Z rudych na jasny brąz. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 16:29   #31
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Question Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Z tego co widze to na rudy nie ma jednorazowego sposobu i super rady?
Ja walcze z rudosciami, bede farbowac ciemnym popielatym blondem 7.1 az do skutkuu!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 17:45   #32
4eternity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Kurcze kochane mam taki problem.
Udało mi się pokryć jakoś te rudości (które mi wyszły kiedy chciałam włosy rozjaśnić na blond) ciemnym kasztanem.
No i wszystk ojest niby ok, ale pod światło i w dzień jak świeci słońce to wygląda jakbym była ruda.... pomocy
4eternity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:04   #33
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

przede wszttkim dekoloryzacja albo rozjasnianie szampon srebrny moze zredukowac..
są też podobno w sklepach fryzjerskich inne produkty jak odzywki czy tonery ktore mają zniwelowac rudości po rozjaśnianiu na przykład
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:24   #34
4eternity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
przede wszttkim dekoloryzacja albo rozjasnianie szampon srebrny moze zredukowac..
są też podobno w sklepach fryzjerskich inne produkty jak odzywki czy tonery ktore mają zniwelowac rudości po rozjaśnianiu na przykład

a dałaby coś niebieska płukanka? lub farba popielaty brąz?

Edytowane przez 4eternity
Czas edycji: 2014-03-11 o 18:25
4eternity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:48   #35
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Braz, a w dodatku kasztanowy ma duzo pigmentu czerwonego , a wiec podkreca rude refleksy! Popielem musisz to zakryc, i za pierwszym razem nie pokryje tak jak mi, bede ciemny popielaty blond 7.1 na wczesniejsze rude 8.0 klasc jeszcze raz!!!
Zadne szampony nie pomoga, jedynie zgasza troche ta rudosc
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 20:08   #36
4eternity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Braz, a w dodatku kasztanowy ma duzo pigmentu czerwonego , a wiec podkreca rude refleksy! Popielem musisz to zakryc, i za pierwszym razem nie pokryje tak jak mi, bede ciemny popielaty blond 7.1 na wczesniejsze rude 8.0 klasc jeszcze raz!!!
Zadne szampony nie pomoga, jedynie zgasza troche ta rudosc
tfu, pomyliło mi się, farbowałam ''głębokim brązem'' firmy loreal
numer: M1 4.15

Czyli jeśli pofarbuję popielatym brązem to trochę zniweluję ten rudy refleks?
4eternity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 20:51   #37
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Ok, bledem byla 5 po kropce bo to mahon czyli czerwonobrazowy kolor, nic dziwnego ze masz rudy poblask a nawet lekko czerwony jak sie domyslam
Wazne sa numerki po kropce musi byc np. 6.1 albo 6.12 czy 5.1 i w dol
Na blogu kokardka-mysi wpisz numerki farb
Pierwsza cyfra to kolor wlosow czyli od 12-7 to blondy 6 i nizej brazy
A 1 i 2 to czarne , po kropce cyfra to odcien czylo cieply lub zimny
Ja mam ciemny popielaty blond 7.1 i jest ok zaraz wysle fotke to zobaczysz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (104,2 KB, 45 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 23:33   #38
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Ciemny blond 7.1 jeszcze bedzie poprawka na odrost
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (100,0 KB, 82 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 05:21   #39
4eternity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
Ok, bledem byla 5 po kropce bo to mahon czyli czerwonobrazowy kolor, nic dziwnego ze masz rudy poblask a nawet lekko czerwony jak sie domyslam
Wazne sa numerki po kropce musi byc np. 6.1 albo 6.12 czy 5.1 i w dol
Na blogu kokardka-mysi wpisz numerki farb
Pierwsza cyfra to kolor wlosow czyli od 12-7 to blondy 6 i nizej brazy
A 1 i 2 to czarne , po kropce cyfra to odcien czylo cieply lub zimny
Ja mam ciemny popielaty blond 7.1 i jest ok zaraz wysle fotke to zobaczysz

ale się załatwiłam
dobra to ide dziś po farbę, z 1 na końcu. mam nadzieję, że trochę się zmniejszy na rudość w słońcu. '
foxy313 dzięki za poradę.
4eternity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 13:16   #40
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

A czy farba syoss 7-10 zneutralizuje mi trochę rudą poświatę?
tu nie ma kropki tylko myślnik Chodzi mi dokładnie o nią
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:09   #41
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Exclamation Dot.: Z rudych na jasny brąz.

niestey aby zejsc z rudego postanowilam zrobic duuzo blond pasemek rozjasniaczem!!! inaczej sie da pozbyc rudego polysku, na ktory juz patrzec po prostu nie moge! mysle ze to pomoze, co z tego ze farbowalam 7 i 7.1 pozniej i tak kolor wyplukuje sie do rudego , ale UWAGA
JESLI KOLOR 7.1 JEST POLOZONY NA JASNYM BLONDZIE - WTEDY JEST OK, NAPRAWDE WYPLUKUJE SIE DO LADNEGO SREDNIEGO POPIELATEGO BLONDU BEZ RUDOSCI, ALE NA CIEPLYCH ODCIENIACH BLONDU SREDNICH CZY CIEMNYCH ORAZ RUDOSCIACH- ZAWSZE POZOSTANIE RUDA POSWIATA, NIEZALZENIE JAKI KOLOR WYBIERZECIE, ZAWSZE SPLUKA SIE DO RUDEGO, KTORY BYL PIERWSZY.
(g.. zawsze wyjdzie na wierzch) ot cala filozofia, sorry na CAPSA ale to jest naprawde wazne, zeby laski sie nie łudziły, ze polozą brąz czy inny odcien blond i zgasza rudosc, nie zgasza niczym innym jak rozjasniaczem lub dekoloryztorem i pozniej na to dopiero jakis popilaty odcien, ehhh z tymi wlosami zawsze problem jest... ja tam wracam do blondu a pozniej bede dokladac popielatych pasemek z poziomy 8-7-6.. mam nadzieje ze jakos to bedzie wygladac
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 10:21   #42
4eternity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
niestey aby zejsc z rudego postanowilam zrobic duuzo blond pasemek rozjasniaczem!!! inaczej sie da pozbyc rudego polysku, na ktory juz patrzec po prostu nie moge! mysle ze to pomoze, co z tego ze farbowalam 7 i 7.1 pozniej i tak kolor wyplukuje sie do rudego , ale UWAGA
JESLI KOLOR 7.1 JEST POLOZONY NA JASNYM BLONDZIE - WTEDY JEST OK, NAPRAWDE WYPLUKUJE SIE DO LADNEGO SREDNIEGO POPIELATEGO BLONDU BEZ RUDOSCI, ALE NA CIEPLYCH ODCIENIACH BLONDU SREDNICH CZY CIEMNYCH ORAZ RUDOSCIACH- ZAWSZE POZOSTANIE RUDA POSWIATA, NIEZALZENIE JAKI KOLOR WYBIERZECIE, ZAWSZE SPLUKA SIE DO RUDEGO, KTORY BYL PIERWSZY.
(g.. zawsze wyjdzie na wierzch) ot cala filozofia, sorry na CAPSA ale to jest naprawde wazne, zeby laski sie nie łudziły, ze polozą brąz czy inny odcien blond i zgasza rudosc, nie zgasza niczym innym jak rozjasniaczem lub dekoloryztorem i pozniej na to dopiero jakis popilaty odcien, ehhh z tymi wlosami zawsze problem jest... ja tam wracam do blondu a pozniej bede dokladac popielatych pasemek z poziomy 8-7-6.. mam nadzieje ze jakos to bedzie wygladac
a jak mi wyłazi rudy tylko, że nie ja nie farbowałam na rudo , a rozjaśniałam i rudy się zrobił od tego rozjąsniania.
potem położyłam brąz, i dupa poświata wychodziła ruda, do tego teraz brąz się zmył i już coraz bardziej rudawe są. Co wtedy?
4eternity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:48   #43
anusia890
Raczkowanie
 
Avatar anusia890
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 41
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

mam ten sam problem obecnie pofarbowana brązem i co? jestem ruda ;P nie wiem czy nie pokombinować z rozjaśnianiem włosów.
anusia890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 01:36   #44
Modzii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Ruda poświata na włosach

Witajcie

A więc tak, moje naturalne włosy to taki ciemny blond, na wakacjach naszło mnie na ombre i no cóż od fryzjera wyszłam jako totalna blondynka xd na początku mi się podobało ale z czasem już nie więc chciałam mieć jakiś ciemniejszy, poszłam więc na kokoryzacje i fryzjer zrobił mi taki no dla mnie był ciemny brąz. Mówił że jeszcze się wyplucze i wyjdzie taki kolor podobny do moich naturalnych. Po jakimś czasie faktycznie się wyplukal ale ten mój blond z pod spodu przrbijal i takie zielonkawe się zrobiły. Poszłam więc jeszcze raz nałożył mi nawet nie wiem co to było ale zneutralizowalo mi ta zieleń i bardzo mi się podobał kolor taki właśnie sredni brąz. Ale znowu po jakimś czasie blond się przebijal i były zielonkawe. Niedawno poszłam więc znowu na koloryzacja do innego fryzjera żeby był już ten kolor. I tak włosy wyszły troszkę ciemniejsze ale odcień W pożądku natomiast pojawiła się taka ciemno ruda poswiata (szczególnie ja na słońcu widać) nie podoba mię se ona

I teraz moje pytanie czy ona się wyplucze? Czy mam poszorowac trochę te włosy czy plukanke jakąś stosowac..

Czekam na odpowiedzi
Modzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 16:52   #45
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Ruda poświata na włosach

Cytat:
Napisane przez Modzii Pokaż wiadomość
Witajcie

A więc tak, moje naturalne włosy to taki ciemny blond, na wakacjach naszło mnie na ombre i no cóż od fryzjera wyszłam jako totalna blondynka xd na początku mi się podobało ale z czasem już nie więc chciałam mieć jakiś ciemniejszy, poszłam więc na kokoryzacje i fryzjer zrobił mi taki no dla mnie był ciemny brąz. Mówił że jeszcze się wyplucze i wyjdzie taki kolor podobny do moich naturalnych. Po jakimś czasie faktycznie się wyplukal ale ten mój blond z pod spodu przrbijal i takie zielonkawe się zrobiły. Poszłam więc jeszcze raz nałożył mi nawet nie wiem co to było ale zneutralizowalo mi ta zieleń i bardzo mi się podobał kolor taki właśnie sredni brąz. Ale znowu po jakimś czasie blond się przebijal i były zielonkawe. Niedawno poszłam więc znowu na koloryzacja do innego fryzjera żeby był już ten kolor. I tak włosy wyszły troszkę ciemniejsze ale odcień W pożądku natomiast pojawiła się taka ciemno ruda poswiata (szczególnie ja na słońcu widać) nie podoba mię se ona

I teraz moje pytanie czy ona się wyplucze? Czy mam poszorowac trochę te włosy czy plukanke jakąś stosowac..

Czekam na odpowiedzi
Najpewniej neutralizowal ten zielony ddoatkiem czerwieni (prawidłowo) i stąd ta poswiata. Spróbuj na początek szsmponu matrix brass off plus niebieskiej plukanki do maski co kilka dni.

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 19:26   #46
Kosmetycznnqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Rudawa poświata brązu włosy!!

Witam mam oto taki problem, że moje włosy pod słońcem i czasem w pomieszczeniu maja brązowo rudawy odcień. Próbowałam fryzjerskiego szamponu który mial mi wyeliminować rudawą poświate jednak nic z tym nie zrobił. Może ktoraś z was ma taki problem i wie co z tym zrobić aby miec chłodny ładny brąz. Zamieszczam zdj dla porównania w dwóch innych światłach
Kosmetycznnqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 15:58   #47
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rudawa poświata brązu włosy!!

Połóż toner lub farbę w odcieniu popielatego brązu, dla podtrzymania efektu niebieski szampon co kilka dni.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 19:40   #48
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: Z rudych na jasny brąz.

Dziewczyny potrzebuje pomocy.

Rozjasnialam odrosty. Nalozylam farbe syoss melon i wyszly rude... Jaka mogę farbe na to nalozyc by pozbyć się tego koloru? Pomocy....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0352.jpg (102,4 KB, 10 załadowań)
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-27 19:40:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.