mama potrzebuje zmian - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 22:47   #1
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Witam. Jestem mamą 4 synów. Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Fryzurę makijaż. Mam nieładną twarz . Wysokie czoło odstające uszy wąskie usta i krzywy duży i garbaty nos. Poradźcie co mam zmienić żeby nie być tylko szarą mamuśką

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

tu jest link do albumu z moimi zdjęciami bo nie chcą mi się załadować pojedynczehttp://www.garnek.pl/andzi03

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1408484697

ok.próbuje zdjęcie dziś

a tu figura

i jeszcze jedno

zamazane ale figurę widać

i z najmłodszą dwójką

Moją zmorą są też cienie pod oczami. Nie tylko pod ale tez obok nosa i na powiekach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (56,7 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja morze 22.jpg (195,3 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja33.jpg (61,4 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (68,1 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg morze chłopcy.jpg (101,7 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg morze plaza.jpg (134,0 KB, 170 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2014-08-22 o 17:38 Powód: połączenie postów
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 17:39   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: mama potrzebuje zmian

Wątek wyczyściłam z zbędnych postów i połączyłam wszystkie zdjęcia do pierwszego postu
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 17:43   #3
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: mama potrzebuje zmian

jeszcze kilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja plaza2.jpg (83,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja czerw spod.jpg (114,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 4.jpg (59,3 KB, 52 załadowań)
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 17:56   #4
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: mama potrzebuje zmian

i tu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 4 - Kopia.jpg (59,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4.jpg (67,6 KB, 37 załadowań)
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 05:48   #5
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: mama potrzebuje zmian

Witaj anno30780.

Piszę w związku z Twoim wątkiem na metamorfozach.
Z tego co widzę, masz co najmniej dwa bardzo duże atuty - figurę (po czwórce dzieci jest niesamowita) i oczy (piękne i wielkie). To właśnie bym podkreślała.
Nie zmieniłabym makijażu oczu, jedynie do reszty dodałabym konturowanie nosa i brody, ale o tym muszą więcej powiedzieć dziewczyny, które mają w tym doświadczenie.
Na pewno nie używałabym ciemnych szminek - pomniejszają usta. O wiele bezpieczniejsze są jasne szminki i błyszczyki.
Do tego trochę koloru na policzki (bo chyba nie ma, czy źle widzę?)


Na jednym z portali z ciuchami, szafa.pl, jest użytkowniczka o nicku agata74. Ta kobieta ma niesamowity styl, bardzo kobiecy, elegancki i kolorowy. Warto byłoby do niej zajrzeć.

Napisałam przez priv, bo nie jestem pewna czy można odsyłać do innych portali.
Pozdrawiam,
DarcAngael

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------


No i zamiast faktycznie wysłać privem wstawiłam post

Nie mogę edytować, miała być wiadomość, proszę o wybaczenie
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 06:42   #6
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: mama potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez anna30780 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem mamą 4 synów. Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Fryzurę makijaż. Mam nieładną twarz . Wysokie czoło odstające uszy wąskie usta i krzywy duży i garbaty nos. Poradźcie co mam zmienić żeby nie być tylko szarą mamuśką
Czemu piszesz o sobie w 3 osobie i przez pryzmat bycia "mamą" ? Każdy jest dla kogoś kimś, córką, wnuczką, siostrą, narzeczoną, żoną... Jesteś przede wszystkim ...sobą Pisz o sobie w pierwszej osobie. I człowiekiem, nie maszyną do wychowywania dzieci.

Czoło nie jest tragicznie wysokie, na zdjęciu z plaży wygląda normalnie...
Fryzura cię postarza, no i odsłania uszy, może lepszy byłby taki bob z prostą grzywką http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v1/1...nt-b-Cut-b.jpg
https://www.google.pl/search?q=bob+b...2F%3B500%3B702
lub zwykły bob z przedziałkiem na boku bez zaczesu na czole http://www.prettydesigns.com/wp-cont...elsea-Kane.jpg


Makijaż - masz głęboko osadzone oczy , nie używałabym ciemnych cieni, ciemnych kresek czy zbyt dużej ilości tuszu. Idź w pastele.
Róż w kolorze jasnych pasteli (róż lub brzoskwinia) z drobinkami, nakładany na kości policzkowe i skronie.

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

edit: drugi link się źle wkleił
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 08:28   #7
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: mama potrzebuje zmian

Napisałam w 3 osobie mama ponieważ właśnie chce to zmienić i pomyśleć o sobie. A podałybyście przykłady malowania takich oczu? Bob z grzywką. Miałam niedawno i niezbyt się czułam. Po pierwsze grzywka się puszyła i ze względu na to ze mam tak zwany wicherek na czole zaczesywala sie sama na bok. Znajdę fotkę to wkleję. A kolor włosów

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

A na policzki i skronie róż, brązer czy rozświetlasz. Macie jakieś godne polecenia z kolorem odpowiednim dla mnie.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

mój nos to moja zmora od dzieciństwa. Jest okropny i najchętniej bym go zoperowała. Tylko ciężko fundusze na to nazbierać. Trudno tez przez krzywą przegrodę oddychać ale to koszt ok 9000
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 14:42   #8
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: mama potrzebuje zmian

teraz może mi się uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (23,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob2.jpg (19,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob3.jpg (1,4 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob4.jpg (1,1 KB, 344 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob5.jpg (21,5 KB, 4 załadowań)
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 14:43   #9
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: mama potrzebuje zmian

Co myślicie o takiej fryzurze? a kolor jaki?
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 17:43   #10
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: mama potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez anna30780 Pokaż wiadomość
Napisałam w 3 osobie mama ponieważ właśnie chce to zmienić i pomyśleć o sobie. A podałybyście przykłady malowania takich oczu? Bob z grzywką. Miałam niedawno i niezbyt się czułam. Po pierwsze grzywka się puszyła i ze względu na to ze mam tak zwany wicherek na czole zaczesywala sie sama na bok. Znajdę fotkę to wkleję. A kolor włosów

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

A na policzki i skronie róż, brązer czy rozświetlasz. Macie jakieś godne polecenia z kolorem odpowiednim dla mnie.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

mój nos to moja zmora od dzieciństwa. Jest okropny i najchętniej bym go zoperowała. Tylko ciężko fundusze na to nazbierać. Trudno tez przez krzywą przegrodę oddychać ale to koszt ok 9000
Nie wiem, ale na operacje krzywej przegrody możesz mieć skierowanie laryngologa chyba ale nie czy na pewno i nie wiem ile trzeba czekać. Operacja samej końcówki nosa (chrząstki) jest tańsza.

Jak masz "wicherek" to znaczy, że włosy są naturalnie falowane... nie byłoby ci dobrze w falach?

Raczej róż, nie bronzer, żeby odświeżyć zmęczoną cerę.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anna30780 Pokaż wiadomość
Co myślicie o takiej fryzurze? a kolor jaki?
A jaki masz naturalny?

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anna30780 Pokaż wiadomość
Macie jakieś godne polecenia z kolorem odpowiednim dla mnie.
Pod wzgledem ekonomii i dostępności może Bourjois - wybrałabym jakiś chłodny odcień
http://www.bourjois.pl/katalog/makijaz/cera/roze/roz
wybierz jakiś naturalnie wyglądajacy na skórze i niezbyt ciemny odcień (musisz zobaczyć na skórze przy świetle) np. veloute de peche, czy rose d'or
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 18:57   #11
MamaIgga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: mama potrzebuje zmian

Przeczytalam: "twarz mam nieładna" i obejrzalam foto... omg... gdybym Cię zobaczyla na ulicy, to bym Ci zazdrościla. Brak wiary w siebie jest porażający. Ładna, charakterna, czysta twarz, super figura. Głowę noś wysoko i domagaj się zasłużonych komplementów od małżonka! Jezu, nadal jestem w szoku - chyba dlatego, że spodziewałam się zobaczyć kogos naprawdę nie ładnego, a tu... ech
MamaIgga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 19:16   #12
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: mama potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez MamaIgga Pokaż wiadomość
Przeczytalam: "twarz mam nieładna" i obejrzalam foto... omg... gdybym Cię zobaczyla na ulicy, to bym Ci zazdrościla. Brak wiary w siebie jest porażający. Ładna, charakterna, czysta twarz, super figura. Głowę noś wysoko i domagaj się zasłużonych komplementów od małżonka! Jezu, nadal jestem w szoku - chyba dlatego, że spodziewałam się zobaczyć kogos naprawdę nie ładnego, a tu... ech
no jakoś zawsze miałam przylepkę brzyduli. Pewnie przez ten nos i uszy. Ale dziękuję bardzo. Muszę popracować nad samooceną

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

jako dziecko miałam blond taki platynowy. A teraz ściemniały do ciemnego blondu , jasnego brązu. Jak znajdę to wkleję fotki w ciemniejszych włosach. Co do nosa byłam u laryngologa. I powiedział ze oni wyciągają przegrodę tylko na NFZ . To ja dziękuję. Nos nie dość że duży to jeszcze splaszczony. To juz za jednym bólem wolę odrazu mieć krótszy i bez farba. Tylko kasa. Ciekawe czy w klinikach tez refunduja w takich przypadkach jak moja. Bo ja z lewej strony nie mam prawie wcale przepływu powietrza. Laryngolog mi mowil ze w operacji u nich wygląd mojego nosa się nie zmieni a będzie jeszcze gorszy( o ile to możliwe)
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 11:05   #13
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: mama potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez anna30780 Pokaż wiadomość
no jakoś zawsze miałam przylepkę brzyduli. Pewnie przez ten nos i uszy. Ale dziękuję bardzo. Muszę popracować nad samooceną

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

jako dziecko miałam blond taki platynowy. A teraz ściemniały do ciemnego blondu , jasnego brązu. Jak znajdę to wkleję fotki w ciemniejszych włosach. Co do nosa byłam u laryngologa. I powiedział ze oni wyciągają przegrodę tylko na NFZ . To ja dziękuję. Nos nie dość że duży to jeszcze splaszczony. To juz za jednym bólem wolę odrazu mieć krótszy i bez farba. Tylko kasa. Ciekawe czy w klinikach tez refunduja w takich przypadkach jak moja. Bo ja z lewej strony nie mam prawie wcale przepływu powietrza. Laryngolog mi mowil ze w operacji u nich wygląd mojego nosa się nie zmieni a będzie jeszcze gorszy( o ile to możliwe)
Nie siedzę w temacie, ale chirurdzy plastycy chyba też uznają skierowanie od laryngologa i mogą wyprostować przegrodę(na NFZ) przy okazji robienia prywatnego zabiegu (ale musisz dopytać). Ja tam garba nie widzę u Ciebie , jedynie ta koncówka trochę zbyt do dołu (może wystarczyłby zabieg na części chrzestnej)...

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Co do włosów, zostałabym przy naturze czyli blondzie
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 11:20   #14
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: mama potrzebuje zmian

taka asymetryczna fryzura kompletnie nie pasuje, kolor włosów na pierwszym zdjęciu pasuje Ci chyba najbardziej przerzuciłabym trochę włosów na drugą stronę. Gratuluję figury !!
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 12:49   #15
anna30780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Dot.: mama potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez grapelollipop Pokaż wiadomość
taka asymetryczna fryzura kompletnie nie pasuje, kolor włosów na pierwszym zdjęciu pasuje Ci chyba najbardziej przerzuciłabym trochę włosów na drugą stronę. Gratuluję figury !!
co do figury zawsze byłam szczupła aż za więc kto ma na zbyciu kilka kg to wezmę.a z moją 4 to mam siłownię za free. A fryzury to pasuje pierwsza z fotek modelek które wkleiłam? Która asymetryczna mi nie pasuje ta co teraz mam czy te które z Google wkleiłam

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie siedzę w temacie, ale chirurdzy plastycy chyba też uznają skierowanie od laryngologa i mogą wyprostować przegrodę(na NFZ) przy okazji robienia prywatnego zabiegu (ale musisz dopytać). Ja tam garba nie widzę u Ciebie , jedynie ta koncówka trochę zbyt do dołu (może wystarczyłby zabieg na części chrzestnej)...

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Co do włosów, zostałabym przy naturze czyli blondzie
co do nosa wkleję zdjęcie z profilu. Ale że mam krzywy to z każdego profilu wygląda inaczej. Musze dopytać w klinice o skierowane. A wiecie czy jest dobra w poznaniu? Włosy jako dziecko miałam takie jak synek na zdjęciu ze mną.może i by wystarczyło skrócenie nosa nie znam się.
anna30780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 13:52   #16
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: mama potrzebuje zmian

Cytat:
Napisane przez anna30780 Pokaż wiadomość
co do nosa wkleję zdjęcie z profilu. Ale że mam krzywy to z każdego profilu wygląda inaczej. Musze dopytać w klinice o skierowane. A wiecie czy jest dobra w poznaniu? Włosy jako dziecko miałam takie jak synek na zdjęciu ze mną.może i by wystarczyło skrócenie nosa nie znam się.
To już musiałabyś zapytać konkretnego chirurga Tylko sygnalizuję, że gdybyś się decydowała na plastykę od razu pytaj o tę przegrodę i bierz na nią skierowanie.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-24 14:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.