno...o takim dekoloryzatorze mówiłaś ?

http://allegro.pl/dekoloryzator-rene...061947866.html
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-01 13:31:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.