RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 20:39   #1
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Unhappy

RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?


Witam, opiszę pokrótce co niemądrego wymodziłam... Pod wpływem impulsu zapragnęłam czarnych włosów, wczoraj długo się nie zastanawiając sięgnęłam po szampon koloryzacyjny do 24 myć firmy Palette Z natury włosy mam ciemnobrązowe... Szampon wg zaleceń trzymałam 20min. Kolor pokrył włosy równomiernie, aleee okazało się,że wyglądam przepaskudnie a czerń jest przezajedwabiście kurna intensywna. Szorowałam, szorowałam i udało mi się trochę wymyć taki paskudny granatowy blask. Czerń na włosach wygląda już nieco hmm... "naturalniej". Ale do rzeczy, chciałam się dowiedzieć czy uda mi się sprać ten kolor chociażby do ciemnego brązu? Wyczytałam gdzieś,że szampon przeciwłupieżowy head&shoulders pomaga wymyć niechciany kolor. Zaopatrzyłam się i od jutra będę działać. Pragnę słów otuchy od Wizażanek, które mając podobny kolor wyjściowy co ja, sprały choć trochę czerń szamponu koloryzującego. Udało się którejś? Może są jeszcze jakieś sposoby na szybsze wypłukiwanie badziewia? Zaznaczam,że włosy mam bardzo gęste, zdrowe i do ramion. Ehś... ratujcie!
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:44   #2
vinitha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 196
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Witaj.....
Nie wiem jak to jest z szamponem koloryzującym (A DO ILU MYĆ BYŁ?), ale np. w przypadku zamiaru zbicia czarnej farby- jest to niemożliwe, chyba, że tylko poprzez rozjaśniacz. Popełniłam ten sam fatalny błąd co Ty, z tym, że właśnie z farbą Może po prostu faktycznie myj włosy tym szamponem, ale uważaj- zbyt częste mycie nim przesuszy skórę głowy i może doprowadzić do łupieżu. Radziłabym raczej zakupić szampon z rumianku, który stopniowo rozjaśnia włosy, a i nie podrażnia skóry głowy- staraj się myć nim włosy codziennie, a jak zauważysz (hm... no nie wiem- za dwa, trzy tygodnie), że kolor puszcza- sięgnij po kolor jak najbardziej zbliżony do Twojego
Nie wiem na ile moja rada jest skuteczna, ale warto spróbować na początek
Życzę powodzenia
__________________
bądź sobą- po prostu sobą
vinitha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 22:56   #3
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Pisałam już w pierwszym poście on był do 24 myć, niestety... Chyba faktycznie wyposażę się jeszcze w ten rumiankowy szampon i będę myć i myć. Zależy mi jedynie na tym, by ta czerń nie była taka agresywna, najlepiej jakby przeistoczyła się w cieeemny brąz, hehe. Byłabym wniebowzięta. Ale to może za jakiś czas. Jeśli chodzi o dekoloryzację, czy rozjaśnianie to szkoda mi włosów, bo to przecież nie farba a szampon-niby. Póki co pomału przyzwyczajam się do swojego odbicia w lustrze. Początkowo doznałam niemałego szoku... Dziękuję za rady, skorzystam!
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:07   #4
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Ja kiedy chcę się pozbyć koloru po prostu dluuugo moczę włosy w wannie... puszcza szybciej niż przy normalnym myciu
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:28   #5
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Cytat:
Napisane przez Xunia Pokaż wiadomość
Ja kiedy chcę się pozbyć koloru po prostu dluuugo moczę włosy w wannie... puszcza szybciej niż przy normalnym myciu
Moczysz w ciepłej, czystej (tj bez dodatków) wodzie? Możliwe, że coś takiego pomaga bo ciepła woda otwiera łuski włosa jak się nie mylę...
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:39   #6
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Tak w cieplej A czy bez dodatków... Ja bardzo leniwa jestem wiec najczęściej są to po prostu długie kąpiele

Edytowane przez Xunia
Czas edycji: 2010-09-09 o 23:41
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:42   #7
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

palette cieżko ruszyć z włosów
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 23:47   #8
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
palette cieżko ruszyć z włosów
Z moich włosów palette o wiele szybciej schodzi niż joanna... Ale to pewnie zależy od włosów
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:55   #9
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Naczytałam się już o tym, że Palette to ... i ciężko zmyć zupełnie, ale chyba trochę się da? Najbardziej boję się odrostów, bo ciemny brąz a czerń... różnica spora. Liczę, że zejdę do ciemnego brązu mocząc się w wannie i myjąc czuprynę rumiankowym tudzież przeciwłupieżowym szamponem.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 23:59   #10
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Napewno się da Trzymam kciuki
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 00:04   #11
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Też mam taką nadzieję, dzięki za kciuki Aaa jeszcze zapytam z ciekawości, na jakie kolory zazwyczaj farbujesz tymi... szamponetkami/szamponami a jaki masz kolor włosów naturalny?
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013


Edytowane przez AnetqxD
Czas edycji: 2010-09-10 o 00:14
AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 00:15   #12
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Mam taki brąz/ciemny brąz a kolory to różnie... Wiśnia, granatowa czerń... to najczęściej Lubię eksperymentować
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 00:19   #13
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

I taka czerń granatowa wypłukuje Ci się do ciemnego brązu?
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 00:25   #14
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Bez problemu Dłużej trzymała mi fioletowa Joanna niż to :P
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 00:39   #15
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

A po jakim czasie puszcza taki szampon, bo to chyba kwestia kilku tygodni, tudzież miesiąca, dwóch? Do tej pory to tylko szamponetki stosowałam, ostatni raz już dawno, dawno temu. A z joanny to ja chyba na głowie oberżynę miałam czy coś takiego, ale też szybko się wypłukało, a grafitowa czerń z venity na moich włosach była bardzo ciemno brązowa po prostu- piękny kolor, ale nie trzymał się dłużej jak tydzień.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 00:48   #16
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Tak do miesiąca schodzi całkiem... Przynajmniej z moich włosów ale mi się szybko nudzi więc je moczę jak już wspomniałam
Właściwie oprócz palette i joanny nie używam niczego innego... a może warto

Edytowane przez Xunia
Czas edycji: 2010-09-10 o 00:50
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 01:10   #17
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Inne szamponetki szybko mi schodziły więc może i tym razem się przyszczęści, a jak się przyszczęści to uroczyście przyrzekam omijać czerń szerokim łukiem- ciekawe jak długo. Byle do ciemnego brązu. Dziękuję za kciuki, porady i otuchę! Dam znać czy się to cholerstwo sprało choć trochę...
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:22   #18
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Wiem po sobie że Szampony koloryzujące i trwałe farby zmywa szybciej szampon Nizoral.
Nizoral używam od czsu do czasu i dla mnie to szybkie zmywanie farby nie jest za wygodne, ale jak ktoś chce się pozbyć koloru to się ucieszy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:33   #19
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

nizoral.

zmyjesz do ciemnego rudawego brązu, ale musisz uzbroic się w cierpliwosc, bo potrwa to z miesiąc, ale za dwa juz nie powinno byc tej farby prawie wcale widac.

kładłas na bardzo zdrowe włsoy, wiec nawte palette powinna sie wypłukac.

i nie kus sie na zaden rozjasniacz, nigdy nie farbowałas włosów, po co je naruszac. puszczą same w koncu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 14:17   #20
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Ja zmywałam jasny brąz Castinga (wyszedł czarny ) szamponem Head&Shoulders, rumiankiem, moczyłam głowę w czystej wodzie, w wodzie z rozpuszczonym szamponem. W tydzień zeszło do prawdziwego jasnego brązu Za to potem zmył się prawie natychmiast, a szkoda, bo był ładny :P
Próbuj, w końcu się wymyje
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:52   #21
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Hmm... myślę, że chwilowo wstrzymam się z Nizoralem. Zużyję head&shoulders w połączeniu z rumiankowymi płukankami, a to dlatego, że w zasadzie moje włosy już ociupinkę pojaśniały, szczególnie od połowy ku końcom teraz to jest taka czerń z delikatnymi (naprawdę delikatnymi) przebłyskami brązu. Na samym czubku są najciemniejsze pewnie dlatego, ze szampon w największej ilości i najdokładniej akurat w te miejsca zaaplikowałam. Jeśli za jakieś dwa tygodnie nie będzie różnicy, to zacznę stosować Nizoral. Dziękuję jeszcze raz za rady.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:29   #22
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Chciałam tylko dopisać że Nizoral jest lekiem i można go używać max 2 razy w tygodniu, raczej nie wskazane jest codzienne używanie go.
Moje włosy odrobine wysusza ale potem odżywka i jest dobrze. Na łupież mi pomaga.
Zauważyłam po Nizoralu dość mocny połysk włosów, wygląda na to że dobrze oczyszcza wydobywając blask.

Jeżeli do zmycia twojej farby wystarczą płukanki i zwykłe szampony to z Nizoralem nie eksperymentuj bo możesz sobie zaszkodzić.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 00:01   #23
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

stosowałam z 3 razy ten szampon, na włosy koloru ciemny brąz - za pierwszym razem użyłam zdaje się ciemną czekoladę(kolor był czarny i różnica naprawdę spora ale nie było odrostów, kolor stopniowo się zmywał, ok 2 m-ce). za 2 razem użyłam jasnego brązu, specjalnie tego bo wiedziałam, że kolor i tak wyjdzie ciemny - i wyszedł - nie był czarny ale naprawdę ciemny - w słońcu nabierał ciepłych brązowych refleksów - niestety trzymał się znacznie krócej odrostów nie było, za 3 razem znów wzięłam jasny brąz i było tak samo. kolor się zmył i gdyby nie to że długi czas po tym zakupiłam szampon do włosów revalid w życiu bym nie pomyslala, że mialam jeszcze resztki tej szamponetki na głowie - po nim włosy naprawdę rozjaśniły się, tak jakby wypłukał się z nich ciemny kolor poszperałam w internecie i znalazłam kilka opinii na temat revalidu - negatywnych wystawionych przez panie mające farbowane włosy - powód - wypłukuje z nich farbę. może spróbuj jak inne sposoby zawiodą u mnie był efekt ściągnięcia resztek tego szamponu, dodatkowo jest to b. dobry szampon jeśli chodzi o regenerację włosów(niestety nie jest zbyt tani - ok 25 zł, a ostatnio widziałam za ponad 30:| - to pewnie efekt 'nowej formuły' - niestety wg mnie nieco gorszej, niż stara)

pozdrawiam i życzę powodzenia

Edytowane przez olaolaola90
Czas edycji: 2010-09-20 o 00:04
olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 20:40   #24
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Mi się włosy sprały do baardzo ciemnego brązu i jestem zadowolona, dlatego też odstawiłam h&s, bo mnie trochę wysuszał. Z lenistwa nie robiłam ani płukanek z rumianku, ani specjalnie często nie myłam głowy . Mam nadzieję,że odrostów nie będzie. Jeśli się pojawią to przetestuje ten revalid.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:40   #25
Doris87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 12
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Hej.Odkopuje temat...31 grudnia zakupiłam szampon koloru czarnego firmy P. mamy już 8 maja, a niczym nie mogę go ruszyć...Czy któraś z was walczyła z tym szamponem ponad 4 miesiące?Mi już ręce opadają.Jak nigdy żałuję,że przefarbowałam włosy.Chciałabym wrócić do mojego naturalnego ciemnego brązu ale niestety nawet szampony przeciwłupieżowe nie pomagają. Na dekoloryzację się nie piszę.Może znacie jakieś babcine ,domowe sposoby na ściągnięcie koloru ??
Doris87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:31   #26
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Cytat:
Napisane przez Doris87 Pokaż wiadomość
Hej.Odkopuje temat...31 grudnia zakupiłam szampon koloru czarnego firmy P. mamy już 8 maja, a niczym nie mogę go ruszyć...Czy któraś z was walczyła z tym szamponem ponad 4 miesiące?Mi już ręce opadają.Jak nigdy żałuję,że przefarbowałam włosy.Chciałabym wrócić do mojego naturalnego ciemnego brązu ale niestety nawet szampony przeciwłupieżowe nie pomagają. Na dekoloryzację się nie piszę.Może znacie jakieś babcine ,domowe sposoby na ściągnięcie koloru ??
Cześć, doskonale Cię rozumiem. Mi ta czerń schodziła z dobre pół roku, oczywiście wypłukała się do b.ciemnego brązu i tak stopniowo włosy miały najpierw czerwony połysk, a następnie lekko miedziany, równomiernie jaśniały. Mimo, że kolor mam już mniej więcej swój i włosy duużo dłuższe to odbarwione od połowy- tj jaśniejsze i połyskujące w ostrym słońcu na rudawo. Oczywiście nie ma tragedii. Mi to dziadostwo wypłukał po trochę H&S, ale też długie moczenie w ciepłej wodzie, płukanie w rumianku. Z doświadczenia wiem też, że soda oczyszczona wypłukuje kolor. Miesza się łyżeczkę z porcją szamponu i myje tym włosy. Ważne żeby mocno ich nie trzeć, a jeszcze ważniejsze żeby po tym wypłukać włosy w soku z cytryny, albo occie i nałożyć dobrą odżywkę. Życzę cierpliwości.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 10:18   #27
madzioom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

To ja też odświeżę temat. Mam naturalne, śliczne włosy do pasa i są moim wieelkim atutem. Kolor taki ciemniejszy brąz z delikatnymi refleksami. Aby je przyciemnić próbowałam najpierw różnych szamponetek - na początku brązy które nic nie dawały, później czernie które lekko przyciemniały. Wczoraj kupiłam czarny Szampon Koloryzujący Palette. Długo się nie zastanawiałam, nie wierzyłam że wyjdzie czarny, a jak coś, to rozjaśni mi się po jakichś 3 myciach. A tu niespodzianka i rozczarowanie.. Agresywna, mocna czerń która nie pasuje mi w ogóle. W dodatku tak długie włosy wyglądają teraz sztucznie, jak doczepiane. Nie chcę ich rozjaśniać ani używać farby, mam dopiero 16 lat.. Za tydzień mam bal gimnazjalny, wierzyłam, że kolor może troszeczkę się rozjaśni.. Od wczoraj myłam już 4 razy i tracę nadzieje. Jeszcze wczoraj się z tego śmiałam, dzisiaj jestem załamana..
madzioom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 14:07   #28
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Cytat:
Napisane przez madzioom Pokaż wiadomość
To ja też odświeżę temat. Mam naturalne, śliczne włosy do pasa i są moim wieelkim atutem. Kolor taki ciemniejszy brąz z delikatnymi refleksami. Aby je przyciemnić próbowałam najpierw różnych szamponetek - na początku brązy które nic nie dawały, później czernie które lekko przyciemniały. Wczoraj kupiłam czarny Szampon Koloryzujący Palette. Długo się nie zastanawiałam, nie wierzyłam że wyjdzie czarny, a jak coś, to rozjaśni mi się po jakichś 3 myciach. A tu niespodzianka i rozczarowanie.. Agresywna, mocna czerń która nie pasuje mi w ogóle. W dodatku tak długie włosy wyglądają teraz sztucznie, jak doczepiane. Nie chcę ich rozjaśniać ani używać farby, mam dopiero 16 lat.. Za tydzień mam bal gimnazjalny, wierzyłam, że kolor może troszeczkę się rozjaśni.. Od wczoraj myłam już 4 razy i tracę nadzieje. Jeszcze wczoraj się z tego śmiałam, dzisiaj jestem załamana..
wybacz, że tak napiszę, ale to wina Twojej głupoty (za przeproszeniem bo nie chciałbym Ciebie obrażać ) ponieważ, no chciałas przyciemnić, szamponetki nie chwytały, wzięłas jakby nie było FARBĘ, bo to jest farba i ona nie zejdzie już, i nie wiem czego oczekiwałaś od czarnego koloru? że nie wyjdzie czarny i zejdzie jak Ci się nie spodoba?

maski z żółtka, oleju, cytryny, miodu,
płukanie sokiem z cytryny i rumiankiem,
mycie włosów szamponem przeciwłupieżowym i szamponem do blond włosów,
ewentualnie kąpiel z sodą oczyszczoną (saszetka sody + szampon i na 30 min na włosy)

to takie domowe metody na wypłukanie koloru.

eh trzeba myśleć zanim sie zrobi, żeby nie bylo płaczu!
powodzenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 22:10   #29
madzioom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Nie wiedziałam. Po prostu nie miałam pojęcia, że się nie zmyje. Skoro jest napisane, że do 24 myć, to do choroby, powinno tak być i już! I nie obchodzi mnie, że każde włosy są inne, inaczej reagują. Ja mam normalne jak większość dziewczyn i co? I dowiedziałam się, że już nigdy mi się to nie zmyje. Trzymałam już 3 razy po 30 minut szampon przeciwłupieżowy i raz szampon z sodą przez godzinę. Tylko je zniszczyłam, straciły połysk, a mocny czarny jak był tak jest. Robiłam już wszystko co mogłam. Fryzjerka powiedziała, że Palette to najgorsze co może być, nie zmywają się, a z czarnym to już w ogóle, nie ma opcji. Tak więc po części przez moją głupotę, ale nie czuję się do końca winna. Nie chciałam farbować włosów.. Ale jedyne co teraz zrobię, to poczekam na małe odrosty, które pokażę fryzjerowi, który zdejmie mi kolor, a później pomaluje włosy na naturalny. Ewentualnie koło 6 lat poczekam, aż mi odrosną. Jestem tak bardzo zła na tego producenta.. I myślę że nie tylko ja. Nie wiem czy mnie rozumiesz i rozumiesz, jak mnie to boli i jak się czuję, ale musiałam napisać swoje. Przynajmniej już nigdy w życiu nie popełnię takiego błędu ehh, uśmiech przez łzy.. Niedługo mi przejdzie i się przyzwyczaję. Szkoda tylko, że zmarnowałam 2 dni na siedzeniu na forach i czytaniu, co mam zrobić. A na opakowaniu jeszcze napisane coś w stylu 'Palette jest dla Ciebie jeśli: (któryś z punktów): chcesz poeksperymontować z kolorem który zmyje się PO 24 MYCIACH!
brak słów...
madzioom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:52   #30
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: RATUNKU! czy uda się zmyć czarny szampon koloryzujący Palette?

Cytat:
Napisane przez madzioom Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam. Po prostu nie miałam pojęcia, że się nie zmyje. Skoro jest napisane, że do 24 myć, to do choroby, powinno tak być i już! I nie obchodzi mnie, że każde włosy są inne, inaczej reagują. Ja mam normalne jak większość dziewczyn i co? I dowiedziałam się, że już nigdy mi się to nie zmyje. Trzymałam już 3 razy po 30 minut szampon przeciwłupieżowy i raz szampon z sodą przez godzinę. Tylko je zniszczyłam, straciły połysk, a mocny czarny jak był tak jest. Robiłam już wszystko co mogłam. Fryzjerka powiedziała, że Palette to najgorsze co może być, nie zmywają się, a z czarnym to już w ogóle, nie ma opcji. Tak więc po części przez moją głupotę, ale nie czuję się do końca winna. Nie chciałam farbować włosów.. Ale jedyne co teraz zrobię, to poczekam na małe odrosty, które pokażę fryzjerowi, który zdejmie mi kolor, a później pomaluje włosy na naturalny. Ewentualnie koło 6 lat poczekam, aż mi odrosną. Jestem tak bardzo zła na tego producenta.. I myślę że nie tylko ja. Nie wiem czy mnie rozumiesz i rozumiesz, jak mnie to boli i jak się czuję, ale musiałam napisać swoje. Przynajmniej już nigdy w życiu nie popełnię takiego błędu ehh, uśmiech przez łzy.. Niedługo mi przejdzie i się przyzwyczaję. Szkoda tylko, że zmarnowałam 2 dni na siedzeniu na forach i czytaniu, co mam zrobić. A na opakowaniu jeszcze napisane coś w stylu 'Palette jest dla Ciebie jeśli: (któryś z punktów): chcesz poeksperymontować z kolorem który zmyje się PO 24 MYCIACH!
brak słów...
ja tam palette lubie ale wiem ze sie nie zmyje
zrob sobie sama dekoloryacje lepiej wyjdzie i dla kondycji Twoich włosów.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-01 13:30:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.