Obsługa w sephora i douglas - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-17, 20:37   #31
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Ja jak jeszcze kupowałam w Sephorze, to bylam zadowolona z obslugi w Galerii Krakowskiej. W Douglas w tejże galerii tak samo. Bardzo miła obsługa na kasie i przy kosmetykach, nie żałowali próbek, dobrze mi doradzano. Może mi się poszczęściło po prostu.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 09:13   #32
Dagmarkarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

W sumie to głównie kupuję albo oglądam kosmetyki w sephorze... przynajmniej w tej w CH Targówek w Warszawie
Dagmarkarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:26   #33
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Jedyne na co mogę narzekać to niedoinformowanie Konsultantek w obu sieciach.
Nie wiem z czego ono wynika dlatego nie mogę powiedzieć że to rezultat braku chęci czy zaangażowania.
O kolekcjach limitowanych wiedzą mało.
Często wskazują na kolekcję Jesień i mówią że to Zima.
Ostatnio tak było z latem Dior (Pani wskazała wiosnę mówiąc że tak lato JUŻ jest).
A wiosenna kolekcja to były wyczyszczone testery bo kolekcja wystawiona już od miesięcy.
Także brak wiedzy zdarza się tu i tu.
Nie tylko w kwestii limitowanek.
Poza tym nie spotkałam się z niczym złym w żadnej z tych perfumerii.
Tzn. nie zostałam potraktowana lepiej czy gorzej ze względu na to co miałam na sobie.
Panie z Douglasa chętniej (w moim odbiorze) robią próbki.
W Sephorze jeśli chodzi o próbkę która powinna być zrobiona (nie ma gotowej) często narzekają że nie ma pojemników.
Może naprawdę nie ma, ale powinny być.
W końcu pewnych rzeczy bez testów się nie kupi.
W okolicach Bożegonarodzenia w Sephorze był tłum ludzi i kolejki do pakowania prezentów.
Stałam po dwie rzeczy które miały być prezentem.
Ludzie starali się nie robić zamieszania.
Wszystko szło w miarę szybko.
Poza Panem w wieku około 50+ stojącym przede mną.
On najpierw nakładł sobie do koszyka perfum.
Potem mówił o każdych i z nich rezygnował (działo się to przy kasie).
W końcu zostawił jedne.
Obok kasy jest stand YSL.
Pan między gadaniem i usuwaniem z koszyka perfum zdążył jeszcze wsadzić palec a to w podkład a to w mascarę.
Po zapłaceniu uraczył wszystkich kilkuminutową gadką o życiu, przemijaniu, małżeństwie.
Ludzie stojący za nim byli wściekli ale on ewidentnie zachwycony sobą i uważający że wszyscy dobrze się bawią.
No ale to już nie kwestia perfumerii. Dygresja.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 23:50   #34
Wiola mowi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Obsługa w sephora i douglas

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Ja sie tak czuje w każdej Sephorze
Ja byłam dzisiaj w Starym Browarze i kolejny raz zostałam tak potraktowana. Nie znoszę tam chodzić. Weszłam tylko dlatego, że mój facet szukał konkretnego zapachu perfum, których nie znaleźliśmy w innych drogeriach. Nie rozumiem tej polityki. Byliśmy zadbani, normalnie ubrani, a ekspedientka, która podeszła zmierzyła nas od góry do dołu i od niechcenia, jakby robiła jakąś łaskę, zapytała czy może w czymś pomóc. Wyraźnie ochoty na to nie miała... chwilę później już był przy nas ochroniarz, który chodził za nami krok w krok. Do tego wzrok ekspedientki patrzącej jak byśmy chcieli coś stamtąd ukraść lub byli niegodni robić tam zakupy.

Moje poczucie własnej wartości jest w normie. Wyglądam normalnie, jestem zadbana. Nic sobie nie dodaję. Byłam w perfumerii Sephora 3 razy i zawsze było tak samo. Stać mnie na to, ale nie mam przyjemności tam kupować i już w życiu tam nie wejdę. Dam zarobić ludziom, którzy traktują klientów z szacunkiem, a nie jak intruza.
Wiola mowi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-06 00:50:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.