jeczcze poproszę o jedną pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-13, 12:11   #1
patrycja1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 81

jeczcze poproszę o jedną pomoc:)


dziewczyny jestem w kropce no właśnie uskładałam sobie trochę pieniążków i chce kupić sobie błyszczyk i tusz. I tak czytam te recenzje tych kosmetyków i czytam i nie moge się zdecydować zastanawiam się nad tuszem diora DiorShow i nad tym YSL Volume Effekt. Tak na prawde to po raz pierwszy kupie taki kosmetyk z takiej półki i te pieniążki które tak składałam chciałabym wydać rozsądnie.Prosze doeadźcie mi który...
I drugi mój problem to błyszczyk-wiem na pewno,że bezbarwny ale nie wiem czy ten nowy z AVONU coś na G (ma dobre reenzje) czy ten z wyższej półki ale nie wiem jaki to mógłby być może chanel? choć ja sobie pomyślałam że wydam mniej pieniżążków na błyszczyk a więcej na kontórówke np. tą chanel do błyszczyków(kosztuje 77 zł az
__________________
MonikaS
patrycja1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 13:09   #2
patrycja1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 81
Dot.: jeczcze poproszę o jedną pomoc:)

no dziewczynki prosze pomóżcie
__________________
MonikaS
patrycja1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 16:19   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: jeczcze poproszę o jedną pomoc:)

Ha! No ciężki wybór jeśli chodzi o tusz! Zwłaszcza ze oszczędzałaś przez jakiś czas i na pewno nie chciałabyś się rozczarować...
Powiem tak - dużo wydaję na kosmetyki, ale ostatnio coraz rzadziej kupuję tusze z wysokiej półki. Powód - wysychają zbyt szybko, o wiele za szybko! Miałam Dior Show gdy był limitowanką - byłam zadowolona, naprawdę mocno podkreśla rzęsy. Ale nie jest jakiś długzywotny, po pewnym okresie zmienia konsystencję i jest za suchy. YSL Effet FAux Cils to mój ulubiony niegdyś tusz - moim zdaniem to on właśnie najbardziej pogrubia rzęsy - spektakularnie. Ale po 3 tygodniach zamienia się w ciastolinę - gęstnieje i jest jakiś taki lepki - miałam kilka opakowań, kupowane u nas i za granicą, myłam szczoteczkę jak przykazano i nic... trochę szkoda mi kasy
Co do błyszczyków - jeśli szukasz przeźroczystego, bez koloru, to zdecydowanie kup blyszczyk ze średniej półki. Osobiście uważam że wśród kosmetyków najbardziej nieopłacalne jest wydawanie pieniędzy na drogie błyszczyki - co nie znaczy, że nie wydaję - owszem kupuję, ale błyszczyk to blyszczyk, żaden nie będzie jakoś dziko trwały.

Według mnie najbardziej warto zainwestować w dobry podkład, puder, puder brazujący z wysokiej półki - tu widać różnicę jeszcze. Na cieniach czy błyszczykach można spokojnie oszczędzić

Pozdrawiam
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 16:46   #4
patrycja1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 81
Dot.: jeczcze poproszę o jedną pomoc:)

dzięki Smoczyco znów mi pomogłaś to tusz wybieram ten YSL bo właśnie chodzi mi o mocne pogrubienie ale ten błyszczyk Chanel teraz są jakieś nowe Crysyall Gloss kurcze nadal korci....ale chyba masz racje ja i tak chce bezbarwny to i tak nie ma sensu tyle kasy...tylko widzisz ja mam taki problem ( nie wiem czy to wina błyszczyków bio często w kącikach robi mi się coś takiego białego) a może jak by był ten lepszy to by tak nie było? jak myślisz czy to wina błyszyka?
__________________
MonikaS
patrycja1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 19:57   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: jeczcze poproszę o jedną pomoc:)

Patrycja, odpisałam Ci na PW
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.