Co z makijazem ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-09, 15:52   #1
Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 56

Co z makijazem ?


Agnieszko i Inne Panie Specjalistki,

Własnie Dziewuszki doradzaja mi co z głową. A co w moim przypadku zrobic z makijazem ?

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1081455655

Dołączam jeszcze w miare aktualne zdjęcie.
Wiem,.że np. w "kocich" oczach mi nie dobrze bo jeszcze bardziej poszerza to optycznie kształt twarzy.

Dziekuje i pozdrawiam
Kasia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz7.jpg (6,1 KB, 4 załadowań)
Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 17:38   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Co z makijazem ?

Kasiu, jeśli chodzi o włoski to wydaje mi się, że blond jednak bardziej Ci pasuje...Chociaż sama nie wiem – w blond włosach wyglądasz tak dziewczęco, delikatnie, „świeżo” , w czarnych za to wydajesz się być osobą „z pazurem”, zdecydowaną, ale też na swój sposób „wdzięczną”

Natomiast co do makijażu to myślę, że powinnaś koniecznie pokombinować z kolorami cieni! Zwłaszcza, że nadchodzi wiosna – pomyśl może o cieniach żółtych, pomarańczowych albo nawet o różnych odcieniach brązu, zieleni. Widzę, że masz brązowe oczy – niektórzy twierdzą, że brąz do brązu wygląda nudno, ale to wcale nie musi być reguła – moje oczy też są brązowe i wydaje mi się, że naprawdę pasują do nich brązowe cienie! Poza tym myślę , że śliwka a nawet delikatny róż powinny być dla Ciebie odpowiednie.

Poza tym usta podkreślaj bezbarwnymi błyszczykami albo delikatnie koloryzującymi pomadkami – spróbuj może odcieni koralowych lub różowych (tylko proszę, nie fuksja! heheheh)

Wydaje mi się też że powinnaś modelować twarz różem (lub pudrem brązującym) który trochę złagodzi Twoje rysy.

CMOK
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 18:12   #3
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Co z makijazem ?

blond! blond! blond! sliczna dziewczynka
ale tak jak youare sadze, ze w czerni jest ci rownie pieknie jak w blondzie wybor nalezy do ciebie
co do makijazu to nadchodzi wiosna i pora pobawic sie kolorami ty masz idealna cere, gdyz wszystkie kolorki beda wg mnie do ciebie pasowac
Ja bym ci radziła "ubrac" oczy w błekity, turkusy, roze ( zgaszone) nic innego nie zmieniaj bo jestes sliczna
pozdrawiam w cudownym nastroju
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 18:35   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Co z makijazem ?

to ja wyjde z regol i powiem zaden blond tylko ciemne wloski w tych wygladasz super. W ciemnych nawet nie widac ze masz twarz wpadajaca w kwadrat taka jak moja i az sie dziwie ze masz taka ulizana fryzurke. Ja wygladam tak zaczesana na bok jak idiotka i dlatego postanowilam nosic krotsze i z grzywka roztrzepana na bok po na fajerke tez wygladam jak nie normalna. Mi jest dobrze w oczkach takich kocich , pociagam cieniem lekko za obryz oka wtedy odciagam uwage od szerokiej szczeki. Roz to podstawa nalozony na kosci policzkowe i odrobina na rzuchwe, ale duzo daje fryzura i dlatego wole wlosy ktore nie sa scisle przy glowie. Kolory to napewno szarosci az po ciemny antracyt, nawet czarny. Przy takich oczach slicznie wygladaja fiolkowe cienie, oczywiscie beze i brazy ale wszystko w chlodnych odcieniach, czyli zaden tam ceglasty braz. jasny szary do tego mocno wytuszowane na czarno rzesy i czarna kredka to w sam raz propozycia do ciemnowlosej z ciemnymi oczami taki makijaz na codzien, brunetki super wygladaja w tym co my blondynki powinnysmy uzywac na wieczor
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 18:37   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Co z makijazem ?

jasno rozowy mial byc i czarna kreska i tusz hihihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 11:30   #6
Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 56
Re: Co z makijazem ?

Dziekuje za podpowiedzi Kochane !

Załazcam moje zielone oczka, które sobie "fundnęłam" przy okazji Świąt.

Mam wielka ochote na turkusy, ale nie bardzo wiem gdzie wsród jakich firm szukac turkusów. Nie chciałabym wydac fortuny.

PZDR Kasia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz8.jpg (2,0 KB, 1 załadowań)
Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 11:49   #7
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Co z makijazem ?

nie wiem czy jeszcze sprzedaja, ale sephora ma/miala taki turkus....

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sephora1.jpg (96,8 KB, 0 załadowań)
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-13, 13:29   #8
czarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 26
Re: Co z makijazem ?

Turkus ma na pewno Inglot, nawet niedawno kupiłam, cień pojedynczy, matowy, intensywny turkus.
Pozdrawiam
czarnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 13:36   #9
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Co z makijazem ?

Moim skromnym zdaniem ZDECYDOWANIE LEPIEJ jest Ci w ciemnych włoskach - wygladasz w nich ślicznie, a rysy staja się wyraźniejsze, w blondzie 'rozlewają się'

Co do makijażu to polecałabym Ci róż, fiolet, turkus, zieleń - najlepiej z błyszczącymi drobinkami, policzki muśniete różem.
Podsyłam kilka propozycji

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shisei.jpg (17,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg salma595.jpg (99,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jlo04d.jpg (120,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elizabeth26.jpg (34,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (89,2 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 13:48   #10
Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 56
Re: Co z makijazem ?

Sam, super te makijaże. Mam straszny metlik w głowie co do koloru głowy. Ale w mysl zasady kobieta jest zmienna, zaszalaje z blondem - na ciemny moge zawsze zmienić.

Ale wszystkie Wasze propozycje super. THX

Kaśka
Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 13:48   #11
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Co z makijazem ?

no właśnie.. ja znów co do włosów Kasiu. uważam, że w ciemnych wyglądasz 100x lepiej niż w blond. jak widzę opinie są różne, ale popytaj jeszcze krewnych i znajomych królika. bo według mnie u kogo jak u kogo, ale u Ciebie ten ciemny kolor jest tak bardzo oczywisty.. jeszcze jak zobaczyłam te zielone powieki i wyobrziłam sobie do tego ciemne włosy - miodzio
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-13, 13:57   #12
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Co z makijazem ?

no widze, ze nie da sie juz Ciebie przekonać co do brązu

Dla mnie-tak jak i Sarenki ten kolorek jest oczywisty i dla Ciebie idealny. No ale każda kobieta potrzebuje czasem zmiany i jak juz sobie cosik wykombinuje ciężko ją odegnać od tego pomysłupozdrawiam
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 14:23   #13
Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 56
Re: Co z makijazem ?

To nie tak,ze sie uparłam na blond.Wrecz odwrotnie.
Wiem,że lepiej mi w ciemnych włoskach ale moja Mama, której tez jest lepiej w ciemnych wychodzac z takiego założenia, nosi czarne włosy juz ok 25 lat

Stąd mimo ,iz lepiej mi w ciemnych chce dmuchnąc powiem wieosenny i ciut rozjaśnic.

Boje się jednak układania. NIE NADAJĘ SIE DO TEGO. Podziwiam koleznki, które potrafia wstać 45 min wczesniej i kręcic włosy lub walczyc z każdym pojedynczym pasemkiem.
Dlatego całe życie nosze "kitka".
Mam tez swiadomość ,że blond bajejage to comiesięczny koszt poprawiania odrostów i żółknacy kolor.

Nie wiem co zdecyduję. Ale wiem,ze bardzo mi pomagacie Waszymi niezależnymi i obiektywnymi opiniami.

A co sadzicie o takim "kompromisie" kolorystycznym (platynka z jasnym brązem)?

PZDR Kaśka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27.jpg (17,3 KB, 0 załadowań)
Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 14:47   #14
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Co z makijazem ?

spójrz jeszcze na to. ja i tak jestem za ciemnymi włoskami ale z drugiej strony rozumiem Twoją potrzebę przemiany .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz13[1].jpg (29,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elitehome.jpg (17,4 KB, 1 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-13, 16:50   #15
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Co z makijazem ?

Mnie także bardzo podobasz się w ciemniejszych włosach Wyglądasz w nich prześlicznie i tak hmm... wyróżniasz się; po prostu idealny kolor dla ciebie wdg mnie. W blond włosach jakoś giniesz w tłumie. Ciemne włosy + brązowe oczy + kolorowe cienie jakie podały ci dziewczyny i wyglądasz świetnie Bardzo podoba mi się taki typ urody

MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 09:14   #16
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Co z makijazem ?

ja mysle, że nie powinnas ich farbować całych na jasny blond - bo jak juz pisałam w tym blondzie Twoja uroda staje się'przeciętna', a w ciemnych jesteś prawdziwą pięknoscią. A może brąż z blondem, a nie blond z brazem...?
hahaha
ale walcze o ten brązik - haha

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 14:56   #17
sugarhoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 5
No to teraz ja:)

Tak, ja też uważam, że Kasia powinna zostac przy ciemnych włoskach, ten kolor daje jej urodzie szlachetność i wygląda w nich pięknie. Na wiosnę proponuję jej połączenie złota i zieleni (np złoty cień Rimmel, i soczysta zieleń Color pastel Bourjois), w zależności od nastroju i okazji można dodawać brązik, albo użyć go zamiast zieleni. Jeżeli chodzi o turkus, o który Kasia pytala wcześniej, to Manhattan na takie coś Oriental Express bodajże. Na usta poleciłabym transparentny błyszczyk w kształcie pomadki (Lumene ma takie). Można wypróbować Puder Vipery brązujący z drobinkami - delikatnie rozświetli buzię, pomoże ją wymodelować i stworzy efekt delikatnej opalenizny. Myślę, ze będa też pasowały róże bourjois, te z drobinkami, w odcieniu np koralowozłotym. No. To by było na tyle.
sugarhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 08:33   #18
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: No to teraz ja:)

Wiosenny wygląd, a takze potrzebę zmiany możesz uzyskać dzięki makijażowi, a takze strojowi. Wystarczy sięgnąć po soczyste, wiosenne kolorki - a zupełnie możesz zmienić swój image (nie koniecznie musi to być diametralne zmienianie kolorku włosów)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 00:16   #19
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Re: Co z makijazem ?

Wiec moim zdaniem, o wiele lepiej jest Ci w ciemym kolorku wlosow! Na prawde na zdjeciu zamieszczonym na tej stronie wygladasz przeslicznie! Ale jesli juz tak bardzo chcialabys zmienic kolorek to ja radzialabym tak jak sarenka na pierwszym zdjeciu co do koloru pomieszania brazu z blondem. Makijaz najbardziej mi sie podoba i do ciebie pasuje ten zielony pozdrawaim cieplo i mam nadzieje ze pozostaniesz przy brazie
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.