Jaki olej pod oczy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-03, 22:49   #1
xrychu
Raczkowanie
 
Avatar xrychu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 394

Jaki olej pod oczy?


Hej dziewczyny Jaki olej polecacie pod oczy do stosowania na noc do skóry wysuszającej się?
xrychu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 09:18   #2
Adrianna4991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 77
Dot.: Jaki olej pod oczy?

Zależy czego oczekujesz po oleju i jakie są potrzeby twojej skóry. Ja rzadko nakładam cokolwiek pod oczy na noc, bo prawie za każdym razem, niezależnie jaki to był olej czy krem, powieki mi lekko puchły, po wstaniu wszystko wracało do normy, ale miałam wrażenie, że takie puchnięcie i wklęśnięcie sprawia, że moje zmarszczki pod oczami stają się głębsze. Najgorzej było jak próbowałam ratować moją przesuszoną skórę kremem nivea. Zmarszczka pod jednym okiem migrowała (normalnie mam po jednej delikatnej zmarszczce pod każdym okiem, wynika to z budowy twarzy, mam je od zawsze, a po kremie nivea z jednej zrobiły się 2, musiałabym zrobić wtedy zdjęcie żeby dobrze to opisać, ale wyglądało to tak, że ta zmarszczka kończyła się w połowie, robiła się przerwa i dalsza część tej zmarszczki zaczynała się odrobinę niżej. W każdym razie dopiero maska algowa sprawiła, że wyglądałam jak dawniej).
Co do oleju pod oczy to czasami nakładam, gdy zostaję w domu i rezygnuję z tuszu na rzęsy. Chyba najbardziej mogę polecić olej makadamia, jest lekki i nie obciąża powieki. Olej ze słodkich migdałów też jest ok. Najlepiej sprawdził się miks- kwas hialuronowy na powiekę i na to olej makadamia, i to mogłoby pomóc do skóry suchej. Dodatkowo miałam wrażenie, że dzięki temu zmniejszają mi się cienie pod oczami, ale to mogło być tylko moje odczucie.
Adrianna4991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 13:56   #3
xrychu
Raczkowanie
 
Avatar xrychu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 394
Dot.: Jaki olej pod oczy?

Ja przy temperaturze poniżej -5 mam tak suchą skórę że aż ni się łuszczy na powiekach. W zeszłym roku smarowalam maścią z witaminą a i niestety tak migrowala do oka, że rano nie mogłam otworzyć bo miałam tyle ropy na rzęsach, dlatego teraz chciałam spróbować jakiegoś oleju nie wyobrażam sobie nie smarować okolic oczu na noc. Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xrychu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 09:19   #4
jagnaatos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jaki olej pod oczy?

Fajny jest olej z marakui Avebio
jagnaatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 21:10   #5
kolorowamania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki olej pod oczy?

Mam bardzo suchą skórę po oczami i najlepszy jest patent : najpierw stosuję dosc bogaty krem nawilżający z Palmers a po paru minutach olej kokosowy. Po różnych próbach taka kombinacja wygrala Mozesz próbować z takim kremem i olejem jaki akurat masz bo ważna jest zasada działania. Polecam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 16:18   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Jaki olej pod oczy?

Ja używam na noc wyłącznie olejków i są to różne olejki - co zobaczę, to biorę. Używałam arganowego, macadamia, marula, a także kombinacji tych olejków. Nie zauważyłam różnicy miedzy nimi w działaniu, więc u mnie jakiś określony nie wygrywa. Po prostu moja skóra lubi olejki.
Są to olejki w małych opakowaniach, przeznaczone do twarzy, szyi i dekoltu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 21:22   #7
ninkath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 68
Dot.: Jaki olej pod oczy?

Olej ze słodkich migdałów, arganowy, jojoba
ninkath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-13 22:22:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.