Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 18:08   #31
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Nie umiem posta edytować

Może powinnam skrócić włosy w takim razie?
Z upinaniem mam ten problem, ze wiecznie gubię gumki

Sorry, za posta pod postem (kolejnego), no ale eh, doradźcie coś
Chyba dwie strony tematu odstraszają innych.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-23 o 12:29 Powód: post pod postem
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:07   #32
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Ko9chana ja powim tak: mam owalną i podłużną twarz. Zawsze miałam długie proste włosy i grzywkę przez co moja buzia wydawała się jeszcze bardziej pociągła. Obciełąm się więc i mam boba z dłuższym przodem i gzrywką na skos.Odrazu jest lepiej bo buzia zrobiła się okrąglejsza.
Co tyczy się koloru-czarny nie wygląda sztucznie jeśli dobrze się pofarbuje włosy: mój naturalny kolor to średni brąz,potem miałam czerwone a potem czarne( na czerwonych).Farbowałam włosy sama i wyglądały świetnie-miałam miedziane refleksy.Natomiast moja koleżanka farbowałą się u fryzjera i miała czarny mat(jak perułka). Ale owszem-czarny postarza i to baaaaardzo,więc jak już chcesz ciemne to niech to będzie średni,karmelowy,czekolad owy brąz bo ciemny brąz tez wyjdzie ci czarny
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:31   #33
Unendlichkeit
Raczkowanie
 
Avatar Unendlichkeit
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Rozumiem, tez kiedys mialam taki okres, ze chcialam byc mroczna, mroczny makijaz, czarne wlosy, kolczyki na twarzy (tj. dalej mam, ale bardziej w stylu glamour ). I naprawde, nie nalezy dobierac koloru wlosow do muzyki, jaka sie slucha

Czarne wlosy pasuja tylko tym dziewczynom, ktore maja egzotyczna urode, albo nieskazitelnie ladna cere i grube wlosy np. http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/vxoWN

Lepiej poszukaj czegos dla siebie - ja cie widze w jasnych, blond-miedzianych kolorach, grzywka na bok, wlosy zakrecone na walki cos w tym stylu http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠/0tEWU (chodzi o skret, kolor jest chyba zbyt pomaranczowy )

Pokombinuj tez z makijazem - i pamietaj, ze szukaj cos pod typ urody, a nie 'mrok' etc
__________________
just sleep with rockstars - support the arts
Unendlichkeit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 18:07   #34
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Dzieki za rady

U mnie blond odpada bo jak już mówiłam - czuję się fatalnie.
A włosy mam proste (?) i niestety, nie dają się kręcić Generalnie robią po swojemu wszystko. Więc z kręceniem sprawa trudna...

A ten kolor jest super
No właśnie. Może jakiś rudy jasny? Tylko musiałabym włosy rozjaśnić :<
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:40   #35
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

ja jestem za grzywka na bok w tej Ci fatalnie i kolor jak nie Twój jak smierc wygladasz jansy brązik z połyskiem rudego i cięcie mocne do ramion,nie cieniuj bo masz naprawde cieniutkie włosy
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 22:20   #36
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dałabyś radę podrzucić jakieś zdjęcie konkretnej fryzury? Jak będę szła do fryzjera do pokażę

Jeszcze jedno pytanko.
Czy taki kolor by mi pasował: http://republika.pl/blog_yq_4555401/.../ruda.blog.jpg ?
Jednak się zdecyduję na coś jasnego, ale właśnie raczej rudy niż blond.
I jeśli tak - to musiałabym dekoloryzować czy wystarczy rozjaśnić o kilka tonów (ile?) i pofarbować?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-23 o 12:29 Powód: post pod postem
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:26   #37
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

A ja od siebie dodam, że mądrości typu "czarny jest sztuczny", czy "czarny nie pasuje do jasnej cery" to jedne z najczęściej powtarzanych bzdur dotyczących urody Po świecie chodzi mnóstwo kobiet urodzonych z takim "sztucznym" połączeniem i mówi się wtedy o urodzie fascynującej/tajemniczej/niebanalnej. Ale w tym kraju wiadomo - brąziki i blondziki, bo wszystko inne jest "za bardzo kontrastowe" i "nienaturalne". Powód dla którego tak mnie to irytuje jest taki, że jestem żywym przykładem obalającym tą tezę - mam bardzo jasną cerę i włosy pofarbowane na czarny (z tym, że nie jest to płaska, tępa czerń) i wszyscy są święcie przekonani, że to moje naturalne i bardzo się dziwią kiedy mówię, że farbuję.

Droga Mojwo, kiedy zobaczyłam Twoje zdjęcie pomyślałam od razu o jasnym rudym, ten z linka, którego podałaś jest świetny, tylko UWAGA: musiałabyś, jak ja, intensywnie się rozświetlać, żeby kolor Cię nie przytłoczył Jeśli chodzi o makijaż oczu wypróbuj kreskę jaskółkę linerem - być może poniesie to kąciki oczu. I brwi! Brwi pomaluj
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 18:33   #38
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Dzięki

a co masz na myśli pisząc:
Cytat:
UWAGA: musiałabyś, jak ja, intensywnie się rozświetlać, żeby kolor Cię nie przytłoczył
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:03   #39
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Dzięki

a co masz na myśli pisząc:
Są różne mozliwości, to też zależy od typu urody - ja np. wykorzystuję do tego BB cream, róż, rozświetlacz, cieni całkiem matowych nigdy nie używam, szminkę/błyszczyk z połyskiem (ale bez drobinek, perłowego czy metalicznego efektu). Pilnuję też, żeby w tym wszystkim nie było brokatu bo go nie znoszę i ciężko mówić o jego rozświetlających właściwościach Ale jestem Zimą i to wszystko wbrew pozorom nie wygląda na mnie jarmarcznie, na innym typie raczej będzie, dlatego myślę, że musiałabyś troszkę ograniczyć arsenał środków
BB cream jest fajnym rozwiązaniem dla leniwych - stosuję go zamiast kremu, podkładu i korektora i daje fajny efekt na twarzy, taki lekki i naturalny. Nad różem powinnaś się zastanowić poważnie, bardzo odświeżyłby Ci buzię.
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:07   #40
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

W różu wyglądam kosmicznie Ale twarz odświeżyć chyba warto Mam fajny kremik tylko jeszcze muszę pamiętać żeby go używać...
Dzięki za rady

A proponujesz jakieś ścięcie? Bo czuję, ze muszę, ale nie wiem jak...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:32   #41
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Hmm czyżbyś wypróbowała już wszystkie odcienie i wykończenia różu? Chyba nie, wiec nie możesz powiedzieć że w różu jako takim wyglądasz kosmicznie Jeszcze wiele zależy od nałożenia, bo to jest taki kosmetyk że łatwo o efekt klauna na przykład, albo gorączki no i wtedy jest śmiesznie

Co do cięcia to niestety nie jestem ekspertem, ale bardzo mi się podobasz w tej fryzurze:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1300633518
Myślę tylko, że trzeba by ją trochę "wypolerować": Grzywka - dobry kształt i długość, może tylko ciut krótsza, żeby było widać Twoje oczy o niezwykłym naprawdą kolorze i mniej schodząca w dół po bokach, żeby nie podkreślała opadających kącików oczu. Poza tym te lekkie fale, można by je trochę zdefiniować (przepraszam za kalkę językową), tchoszkę rozczochrać i zrobić z nich tzw. beach waves. Załączam przykłady mniej więcej tego o co mi chodzi, zwłaszcza drugie zdjęcie. Przyjrzyj się też makijażowi tej dziewczyny, mógłby się dla Ciebie świetnie nadać, tylko, jak mówiłam, kreska powinna się kończyć jaskółką.
Co Ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modern___0142.jpg (21,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wavy-hair-styles-11.jpg (52,6 KB, 19 załadowań)
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 19:38   #42
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Ano właśnie, róż trzeba umieć nakładać

Widzę, że ona ma dość mocno pocieniowane włosy, mocniej niż ja.
Kurczę. Ładne to. Tylko czy moje włosy będą chciały słuchać?
Myślałam o jakimś ścięciu mocniejszym

Z grzywką dzięki za rady, a na bok nie byłaby ok? Tak jak dziewczyny wcześniej radziły?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:08   #43
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ano właśnie, róż trzeba umieć nakładać

Widzę, że ona ma dość mocno pocieniowane włosy, mocniej niż ja.
Kurczę. Ładne to. Tylko czy moje włosy będą chciały słuchać?
Myślałam o jakimś ścięciu mocniejszym

Z grzywką dzięki za rady, a na bok nie byłaby ok? Tak jak dziewczyny wcześniej radziły?
Proszę bardzo Masz na myśli cięcie mocniejsze niż to co ma ta modelka czy o czymś tak mocnym jak ona ma własnie? Na bok to ciężko powiedziec na sucho, musiałabym zobaczyć jakąś symulację na Tobie, ale grzywka pozioma optycznie skraca Twoją pociągłą dość twarz i długi nos, dlatego była by dobra - tylko z tym zastrzeżeniem, że musiała by być właśnie półokrągła i lekko podwinięta. Poza tym jeśli dysponuje sie, jak Ty, zdjeciem na którym się ma na prawde dobra fryzurę to to jest cenna wskazówka i jakiś pewnik, jeśli nie miałaś grzywki na bok nigdy to pewne ryzyko. Poza tym zastanów się czy będziesz miała do niej cierpliwość, taka grzywka bywa wkurzająca, wymaga codziennej stylizacji, jest nie do zniesienia w lecie, jest niewygodna - to raczej dla tych, co przedkładają ładne nad wygodne.
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:43   #44
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Hjordis Pokaż wiadomość
A ja od siebie dodam, że mądrości typu "czarny jest sztuczny", czy "czarny nie pasuje do jasnej cery" to jedne z najczęściej powtarzanych bzdur dotyczących urody Po świecie chodzi mnóstwo kobiet urodzonych z takim "sztucznym" połączeniem i mówi się wtedy o urodzie fascynującej/tajemniczej/niebanalnej.
po świecie chodzi mnóstwo Arabek, Latynosek, Hindusek, i innych nacji u których czerń wygląda pięknie dlatego, że mają oprócz tego piękną ciemną oprawę oczu-gęste ciemne brwi i rzęsy oraz pasujący do koloru włosów odcień skóry. fakt w Polsce też zdarzają się czarne naturalne włosy ale zwykle natura dobiera do tego resztę- oprawa oczu i odcień skóry rzadko bywa jasny.
Zgodzę się, że czasem farbowane na czarno włosy wyglądają dobrze i naturalnie, ale to zalezy jak wygląda reszta-czyli wyżej wspomniana oprawa oczu i karnacja.
niestety uważam, że czarna farba to najmniej doskonała farba ze wszystkich- kolor zazwyczaj jest płaski i sztuczny, nigdy nie wygląda tak jak naturalne czarne włosy. no może casting hebanowa czerń-wychodzi z refleksami brązowymi.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

a do autorki wątku-już pisałam, że lepiej beedzie w jasniejszych, no ale jesli jesteś taka uparta to farbuj na czarno,, ja powiem tylko, że pewnych rzeczy się przeskoczyć nie da i trzeba się z nimi pogodzić..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:09   #45
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
po świecie chodzi mnóstwo Arabek, Latynosek, Hindusek, i innych nacji u których czerń wygląda pięknie dlatego, że mają oprócz tego piękną ciemną oprawę oczu-gęste ciemne brwi i rzęsy oraz pasujący do koloru włosów odcień skóry. fakt w Polsce też zdarzają się czarne naturalne włosy ale zwykle natura dobiera do tego resztę- oprawa oczu i odcień skóry rzadko bywa jasny.
Po świecie chodzi też trochę Irlandek, Finek czy Azjatek o bardzo jasnej cerze i właśnie czarnych włosach Naprawdę nie wiem skąd pomysł że żeby pasowało musi być jasne-jasne albo ciemne-ciemne. Według mnie jest to przejaw mało wyrafinowanego gustu, ale cóż, taki dominuje przynajmniej w Polsce. Aha - i nie widziałam ciemnoskórego Polaka, osoby czarnowłose mają niestety właśnie jasną skórę, mam parę znajomych, którzy tak własnie wyglądają, więc niech stereotypy nie przysłonią Ci rzeczywistości
Cytat:
Zgodzę się, że czasem farbowane na czarno włosy wyglądają dobrze i naturalnie, ale to zalezy jak wygląda reszta-czyli wyżej wspomniana oprawa oczu i karnacja.
niestety uważam, że czarna farba to najmniej doskonała farba ze wszystkich- kolor zazwyczaj jest płaski i sztuczny, nigdy nie wygląda tak jak naturalne czarne włosy. no może casting hebanowa czerń-wychodzi z refleksami brązowymi.
Oczywiście, zgodzę się z Tobą, że jeśli ktoś nigdy nie widział omawianego zestawu który by ładnie wyglądał (a baaaardzo rzadko można coś takiego zobaczyć) to może z założenia uważać że to niepasujące połączenie - po prostu z obserwacji. Ja też jestem zaskoczona jak źle dziewczyny sobie dobierają czerń - to jest zaraz po rudym chyba najgorzej dobierany kolor farby. Druga sprawa to sama czerń - i znów masz rację - prawie każda czarna farba daje płaski, tępy, nie naturalny efekt. Ja stosuję właśnie Castinga Hebanową Czerń, refleksy są bardziej fioletowo-brązowe, chłodne i naprawdę intrygujące. Używałam też kilku innych naturalnych czerni, choć nic nie równa się Castingowi. Oczywiście mam też naturalnie czarne brwi i to wspomaga naturalny efekt. Mam rozumieć, że według Ciebie dobrze w farbowanej czerni wyglądają osoby które mają naturalnie ciemną karnacje, jak wspomniane Hinduski czy Arabki? Ale przecież takie osoby rodzą się z czarnymi włosami...
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:36   #46
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

napisałam wyżej, że jasny odcień skóry przy naturalnie czarnych włosach rzadko się zdarza i zwykle karnacja jest jednak nieco ciemniejsza. pisząc "rzadko się zdarza" dopuszczam możliwość występowania czarnych włosów przy bardzo jasnej cerze. jasna skóra w takich przypadkach bywa też często złudzeniem-czy efektem kontrastu w stosunku do włosów-gdyby taką osobę postawić obok platynowej blondynki(naturalnej) to widać by było wyraźnie, że skóra czarnowłosej jest jednak nieco ciemniejsza. dlatego nasza blondynka raczej powinna unikać farbowania się na czarno, bo prawdopodobnie nie posiada kruczoczarnych brwi i w farbowanej czerni będzie wyglądać żałośnie. tak, tak.. można przecież zrobić hennę brwi.. ale to już nie to samo.
to nie stereotypy, to doświadczenie i obserwacje.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 12:40   #47
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Radze czytac ze zrozumieniem, w nowym 'watku' nie napisalam ze chce farbowac sie na czarno... wiec po to obruszenie? Pofarbowalam na rudo, ale mam bardziej kasztanowe jednak
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:39   #48
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
napisałam wyżej, że jasny odcień skóry przy naturalnie czarnych włosach rzadko się zdarza i zwykle karnacja jest jednak nieco ciemniejsza. pisząc "rzadko się zdarza" dopuszczam możliwość występowania czarnych włosów przy bardzo jasnej cerze. jasna skóra w takich przypadkach bywa też często złudzeniem-czy efektem kontrastu w stosunku do włosów-gdyby taką osobę postawić obok platynowej blondynki(naturalnej) to widać by było wyraźnie, że skóra czarnowłosej jest jednak nieco ciemniejsza. dlatego nasza blondynka raczej powinna unikać farbowania się na czarno, bo prawdopodobnie nie posiada kruczoczarnych brwi i w farbowanej czerni będzie wyglądać żałośnie. tak, tak.. można przecież zrobić hennę brwi.. ale to już nie to samo.
to nie stereotypy, to doświadczenie i obserwacje.
Bardzo ciekawa "teoria złudzenia" Jeśli nawet wizażyści wyróżniają taki typ urody jak Zima, to wychodzi na to że mają wszyscy złudzenia, bo nawet Zima jest często ciemna w porównaniu z blondynką, zapewne dlatego, że "wiadomo powszechnie, że to blondynki są najjaśniejsze i najdelikatniejsze".
Owszem, napisałaś że "rzadko się zdarza", czyli niby dopuszczasz taką mozliwość ALE jeśli nawet istnieją takie osoby, to często jest to złudzenie, czyli na dobrą sprawę prawie nikt nie może mieć z natury autentycznie jasnej, porcelanowej skóry i czarnych włosów.

PS:Nie da się powiedzieć niczego ogólnego o blondynkach jako takich, bo to zbyt szeroki zakres - akurat platynowe blondyki w typie Zimowym wyglądają świetnie w czerni

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Radze czytac ze zrozumieniem, w nowym 'watku' nie napisalam ze chce farbowac sie na czarno... wiec po to obruszenie? Pofarbowalam na rudo, ale mam bardziej kasztanowe jednak
Pokaż zdjęcie
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:46   #49
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Proszę
Tylko, że w rzeczywistości są ciemniejsze.

A co do czarnych włosów - mam znajomą, która ma chyba jaśniejszą cerę ode mnie i czarne włosy. Naturalne!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3178.jpg (47,6 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3195.jpg (51,8 KB, 53 załadowań)
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 16:50   #50
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

ŁAAAŁ Niewiele widze, ale z tego co widzę to jest super! Naturalnie, ale z wykopem A możesz wrzucić zdjęcie en face i po uprzednim uczesaniu się żeby można Cię podziwiać wyraźniej? Nie wiem czy dobrze widze ale chyba jesteś też po cięciu?
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:59   #51
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Nie, bez cięcia na razie
Może tu nie jestem za bardzo uczesana (wiatr), ale wyraźnie kolor widać (naturalniej jest)
Nad cięciem dalej myślę, bo w sumie chciałabym coś zmienić konkretnie, z drugiej - zapuszczam tyle czasu i szkoda ścinać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3205.jpg (65,3 KB, 102 załadowań)
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:25   #52
Dixyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Pomimo, że jest już za późno chyba - moja odpowiedź będzie trochę inna od reszty.
Uważam, że w młodym wieku powinno się próbować różnych kolorów włosow. Nie wiem czy to aktualne, ale zrozumiałam że bardzo podobał Ci się czarny. Jeśli tak jest to następnym razem zamiast pytać - idź i zafarbuj, bo czemu nie? Nie rozumiem takiego srania o włosy. Przecież to bzdura, że z czarnego nie da się wyjść itp. A może akurat by Ci się spodobało?
Mi wszyscy chrzanili, że czarny jest brzydki i że będę wyglądała brzydko [mam bardzo bardzo jasną cerę] a zrobiłam sobie i mi podoba się najbardziej z dotychczasowych odcieni. I niewazne co ktoś pomyśli i tak najważniejsze jest jak Ty będziesz się z tym czuła! Więc takie zdawanie się na rady pseudo-znawców od wszystkiego wcale dobrą opcją nie jest.
A w rudym Ci ładnie
Pozdrawiam
Dixyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 13:17   #53
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Kurcze, podrzuci ktos pomysl na fajne ścięcie?
Ktoś radził żebym nie cieniowała - a że cieniuję od dawna, nie wiem jak to zastąpić
w ogóle już mi włosy ściemniały, teraz mają tylko rdzawy poblask...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:15   #54
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

sama nie wiem...w rudych super, tylko ta grzywka jak dla mnie za długa:/
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:52   #55
sylffka
Raczkowanie
 
Avatar sylffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 136
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Kurcze, podrzuci ktos pomysl na fajne ścięcie?
Ktoś radził żebym nie cieniowała - a że cieniuję od dawna, nie wiem jak to zastąpić
w ogóle już mi włosy ściemniały, teraz mają tylko rdzawy poblask...
może coś w tym stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17369.jpg (49,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudo.jpg (20,0 KB, 14 załadowań)
__________________
Dyplomacja to powiedzieć komuś ,,spier.......,, w taki sposób, żeby poczuł radość na myśl o zbliżającej się podróży
sylffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:43   #56
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czarny z takiego koloru? I czy to w ogóle dobry pomysł?

Wiem że grzywa za długa, kurde, tak jak włosy rosną mi wolno tak grzywa jak na złość - bardzo szybko.

A co myślicie o czymś takim?
http://bi.gazeta.pl/im/5/2571/z2571065X.jpg
To pierwsze cięcie od Sylfki też fajne, na drugim niestety chyba za mało widać :X
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.