Laurel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-16, 12:47   #1
MILA.W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 4

Laurel


Odnośnie Laurela. Kończyłam w tamtym roku i byłam zadowolona. Trochę zestresowana bo strasznie mnie tam wymęczyli. Ale to pozytywnie. Poinformowano mnie że będę zamyklać przed snem oczy i myśleć o makijażu. I tak było. Teraz podobno się tam zmieniło. Myślę że jeszcze na lepsze. Pozdrawiam ekipę Laurela. Dają wycisk i tylko tędy droga.
I przede wszystkim każą się nie poddawać, konkurencji. Ja tak robię i jest ok.
Za nic w świecie nie polęce fili Famy Pomorskie Centrum Edukacyjnego. Działają na całej północnej Polsce. Nie dajcie się oszukać. Moje koleżanki poważnie myślały o podaniu szkoły do sądu. No chyba że ktoś się o nich pozytywnie wypowie z chęcią posłucham Pozdrawiam.
MILA.W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 13:14   #2
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: Laurel

ALLELUJA! Milo pozwól, że Cie ucałuję! strasznie cięzko doprosić sie tu o opinie na temat szkół wizazu w Polsce. ja jestem wizazystką-samoukiem ale potrzebuje papieru i wiadomo, ze wiedzy nigdy dosyć.. dlatego zaczynam w sierpniu kurs w Laurelu wlasnie.i oczekiwalkam jakiegokolwiek glosu czy nie wtopie tylko kasy....ale...widze, ze jest nadzieja masz moze gg? chcetnie bym pogaworzyla
josefine
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.