jak zrobic taki makijaz?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-30, 11:49   #1
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628

jak zrobic taki makijaz?:)


Jutro sylwester wymyslilam sobei taki makijaz jak na zdjeciu tyle ze zamiast zlotej poswiaty bedzie srebrna;P prosze pomozcie mi jakimi kosmetykami to zrobic (nie chodzi mi o frmy ale np kredka czy eyeliner itp) i jaka technika do tego i mam jeszcze pytanko czy taki makijaz bedzie dobry dla blekitnych oczu i opalonej buzki?


aaa zdjecie wyszperalam na allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 37773454.jpg (11,2 KB, 44 załadowań)
bestla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 12:23   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: jak zrobic taki makijaz?:)

Na pewno będzie pasować mocne akcentowanie oczu to chyba nieprzemijający sposób na wyrafionowany makijaż.
Myśle, że użyto tu czarnego eyelinera, miękkiej czarnej kredki do oczu, odrobinki grafitowego cienia i tyleż złocistego.
Ja zawsze zaczynam od przypudrowania powiek, makijaż trzyma sie dłużej. Dalej eyeliner, jeśli nie masz wprawy to polecam najpierw delikatnie namalować linie czarna kredka a poźniej pokryć ją eyelinerem. Widze, że nałozono go tu całkiem sporo=linia jest gruba. Mozesz więc narysować linie kredką, najpierw cienką, tuż przy rzesach i stopniowo odrobinę ją pogrubiać, ąz uzyskasz efekt w którym bedziesz sie sobie najbardziej podobać. Po nałozeniu eyelinera [od wewnetrznego kącika do kilku milimetrow poza kontur oka] musisz obrysowac dolną powiekę. Najpierw kredką, ja nie polecam eyelinera na dolną powiekę bo nie wygląda to naturalnie. Lepiej kredkę rozetrzeć i uzyska sie b. ciekawy efekt. I tak jak w przypadku eyelinera na gornej powiece, na dolnej zaczynasz od kącika [tu najciensza linia] a konczysz pare mm. poza konturem oka tak, by gorna linia eyelinera i kredki na dole polączyły sie. Teraz cien - jesli masz b. ciemny to nakladasz odrobinę ponad eyelinerem. Niektórzy wolą nakładać najpierw cien a pozniej eyeliner czy kredke ale u mnie z doswiadczenia wynika, ze eyeliner powinien isc na przod. Kwestia przyzwyczajenia Wiec cieniujesz tym cieniem grafitowym, jasniej przy kąciuku wewnetrznym, ciemniej przy zewnetrznym. Mozesz troche wycieniowac dolną powieke ale ja tego nie robie bo jakos zle to wyglada u mnie. Oczywiscie Ty mozesz wygladac swietnie cieniujesz aplikatorem lub pedzielkiem przy kredce [ale tez nie przeciagaj cienie zbyt nisko do dolu] Na koniec obsypujesz powiekę ceniem srebrbym jak mowiłaś, zeby dodac blasku. Na dole podobnie. Ostatni etap to narysowanie czarnej lini w wewnetrznej czesci oka. Tu polecam naprawdę mięciutką kredkę, bo łątwo o podraznienie. Taka kredka z reguły trzyma sie krocej więc warto zabrac ja ze sobą do torebki To chyba na tyle, moze zawodowe wizazystki cos dopowiedza.
PS makijaz jest faktycznie sliczny i tez bradzo mi sie podoba :P
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-31, 10:43   #3
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Re: jak zrobic taki makijaz?:)

Dziekuje bardzo********** napewno skorzystam z Twoich rad jak bede maila zdjecia to pokaze jak wyszlo
bestla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.