Fryzjer - Bydgoszcz - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 10:37   #481
rapidity
Przyczajenie
 
Avatar rapidity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dobrze brzmiące miasto
Wiadomości: 20
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Hej
ostatnio swą uwagę zwróciłam na dwa salony.
jeden nowy - w tesco otworzyli salonik fryzjerski,który nazywa się Greiss (chyba dobrze napisałam) i coś mi się wydaje,że już był opisywany salon pod taką nazwą tyle,że z ul.Karpackiej - możliwe,że przeprowadzka.Nie byłam,ale może ktoś już ich odwiedził?

no i drugi,ostatnio szukałam niezakorkowanej drogi ze Śródmieścia na Wyżyny i pojechałam Stromą przez stare Szwederowo,na ulicy Żuławy jest salonik z nazwą Fryzjerstwo Artystyczne Michał Boroń.
Dziewczyny,była tu mowa,że szukamy fryzjera artysty! jeżeli ktoś u nich był,może podzieli się wrażeniami?
strone mają,ale jest bardzo skromna,z resztą strona nie jest zadnym wyznacznikiem jakości ,ale zawsze fajnie pooglądać fryzurki.
pozdrowienia
rapidity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:58   #482
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

hej, wiecie moze cos o fryzjerze "od loków" ..? chodziłam kiedys do ani w osielsku;ale jakis czas temu sie przeniosła i nie wiem czy ten wspominany tutaj salon nalezy do niej..(??)
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 14:18   #483
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez fizzz Pokaż wiadomość
hej, wiecie moze cos o fryzjerze "od loków" ..? chodziłam kiedys do ani w osielsku;ale jakis czas temu sie przeniosła i nie wiem czy ten wspominany tutaj salon nalezy do niej..(??)
Ja wspominałam o Osielsku. A nazwisko moze tej Ani znasz? Bo ta przy kościele jest tam od zawsze. A to już ładnych pare (może naście) lat...
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 11:40   #484
nike87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

hej, również szukam fryzjera w Bydgoszczy, dobrego i z miłą atmosferą w salonie tzn żebym nie musiała czekać ponad godz chociaż byłam umówiona znalazłam namiary na dwa salony: przy ul. orłowskiego "oskar" i salon p. Karoliny na Karłowicza 22. była może tam któraś z Was? jak wrażenia? a może polecacie co innego? głównie zależy mi na dobrym podcięciu włosów i grzywki pozdrawiam
nike87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 11:58   #485
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Już kilka razy byłam u Pani Hanny Dzik i myślę, że mogę spokojnie polecić.
Słucha klienta, mnie zrobiła fajne fryzurki zarówno jak miałam długie włosy, jak i ostatnio z beznadziejnie wycieniowanych przez innego fryzjera udało jej się wyczarować fryzurę o bardzo ładnej linii.
Umie też doradzić w jakim kolorze będzie ci ładnie.

Pracuje tam też druga pani, ale u niej nigdy się nie obcinałam, więc nic nie powiem.

Jest jedna wada tylko- salon jest trochę na uboczu- na Osowej Górze, na ulicy Głębinowej. Ale może któraś z was jest akurat stamtąd i skorzysta.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 10:19   #486
Pati28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 62
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez OlaKar123 Pokaż wiadomość
Czytam co piszesz o salonie Zaremby i postanowiłam włączyć się do dyskusji.
Ja osobiście schodziłam sporo salonów w Bydgoszczy (u Zaremby wydawało mi się drogo). Byłam w Realu, jest jeszcze drożej a obsługa niezbyt profesjonalna. Wizyta tam wygląda jak zakupy w Realu: szybko bez doradztwa, ściąć i skasować.
Figaro - gwiazdorstwo - przerost formy nad treścią. Zastanawiałam się tam kto jest klientką i kto tu płaci za usługę.
W salonie Zaremby czuję się po prostu dobrze. Obsługa jest miła. Zajmuje się mną recepcjonistka. Dziewczyny fajnie doradzają, a jeśli chodzi o koloryzację to nie mają sobie równych.
Zdaje się, że właśnie za koloryzację Zaremba zbobyła mistrzostwo świata.
Teraz lata po świecie i uczy stylistów sztuki fryzjerskiej. Wyjeżdża często więc chyba jest dobra.
Dlatego zastanawiam się czy byłaś u tej samej Zaremby i czy przypadkiem jej nie krzywdzisz.
Polecam:
www.zaremba.info.pl
www.joannazaremba.com
coś mi się zdaje że to kotoś blisko sympatyzujący z wielką joanną
niestety musze cie rozczarowac koleżanko bo znam baaaaaardzo wiele odób które niestety nie mogą powiedzieć o tej pani że jest dobrym fryzjerem
sama się o tym przekonałam
dzięki jej doradzaniu do dzisiaj zapuszczam włosy
które wyglądały dobrze kiedy wyszłam od niej z salonu-czyli do pierwszego mycia!!!
Myslę że jest dużo prawdy w tym co na miescie mówią że tytuły dzieki mamusi zdobyła, bo pchała córeczkę gdzie się dało
także plecy...plecy...plecy
A tak na scisłośc to poczytaj te kartki co wiszą w salonie na ścianie!
większość to przebyte szkolenia a to że ktoś szkolenie przeszedł to jeszcze nie znaczy że jest dobrym fryzjerem
Pati28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:18   #487
asiad80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

No to teraz kolej na mnie. Przeczytałam cały watek, ufff.

Odkąd pamiętam robiłam balejaż, tylko jednokolorowe blond pasemka, a potem juz z brazem bo wszystkie blond pasma się pozlewaly.
Ostatnio jako, że mam włosy cienkie i delikatne chciałam włosy przyciemnic do swojego naturalnego koloru by ich juz rozjaśniniem nie męczyć. A mam kolor ciemny/średni blond.

Kierując sie Waszymi wskazówkami dziś byłam u Pani Romy w Figaro.
Pomyśłam, że skoro tam zdobywają nagrody za koloryzację, to mi włosów nie zepsują.

Krótka relacja:
Posadzona na krześle, pani Roma przyszła z próbkami kolorów włosów i zaakceptowałam zaproponowany przez nią ciemny blond złocisty. Powiedziłam też że nie toleruję odcieni czerwieni i miedzi. Roma położyła mi jeszcze kilka pasemek blond dla efektu refleksu we włosach. Wszystko zrobione totalnie szybko (zastanawiałam się czy przypadkiem nie jest to niedbałość, ale pomyślłałam, że pewnie to już taka wprawa..)
po myciu na głowie ujrzałam nic innego jak kolor miedzi!!!!I Jestem ruda!!!!(((. I czuję się fatalnie. Nie o to chodziło, co zresztą Pani Romie i na początku i na końcu powiedziałam.

Niech mi ktoś powie, jak niby "dobra:" fryzjerka może zrobić coś takiego????
Powinna wiedzieć jaki odcień da farba na danym kolorze włosów!!!
że ja nie wiem, to ok, ale po to idę do fryzjera by uniknąć wpadek. A tu masz babo placek.
Lepszy efekt uzyskuję farbując sobie włosy w domu szamponetką z 2,50!

Nie polecam!!!!

Atmosfera w salonie jak na mój gust, też przerost formy nad treścią.
A Sławetny pan Jacek....hmmm...tylko rugał uczennice...Beznadzieja.. ..

I wiecie kobitki co Wam powiem?? Pójdę chyba do pierwszego lepszego salonu za rogiem, bo im bardziej wymyślam i do "mistrzów" chadzam, tym gorzej na tym wychodzę.

A w maju jeszcze mam ślub i teraz dopiero mam zgryza co zrobić z tym kolorem. Jak macie jakieś dobre rady, to jestem otwarta
asiad80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 09:08   #488
balcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

no to mnie przestraszyłas ja ide tam dzisiaj i mam teraz watpliwosci czy zaryzykowac !!! ale opinie są tu różne. Ja juz mam dosyc szukania dobrego fryzjera ;(( czy na prawde nikt nie umie zadbac o wlosy Bydgoszczanek ??!!!
ps. jesli zaryzykuje zdam relacje trzymajcie kciuki !!
balcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 23:09   #489
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

A ja jestem szalenie zadowolona ze strzyżenia, farbowania i obsługi w JLD w Focusie. Słyszę same komplementy na temat mojej fryzury, atmosfera jest świetna, obsługa miła, młoda i kompetentna.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 23:23   #490
fly_with_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

We wczesniejszych postach dziewczyny wymienialy salon MATRIX w fordonie (koło medica) - jak dla mnie TRAGEDIA! potrzebowalam na szybko fryzjera w dniu komunii mojej siostry...zawsze robil baleyage blond z jednego koloru. To co zrobila mi ta "fryzjerka" .. w sumie ciezko to opisac. Po wyjsciu wygladalam gorzej niz przed, bardzo niedokladna, krzywo nalozony rozjasniacz, plamy, ciemny odrost! totalnie nie polecam tej fryzjerki, ale musze przyznac ze polecana p. Dominika, ktora obslugiwala inna klientke, na stanowisku obok - nawet ladnie ja zrobila wiec jesli tam to tylko do p. Dominiki, albo wcale chociaz ja wybieram wcale, bo nie pasuje mi kompeltnie matrix ;/

A teraz, chodze do salonu Creazioni Studio na Jezuickiej poszlam za namowa kolezanki, ktora chodzila do p. Gosi (pracowala wczesniej w ktoryms z salonow L'oreala na Gdanskiej) a pozniej przeniosla sie wlasnie do Creazioni i... jestem mega zadowolona kolor jest zawsze taki jaki ma byc, zero rozczarowac, dobrze sciete, wypielegnowane wlosy - pracuja na kosmetykach l'oreala no i do tego bardzo mila atmosfera mozna nawet wejsc tak z ulicy, bez umawiania polecam!
fly_with_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:33   #491
awista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Ja do niedawna byłam czarnulką, a teraz jestem już blondynką Rozjaśniałam włoski w salonie przy ul. Karłowicza w Bydgoszczy u Pani Karoliny. Jeżeli jeszcze nic nie znalazłaś to daj znać ja podam tobie namiary na ten salon

Jeśli możesz to prześłij mi, proszę namiary do Pani Karoliny. Byłabym wdzięczna za jakieś foto z Twojej metamorfozy ;-)))
Mam z natury włosy koloru ciemny blond a od 15 lat bardzo ciemny brąz (wręcz czarny)... chciałabym wrócić do naturalnego a nawet ciut jaśniejszego tylko boję się o efekt i o zniszczenie włosów ;-/
Napisz jak to u Ciebie przebiegało.
Pozdrawiam
awista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 10:21   #492
kimulrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cześć, chcę obiąć włosy i zrobić kolor. Waham się pomiędzy 3 fryzjerami w Bydgoszczy: Jackiem Rybackim, Olafem Sobieralskim i Robertem Gotowskim.
Jestem gotowa nawet przepłacić byleby wyjść z dobrą fryzurą. Mam za sobą zbyt wiele pomyłek by tym razem zaryzykować.
Dziewczyny, pomóżcie!!!
kimulrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 23:14   #493
Pati28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 62
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez kimulrk Pokaż wiadomość
Cześć, chcę obiąć włosy i zrobić kolor. Waham się pomiędzy 3 fryzjerami w Bydgoszczy: Jackiem Rybackim, Olafem Sobieralskim i Robertem Gotowskim.
Jestem gotowa nawet przepłacić byleby wyjść z dobrą fryzurą. Mam za sobą zbyt wiele pomyłek by tym razem zaryzykować.
Dziewczyny, pomóżcie!!!
Jacek Rybacki przyjmuje tylko swoje stałe klientki,Robert Gotowski również,także zostaje Olaf Sobieralski Myślę że będziesz bardzo zadowolona
Pati28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:40   #494
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez kimulrk Pokaż wiadomość
Cześć, chcę obiąć włosy i zrobić kolor. Waham się pomiędzy 3 fryzjerami w Bydgoszczy: Jackiem Rybackim, Olafem Sobieralskim i Robertem Gotowskim.
Jestem gotowa nawet przepłacić byleby wyjść z dobrą fryzurą. Mam za sobą zbyt wiele pomyłek by tym razem zaryzykować.
Dziewczyny, pomóżcie!!!
Dokładnie, Jacek na pewno Cie nie przyjmnie. Jak dla mnie Olaf jest cienki - lepsza juz byla jego partnerka - Paulina. Ale nie wiem, czy jeszcze tam u niego pracuje
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:16   #495
kimulrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Dzięki!
kimulrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:56   #496
bassia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Witam wszystkie forumowiczki!

Jak większość z Was nie znalazłam jeszcze idealnego fryzjera. W ogóle zastanawiam się czy taki istnieje?? ! Na ten czas wydaje mi sie, ze chyba nie, dlatego, że od około dwóch miesięcy poszukuję fryzjera bądź fryzjerki w Bydgoszczy lub okolicach, która umie robić warkocze wplatane tzw. kłosy czy warkocze francuskie. Jesteście moją ostatnią deską ratunku, ślub tuż, tuż, a ja jestem w kompletnej kropie. Mam do Was wielka, wielką prośbę drogie forumowiczki, jeśli znacie kogoś takiego proszę (błagam!) o informacje.

Za chociaż zainteresowanie sie moim problem wszystkim z góry przekazuję wielkie dzięki!
bassia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:19   #497
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Jestem z Bydzi
Chodzę do fryzjera na błoniu róg ulic Gnieźnieńskiej i Kcyńskiej i jestem bardzo zadowolona
Polecam
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:23   #498
asiad80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Steffka, a do kogo tam chodzisz??? Ja raz byłam u Joli, ale średnio mnie przekonała....
asiad80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:34   #499
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Kurde wiesz...zapomniałam jak miała na imię taka czarna bardzo sympatyczna. Przyniosłam jej zdjęcie i idealnie mnie ścięła tak samo...

Kiedyś też byłam na farbowaniu- ok

i Robiłam sobie grzywkę- tez spooko

Ale jak czeszą to nie mam pojecia...
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 17:07   #500
flumka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Nie mam niestety ulubionego fryzjera, ale mam kandytata ANTY przed którym chcę wszystkich przestrzec. To Jean Louis David w Focusie.

Poszłam tam z przyjaciółką, obie zdecydowane na radykalne zmiany wiosenne. I co? Wszystko na co było ich stać, to równiutkie obcięcie włosów jak od garnka, zero jakiejś inwencji, fryzura z czasów wczesnej szkoły podstawowej. Przysięgam że nigdy wcześniej nie wyszłam od fryzjera ze łzami w oczach. W dodatku obie, i ja i moja przyjaciółka, miałyśmy pomysły na siebie idąc tam, zupełnie różne od siebie. I dwie różne fryzjerki obcięły nas identycznie. Słowo honoru, nie wiem jakim cudem im tak wyszło. Zaraz następnego dnia poszłam to-to poprawić do innego salonu a teraz ostzregam kogo się tylko da.

Ponadto maja tam beznadziejna organizację, poszłam tam żeby sie umówić, przy czym okazało się że sie nie da, tzn. jeśli coś się zwolni to mnie przyjmą. Jako że miałam czekać prawie godzinę, to wyszlam na obiad a po powrocie okazało się, że już ktoś inny przyszedł i dlatego musiałam czekać kolejne 1,5h Jakby tego było malo, to tam jest ciasno i nie wszyscy mogli sobie usiąść. Za te wszstkie udogodnienia zapłaciłam ze zniżką chyba 50 zł.
NIGDY WIĘCEJ
flumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:05   #501
bye bye kitty
Raczkowanie
 
Avatar bye bye kitty
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 54
GG do bye bye kitty Send a message via Skype™ to bye bye kitty
Thumbs up Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Witam!
Kiedy zdecydowalam sie na rozjasnienie wlosow, moj pierwszy krok poszedl w kierunku salonu STYL na ul.Rzezniackiego w Fordonie. Za pierwszym razem wszystko ladnie i pieknie-rozjasnienie, mycie, sauna na wlosy(o co mnie nie zapytano, czy sobie zycze), sciecie, ulozenie=250zl
Jednak z kazdym razem jak tam wracalam bylo co raz gorzej.
Po pierwsze atmosfera w danym salonie nie jest zbytnio sprzyjajaca-panie fryzjerki wiecznie mowia sobie cos na ucho, smieja sie, sa nieprzyjemne i ma sie wrazenie jakby wiecznie kogos obgadywaly za plecami.
Po drugie, praktykantki zachowuja sie jakby nigdy nie myly, ani nie rozczesywaly wlosow-nie place prawie 300zl za to, zeby wyjsc z salonu bez wlosow!
Cena. Ostatnim razem, kiedy bylam w Stylu i poprosilam o zrobieniu odrostu i lekkie podciecie, zrobiono mi odrost tylko z przodu, tak zeby nie bylo widac ciemnych wlosow..niestety kedy juz zwiazywalam wlosy w kitke-ciemne pasmo wlosow bylo bardzo widoczne.
CZAS-ponad 3h to wynik dosyc..hmmm..nie bardzo.

Zdecydowalam sie pojsc do salonu ZAREMBY na ul.Gdanskiej
Szybko, sprawnie, bez zbednego gadania. Pani Asia nakladala rozjasniacz w tempie swiatla-musiala zrobic cala glowe, bowiem u gory odrost byl 2cm, na dole ju 4cm. Sciecie-swietne! I wszystko zrobione tak szybko, nawet jednej gazetki nie zdazylam przeczytac
CENA? 150zl.....a myslalam, ze w takim prestizowym salonie wydac 1000zl
SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
bye bye kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 00:10   #502
agula_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 21
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Ja tez bezustannie poszukuję dobrego fryzjera.Mam kręcone włosy i rzadko który umie się nimi zająć. Kiedyś w salonie "Efekt" pracował taki młody Pan. Niestety nie jestem pewna czy mial na imię Piotr czy Paweł. Z tego co wiem wyjechał do Poznania .....BUUUU Bardzo załuję, super ścinał wlosy, zawsze się perfekcyjnie układały.
Co do salonu w fokusie- beznadzieja. Panie miłe ale włosy wyglądają dobrze tylko do 1-wszego mycia.
Jeśli macie namiary na fryzjera, który umie dobrze sie zając kręconymi włoskami -czekam na namiary
agula_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 01:41   #503
milkaniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Bydgoszcz-Fryzjer

Witam Wszystkich.
Mam ogromną prośbę. Potrzebuje pomocy dot. dobrego fryzjera (uczesanie do ślubu) Jestem nową forumkowiczką i nie umiem się jeszcze odnaleść w tym natłoku informacji. Potrzebuję pomocy i strasznie zależy mi na czasie. Z góry przepraszam za zamieszanie

Edytowane przez milkaniunia
Czas edycji: 2009-05-03 o 01:45
milkaniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 20:19   #504
milkaniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bydgoszcz-Fryzjer

czy tylko ja mam ten problem...?dziewczyny pomocy
milkaniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:05   #505
blondiblondi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Ja jutro idę do salonu A. Zaremby na Gdańską, do jednej z fryzjerek mistrzyni. Mam nadzieję, że nie będę żałować. Liczę na radykalną zmianę wizerunku
blondiblondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 11:01   #506
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Pomóżcie mi, błagam!!!
Nienawidzę swoich włosów, są oklapłe, przetłuszczające, zero życia, zero seksapilu:/
Jak je układam z pół godziny (suszę pod włos, z pianką push-up, tapiruję przy nasadzie itp.) to nie są oklapłe może z 10 minut, potem wszystko wraca. Żadne cieniowania, nic mi nie pomaga. Często ucho mi przez nie wystaje chociaż wogóle nie mam odstających uszu. NIENAWIDZE ICH

Zdecydowałam się na trwałą, ale boję się ją zrobić. Nawet jeżeli je zniszcze to i tak teraz są dla mnie obleśne więc nic sie nie zmieni jak będą brzydkie po trwałej, ale i tak się boję.
Poleccie jakiś dobry salon. Boję się, ze jak pójdę do przypadkowego to nie będą tam mieli np. delikatniejszego płynu i zrobi mi tym mocnym ,a powie że to delikatny, albo że jakaś starsza babka co zatrzymała się w latach 80-tych zrobi mi barana. Mam cienkie włosy, nie chcę żeby mi ich spaliła:///
Za rok i 2 miesiące biorę ślub czy jak teraz zrobię trwałą to wtedy nie będzie po niej śladu????

BŁAGAM O POMOC, może któras z waszych kumpelek robiła sobie trwałą i coś by poleciła?

pozdrawiam
courtney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:03   #507
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Bydgoszcz-Fryzjer

wyszukiwarka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post12159480
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 23:07   #508
paradisestyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cześć dziewczyny czytam i czytam ten watek jednak caly czas nie moge znalezc odopwiedzi na moj problem....

Moj naturalny kolor to blond (taki brzydki szary, myszowaty ) zawsze rozjasnialam wlosy na jasniutki blond. Jednak jakis pol roku temu stwierdzialam ze czas na zmiany i z blondu zrobil sie braz (czekolada). Teraz znowu chce byc blondynka........ od jakiegos czasu szukam dobrego fryzjera, gdyz chce sie podjac sciagania koloru (dekoloryzacji) by od razu cieszyc sie z jasnego kolorku, a nie chodzic 10 razy na pasemka by wkoncu osiagnac cel....

Zastanawialam sie jednak nad salonem Kola Prestige przy ul. Chocimskiej? czy ktos wie cos na temat tego salonu? jak farbuja? scinaja? nic tu nie ma na ich temat

nie chce wkoncu wyjsc z kolorkiem podobnym do marchewki wlosy farbowalam tylko u fryzjerki i w zasadzie pozniej tylko odrost, wiec chyba nie powiino byc az takiego problemu z rozjasnieniem ich?????????

dodam jeszcze ze mam wlosy sredniej dlugosci ktore okropnie mi sie wywiajaja i nawet na prostownice ciezko mi je ulozyc...... prosze wiec o pomoc Czy faktycznie p/ Zaremba jest dosc dobra?
paradisestyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 09:20   #509
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Przedwczoraj byłam u kosmetyczki w Secesji na Cieszkowskiego, jest tam tez fryzjerka, ale nigdy nie korzystalam z jej uslug..
czekajac na zabieg przyszla dziewczyna do fryzjerki.. pelna pomyslow, energii, checi zmiany.. i co mi sie podobalo- fryzjerka nie zrobila na odczepnego tego co chciala tylko rozmawiala z nia, ogladala wlosy.. powiedziala ze ta i ta propozycja jest zla bo tu na wicherek, ta jest zla bo rano wstanie i jej sie nie uloza, bob nie bedzie pasowal do jej ksztaltu twarzy.. itd..
zaproponowala cos od siebie, dziewczyna sie zgodzila.. wyszla mega zadowolona
chyba sie skusze nastepnym razem
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:13   #510
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

lemonka, a jak kosmetyczka ?
idę w piątek na depilację - bylaś zadowolona ?
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 14:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.