La Roche Posay, Unifiance-podkład korygujący? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-30, 10:14   #1
mryfol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 62

La Roche Posay, Unifiance-podkład korygujący?


Dziewczyny mam pytanko czy wiecie gdzie można dostać próbkę podkładu korygujacego La Roche Posay, Unifiance,bo nie chce kupowac w ciemno i czy jest on tak dobry jak czytałam na KWC. Używam teraz podkładu Colorstay REVLONU (który też był zachwalany na KWC), ale nie jestem z niego zadowolona, nie kryje tak jak bym chciała.
mryfol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 10:52   #2
mryfol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 62
Re: La Roche Posay, Unifiance-podkład korygujący?

Czy nikt z Was nie używa tego podkładu?
mryfol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 11:24   #3
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: La Roche Posay, Unifiance-podkład korygujący?

Co do próbek tego podkładu to ciężka sprawa, raczej nie dostaniesz go w atekach, bo nie ma testerów Ja sama co prawda używałam tego podkładu właśnie z próbki, która moja mama dziwnym trafem dostała przy zakupach ...ale to już b.dawno było. MHm co do jakości...napewno jest bbbbb.wydajny co do krycia to robi to dobrze ale mam wrażenie że skóra się szybciej po nim błyszczy. Porównania z Revlonem nie mam (tzn. miałam kiedyś raz nałożony ten podkład ale pani na stoisku zrobiła to raczej kiepsko wiec nie będę porównywać, dodam że LRP nie ściąga tak buzi) Niestety nic więcej nie wiem...może napisz maila do osób które go oceniały może Ci więcej powiedzą.
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 13:06   #4
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: La Roche Posay, Unifiance-podkład korygujący?

Hej
Ostatnimi czasy ja uzywam LRP unifiance korygujacego. Co moge o nim powiedziec? Nie wysusza buzi i to jest chyba jego najwiekszy plus. Co do tuszowania niedoskonalosci, to robi to dosc dobrze, ale nie nalezy spodziewac sie jakis spektakularnych efektow. Do pokrycia buzi wystrczy bardzo mala porcja. Faktycznie nie czuje sie sciagniecia buzi, czy efektu maski, ale mam wrazenie, ze dosc szybko znika z twarzy. No i to chyba wszytsko
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 15:22   #5
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: La Roche Posay, Unifiance-podkład korygujący?

Probki tego drugiego- wygladzajacego niedoskonalosci w aptekach sa. Nie szkodzi zapytac o ten korygujacy.
Poza tym nie rozumiem stwierdzenia "sa w aptekach i nie ma testerow'. Przeciez testery w aptekach sa, wystarczy poprosic, w kncu to nie sa apteki osiedlowe tylko wielkie sieciowe, ktore dzialaja podobnie jak sieci kosmetyczne.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.