Mamy wrześniowe 2021 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-21, 17:53   #2431
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dzięki dziewczyny i trzymam kciuki za Wasze wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 18:00   #2432
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Na początku kp tak mnie piersi bolały ze specjalnie kupowałam jakieś drogie super delikatne wkładki. Jak się wszystko unormowało to kupowałam jak najtańsze bo jednak trochę tego schodziło.
Ja mam 75H i na duży biust też mogę polecić alles mama ale ten z fiszbinami tylko . Chyba model cara (teraz chyba Kelly, miękki taki) a dla mniejszego biustu ten bez fiszbin (easy) myślę że też byłby ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 18:17   #2433
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Na początku kp tak mnie piersi bolały ze specjalnie kupowałam jakieś drogie super delikatne wkładki. Jak się wszystko unormowało to kupowałam jak najtańsze bo jednak trochę tego schodziło.
Ja mam 75H i na duży biust też mogę polecić alles mama ale ten z fiszbinami tylko . Chyba model cara (teraz chyba Kelly, miękki taki) a dla mniejszego biustu ten bez fiszbin (easy) myślę że też byłby ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dwa z alles i też sobie chwalę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88658647]

Ale dzisiaj jest piękna pogoda zamówiliśmy taką ławkę na balkon i już nie mogę się doczekać aż przyjdzie i będę mogła tam przesiadywać

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Nasz balkon taki mały, że ledwo wchodzi malutki stolik i dwa krzesła.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 18:59   #2434
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja mam dwa z alles i też sobie chwalę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------



Nasz balkon taki mały, że ledwo wchodzi malutki stolik i dwa krzesła.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja też mam podobny, ale u nas sporą część balkonu zajmuje klimatyzacja, więc już stolik i krzesełka się nie zmieszczą chcemy dać jakąś wytrzymałą nadstawkę na tą klimę, żeby usiąść, taki mini stoliczek składany przyczepiany na barierkę, wystawiać drugie krzesełko i wtedy będzie można posiedzieć w 2 osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Jak kupowałam alles mama z fiszbinami to w moim rozmiarze był tylko model Letizia, ale przynajmniej jest też bardzo ładny, nie tylko wygodny nie wiem ile będę karmić ale jeśli będę kupować nowe to też z alles mama bo nawet ceny mają naprawdę spoko jak za takie staniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 19:44   #2435
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

O to muszę popatrzeć na te biustonosze z alles, o których wspominacie, bo ich nie znam totalnie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 19:55   #2436
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja mam głównie z Nipplexu i myślę, żeby je ewentualnie poadaptować na karmniki (zdecydowaną większość się da), o ile tylko będą pasować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 20:42   #2437
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja dziś wylądowałam nie tylko z sensacjami żołądkowymi (no dobra, to nie żołądek ale wiadomo... Zupa szczawiowa to był błąd), ale lędźwie też tak mi się zaczęły dawać we znaki, że zanim się położyłam to zaaplikowałam sobie maść końską, bo już nie wiedziałam co mam robić ile można środków przeciwbólowych brać...🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 21:36   #2438
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja dziś wylądowałam nie tylko z sensacjami żołądkowymi (no dobra, to nie żołądek ale wiadomo... Zupa szczawiowa to był błąd), ale lędźwie też tak mi się zaczęły dawać we znaki, że zanim się położyłam to zaaplikowałam sobie maść końską, bo już nie wiedziałam co mam robić ile można środków przeciwbólowych brać...🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej
U mnie lędzwie też dają się we znaki od kilku dni :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 21:42   #2439
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Muszę się Wam pochwalić. Od stycznia walczyłam o odstawienie córki od KP. Zależało mi zrobić to tak, aby nie płakała z żalu w nocy. No i się udało. Mleko samo się powoli skończyło po odstawieniu w dzień wiec teraz już w nocy pije wodę A córka pod względem ochoty picia czegoś innego nic mleko z cycka to ciężki przypadek był a teraz ładnie pije i wodę i soczki Także odpocznę sobie do porodu te kilka miesięcy od kp i znowu się zacznie
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 07:25   #2440
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić. Od stycznia walczyłam o odstawienie córki od KP. Zależało mi zrobić to tak, aby nie płakała z żalu w nocy. No i się udało. Mleko samo się powoli skończyło po odstawieniu w dzień wiec teraz już w nocy pije wodę A córka pod względem ochoty picia czegoś innego nic mleko z cycka to ciężki przypadek był a teraz ładnie pije i wodę i soczki Także odpocznę sobie do porodu te kilka miesięcy od kp i znowu się zacznie

POLAshi Ty to masz paradę sukcesów od wczoraj Gratulacje z powodu obu cór <3
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 08:37   #2441
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pochwalić. Od stycznia walczyłam o odstawienie córki od KP. Zależało mi zrobić to tak, aby nie płakała z żalu w nocy. No i się udało. Mleko samo się powoli skończyło po odstawieniu w dzień wiec teraz już w nocy pije wodę A córka pod względem ochoty picia czegoś innego nic mleko z cycka to ciężki przypadek był a teraz ładnie pije i wodę i soczki Także odpocznę sobie do porodu te kilka miesięcy od kp i znowu się zacznie
Gratulacje
A ja jeszcze karmię choć tego mleka teraz tyle co kot napłakał, bo córka potrafi od piersi iść po bidon z wodą
Przestawiam ją po mału na karmienie tylko do snu, ale nie wiem, czy chcę ją całkowicie odstawić.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 08:41   #2442
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Próbowałam zadzwonić do tej poradni, do której mam skierowanie. O 9:31 usłyszałam od automatu, że rejestracja działa 8:00-9:30 i 11:30-13:00

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 08:52   #2443
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Próbowałam zadzwonić do tej poradni, do której mam skierowanie. O 9:31 usłyszałam od automatu, że rejestracja działa 8:00-9:30 i 11:30-13:00

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wierzę 😂😂😂

Ja poprosiłam szefa o spotkanie dziś, bo chcę przegadać najbliższe miesiące i ustalić, jak długo będę pracować. Planuję od lipca iść na L4, wcześniej wziąć sobie tydzień wolnego na jakiś wyjazd, a dodatkowo brać po 1 dniu urlopu tygodniowo. Tych dni wolnych i tak mam sporo, a do tego dojdzie przecież cały urlop za 2022, który też będę musiała kiedyś wybrać
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 09:04   #2444
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

POLAshi gratki!

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Próbowałam zadzwonić do tej poradni, do której mam skierowanie. O 9:31 usłyszałam od automatu, że rejestracja działa 8:00-9:30 i 11:30-13:00

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Nie wierzę

Ja poprosiłam szefa o spotkanie dziś, bo chcę przegadać najbliższe miesiące i ustalić, jak długo będę pracować. Planuję od lipca iść na L4, wcześniej wziąć sobie tydzień wolnego na jakiś wyjazd, a dodatkowo brać po 1 dniu urlopu tygodniowo. Tych dni wolnych i tak mam sporo, a do tego dojdzie przecież cały urlop za 2022, który też będę musiała kiedyś wybrać
To faktycznie trochę tych dni urlopowych się nazbiera, a ja jeszcze mam zaległy urlop z poprzedniego roku, także ja nie wiem kiedy to wybiorę

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 09:21   #2445
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88659551]To faktycznie trochę tych dni urlopowych się nazbiera, a ja jeszcze mam zaległy urlop z poprzedniego roku, także ja nie wiem kiedy to wybiorę

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Mnie z zeszłego już nic nie zostało, a z tegorocznego 20 dni, ale jak sobie spojrzałam w kalendarz, to tych tygodni do końca czerwca jest raptem 7 czy 8, a jeszcze po drodze przysługuje dodatkowy dzień za 1.05
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 10:23   #2446
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Oo dziewczyny, zaległy urlop to żaden problem, raczej cenna waluta, przydaje się bardzo po skończonym macierzyńskim
Polashi, wielkie gratulacje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 10:32   #2447
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88659551]To faktycznie trochę tych dni urlopowych się nazbiera, a ja jeszcze mam zaległy urlop z poprzedniego roku, także ja nie wiem kiedy to wybiorę [/QUOTE]

Też mam jeszcze parę godzin za zeszły rok.

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Oo dziewczyny, zaległy urlop to żaden problem, raczej cenna waluta, przydaje się bardzo po skończonym macierzyńskim
A jaka cenna, jak się do pracy nie zdąży się wrócić i to wszystko pójdzie w ekwiwalent na koniec... Ale u nas pilnują, żeby na koniec roku zostało absolutne minimum xD
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 10:40   #2448
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Też mam jeszcze parę godzin za zeszły rok.



A jaka cenna, jak się do pracy nie zdąży się wrócić i to wszystko pójdzie w ekwiwalent na koniec... Ale u nas pilnują, żeby na koniec roku zostało absolutne minimum xD
Ahhhh, no w Twojej sytuacji to faktycznie
Z radością potwierdzam zdrowego synka, dziewczyny ☺
@theali poproszę Cię w wolnej chwili o aktualizację płci i przy okazji daty, bez sensu zakłamywać rzeczywistość - aktualna i powtarzająca się na wszystkich badaniach jest 31.08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 10:48   #2449
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Z radością potwierdzam zdrowego synka, dziewczyny ☺
@theali poproszę Cię w wolnej chwili o aktualizację płci i przy okazji daty, bez sensu zakłamywać rzeczywistość - aktualna i powtarzająca się na wszystkich badaniach jest 31.08
Już wpisuję Niebieska ta nasza lista, na razie 3:1 dla chłopców.

Edytowane przez theali
Czas edycji: 2021-04-22 o 10:50
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 10:56   #2450
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
A jaka cenna, jak się do pracy nie zdąży się wrócić i to wszystko pójdzie w ekwiwalent na koniec... Ale u nas pilnują, żeby na koniec roku zostało absolutne minimum xD
U mnie od tego roku nie wypłacają już ekwiwalentów, bo bardzo dużo osób miało mnóstwo do wypłacenia Także myślę, że prędzej, gdybym nie zdążyła wrócić, to po prostu wybrałabym cały zaległy urlop, a potem L4. Mam zresztą coraz większą nadzieję, że tak będzie, nie mam za bardzo ochoty siedzieć w tej firmie. Mam przeczucie, że przejdę pod innego przełożonego, którego nie lubię. Choć oczywiście zobaczymy, jaka będzie sytuacja za to półtora roku.

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ahhhh, no w Twojej sytuacji to faktycznie
Z radością potwierdzam zdrowego synka, dziewczyny ☺
@theali poproszę Cię w wolnej chwili o aktualizację płci i przy okazji daty, bez sensu zakłamywać rzeczywistość - aktualna i powtarzająca się na wszystkich badaniach jest 31.08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje <3 Macie już imię?
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:05   #2451
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
U mnie od tego roku nie wypłacają już ekwiwalentów, bo bardzo dużo osób miało mnóstwo do wypłacenia Także myślę, że prędzej, gdybym nie zdążyła wrócić, to po prostu wybrałabym cały zaległy urlop, a potem L4. Mam zresztą coraz większą nadzieję, że tak będzie, nie mam za bardzo ochoty siedzieć w tej firmie. Mam przeczucie, że przejdę pod innego przełożonego, którego nie lubię. Choć oczywiście zobaczymy, jaka będzie sytuacja za to półtora roku.
Jeżeli fizycznie nie ma możliwości wykorzystania urlopu wypoczynkowego, to ekwiwalent muszą wypłacić. A że jestem na zwolnieniu teraz, co raczej się nie zmieni (więc przed porodem nic nie wykorzystam) i umowa kończy mi się na rodzicielskim (w maju), to wyjścia nie będą mieli.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:14   #2452
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ahhhh, no w Twojej sytuacji to faktycznie
Z radością potwierdzam zdrowego synka, dziewczyny
@theali poproszę Cię w wolnej chwili o aktualizację płci i przy okazji daty, bez sensu zakłamywać rzeczywistość - aktualna i powtarzająca się na wszystkich badaniach jest 31.08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
Ja dziś też mam wizyte. Ciekawe, czy gin potwierdzi mi płeć z prenatalnych.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:19   #2453
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Urlop wybrałam poprzednio po macierzyńskim i teraz też tak planuję. Przyda się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:20   #2454
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cześć dziewczyny !
Jak samopoczucie u Was?
Ja odpukać od tygodnia już żadnych migren
Domyślam się że to głównie wynika z tego że wróciłam do ćwiczeń

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Hejo
Ja po połówkowych jestem Narzekałam na mojego ginka, ze na fotelu nie bada i dziś było wszystko Szyjka długa, z dzidzia wszystko ok 385g Potwierdzona córeczka

Ja tez muszę sobie kupić koszule do karmienia. W pierwszej ciąży miałam staniki takie sportowe i taki miękkie bawełniane z HM. Tylko po to żeby było gdzie wkładki trzymać
Nie polecam wkładek z canpola. Chyba lepiej od razu kupić jakieś lepsze. Lansinoh fajne były.

A tak z wyprawki to tylko pościel, kocyk, ręczniki kąpielowe no i te apteczne rzeczy. Ja używałam przy córce Alantan zielony. Miałam tez w zapasie sudocrem bo jednak zauważyłam, ze jak się coś zaczynało czerwienić to działało szybko. Nie był stosowany codziennie . Do codziennej pielęgnacji Alantan.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

A pupkę wycieram jej kindii namoczonymi wodą Żadne drogie waterwhipes


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje dziewczynki

Właśnie jaki kocyk szykujesz na wrzesień bo ja ostatnio natrafiłam na kocyk z wełny merino i chyba kupię i jeszcze jakis cieńszy.

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Oo dziewczyny, zaległy urlop to żaden problem, raczej cenna waluta, przydaje się bardzo po skończonym macierzyńskim
Polashi, wielkie gratulacje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mi to dziewczyny w pracy mówiły zanim zaszłam w ciąże żeby oszczędzała urlop jak się da bo potem bardzo się przyda

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ahhhh, no w Twojej sytuacji to faktycznie
Z radością potwierdzam zdrowego synka, dziewczyny
@theali poproszę Cię w wolnej chwili o aktualizację płci i przy okazji daty, bez sensu zakłamywać rzeczywistość - aktualna i powtarzająca się na wszystkich badaniach jest 31.08

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje chłopczyka

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Gratulacje
Ja dziś też mam wizyte. Ciekawe, czy gin potwierdzi mi płeć z prenatalnych.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Powodzenia na wizycie dla Was

Ja tez liczę że się dowiem na połówkowych a to jeszcze tydzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:21   #2455
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ja tez liczę że się dowiem na połówkowych a to jeszcze tydzień
Tydzień szybko minie!
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:33   #2456
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej, gdyby któraś chciała coś dla maluszka na h&m kupić to jest lód -20% dla klubowiczów od 120zl. Kod to ELLE20.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Mi też urlop się bardzo przydał po powrocie z macierzyńskiego więc ja bym tak nie trzaskała na prawo i lewo z tym urlopem teraz miałam dużo zaległego a jak synek zaczął chorować w żłobku to był na wagę złota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:37   #2457
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Już wpisuję Niebieska ta nasza lista, na razie 3:1 dla chłopców.
No właśnie, póki co zanosi się na sporą przewagę
@Sale co do imienia, to nad pierwszym męskim myśleliśmy prawie do końca ciąży, a co dopiero nad kolejnym ale ogólnie będziemy wybierać z puli prostych, klasycznych i na pewno krótkich (nazwisko dlugie)

Dziękuję za gratulacje, czekamy na kolejne newsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:43   #2458
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
@Sale co do imienia, to nad pierwszym męskim myśleliśmy prawie do końca ciąży, a co dopiero nad kolejnym ale ogólnie będziemy wybierać z puli prostych, klasycznych i na pewno krótkich (nazwisko dlugie)
U nas nazwisko też przydługie, pierwsze imię co prawda krótkie będzie, ale już z drugim nie do końca wyszło Chociaż całościowo i tak będzie mieć o literę mniej ode mnie!
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 11:58   #2459
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Hej, gdyby któraś chciała coś dla maluszka na h&m kupić to jest lód -20% dla klubowiczów od 120zl. Kod to ELLE20.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Mi też urlop się bardzo przydał po powrocie z macierzyńskiego więc ja bym tak nie trzaskała na prawo i lewo z tym urlopem teraz miałam dużo zaległego a jak synek zaczął chorować w żłobku to był na wagę złota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo dzięki za info, miałam już nic nie kupować w tym miesiącu, ale jak tak się sprawy mają, to wezmę bodziaki Temat ubranek prawie zamknięty, brakuje mi kilku rzeczy, głównie jakichś cieplejszych typu kombinezon, ale koleżanka mi coś mówiła, że będzie miała do wydania po swoim.

Co do urlopu, to mnie jednak ten 5-dniowy tydzień w pracy zaczyna się dłużyć i męczyć, a nie mogę wziąć L4 ze względu na podwyżkę, którą dostałam i która zwiększa mi podstawę macierzyńskiego. Na szczęście do pracy wrócę najwcześniej w październiku 2022 z pełną pulą urlopu za ten rok, więc to jest dodatkowe 5 tygodni wolnego na raptem 3 miesiące roku

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
No właśnie, póki co zanosi się na sporą przewagę
@Sale co do imienia, to nad pierwszym męskim myśleliśmy prawie do końca ciąży, a co dopiero nad kolejnym ale ogólnie będziemy wybierać z puli prostych, klasycznych i na pewno krótkich (nazwisko dlugie)

Dziękuję za gratulacje, czekamy na kolejne newsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
U nas nazwisko też przydługie, pierwsze imię co prawda krótkie będzie, ale już z drugim nie do końca wyszło Chociaż całościowo i tak będzie mieć o literę mniej ode mnie!
Ja zawsze miałam parcie na krótkie imię, bo sama mam długie (w pełnej formie) i panieńskie nazwisko też miałam długie. Teraz nosimy takie przeciętnej długości. Stanisław ma tyle liter co moje imię, więc nie wyszło mi do konca Ale mamy dosłownie 3 męskie imiona, które podobają się nam obojgu, z czego jedno jest teraz turbopopularne, a drugie już się powtarza w rodzinie i wśród wielu znajomych i ja już nie chcę słuchać żartów babci o tym, że znowu są dwie osoby o tym samym imieniu i nazwisku. A powtarza to jak zdarta płyta od naszych zaręczyn, prawie 3 lata. Także drogą eliminacji na pierwszy ogień poszedł Stanisław, a potem to mam nadzieję, że czekają nas same dziewczynki

Ja bym się długością drugiego imienia nie przejmowała aż tak, w końcu używasz go tylko w oficjalnych dokumentach, rzadko je wypisujesz. Ale z drugiej strony, mój mąż chciał Stanisława Władysława i moim zdaniem to już lekka przesada xD
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 12:16   #2460
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja bym się długością drugiego imienia nie przejmowała aż tak, w końcu używasz go tylko w oficjalnych dokumentach, rzadko je wypisujesz. Ale z drugiej strony, mój mąż chciał Stanisława Władysława i moim zdaniem to już lekka przesada xD
W tym zestawieniu przeszkadzałaby mi nie tyle długość, co -sław -sław U nas Stanisław będzie na drugie.

Nazwisko obecne ma 9 liter, panieńskie miałam na 11 U mnie całość wychodzi na 23 znaki (17 bez drugiego imienia), młody będzie mieć 22 (13).
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.