Vacu Step - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 08:03   #91
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Vacu Step

bardzo żałuje, ze nie ma u mnie vacu wprawdzie jest w Toruniu jak napisałą któaś z wizażanek ale niestety teraz pracuje i nie byłabym w stanie dojeżdżac regularnie na treningi... to jest włąśnie urok mieszkania w małych miasteczkach...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:03   #92
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Vacu Step

szkoda ze tak malo tych urzadzen jest
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:18   #93
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Vacu Step

no dokłądnie justynka... niestety to dośc duży wydatek dla siłowni czy salonu kosmetycznego i np w moim mieście nie byłoby pewnie zbyt wielu chętnych... przynajmniej na początku, bo jednak tzreba miec odłożoną kaske na karnet... wątek ten zakładałam gdy jesczze nie mogłam znaleźdź pracy a więc miałąm mnóstwo wolnego czasu. neistety nawet w Toruniu nigdzie wtedy Vacu nie było... heh może w wakacje coś pomyślimy...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:20   #94
nadia2781
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Vacu Step

Witam,
Spalane kalorie i wyswietlane na monitorze sa to kalorie na minute czy pomnozyc je przez ilosc minut całego zabiegu (czyli 30 min.) W trakcie 30 min. wskazuje mi utrate kalori w wysolksci 30. Malo prawdopodobne bym utracila tak malo calori.
Niestety nie ma u nas w Polsce przedstawicielstwa vacu step wiec nie wiem gdzie moge uzyskac takie informacje. Pani w fitnes nie potrafi mi odpowiedziec na to pytanie.
Dziekuje z gory za odp.
nadia2781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:44   #95
jastyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Vacu Step

a czy ktoś z LUBLINA zna jakies atrakcyjne, niedrogie miejsce ???
jastyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:22   #96
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Vacu Step

Ja jestem z krakowa....

Polecam Vacu Shape... to taki rowerek zamknięty w kapsule...

Chodzę na to 0d 3 tygodni i jestem po 4 zabiegach 30 minutowych. Na pewno wyszczupliły mi się uda, ale ja równiez stosuję ostatnio dietę. Celulitt się zmniejszył, zarówno po zabiegach jak i balsamach. Bardzo dużo piję wody mineralnej, zielonej i czerwonej herbaty. Jeśli chodzi o wage to chyba spadła, ale jest to wynikiem wszystkich moich działań jednocześnie
A dzięku Vacu to na pewno mi brzuszek spadł

Podaje stronke internetową tego fitness clubu, bo mogę go polecic z czystym sercem. No i aerobik jest świetny....

www.dako.comform.pl

można dużo sie dowiedziec z tej stronki.

I co dla mnie ważne Vacu Shape stoi tam w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, więc jesteście tam same i nikt nie przeszkadza.
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:58   #97
mala071
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
GG do mala071
Dot.: Vacu Step

witam ja chodzilam na wacuwell bylam 20 razy cellulit mam dalej jaki mialam nogi tylko troche wyszczuplaly jak ktoras chce zaczac to proponuje zrobic do tego jakas diete bo bedzie mala roznica
mala071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 08:39   #98
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Vacu Step

A ja jestem wlasnie po 15 seansie i nie ubylo mi zbyt wiele
Moja trenerka dzwonila centrum Vacu Sep i zapytala sie jak to mozliwe, bo wiekzoscc osob chudnie w oczach a u 3 klientek(w tym mnie) roznica jest minimalna. Odpowiedz byla taka, osoby, ktore nie koniecznie sa grube,ale posiadaja sadelko ,latwiej je zzuca niz osoba , ktora jest przy kosci,ale uprawia sporty np ja 3 razy w tygodniu i jej cialo jest umiesnione. Pocieszenie jest takie, ze da sie tez zrzucic te kilogrmy,ale potrzeba nam wiecej seansow. Kolejna rzecz, ktora poradzili to to zeby sciagnac pas do mierzenia tetna, ktory przyczepiaja nam pod brzuszkiem. A nei zamierzam placic wiecej niz juz te wykupione 25 razy.Cale szczesce szefowa jest w porzadku i czuje sie odpowiedzialan za to , e wczesniej mnei nei poinformowala , ze trudnije bedzie mi zrzucic kilogramy i podarowala mi 10 seansow Jezeli to nic nei da to stwierdzam, ze taki sam efekt uzusakalabym biegajac 3 razy w tygodniu i mniej jedzac.
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:42   #99
justytutka
Raczkowanie
 
Avatar justytutka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Vacu Step

Może komuś się przyda moje doświadczenie w szukaniu vacu w Szczecinie po przystępnej cenie w klubie przy Mazowieckiej cennik wygląda następująco:
* karnet 12 wejść kosztuje 180zł a 20 wejść 240zł (czyli 12zł za wejście)
* dodatkowo karnet na godziny 9-15 jest tańszy - odpowiednio 140zł i 200zł .

Czyli w tym ostatnim wychodzi 10zł za wejście. Póki co nie udało mi się znaleźć nic tańszego ale będę próbować co prawda nie ma telewizora więc bez ćwiczącej koleżanki może być nudno ale za to do każdego seansu sauna jest gratis.

Edytowane przez justytutka
Czas edycji: 2008-12-09 o 14:53
justytutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:27   #100
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Vacu Step

wyczytałam że to Vacu jest w toruniu na Dekerta w salonie Dynamic, jutro hcyba pojde na to :
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 21:46   #101
baledrazi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Vacu Step

Cytat:
Napisane przez justytutka Pokaż wiadomość
Może komuś się przyda moje doświadczenie w szukaniu vacu w Szczecinie po przystępnej cenie w klubie przy Mazowieckiej cennik wygląda następująco:
* karnet 12 wejść kosztuje 180zł a 20 wejść 240zł (czyli 12zł za wejście)
* dodatkowo karnet na godziny 9-15 jest tańszy - odpowiednio 140zł i 200zł .

Czyli w tym ostatnim wychodzi 10zł za wejście. Póki co nie udało mi się znaleźć nic tańszego ale będę próbować co prawda nie ma telewizora więc bez ćwiczącej koleżanki może być nudno ale za to do każdego seansu sauna jest gratis.
DZIĘKUJĘ za informacje !!!, planuję wybrać się na vacu well w lutym, znalazłam tę usługę w klubie forma też nie drogo bo bez karnetu 15 zł za 30 min, ale widzę że można jeszcze taniej i przede wszystkim bliżej. Planuję też zapisać się na pilatess, znalazłam stronę klubu na Mazowieckiej, niestety nigdzie nie podają cennika usług, będę więc musiała przejść się osobiście.
baledrazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 22:54   #102
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Vacu Step

a gdzie jest to vacu w szczecinie? bo ja najtanszy jaki znalazlam to 20 zl za 10 minut wiec twoja propozycja 15zl/30 min brzmi baaaardzo kuszaco...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:36   #103
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Vacu Step

dziewczyny z Poznania ! gdzie mogę to cudo znaleźć ?

a tak poza tym to czy naprawdę są tak oszałamiające rezultaty ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:05   #104
baledrazi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Vacu Step

taką ofertę znalazłam na stronie szczecińskiego klubu FORMA, wpisz w google forma szczecin i na pewno będzie
baledrazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:01   #105
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Vacu Step

Poznań : w Olympie.... ale ponoc drogo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:14   #106
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Vacu Step

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Poznań : w Olympie.... ale ponoc drogo
już znalazłam miejsce ale w porównaniu z tym co dziewczyny pisały to drogo więc chciałabym wiedzieć czy naprawde sa efekty i po ilu sesjach
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 18:06   #107
Brebich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Vacu Step

Panie/Panowie ze Szczecina
odsprzedam karnet na vacu line na 18 wejsc po 30 minut za 180 zl.
urządzenie znajduje się na ulicy witkiewicza,
ewentualnie może to być 18 wejsc po 10 minut na solarium wyszczuplające
to adres studia http://www.a-studio.szczecin.pl/

sprzedaję, gdyż w międzyczasie dowiedziałam się o chorobie, która uniemożliwia mi ćwiczenie na tym urządzeniu.

moje gg 6646463
mail asia.owieca@gmail.com
Brebich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:05   #108
vaQ line
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Vacu Step

Drogie panie już od 2.04.2009 zapraszam do Solca Kujawskiego na zabiegi pielęgnacyjne przy użyciu maszyny Vacu Shape caroline to niedaleko Torunia

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Drogie Panie/Panowie od 2.04.2009 będziecie mieli okazję skorzystac z maszyny Vacu shape w Solcu Kujawskim (między Bydgoszczą a Toruniem) Serdecznie zapraszam

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Kochane idzie lato i jak każda kobietka chce miec wreeszcie ładne i gładkie ciałko. Kremy antycellulitowe i masaże ie pomagają :9 Cwiczenia też nie Słyszałam o VACU STEP. Czy któraś z was próbowałą ta metodę? Ile i jak często tzreba powtarzac zabieg? Bo wyczytałąm, że jeden raz kosztuje 45 zł a potrzeba około 20 A więc to wydatek rzędu 1000 zł... SZOK! Kochane iszcie czy znacie tą metode i czy naprawdę warto wydawac kaske...
wysoka cena 45zł!!!!!.w kwietniu sama otwieram maly salon z ta maszyna z wbudowana bieznia...cena jednego wejscia to 25 zl. !!!karnet (10 wejsc) 200 zl plus jedno wejscie gratis!zapraszam do Solca Kujaskiego
vaQ line jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:21   #109
lizzy0209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
GG do lizzy0209
Dot.: Vacu Step

Mam pytanie czy to naprawdę źle wpływa na naczynka? bo tak sie zastanawiam zeby np najpierw nasmawowac sie jakims propratem wzmacniającym scianki naczynek a potem cwiczyc?

I jeszcze jedna sprawa czy to strasznie osłabia? tzn czy mozna po czyms takim jechac autem? czy ma sie nogi jak z waty?
lizzy0209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 22:43   #110
Paulisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Vacu Step

Z tego co wiem to nie wplywa zle na naczynka, a jezeli chodzi o auto to spokojnie po kilku/kilkunastu minutach mozesz prowadzic, przez ten czas np. mozesz wziac prysznic, bo cwiczac pocisz sie niesamowicie!!
Ja chodzilam w lodzi do salonu na przybyszewskiego (obecnie przeniesiony na milionowa\smiglego) i musze przyznac, ze tak niemilej obslugi to jeszcze nie widzialam!! Po prostu masakra... Bezczelnosc, chamstwo itd:/
Od niedawna zaczelam chodzic do malego studio na praskiej (od przybyszewskiego, przystanek od placu reymonta) i jestem bardzo zadowolona!! Maszyny widac, ze nowe, czyscutko prawie jak w domku, no i prowadzi je przemile mlode malzenstwo
Paulisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 22:15   #111
paula89kiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Vacu Step

Niedawno otworzył sie nowy klub w Łodzi, nowe sprzety i super oferta karnetu miesiecznego (można przychodzic caly miesiac nawet kilka razy dziennie i kosztuje 270 zl) korzysta się z wszystkich sprzetów w ramach karnetu ( rolmasaż, vacu, platgforma wibracyjna, orbitek, rowerek) i dostaje sie 10 min na solarium gratis polecam to miejsce, jest naprawde przyjemnie, można przyjsc z koleżankami bo sa az 3 bierznie ja jestem zachwycona strona internetowa to www.pbstudio.pl , albo można sie dowiedzec dzwoniac do studia 426170021

Ah i warto zaznaczyc, ze obsługa to tylko kobiety, ktore sa bardzo mile i zawsze skore do rozmowy i odpowiedzi na kazde pytanie pełen komfort i zadnego skrepowania obecnoscia merzczyzn

Edytowane przez paula89kiss
Czas edycji: 2010-09-27 o 22:18
paula89kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 16:22   #112
onafitness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Vacu Step

Ja chce każdemu polecić Vacu spacer na biezni w podciśnieniu. Właśnie skonczyłam karnet 12 wejść i efekty przerosły moje oczekiwania Ten trening jest rewelacyjny!!! Polecam każdemu kameralny klub do którego chodze w Piastowie www.anoyafitstudio.pl
onafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:44   #113
Mruczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 533
Dot.: Vacu Step

podbiajam temat planuję zakup karnetu, jak efekty ?
Mruczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:06   #114
dorotape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Vacu Step

Ja chodzę na vacu well (bieżnia)w Płocku na Tumska 16 i tam1 minuta kosztuje 1zł ale jak wykupuje karnet na 700min to mam znizke i płace 450zł.Po prawie dwóch miesiacach w pasie ubyło mi 13cm.Zmniejszyłam sie na pewno o jeden rozmiar .Poprawiła mi się kondycja ,skóra jest napieta i zaczynam w końcu dobrze wyglądać.Dla mnie rewelacja.
dorotape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 07:46   #115
gavidae
Raczkowanie
 
Avatar gavidae
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 145
Dot.: Vacu Step

Również muszę podzielić się pozytywnymi wrażeniami związanymi z vacu elite (bieżnia). Byłam dopiero na 5 zabiegach a efekty są już widoczne, cellulit co prawda nie zniknął ale wyraźnie się zmniejszył, skóra jest gładka i napięta, a uda wyglądają nieco... smuklej Karnet na vacu dostałam w prezencie i szczerze mówiąc nie spodziewałam się zaskakujących efektów a tu już po 5 wizytach jestem pozytywnie zaskoczona.
gavidae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.