Blyszczyk (lub połyskująca szminka) w odcieniu czerwieni PILNIE poszukiwana!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-03, 09:00   #1
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile

Blyszczyk (lub połyskująca szminka) w odcieniu czerwieni PILNIE poszukiwana!!!


Dziewczyny dordzcie mi please,nie uzywam szminek,raczej blyszczyki ale nie cierpie tych z drobinkami (bo mam je pozniej rozsiane poza ustami ). mam jasna karnacje,ale tak zdrowa nie blada. kolor wlosow (naturalny jasny braz).teraz mam taki kasztan,brazik z rudawym polyskiem. poszukuje czegos na usta (albo nawilzajacej szminki,nie matowej albo blyszczyka tylko bez drobinek) w odcieniu czerwieni ktory by mi pasowal. aha takiego na wieczor. chcialabym zeby bylo to trwale (w miare,nie mozna za wiele wymagac)-nie wiem moze szminki sa trwalsze. mam szminke rimmel sheer sensations, w odcieniu 063naughty,podoba mi sie konsystencja,ale oni chyba nie maja zadnej czerwieni. a moze miss sporty (podobna do sheer sensations) ma jakas czeriwen?
podajcie mi waszee propozycje,wraz z numerkami,mile widziane zdjecia.dzieki wielkie
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 09:02   #2
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Blyszczyk (lub połyskująca szminka) w odcieniu czerwieni PILNIE poszukiwana!!!

aha,szukam takiej cieplej czrwieni,nie strazackiej (wygladam w niej okropnie!!!),cos w bordo,albo taka rudawa czerwien tylko bardziej wpadajaca w czerwien niz w braz...
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 14:21   #3
ElisaDay
Raczkowanie
 
Avatar ElisaDay
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do ElisaDay
Dot.: Blyszczyk (lub połyskująca szminka) w odcieniu czerwieni PILNIE poszukiwana!!!

no, wreszcie znalazlam ten watek, bo sprawdzilam dla ciebie w drogerii specjalnie te sheer shine miss sporty (to jest nawet To Samo co rimmel) i kolor ma numer 030. one sa raczej przejrzyste, ale te czerwien widac. nie jest taka strazacka, ma polysk bardziej srebrny niż złoty. te szminki sa bez drobinek.
jeszcze w twinkle shine jest kolor 100, ale to juz czerwien z polyskiem zlotym i z drobinkami, ale moze komus innemu sie przyda
ElisaDay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.