Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 21:46   #31
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;)

mi najbardziej podobasz się w sowich "s.r.a.c.z.k.o.w.a.t.y.c. h" i z 'wirtualnych' zdjęć, to rudy! <3

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
mi najbardziej podobasz się w sowich "s.r.a.c.z.k.o.w.a.t.y.c. h" i z 'wirtualnych' zdjęć, to rudy! <3
swoich*
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:55   #32
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;)

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
mi najbardziej podobasz się w sowich "s.r.a.c.z.k.o.w.a.t.y.c. h" i z 'wirtualnych' zdjęć, to rudy! <3

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------


swoich*
Może tutaj ładnie wyszedł,bo ogolnie zdjęcie wyszło ciepło,chyba takie oświetnlenie. Naprawde jest podchodzący w zielony?brązowy?rudy?ciem ny blond?naprawde trudny do okreslenia dlatego tak denerwujący napewno jest to ciepła tonacja,aż za ciepła. Gdyby był popielaty ten ciemny blond,czyli szary,byłoby idealnie,a że jest jak jest to trzeba farbować na jakiś
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 00:16   #33
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;)

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
Może tutaj ładnie wyszedł,bo ogolnie zdjęcie wyszło ciepło,chyba takie oświetnlenie. Naprawde jest podchodzący w zielony?brązowy?rudy?ciem ny blond?naprawde trudny do okreslenia dlatego tak denerwujący napewno jest to ciepła tonacja,aż za ciepła. Gdyby był popielaty ten ciemny blond,czyli szary,byłoby idealnie,a że jest jak jest to trzeba farbować na jakiś
A próbowałaś poznać swój typ urody? To zwykle pomaga się uporać z naturalnym kolorem włosów, to znaczy umożliwia noszenie naturalnego koloru bez farbowania albo farbowania na twarzowy kolor.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:34   #34
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;)

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
A próbowałaś poznać swój typ urody? To zwykle pomaga się uporać z naturalnym kolorem włosów, to znaczy umożliwia noszenie naturalnego koloru bez farbowania albo farbowania na twarzowy kolor.
Tak próbowałam. Na różnych portalach ,niestety dalej nie potrafię sama siebie ocenić,bo z każdego mam coś. Na każdej stronie,blogu co innego-jakies typy,podtypy,nie rozumiem tego. Mogę Tobie podpowiedzieć,i może spróbowałabyś mi pomóc,mając swojego bloga pewnie dużo o tym wiesz.

oczy:zielone oprawa oczu:nie jasna ani ciemna. Ciemno ruda?można powiedzieć ciepły brąz.
włosy:tak jak pisałam ciemny blond/jasny brąz,ogólnie ciepły. zamieszczam na fotce z różnych perspektyw. Z każdego koloru (farby)jakim bym nie zrobiła zawsze przbijają mi rude refleksy,czyli czerowne pigmenty włosa,te naturalne,ciepłe. Dlatego tez rezygnuje z blondu,na rzecz coś podobnego do natury,czyli do ciepłego brązu ale w ciemniejszym wydaniu.
cera:raczej blada,skłonna do zaczerwienień i rumienia,przy nosie zauwazyłam czerwone naczynka, i nie raz pojawiają sięna policzkach ale w małej ilosci. Zaczełam używać kremu rozjaśniającego naczynka.nie mam krost,nic mi nie wyskakuje,nie przechodziłam trądziku. Ogólnie cera nie jest cały czas rózowa,tylko podczas wysiłku,jak się zawstydzę,czy zmieszam lub pod wpływem stresujących emocji.Tak to odcien cery jest chłodny,ale nie trupi.
jak się opalam: łatwo,skóra nie jest czerwona,choć czasem piecze,co były takie upały w maju tego roku cały dzień spędziłam nad wodą,wieczorem byłam jak mulatka,choc wszystko piekło
kolor ust:niestety czerwone. A szczególnie jak cos jem to jakbym szminke miała.

Jesli jest jeszcze jakies pytanie w związku z typem kolorystycznym to będę odpawiadać . Może Ty mi pomożesz i będę wiedziała co mi pasuje. ;_)
na 3 zdj jestem bez make up,czyli taka moja cera,z naturalnymi brwiami jestem na pierwszym. Włosy mam ciepłego koloru tak jak wyszły na 2 i 3 zdj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie691.jpg (80,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1607.jpg (86,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1634.jpg (135,3 KB, 23 załadowań)
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:10   #35
Myllove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 14
Dot.: Pomoc w doborze koloru włosów;)baaardzo proszę;)

nr 5, w rudym wyglądasz promiennie i pięknie
Myllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.