Wszystko o opalaniu w Solarium.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 18:39   #1
evelka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4

Wszystko o opalaniu w Solarium....


Witam wszystkich chciałabym aby ktoś mi napisał wszystkie zalety i wady może jakieś przeciw skazania dla danych osób. I nie chce tu jakiś mitów na ten temat ani skopiowanych regułek z neta. Chciałabym usłyszec opinie tych którzy już tam byli i jakie teraz mają zdanie na ten temat. Dla ciekawskich piszę że założyłam ten wątek ponieważ w tym miesiącu akurat słońca nie brakuje a mi i tak mimo to ciężko się opalic. Próbowałam już naprawdę wszystkiego ale wsadziłam tylko pieniądze w błoto. Chciałabym również się zapytac czy nie ma przeszkód w opalaniu w solarium jeśli się bierze leki na daną chorobe? Ile trzeba zaliczyc wizyt aby opalenizna była piękna? Czekam na odp
evelka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:09   #2
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Wszystko o opalaniu w Solarium....

Cytat:
Napisane przez evelka19 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich chciałabym aby ktoś mi napisał wszystkie zalety i wady może jakieś przeciw skazania dla danych osób. I nie chce tu jakiś mitów na ten temat ani skopiowanych regułek z neta. Chciałabym usłyszec opinie tych którzy już tam byli i jakie teraz mają zdanie na ten temat. Dla ciekawskich piszę że założyłam ten wątek ponieważ w tym miesiącu akurat słońca nie brakuje a mi i tak mimo to ciężko się opalic. Próbowałam już naprawdę wszystkiego ale wsadziłam tylko pieniądze w błoto. Chciałabym również się zapytac czy nie ma przeszkód w opalaniu w solarium jeśli się bierze leki na daną chorobe? Ile trzeba zaliczyc wizyt aby opalenizna była piękna? Czekam na odp
Zależy jakie leki-kłania się czytanie ulotki dołączonej do opakowania. Szybkość opalenizny zależy od rodzaju skóry, każdy ma inną...
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 11:18   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wszystko o opalaniu w Solarium....

Przeciwwskazania:
ciąża
rozszerzone naczynka krwionośne, skłonności do rumienia
znamiona, pieprzyki
trądzik
bardzo jasna karnacja

To tak przede wszystkim.

Co do leków - to zależy co to za leki.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:39   #4
Agacior_91
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Wszystko o opalaniu w Solarium....

zależy na jakie solarium się wybierzesz , ostatni raz korzystałam z solarium w zimie, szłam na wesele i nie chciałam być blada jak trup. Mam skórę która szybko się opala, poszłam 3 razy na 10 minut, i byłam mocno opalona. Jeśli nie byłaś nigdy wcześniej na solarium to radze na pierwszy 1 iśc tak na 5 minut. Tak jak pisały dziewczyny wyżej, przeczytaj ulotkę z tabletek które zażywasz zanim wybierzesz sie opalać
Agacior_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.