Mamy wrześniowe 2021 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-18, 21:42   #3181
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Jesli chodzi o wydatki..to polecam lokalne OLX czy na fejsie fora miejscowosci swojej/grupy sprzedazowe. Takie rzeczy jak lozeczko może być spokojnie uzywane, a nie nowe. Duzo ludzi sprzadaje za grosze nawet wózki w bardzo dobrym stanie. Takie pierdółki jak adapter do pasów czy poduszka ciążowa(duza w ksztalcie litery U) tez kupilam uzywane na olx.

A co do ladnych ciuszkow...mam po kimś...ale troche lezaly..wiec nie są to najnowsze „disajny”z ostatniego roku. Ale wychodze z zalozenia..ze maluchy na spacerach gdy ktos z „somsiadow” zajrzy do wozka beda poopatulane kocykami itp...bo to już wrzesien będzie..wiec ten ciuszek bardziej ma być praktyczny niż ladny. Oczywiscie dokupi się kilka „wizytowych/zdjęciowych”...ale ja akurat na mam parcia na słit ciuszki ..szczegolnie w tych pierwszych miesiacach gdy maluch tylko lezy

sale_girl mozesz powiedziec jakie masz oprocentowanie i w jakim banku? Ja najwyzsze jakie zlapalam to 0,50% w Millenium :/ a co do badania dna oka..tez jestem umowiona i oklulistka powiedziala ze nie powinno się prowadzic auta potem przez co najmniej 4h...a zalecaja wstrzymac się do 8h nawet.
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 07:01   #3182
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Mam sporo ciuszków po pierwszym maluszku. Wtedy miałam dużo już spadkowych , leciwych a czego brakowało -dokupywalam w Pepco. Ceny niskie, jakość ok. Jak co to polecam. Na córkę też teraz kupuje , bluzeczki po 7-15 zł, spodnie po 10-20, sukienki chyba do 25.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 07:15   #3183
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
sale_girl mozesz powiedziec jakie masz oprocentowanie i w jakim banku? Ja najwyzsze jakie zlapalam to 0,50% w Millenium :/ a co do badania dna oka..tez jestem umowiona i oklulistka powiedziala ze nie powinno się prowadzic auta potem przez co najmniej 4h...a zalecaja wstrzymac się do 8h nawet.
Chyba coś mi się pomyliło z innym kontem, bo widzę, że na oszczędnościówkach mam profit znikomy, nawet nie 0,5% :/ Jak coś, to polecam lokaty w Toyota Banku, są dość krótkie (pół roku) i wysoko oprocentowane. Jak je zakładałam, były najlepszą ofertą na rynku, nie wiem, jak teraz.

Idę jutro do gina, chyba zapytam, czy mogę już iść na krzywą, bo w Medicoverze chyba do 26 tygodnia można ją zrobić bez skierowania. A po południu szczepienie, oby poszło szybciej niż u męża (2,5 godziny sterczał pod przychodnią, mój kręgosłup chyba tego nie zniesie) i znośniej, bo na piątek i sobotę mamy plany
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 07:24   #3184
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Idę jutro do gina, chyba zapytam, czy mogę już iść na krzywą, bo w Medicoverze chyba do 26 tygodnia można ją zrobić bez skierowania. A po południu szczepienie, oby poszło szybciej niż u męża (2,5 godziny sterczał pod przychodnią, mój kręgosłup chyba tego nie zniesie) i znośniej, bo na piątek i sobotę mamy plany
Ja dziś po południu i też mam nadzieję na sprawne działanie Zwłaszcza że chciałabym złapać sensowny pociąg powrotny. U męża poszło super, ale on był w malutkim punkcie, a ja jestem wpisana do jednego z tych powszechnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 07:37   #3185
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ja dziś po południu i też mam nadzieję na sprawne działanie Zwłaszcza że chciałabym złapać sensowny pociąg powrotny. U męża poszło super, ale on był w malutkim punkcie, a ja jestem wpisana do jednego z tych powszechnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My oboje jesteśmy w "punkcie szczepień populacyjnych" (najlepsze jest to, że każde w osobnym, a mieszczą się one po dwóch stronach tej samej ulicy i każdy jest przypisany do innej ulicy xD), zobaczymy, co to będzie. Moja mama była w tym samym, co mąż, i przy obydwu dawkach nie czekała nawet 5 minut, a ten biedak pół dnia tam spędził :/

Aaaa no i zapomniałam Wam napisać, że wczoraj w końcu wyczuliśmy ręką kopniaki Dziwne to uczucie, ale mąż się bardzo podekscytował i zaczął mówić do brzucha "kopnij matkę" 😂
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 07:55   #3186
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie to samo, kupiłam jedną pakę ubrań, gdzie kilka rzeczy mi się nie podobało, a jak przyszła, to nagle zaczęło mi się podobać jeszcze mniej Większość jednak kupowałam nowych albo z pojedynczych ogłoszeń na vinted, ale wtedy starałam się brać od jednego sprzedającego kilka rzeczy, żeby zaoszczędzić na opłatach. Tylko znowu, znalezienie kogoś, kto miałby więcej niż jedną rzecz w moim guście, było trudne. I tak, ja wiem, to jest tylko ubranko, dziecko wyrośnie, zabrudzi, uleje, no ale ja nie umiem inaczej, ja muszę być ładnie ubrana i dziecko tak samo ;P

Moim zdaniem ciuszki z H&M wypadają bardzo korzystnie cenowo, na Vinted pojedyncze bodziaki wcale nie chodzą taniej, jak doliczyć prowizję i wysyłkę. No chyba że w tych większych paczkach. A do tych, jak wiemy, mam urazę ;P
Skoro jeszcze o piszemy o ciuszkach, to wrócę do tego na moment, bo mam właściwie bardzo podobne podejście do Sale
Dostaliśmy masę używanych ubranek ale zostawiłam tylko te zupełnie niezniszczone, a sama kupowałam najczęściej wielopaki w hm i też uważam, że cenowo wychodzi bardzo ok! Z Pepco trafiały nam się naprawdę fajne ciuszki ale później, w większych rozmiarach, te pierwsze (typu pajacyki) były w porównaniu z innymi firmami z bardzo sztywnej bawełny i byłam mocno na nie.
Może głupota, ale mój komfort życia byłby obniżony gdyby synek miał body w paski, spodnie w ciapki i jeszcze np czapkę w kropki nie chodzi o jakieś modne marki, ale o ogólną estetykę, a o to łatwiej bez krzykliwych wzorów no a teraz elegancko wykorzystamy wszystko na drugiego synka, prawdziwy zero waste!

Mnie też w tym tygodniu czeka krzywa, oby wyszła ok, bo strasznie mnie ciągnie do słodyczy

@Polashi, jak się czuje Twoja córeczka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 08:05   #3187
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Może głupota, ale mój komfort życia byłby obniżony gdyby synek miał body w paski, spodnie w ciapki i jeszcze np czapkę w kropki nie chodzi o jakieś modne marki, ale o ogólną estetykę, a o to łatwiej bez krzykliwych wzorów no a teraz elegancko wykorzystamy wszystko na drugiego synka, prawdziwy zero waste!
Mam dokładnie to samo Poza tym większość ubranek mi się nie podoba (mam alergię zwłaszcza na te ze "śmiesznymi" napisami xD). W H&M odpowiada mi estetyka, Newbie też mi się podobają, ale to ewentualnie na wyprzedażach albo z drugiej ręki, bo ceny nowych to już dla mnie spora przesada.

Pewnie mam tylko ze 2-3 lata, zanim Staś uzna, że chce nosić ciuchy z Psiego Patrolu, więc zamierzam dobrze wykorzystać ten czas
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-19, 08:19   #3188
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
My oboje jesteśmy w "punkcie szczepień populacyjnych" (najlepsze jest to, że każde w osobnym, a mieszczą się one po dwóch stronach tej samej ulicy i każdy jest przypisany do innej ulicy xD), zobaczymy, co to będzie. Moja mama była w tym samym, co mąż, i przy obydwu dawkach nie czekała nawet 5 minut, a ten biedak pół dnia tam spędził :/
Mój mąż miał na 16:10 termin, a o 16:05 już od nich wychodził Poszliśmy tam pieszo, więc jednak z jakimś zapasem czasu... I na miejscu się okazało, że póki nie mają nadmiernego tłoku, to im wszystko jedno. Do tego przeskoczył w kolejce parę osób, bo przyszedł z już wypełnioną ankietą kwalifikacyjną, a oni wypełniali na miejscu.

Ja za to mam godzinę jazdy pociągiem przed sobą + odnalezienie się w obcym mieście, więc wolałabym, żeby nie doszły do tego żadne opóźnienia.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 08:56   #3189
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo Poza tym większość ubranek mi się nie podoba (mam alergię zwłaszcza na te ze "śmiesznymi" napisami xD). W H&M odpowiada mi estetyka, Newbie też mi się podobają, ale to ewentualnie na wyprzedażach albo z drugiej ręki, bo ceny nowych to już dla mnie spora przesada.



Pewnie mam tylko ze 2-3 lata, zanim Staś uzna, że chce nosić ciuchy z Psiego Patrolu, więc zamierzam dobrze wykorzystać ten czas
Hi5 mi nie podobają się te "śmieszne" napisy, obrazki, wczoraj zrobiłam wstępny przegląd na vinted i znalazłam dziewczynę, która 12 szt body chce sprzedać za 85 zl, a inna 9 body za 20 zł i bądź tu człowieku mądry i coś wybierz, bo ona zestawy mi się podobają, ale muszę zapytać się TŻ ile on miał cm jak się urodził, to wtedy wstępnie będę wiedziała (tak +-) ile nasze dziecko może mieć, żeby może trafić z rozmiarem na początek

Jak przebudzilam się o 3, to nie spałam do 6 i potem zasnęłam do 8 ale przynajmniej obejrzałam na YT filmiki o wyprawkach, opinie o baby Hug 4 w 1 i next2me

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 09:03   #3190
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo Poza tym większość ubranek mi się nie podoba (mam alergię zwłaszcza na te ze "śmiesznymi" napisami xD). W H&M odpowiada mi estetyka, Newbie też mi się podobają, ale to ewentualnie na wyprzedażach albo z drugiej ręki, bo ceny nowych to już dla mnie spora przesada.

Pewnie mam tylko ze 2-3 lata, zanim Staś uzna, że chce nosić ciuchy z Psiego Patrolu, więc zamierzam dobrze wykorzystać ten czas
Przy dobrych wiatrach 2-3lata

Gdzie ten przelew, z chęcią bym coś kupiłam ja lubię kolorowe ciuszki z wzorami dzieciaki mają ciuchy w kolorach tęczy z różnymi wzorami i kilka klasycznych podstawowych bez niczego. Zresztą Szymek od dawna już samo wybiera większość ciuchów, zaczęłam mu pozwalać jak miał 1.5-2lata. masa psiego patrolu, teraz dinozaury i avengersi aż jestem ciekawa jak będzie z dziewczynką, bo mając 2 chłopców czuję, że może być spora odmiana pod wieloma względami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 09:07   #3191
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Powodzenia dziewczyny na szczepieniach !



Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
My oboje jesteśmy w "punkcie szczepień populacyjnych" (najlepsze jest to, że każde w osobnym, a mieszczą się one po dwóch stronach tej samej ulicy i każdy jest przypisany do innej ulicy xD), zobaczymy, co to będzie. Moja mama była w tym samym, co mąż, i przy obydwu dawkach nie czekała nawet 5 minut, a ten biedak pół dnia tam spędził :/

Aaaa no i zapomniałam Wam napisać, że wczoraj w końcu wyczuliśmy ręką kopniaki Dziwne to uczucie, ale mąż się bardzo podekscytował i zaczął mówić do brzucha "kopnij matkę"

Kopniaczki są super

My zauważyliśmy że mała musi już słyszeć wszystko, bo rano jak tż wstaje i jak tylko zamienimy jakieś zdanie ze sobą to zaczyna się impreza

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88713065]Hi5 mi nie podobają się te "śmieszne" napisy, obrazki, wczoraj zrobiłam wstępny przegląd na vinted i znalazłam dziewczynę, która 12 szt body chce sprzedać za 85 zl, a inna 9 body za 20 zł i bądź tu człowieku mądry i coś wybierz, bo ona zestawy mi się podobają, ale muszę zapytać się TŻ ile on miał cm jak się urodził, to wtedy wstępnie będę wiedziała (tak +-) ile nasze dziecko może mieć, żeby może trafić z rozmiarem na początek

Jak przebudzilam się o 3, to nie spałam do 6 i potem zasnęłam do 8 ale przynajmniej obejrzałam na YT filmiki o wyprawkach, opinie o baby Hug 4 w 1 i next2me

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

My kupiliśmy już next2me magic, jeszcze leży w kartonie do nas przemówiła ta kołyska i łatwość opuszczania ścianki bocznej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-19, 09:20   #3192
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej jeśli chodzi i oprocentowania na lokatach i kontach oszczędnościowych to banki nie dają teraz za wiele bo ogólnie oprocentowanie kredytów konsumpcyjnych jest bardzo niskie ,a bank żyje z %. Ja pracuję w placówce bankowej i my co chwilę dostawaliśmy informacje o spadkach %. Niestety trzeba się z tym liczyć bo to głównie sytuacja z pandemia ma na to wypływ.

A ja siedzę i przebieram nogami ,już bym chciała zamawiać wsZytsko sobie powoli a ZUS ma mnie w d0pie . Oglądałam dziś rożki ,jakie lepiej kupić miękki czy usztywniany ?
Wrzuciłam trochę dziś rzeczy do koszyka na stronie słodki sen, i tak się zastanawiam 150 zła za rożek paczek pieluszek muślinowych 2x body 2x polspiochy i 1x pieluch tetrowa to chyba nie jest dużo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 10:32   #3193
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Sale super hahaha ja to do naszego mówię, że tata z jednej strony mnie laskocze, a on od środka kopie

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Powodzenia dziewczyny na szczepieniach !






Kopniaczki są super

My zauważyliśmy że mała musi już słyszeć wszystko, bo rano jak tż wstaje i jak tylko zamienimy jakieś zdanie ze sobą to zaczyna się impreza



My kupiliśmy już next2me magic, jeszcze leży w kartonie do nas przemówiła ta kołyska i łatwość opuszczania ścianki bocznej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie zastanawiam się też nad tym magic albo forever, wiem, że droższe, ale może posłużyć na dłużej jeszcze muszę pomyśleć

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
Hej jeśli chodzi i oprocentowania na lokatach i kontach oszczędnościowych to banki nie dają teraz za wiele bo ogólnie oprocentowanie kredytów konsumpcyjnych jest bardzo niskie ,a bank żyje z %. Ja pracuję w placówce bankowej i my co chwilę dostawaliśmy informacje o spadkach %. Niestety trzeba się z tym liczyć bo to głównie sytuacja z pandemia ma na to wypływ.

A ja siedzę i przebieram nogami ,już bym chciała zamawiać wsZytsko sobie powoli a ZUS ma mnie w d0pie . Oglądałam dziś rożki ,jakie lepiej kupić miękki czy usztywniany ?
Wrzuciłam trochę dziś rzeczy do koszyka na stronie słodki sen, i tak się zastanawiam 150 zła za rożek paczek pieluszek muślinowych 2x body 2x polspiochy i 1x pieluch tetrowa to chyba nie jest dużo ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że że dobra cena za tyle rzeczy co do rożka to nie wiem, ja mam jakieś obawy przed tym rożkiem, że dziecko mi wypadnie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 12:01   #3194
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Hej ️ ale napisałyscie !
Ja w końcu skończyłam pracę, od dziś oficjalnie na zwolnieniu ale ostatnie dwa tygodnie to był jakiś hardcore. Mój organizm tak potrzebował snu że zasnęłam wczoraj o 20, dziś wstałam o 7, wyprawiłam małego do żłobka z tatą i dalej poszlam spać .. obudziłam się o 12 i nie wiem co się dzieje
Umówiłam się na piątek na krzywą w końcu mam czas to ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 13:38   #3195
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Hej ️ ale napisałyscie !
Ja w końcu skończyłam pracę, od dziś oficjalnie na zwolnieniu ale ostatnie dwa tygodnie to był jakiś hardcore. Mój organizm tak potrzebował snu że zasnęłam wczoraj o 20, dziś wstałam o 7, wyprawiłam małego do żłobka z tatą i dalej poszlam spać .. obudziłam się o 12 i nie wiem co się dzieje
Umówiłam się na piątek na krzywą w końcu mam czas to ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To teraz trochę odpoczniesz

To będę trzymać kciuki za krzywą, ja swoją miałam wczoraj, już mam wyniki, wygląda na to, że w normie

Obiad zrobiony, pomidory przesadzone, jednak zabrakło mi trochę ziemi i czekam aż TŻ wróci z pracy i po drodze mi kupi a teraz chwilę odpocznę i posprzątam w łazience

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 14:34   #3196
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja po wizycie,następna 16 czerwca czyli 3 dni przed moimi urodzinami . Wszystko ok, rośnie chłopak ładnie . Dr się śmieje że buzi nie chce pokazać tylko jajka ciągle ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 14:38   #3197
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie,następna 16 czerwca czyli 3 dni przed moimi urodzinami . Wszystko ok, rośnie chłopak ładnie . Dr się śmieje że buzi nie chce pokazać tylko jajka ciągle ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, najważniejsze że wszystko jest w porządku czyli kolejna wizyta można powiedzieć, że prezent urodzinowy

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 15:12   #3198
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Niech ta pogoda się zdecyduje
Rozkopane miasto a mnie coś pokusiło żeby wybrać się do galerii, głównie chodziło mi o newbie, dokupiłam tam sukienkę na urodziny dla chrześnicy tż ale serio sukienka tam kosztuje 170 to już by mogli sprzedawać je wyprasowane

Poza tym jestem w szoku gdzie nie stanęłam do kolejki wszyscy chcieli mnie przepuszczać nawet w zarze pan jak zobaczył że wchodzę z zakupami zaproponował że schowa moje zakupy żebym sobie swobodnie chodziła

1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88713225]Sale super hahaha ja to do naszego mówię, że tata z jednej strony mnie laskocze, a on od środka kopie



Właśnie zastanawiam się też nad tym magic albo forever, wiem, że droższe, ale może posłużyć na dłużej jeszcze muszę pomyśleć



Wydaje mi się, że że dobra cena za tyle rzeczy co do rożka to nie wiem, ja mam jakieś obawy przed tym rożkiem, że dziecko mi wypadnie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Też się zastanawialiśmy nad forever ale po magic kupimy zwykle łóżeczko ze szczebelkami, kiedyś na jakimś webnarium jakas fizjo mówiła że łóżeczko szczebelkowe pomaga w nauce wstawania i uczy motoryki ruchów itp

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88713579]To teraz trochę odpoczniesz

To będę trzymać kciuki za krzywą, ja swoją miałam wczoraj, już mam wyniki, wygląda na to, że w normie

Obiad zrobiony, pomidory przesadzone, jednak zabrakło mi trochę ziemi i czekam aż TŻ wróci z pracy i po drodze mi kupi a teraz chwilę odpocznę i posprzątam w łazience

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Pomidorki może na balkonie sądzisz ? Bo zastanawiam się czy koktajlowki by wyszły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 15:27   #3199
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Niech ta pogoda się zdecyduje
Rozkopane miasto a mnie coś pokusiło żeby wybrać się do galerii, głównie chodziło mi o newbie, dokupiłam tam sukienkę na urodziny dla chrześnicy tż ale serio sukienka tam kosztuje 170 to już by mogli sprzedawać je wyprasowane

Poza tym jestem w szoku gdzie nie stanęłam do kolejki wszyscy chcieli mnie przepuszczać nawet w zarze pan jak zobaczył że wchodzę z zakupami zaproponował że schowa moje zakupy żebym sobie swobodnie chodziła

1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88713225]Sale super hahaha ja to do naszego mówię, że tata z jednej strony mnie laskocze, a on od środka kopie



Właśnie zastanawiam się też nad tym magic albo forever, wiem, że droższe, ale może posłużyć na dłużej jeszcze muszę pomyśleć



Wydaje mi się, że że dobra cena za tyle rzeczy co do rożka to nie wiem, ja mam jakieś obawy przed tym rożkiem, że dziecko mi wypadnie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Też się zastanawialiśmy nad forever ale po magic kupimy zwykle łóżeczko ze szczebelkami, kiedyś na jakimś webnarium jakas fizjo mówiła że łóżeczko szczebelkowe pomaga w nauce wstawania i uczy motoryki ruchów itp



Pomidorki może na balkonie sądzisz ? Bo zastanawiam się czy koktajlowki by wyszły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Jak ja znam ten ból rozkopanego miasta, dojazd ode mnie do centrum to teraz katorga

Ale cena za sukienkę

O widzisz, czyli jednak punkt dla magic, bo skoro tak fizjo mówił, to jednak zna się na rzeczy, dzięki za radę

Tak, koktajlowe, ja od nasionka je wyhodowalam rok temu miałam ich bardzo dużo, także w tym roku też liczę na owocne zbiory

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-19, 15:33   #3200
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

No to po szczepieniu.
Byłam czterdzieści minut przed czasem, bo tak mi przez pociąg wyszło, a bez problemu mnie wzięli wcześniej Jeszcze dziesięć minut siedzenia po i rodzaj w drogę powrotną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 15:38   #3201
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja po wizycie Młoda oszacowana na 770g także kawał babki już. Dostałam receptę na sorbifer durules.
Wizyta udana, wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie,następna 16 czerwca czyli 3 dni przed moimi urodzinami . Wszystko ok, rośnie chłopak ładnie . Dr się śmieje że buzi nie chce pokazać tylko jajka ciągle ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez mam kolejna wizytę na 16 czerwca i dziś po wizycie
Ja ostatnio miałam wizytę połówkową w dniu moich 30 urodzin .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 15:52   #3202
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No to po szczepieniu.
Byłam czterdzieści minut przed czasem, bo tak mi przez pociąg wyszło, a bez problemu mnie wzięli wcześniej Jeszcze dziesięć minut siedzenia po i rodzaj w drogę powrotną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że wzięli Cię wcześniej a ogólnie jak się czujesz?

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja po wizycie Młoda oszacowana na 770g także kawał babki już. Dostałam receptę na sorbifer durules.
Wizyta udana, wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------




Tez mam kolejna wizytę na 16 czerwca i dziś po wizycie
Ja ostatnio miałam wizytę połówkową w dniu moich 30 urodzin .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kawka kobiety

To połówkowe były świętowane podwójnie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 16:32   #3203
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88713818]Fajnie, że wzięli Cię wcześniej a ogólnie jak się czujesz? [/QUOTE]

Na razie super, chociaż podejrzewam, że ból ręki może się dopiero rozkręcić. Zobaczymy, jak będzie w nocy i jutro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 16:35   #3204
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja po wizycie Młoda oszacowana na 770g także kawał babki już. Dostałam receptę na sorbifer durules.
Wizyta udana, wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------




Tez mam kolejna wizytę na 16 czerwca i dziś po wizycie
Ja ostatnio miałam wizytę połówkową w dniu moich 30 urodzin .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wow super!
Który to tc u Ciebie już?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 16:52   #3205
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Na razie super, chociaż podejrzewam, że ból ręki może się dopiero rozkręcić. Zobaczymy, jak będzie w nocy i jutro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałam, żeby tej ręki po szczepionce nie obciążać a teściową to ręką bolała, bo spala na niej i w nocy budziła się co chwilę :/

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 17:10   #3206
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88713944]Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałam, żeby tej ręki po szczepionce nie obciążać a teściową to ręką bolała, bo spala na niej i w nocy budziła się co chwilę :/[/QUOTE]

Prawdy może być sporo, bo przed szczepieniem pytali, czy jest się prawo- czy leworęcznym i z automatu wybierali do szczepienia rękę niedominującą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 17:52   #3207
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Wow super!
Który to tc u Ciebie już?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

24+6 ale wg usg 25+3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 19:02   #3208
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ale rękę to czuję Musiałam męża prosić o umycie mi włosów, bo zdążyłam je zmoczyć, a potem się okazało, że utrzymanie ręki na potrzebnym poziomie trochę za bardzo boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 19:45   #3209
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ale rękę to czuję Musiałam męża prosić o umycie mi włosów, bo zdążyłam je zmoczyć, a potem się okazało, że utrzymanie ręki na potrzebnym poziomie trochę za bardzo boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde oby przeszło jak najszybciej

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 19:53   #3210
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88714275]O kurde oby przeszło jak najszybciej

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Podobno do 2-3 dni. Na razie wysmarowałam ramię Altacetem. Nie wiem, czy dużo to da, ale jest przyjemnie zimny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.