Pomocy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 11:27   #61
junona1
Zadomowienie
 
Avatar junona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 041
Dot.: Pomocy!

bardzo przepraszam to juz sie wiecej nie powtorzy obiecuje
__________________
najnowszy watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post20476079

junona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:27   #62
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Pomocy!

Skoro nie wiesz to twoim obowiazkiem jest przeczytanie regulaminu forum na ktorym zakladasz wate. Jesli bys to zrobila wiedzialabys ze tutaj umieszczamy tylko nasze makijaze a pytania tego typu zadaje sie na wizazystce. Nie zakladaj tam nowego watku tylko popros o przeniesienie tego
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:29   #63
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Pomocy!

Widze,ze zalozylas ten watek wszedzie gdzie to mozliwe. Nie dubluj i nie zasmiecaj forum. Jeden watek wystarczy.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:16   #64
maedchen90
Przyczajenie
 
Avatar maedchen90
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Pomocy!!

Podnoszę temat, bo niestety mój problem utrzymuje się nadal
maedchen90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:55   #65
Dagmara1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 44
Pomocy! problem suchej, luszczacej sie skóry z tendencjami do wystepowania krostek

witam, wszystkie wizażystki, pisze tu gdyż mam ogromny problem ze skóra twarzy. teraz jestem po kuracji przeciwtradzikowej, ogolnie krostki zniknely, czasem wyskoczy jakas ale to male piwo przy nowym problemie, SUCHEJ SKORY, ciezko to nazwac sucha skora, naskorek mi po prostu peka i zlazi, skora jest szorstka, po nalozeniu podkladu wyglada jeszcze gorzej, odkad zaczelo sie grzanie w kaloryferach moj problem sie powiekszyl, kupilam juz chyba z 3 kremy nawilzajace, maseczek tez, i nic!! blagam, co moge zrobic z tym?? ostatnio czytalam cos na temat tego sls-skladniku o ktorym wszyscy sie rozpisuja, moze przez niego (+terapia antytradzikowa) moja skora tak wyglada?? opisze moj dutychczasowy tryb dbania o skore, moze dowiem sie czego nie powninnam robic, a wiec tak: rano myje skore mydlem clinique dla skory mieszanej, i nakladam krem iwostinu nawilazajcy, na to podklad lancome nawilzajacy. po powrocie z zajec przecieram twarz woda termalna vichy, a na noc nakladam krem vichy normaderm nuit. do demakijazu stosuje vichy mleczka do suchej skory, jako peeling clinique 7day scrub, nazw maseczek nawilzajacych nie bede podawac bo mialam ich tyle ze nawet nie pamietam, i zadna mnie nie zachwycila ale tez robie je czesto ok 3-4 razy w tyg. blagam, co zrobic z takim problemem??

Edytowane przez Dagmara1988
Czas edycji: 2008-09-23 o 21:30
Dagmara1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 18:47   #66
Miraluka
Raczkowanie
 
Avatar Miraluka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 113
GG do Miraluka
Dot.: Pomocy!

Nie wiem co to za kuracja antytrądzikowa była, ale pewnie dało w kość. Mogę tylko podpowiedzieć, abyś zrezygnowała z mycia twarzy rano. Przecieraj tonikiem, wodą termalną jak lubisz i potem lekki krem nawilżający np. ziaja calma lub HOL Avene, co wolisz. Raczej unikaj podkładu. Wieczorem myj twarz łagodnym żelem bez SLS SLES np: ziaja calma, możesz zmieszać z oliwką hipp i umyć buzię. Na noc krem nawilżający. Maseczki nawilżające działają podobnie jak kremy, nie ma sensu ich kupować. Jak czujesz, że piecze nakładaj krem, posmaruj oliwką sama musisz wypróbować c Ci przynosi ulgę. Na takś skórę pomaga maść Linomag, ale jeśli masz trądzik to może się pogorszyć. Wywal kremy typu matujący, regulujący jak normaderm (kompletny niewypał). Pilingów nie używaj narazie, póki buzia nie wróci do normy.
Pozdrawiam.
Miraluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 10:47   #67
Dagmara1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 44
Smile Dot.: Pomocy!

dziekuje Ci bardzo Miraluko kupie sobie ten zel z ziaji i oliwke hipp, ale mam pytanie, czemu akurat oliwka hipp?? i jak mam to zrobic, zmieszac zel z oliwka ?? a potem umyc sobie tym roztworem twarz?
Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za rady
Dagmara1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 13:07   #68
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Pomocy!

Bo oliwka Hipp ma tylko 3 sklady;]
Dzieku poradzie Miraluki, zaczelam tak myc i buzke mam od dwoch dni (bo tyle stosuje) nawilzona;] A robi sie to prosto,; bierzesz na reke troche zelu i oliwki, mieszasz to i myjesz;]
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:11   #69
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Pomocy!

strasznie duzo tego wszystkiego sobie codziennie nakladasz jak problem nie minie to polecam wizyte u dermatloga bo inaczej zepsujesz sobie cere
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:10   #70
Dagmara1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 44
Dot.: Pomocy!

dziekuje wam bardzo a co do tego nakladania, to moze i masz racje, tylko ze chce jakos nawilzyc ta skore, mam dopiero 20 lat a od tej suchej skory juz zauwazylam pierwsze malenkie bo malenikie, ale jednak- ZMARSZCZKI. problem tkwi w tym, ze musze jednoczesnie zapobiegac nawrotom tradziku, dbac o dostateczne nawilzenie i uwazaz zeby nie pozapychac sobie cery ( dopiero co udalo mi sie usunac wagry) wlasciwie to nie wiem jaki mam rodzaj cery, sucha jak pieprz, ale sie blyszyczy, a jak rano wstaje mam rozszerzone pory. mam tez problem z doborem kosmetykow. w kazdym razie, dziekuje wam jeszcze raz za pomoc
Dagmara1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 10:38   #71
Miraluka
Raczkowanie
 
Avatar Miraluka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 113
GG do Miraluka
Dot.: Pomocy!

Sucha jak pieprz + świeci się = odwodniona
Dobrze będzie
Polecam ten wątek do poczytania tu jest duuużo rad dla posiadaczek takiej cery : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183599
Miraluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 15:14   #72
katie_lee
Raczkowanie
 
Avatar katie_lee
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Unhappy pomocy! :/

Witam
Mam pytanie do Was kochane - prosze pomóżcie mi znaleźćpodkład dla mnie
mam cerę tłustą/mieszaną, miejscami zaskórnikową i z rozszerzonymi porami
poszukuję idealnego podkładu....i nie mogę go znaleźć! już od dłuższego czasu szukam kosmetyków prawie tylko w aptekach - teraz używam vichy normateint, który nie powoduje na szczęście na mojej skórze wysypu, ale ma nieładny odcień - wpadający w taki różowy (odcień 25), 15 jest za jasna, 35 za ciemna:/
jakiś czas temu używałam unifiance (jakoś tak) la roche posay - odcień ok - ale strasznie mnie po nim wysypało :/ teraz dopiero po powrocie do normateintu skóra mi doszla do ładu
zastanawiałam się nad składem - la roche posay ma chyba sporo silokonów (w ogóle ma taką trochę lepką konsystencję przy rozsmarowywaniu) - i mam wrażenie,że to przez nie ...ale z kolei normateint też ma jakis silikon a dziala ok - tylko te odcienie!:/
proszę o poleceni mi jakiegoś podkładu- najlepiej o lekkiej konsystencji lub podpowiedź jaki składnik może mnie tak zapychać :/
pozdrawiam
katie_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 15:53   #73
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: pomocy! :/

Cere chyba mam podobną. Kiedyś miałam próbkę podkładu z INGLOTa. Bardzo fajny, ale też dość drogi. jeśli cena Cię nie przeraża, to warto spróbować. A kolory ma w większości naturalne
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 07:37   #74
katie_lee
Raczkowanie
 
Avatar katie_lee
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: pomocy! :/

A pamietasz jaki to był? - czy może inglot ma tylko jeden podkład?
katie_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:55   #75
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: pomocy! :/

LRP unifiance jest po prostu strasznie ciężki i nienaturalnie wygląda, choc u mnie wysypu nie wywołał. Normateint ma fajną, lekką konsystencję i pewnie dlatego Ci bardziej służy. polecam Ci Estee Lauder Double Wear. jest świetny, ma fajne odcienie, jest lekki i nic nowego po nim nie wyskakuje. dużo droższy od tych aptecznych też nie jest, ja kupiłam za 90 zł na allegro
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:58   #76
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: pomocy! :/

Nie pamietam jaki to był odcień... a inglot ma ich kilka, będziesz musiała dopasowac coś do siebie...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 17:30   #77
katie_lee
Raczkowanie
 
Avatar katie_lee
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: pomocy! :/

Dzięki wielkie
chyba zdecyduję się na este lauder - widziałam porównanie do revlon solorstay - a ten nie był zły
pozdrawiam
katie_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:41   #78
MyRobimyBoom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Pomocy!

Ok godziny temu skończyłam depilować nogi woskiem od godziny nie umiem pozbyć się resztek wosku a nie mam żadnego olejku ani nic czym można go szybko usunąć? Pozdrawiam.
MyRobimyBoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:53   #79
anieem
Raczkowanie
 
Avatar anieem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza oceanu
Wiadomości: 47
Dot.: Pomocy!

ok, ja nie mam zadnego doswiadczenia z woskiem, ale tak na zdrowy rozum nie uzywalabym niczego na bazie wody, bo to wosku nie rozpuszcza. masz cos na bazie oleju? sama nie wiem, w desperacji moze po prostu olej jadalny?

tyle, ze serio, nigdy nie mialam takiego problemu, wiec teoretyzuje

tak czy siak powodzenia
anieem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 22:58   #80
MyRobimyBoom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy!

No próbowałam wodą olejem a teraz znalazłam jakiś stary balsam i zaczyna schodzić ;D
MyRobimyBoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:04   #81
pannacottaQ
Raczkowanie
 
Avatar pannacottaQ
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
GG do pannacottaQ
Dot.: Pomocy!

ja mialam cos takiego na obozie.
najgorsze bylo to ze nie mialam zadnego olejku^^ latalam po hotelu i pytalam wszystkich, czy ktos ma jakac oliwkę czy coś. myłam wszystkim, co możliwe...mydłem, kremami, wszystkimi kosmetykami dziewczyn xD kleilo sie pol dnia, potem z tym wygralam xd
nie polecam uzywania wosku w ekstremalnych warunkach xD
__________________


_________________________ _______
samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.
pannacottaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:18   #82
MyRobimyBoom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez pannacottaQ Pokaż wiadomość
ja mialam cos takiego na obozie.
najgorsze bylo to ze nie mialam zadnego olejku^^ latalam po hotelu i pytalam wszystkich, czy ktos ma jakac oliwkę czy coś. myłam wszystkim, co możliwe...mydłem, kremami, wszystkimi kosmetykami dziewczyn xD kleilo sie pol dnia, potem z tym wygralam xd
nie polecam uzywania wosku w ekstremalnych warunkach xD
a czym to usunęłaś?
MyRobimyBoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:06   #83
SundayRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Pomocy!

Bardzo proszę o pomoc! Mam dużą plamkę-bliznę na nosie. Od dłuższego czasu próbuję ją wyleczyć, ale nic nie pomaga. Zrobię wszystko żeby się tego pozbyć. Mam ją już jakieś 2 lata. Zawsze zakrywałam ją jakimś makijażem ale ile tak można. Proszę o poradę.
SundayRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:29   #84
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez SundayRose Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc! Mam dużą plamkę-bliznę na nosie. Od dłuższego czasu próbuję ją wyleczyć, ale nic nie pomaga. Zrobię wszystko żeby się tego pozbyć. Mam ją już jakieś 2 lata. Zawsze zakrywałam ją jakimś makijażem ale ile tak można. Proszę o poradę.
Idź do dermatologa,co my tu poradzimy?
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:40   #85
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Smile Dot.: Pomocy!

laserowy zabieg usuwania blizny Ci jedynie pomoze, bo zadne kremy i tak Ci nie dadza tego efektu jakiego bys chciala

niemartw sie tym tak, to nie koniec swiata, inni maja gorzej, ja rowniez mam blizne na nosie i zyje

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-07-06 o 11:42
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:57   #86
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: Pomocy!

Zalezy jak mocna jest blizna. Ja mialam na nogach 2 blizny po poparzeniu i leczylam je Cepanem. Kuracja trwala jakies 3 lata i jedna blizna zniknela calkowicie i nie ma sladu, a druga niestety jest i wprawdzie juz blada ale jak sie przyjrzec to widac.
Jesli masz mocne blizny to tylko operacja usuniecia blizny moze ci pomoc. Najlepiej zapytac lekarza.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 19:09   #87
SundayRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy!

Jakby się tak przyjrzeć to nie jest taka duża. Tylko czerwona i strasznie widoczna. Też myślałam o zabiegu laserowym.
SundayRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 07:40   #88
Ciara16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 288
pomocy!

witam. od kilku mam pewien problem.a mianowicie pod pachami , (jedną i drugą) mam takie duze krostki pod skórą, a raczej mzona to nazwac takimi małymi guzkami, gdy podnosze skóre do góry to one razem mozna je podniesc... czy wie ktos moze co to jest? i jak to bardzo szybko zwalczyc...

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

chciałam dodac ,że to napewno nie jest cos powaznego , bo dosyc często ostatnio mi się to zdarza po uzyciu maszynki

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

hmm i jeszcze jedno-wyczytałamw necie ze to mogą byc zatkane kanaliki potowe. pewnie tak.tylko jak to szybko zwalczyc? prosze o pomoc! zalezy mi zeby do czwartku znikło!
Ciara16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:18   #89
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: pomocy!

potraktuj sudokremem lub maścią z antybiotykiem np. tribiotic.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:25   #90
Ciara16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 288
Dot.: pomocy!

ooo myslisz ze tribiotic mi pomoze? bo mam go w domu
Ciara16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.