Opinie biuro podróży oscar - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 17:05   #1
kosiczek8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1

Opinie biuro podróży oscar


Witam, w tym roku (połowa sierpnia) mam zamiar wybrać się z chłopakiem na wczasy z biurem podróży Oscar do Albanii, chciałam się dowiedzieć jak naprawdę jest z tym biurem i czy warto z nim jechać. Oczywiście cena za wycieczkę jest mała więc nie spodziewamy się luksusów, jesteśmy młodymi ludźmi studentami, których nie stać na drogie wczasy, więc jesteśmy przyzwyczajeni do długiej jazdy autokarem, pokoje też nam nie straszne ponieważ mało czasu w nich spędzamy, bardziej mi chodzi o to że podobno biuro czysto odwołuje wycieczki i nie zwraca pieniędzy, bardzo proszę o opnie ludzi którzy byli w tym lub zeszłym roku z nimi na wakacjach. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź
kosiczek8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 08:35   #2
kunis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Opinie biuro podróży oscar

Przyłączam się do zapytania Podobają mi się dwie oferty wczasów z tego biura, więc kto był, prosimy o opinie (stan autokarów, organizacja, zakwaterowanie, uczciwość biura - również nie wymagam luksusów, ale podstawowej schludności, przeciętnego standardu, bez jakiś przykrych niespodzianek w necie krążą bardzo różne opinie..
kunis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-19 08:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.