Który zestaw do konturowania wybrać? Smachbox czy Marc Jacobs? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 17:03   #1
bulb27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3

Który zestaw do konturowania wybrać? Smachbox czy Marc Jacobs?


Hej, zastanawiam się nad kupnem zestawu do konturowania, waham się między Contour Kit ze Smashboxa, a Instamarc Marca Jacobsa. Oba kosmetyki są z tej samej półki cenowej(dość wysokiej niestety), dlatego też czekam na opinie i sugestie
bulb27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 22:00   #2
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Który zestaw do konturowania wybrać? Smachbox czy Marc Jacobs?

Osobiście jeśli o konturowanie chodzi to poleciłabym Ci KOBO. Można je kupić w drogeriach Natura i jak dla mnie są jednymi z lepszych. Do tego nie są drogie

Tak to wygląda
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:19   #3
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Który zestaw do konturowania wybrać? Smachbox czy Marc Jacobs?

Ja mam zestaw ze Smashboxa, lubię to, że są dwa odcienie brązu, przez co można naprawdę ładnie wykonturować buzię. Utrzymują się aż do zmycia makijażu.

Produkty Kobo też miałam, Nubian desert ma ładny kolorek, no tylko, żeby go wydobyć na twarz, to trzeba się ostro namachać pędzlem. No ale jak na tę półkę cenową to ok, ale do Smashboxa nie ma podbicia.

Nad MJ się zastanawiałam też, ale odrzuciło mnie, że strasznie pyli. Poza tym ja żółtego pudru jakoś dużo nie zużywam, a tu jest go połowa. Z tego powodu wybrałam Smashboxa i to strzał w dziesiątkę.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 14:30   #4
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Który zestaw do konturowania wybrać? Smachbox czy Marc Jacobs?

Ja mam MJ i nie jestem zadowolona, troche faktucznie pyli co mi az tak nie przeszkadza. Ja chyba robie cos zle bo slicznie robie sobie bim placki jest miekki mialki,.. Fajnie naklada sie tylko takim pędzlem z mniejsza iloscia wlosia. Moje puchatki nie daja rady. W tej walce wygrywaja moje pedzle , bo bardzo je lubie.
Smash boxa niestety nigdy nie miała.
Ale ... Mj bym nie polecila. Nie jest absolutnie zły...ale ... Czy ja wiem... O wiele czesciej uzywam w podobnym celu bialego pudru z Guerlaina ( rozswietla to fakt ale mi to nie przeszkadza) imzwyklego szarawego bronzera terracoty
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-04-13 o 14:32
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-13 14:30:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.