Zmiencie mnie :)) Please :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-05, 15:08   #1
olenka999
Raczkowanie
 
Avatar olenka999
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 181

Zmiencie mnie :)) Please :)


Witam. Pisze poniewaz wiem ze jestescie w stanie mi pomoc hehe Chodzi o to ze znudzilo mi sie juz to jak wygladam - zawsze wygladam tak samo! CHcialabym jakiejs zmiany,zmiany po ktorej wygladalabym duzoo lepiej. Chodzi o kolor wlosow, fryzure, makijaz.. Pomozcie mi prosze... Czekam na jakiekolwiek propozycje i rady.
Dolanczam pare swoich fotek oczywiscie..
Pozdrawiam serdecznie
OLA
olenka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 15:16   #2
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

Hej Ja uważam że jestes bardzo ladna dziewczyną i nic bym nie zmieniała na Twoim miejscu Tylko radziłabym Ci abyś nie zaczesywała grzywki do tyłu ( 3 foto ) bo taka fryzurka ci nie pasuje ( moim zdaniem) ale reszta wsio OK Aaaa i jak malujesz usta to postaraj sie powiększać górną wargę ( wiele porad jak to zrobic znajdziesz na wizażu ) Masz bardzo ladne oczka i to zawsze je głownie akcentuj w swoim makijażu Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 15:22   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

śliczna
ja bym tylko proponowała powiększyć oczka makijażem-na niektórych zdjęciach wydaja się kapkę małe
i może wyrównac dysproporcję między węższą górną wargą a dolną...Ale ogólnie jesteś bardzo ładna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 17:11   #4
olenka999
Raczkowanie
 
Avatar olenka999
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 181
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

Hmm a jak powiekszyc oczy? Robie kreske czarna na dole, co jeszcze mozna zrobic ?

A jakis inny kolor wlosow? Jaki by mi ewentualnie pasowal bo ten troszke mi sie znudzil .......

Aha i zamierzam zapuscic wlosy..jaka fryzura by mi pasowala??

Dziekuje za mile slowa i czekam na odp


OLA
olenka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 17:13   #5
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

Na niektórych z tych zdjęć masz za ciemny podkład albo przesadziłaś z solarium/samoopalaczem, przez co buzia wygląda trochę nienaturalnie. Nie wiem, może to być też kwestia oświetlenia, ale najkorzystniej cera wygląda na fotce nr 1.
Co do fryzury, to może spróbuj nie przyczesywać tak włosków płasko na czoło, bo bardzo ładnie wyglądasz z zaczesanymi do góry. Przy rozpuszczonych włosach też poeksperymentuj z przedziałkiem po środku głowy albo tak jakby bez ustalonego konkretnie w jednym miejscu (zaczesz włosy do tyłu a za chwilę one same rozsypią się tak, że zrobi się delikatny przedziałek).
W makijażu postaw na oczy - wykorzystaj ciemnozielone i brązowe cienie do oczu, a u kosmetyczki wyreguluj, ale minimalnie kształt brwi.
W kwestii ust zgadzam się z przedmówczyniami
Pozdrawiam
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 17:22   #6
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

fryzurki ode mnie! ja proponyje skrocic wloski! niestetyy nie wiedze cie w innym kolorze niz masz!!! moze delikatne pasemka??
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 17:31   #7
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

Przesliczna jestes!!!!!!!Co ty tam chcesz zmieniac??!!Ja bym tylko na Twoim miejscu nie malowala kreski na dole bo to pomniejsza strasznie Twoje sliczne oczka, no i grzywke bym podciela-podobnie jak na tych zdjeciach co Ci lilu wkleila, a tak to PERFEKT!!!
urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-05, 17:44   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

właśnie taka czarna wyraźna kreska zmniejsza oko.Zrezygnuj z niej lub pociągnij wewnętrzną powiekę przy dolnych rzęsach (na tym śliskim )białą kredką,a kreskę(jak juz chcesz ją koniecznie mieć) rozetrzyj pacynką lub zrób cieniem a nie konturówką.Rzęsy podkręć zalotką i wytuszuj-to też "otwiera" oko.Możesz podkreślić zagłębienie powieki ciemniejszym cieniem i delikatnie rozetrzeć do góry...
Kolor włosów dobry,ewentualnie jakies refleksy delikatne....Zas fryzurka...hmmm...mnie pasują do Ciebie takie krótsze,poszarpane-jak wkleiły dziewczyny.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 19:12   #9
olenka999
Raczkowanie
 
Avatar olenka999
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 181
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

Hmm zatem pasuje mi taka fryzurka z wlosami zaczesanymi do tylu??

Wiecie..myslalam ze ta kreska wlasnie powieksza mi oczy.... heheh czyli sie mylilam.. juz sama nie wiem... wydaje mi sie wlasnie ze gdy nie namaluje jej to w ogole jakby moje oczy byly niewidoczne.. hmm....



".Zrezygnuj z niej lub pociągnij wewnętrzną powiekę przy dolnych rzęsach (na tym śliskim )białą kredką"

o co chodzi?? wewnetrzna powieke przy dolnych rzesach na tym sliskim???


Zatem powinnam raczej sciac wlosy , tak? Wlasnie zawsze mialam krotkie ale ostatnio cos uparlam sie na dluzsze-myslalam ze moze lepiej bede wygladac....
olenka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 19:38   #10
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

no ja się zgadzam z dziewczynami - jasniejsza skóra, usta, oczy bez kreski i ja bym jeszcze brwi zdecydowanie mniej depilowała i w ogóle ich kształt jest nieco nienaturalny - to dzieło kosmetyczki? mi te brwi i oczy się najbardziej gryzą.. Włoski możesz sciąć ale nie musisz.. tylko uczesamnie zmień - grzywka inaczej albo np pocieniowana fajnie.. Kolorek sliczny - choć małe refleksy (ale raczej ciemne niz jasne) by nie zaszkodziły...
Ogólnie to wszystko drobiazgi
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:02   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

jak Ci to wytłumaczyć przy dolnych rzęsach ale nie na skórze,tylko na powiece...zaraz przy oku.Cholercia,nie mam zdjec Miedzy dolnymi rzęsami a gałką oczną tylko pamiętaj-pomaluj,ale BIAŁĄ kredką
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-05, 20:20   #12
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

jesteś bardzo ładna, nie widzę tutaj czegoś,co trzeba by było zmieniać,ale rozumiem Twoją chęć-też chcę się zmienić chociaż dziewczyny mówią,że nie ma co :P


a więc ja na twoim miejscu dodałabym do włosków trochę jaśniejszych pasemek,np. miodowy blond, lub jasny brąz..
Ślicznie Ci w rozpuszczonych włosach,moim zdaniem lepiej niż we fryzurce zaczesanej do tyłu.


Myślę,że kreska wewnątrz powieki zmniejsza optycznie oko. Aby je powiększyć i podkreślić, proponowałabym,abyś obrysowała oczko kredką przy górnej i dolnej linii rzęs. Możesz tą linię delikatnie "przeciągnąć" ku skroniom,aby nadać oku koci kształt;-) Oko tak pomalowane fajnie wygląda i naprawdę,widać je z daleka
Jak na mój gust,ładnie by Ci było też w perłowych cieniach.

pozdrawiam

p.s aha zapomniałam dodać, że chyba fajnie by Ci było w postrzępionych i mocno wycieniowanych włoskach.
pozdrawiam jeszcze raz
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:36   #13
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

o taka kreske chodzi dziewczyna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64794-529971-large.jpg (23,3 KB, 13 załadowań)
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:50   #14
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

zgadzam sie z agnieszka ze nie powinnas zaczesywac grzywki do góry (fotka 3). masz trosze okragla twarz i moim zdaniem nie pasuje. jestes sliczna! przesylam fotki z propozycjami na fryzurki. a moze taka dlusza grzywka jak na fot.2? albo zapusc i zrób sobie taka fryzurke jak na fot 3. a jak robisz kreseczke konturówka to delikatnie(ewentualnie rozetrzyj)i w zewnetrznym kaciku na dole i na górze, zeby oczy optycznie oddalic od siebie
Tinkerbell
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C9767_main.jpg (43,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4v5_WILDTHING2004_830b2.jpg (33,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugieCieniowane3.jpg (35,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz3.jpg (34,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg typ-opal.jpg (28,4 KB, 4 załadowań)
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 21:25   #15
lacara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 25
GG do lacara
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

Masz bardzo ladna twraz i sliczne oczy...nie potrafisz ich jednak powiekszyc...mam bardzo podobne oczy do Twoich i mniej wiecej juz nauczylam sie robic odpowiedni makijaz..(i uwierz mi, ze wiem jak wygladassz bez czarnej kreski! :P) Przede wszystkim zrezygnuj z czarnej kredki i sprobuj z brazowa...naprawde jest duza roznica miedzy tymi dwoma kolorami, oko wyglada calkiem inaczej! Zrezygnuj tez z kreski wewnatrz powieki, rob ja milimetr pod linia dolnych rzes i tylko mniej wiecej do polowy oka...Odradzam rozcieranie kreski, bo makijaz bedzie wydawal sie jakby "brudny"...Wazne tez sa brwi...koniecznie musisz cos z nimi zrobic...Ja tez mam z nimi duzy problem, ale jakos je "okielznalam"...;p Uwierz mi, ze wszystko jest mozliwe... Pozdrawiam
lacara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 21:31   #16
lacara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 25
GG do lacara
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

musisz tez zmienic tusz do rzes...dobry tusz, to podstawa! polecam Volum Express Turbo Boost Maybelline! Nie kosztuje duzo, a jest naprawde dobry!
lacara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 13:21   #17
olenka999
Raczkowanie
 
Avatar olenka999
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 181
Re: Zmiencie mnie :)) Please :)

Dziekuje za rady... Napewno je zastosuje
olenka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.