Sundepil - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 18:10   #1
sylwka3615
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33

Sundepil


Czy słyszałyście o tym produkcie? Jestem bardzo ciekawa czy jest skuteczny, niestety nigdzie nie znalazłam konkretnych info. Czekam na odp http://allegro.pl/item1179948503_hit...il_hit_tv.html
sylwka3615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 21:48   #2
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Sundepil

Jak dla mnie to kolejny gadżet do użytku gospodyń domowych lubiących oglądać reklamy których końca nie widać
Dobrze tam piszą, ruchem obrotowym to faktycznie włoska można jedynie wyrwać, choć ja bym raczej powiedziała że urwać natomiast włoski powinny być wyciągnięte, tylko wtedy ma się gwarancję że nie będą wrastać.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:29   #3
sylwka3615
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Sundepil

He he domyślam się, że to nie jest jakiś cudowny sposób na depilację bo takiego jeszcze nie wymyślono ale ciekawa jestem opinii kogoś, kto już tego używał. Może to nie jest takie złe
sylwka3615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 17:59   #4
agusp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Sundepil

witam ja zamówiłam ten produkt i jestem mile zaskoczona bo to naprawde działa tylko rozwaznie trzeba używac ponieważ za długi masaż w jednym miejscu powoduje podraznienie skóry . Pozdrawiam
agusp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 18:23   #5
sylwka3615
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Sundepil

Możesz coś więcej o tym opowiedzieć?
sylwka3615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 16:50   #6
agusp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Sundepil

Cos wiecej o tym no wiec wygląda to tak jak na zdjęciach czy na allegro czy gdzieś na stronie. Depilacja sama w sobie nie boli ale po niej jest jednak podrażniona skóra która troche piecze każdy może czuć inaczej zalezy od skóry i nie można niczym smarować żadnym kremem.Szybka depilacja to nie jest trzeba troche czasu zmarnować.Jest to depilacja i dla kbiety ale i dla mężczyzn u nich też bardzo ładnie depiluje.Jak wiecej pytan to pytajcie wprost odpowiem.
agusp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 17:10   #7
sylwka3615
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Sundepil

Dzięki że odpowiadasz W jaki sposób sundepil usuwa włoski? I czy ta depilacja jest dokładna? Po jakim czasie odrastają włoski?
sylwka3615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 18:43   #8
agusp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Sundepil

czy jest dokładna tak jesli spędzisz przy tym troche wiecej czasu a po ilu odrastają włoski no ciężko mi powiedziec ponieważ stosowałam to lecz na kawałeczku tylko skóry wiedziałam że daje dobry efekt ale potem za długo mi było w taki sposób sie depilować i wybrałam sprawdzone szybkie sposoby sądze że odrastają tak samo jak po goleniu maszynką bo to tak samo ścina włoski jak maszynka.
agusp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:55   #9
sylwka3615
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Sundepil

dziękuję jeśli się skuszę i kupię to podzielę się wrażeniami
sylwka3615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:36   #10
wiki_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Sundepil

ja zakupiłam właśne coś takiego w sklepiku "absolutnie wszystko po 2,50" za 5zł... troszkę czasu trzeba poświęcić, ale w sumie jestem zadowolona... nogi bez włosków a naskórek sypie się i sypie, ale w końcu przestaje ale nogi są gładziutkie...w związku z tym, że jestem brunetką miałam widoczny wąsik... tak jak napisałam miałam ale też się go pozbyłam... z bikini gorzej (przynajmniej w moim przypadku)... a co do bólu nie odczuwałam, ale ponieważ mam wrażliwą cerę niestety skóra pod byłym wąsikiem zaczerwieniła się i piekła przez pewien czas... ale jest już OK! dam znać ile czasu zajmuje odrośnięcie moich włochali, jak już odrosną... tyle!http://www.martines.pl/index.php?pag...mart&Itemid=42 i tu w wyszukiwarce nalezy wpisać "depilator" i ukaże się to cudo...

Edytowane przez wiki_23
Czas edycji: 2011-04-09 o 21:39
wiki_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 10:39   #11
Nelisia
Przyczajenie
 
Avatar Nelisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 13
GG do Nelisia
Dot.: Sundepil

Już dawno miałam ochotę kupić to cudo na allegro, ale trochę kosztowało i bałam się, że wyrzuce kasę w błoto. jakoś sceptycznie podchodzę do tego typu wynalazków. Jestem obecnie na wakacjach i na jednym z kiermasz znalazłam 'to coś' za 3 zł. Kupiłam i zaraz idę po kolejne pudełko. ku mojemu ogromne zdziwieniu Działa. Nogi są bardzo gładkie. podejrzewam, że taki sam efekt dałby drobnoziarnisty papier scierny, ale póki co porzuce maszynke na rzecz sundepil. Podoba mi sie to, że po depilacji nie ma podraznien, a do tego podczas usuwania włoskow robi się dokładny peeling, dzięki czemu włoski nie będą wrastać. Nie wiem czy będę wierna temu sposobowi depilacji, ale narazie jestem bardzo zadowolona. Ale okolic bikinii chyba tym nie potraktuje, tam jednak skóra jest chyba za delikatna :/

Edytowane przez Nelisia
Czas edycji: 2011-09-03 o 10:44
Nelisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.