Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 23:13   #181
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

juz nie moge powiedziec, eh, potraktowano to jako reklame. szkoda.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:14   #182
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

przypominam- nazwy ulic, tel i inne namiary podajemy tylko na PV
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:34   #183
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

przepraszam za podanie, zapomnialo mi sie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 07:34   #184
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

nie potraktowano tego jak reklamy..
przeciez mozesz podac nazwe salonu oraz nazwisko , mozesz rowniez napisac co ci najbardziej odpowiada w tym salonie
reszta jest reklama..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:44   #185
Lunedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 28
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Słuchajcie, byłam w salonie Metamorfoza w Opolu, ale tam nie przyjmują ludzi z ulicy, tylko trzeba się najpierw umówić. Poszłam do salonu koło rzemieślnika de Leggę i fryzjerka obcięła mnie super! Podobałam się sobie, a najlepsze jest to, że nie mam problemów z ułożeniem fryzurki na codzień! Polecam ten salon w Opolu
Lunedi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 13:44   #186
krysiulk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witajcie!
Zarejestrowałam się na forum, bo to naprawdę prawdziwa skarbnica wiedzy! Rzadko korzystam z usług takich jak fryzjerstwo czy kosmetyka, ale teraz sytuacja jest wyjątkowa. Niebawem wychodzę za mąż i zdecydowałam, że makijaż i fryzurę ślubną "zafunduję" sobie w salonie fryzjersko-kosmetycznym. I tu powstał problem, bo po pierwsze nie wiem, który jest warty uwagi w Opolu a po drugie ciężko z terminami.. Z tego co się zdążyłam zorientować to za baleyage muszę zapłacić około 150 zł, ponieważ mam długie włosy a chcę mieć 2 lub 3 kolorki. Zapisałam się do Salonu "Agata" w Opolu na zrobienie baleyagu (19-09-2008) a tydzień później na zrobienie makijażu i fryzurki ślubnej (27-09-2008). Niestety, mam obawy, że źle zrobiłam. Boję się, że coś pójdzie nie tak i będę źle wyglądać na ślubie. Proszę o poradę. Czy ktoś był już w tym salonie i może wyrazić swoją opinię?? Pozdrawiam, Krysiulk.
krysiulk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 21:49   #187
Jocelyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Re: Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Też zastanawiam sie nad wyborem fryzjera. Narazie na pierwszym miejcu jest "Metamorfoza". Mam pytanie robił ktoś tam już trwałą, jak to wygladało, jaka była cena? Może znacie lepszy salon jesli chodzi o to chodzi?
Jocelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 18:12   #188
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Chcialam od siebie dodac w tym watku, ze od dzisjaj weszly nowe zasady na forum ,,Dobry fryzjer,, Nie musicie namiarow pisac PW .Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:49   #189
sipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - NYSA

Czy numer 433 05 12 do salonu Mirage jest nadal aktualny?
sipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 18:30   #190
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

kurcze niedawno się przeprowadziłam do Opola a MUUSZĘ iść do fryzjera na koloryzację.
Do tej pory myślałam, że wybiore się do tej Metamorfozy ale skoro tyle kiepskich rekomendacji ....

zalezy mi zeby w salonie uzywali farb l'oreala ( konkretnie farbe richesse - bez amoniaku)

może któras z upejmych Opolanek moze mi polecic sprawdzony salon w którym uzywaja farby z L'oreala ?

__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 18:55   #191
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Berendowicz obok Galerii Opolanin
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 20:28   #192
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Berendowicz obok Galerii Opolanin
dziękuje bardzo ;*
jakies jeszcze propozycje?
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 22:52   #193
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Berendowicz to faktycznie sprawdzony salon ( o ile, jeśli mogę zasugerować nie wybierzesz sie do pana, nie wiem jak ma na imie, ale młody, jest tam tylko jeden z tego co wiem, bo wtedy niczego nie można byc pewnym co toż to wymyśli) Używają farb L'oreala. Byłam - nie narzekam, obsługa w porzadku.
Co do Metamorfozy, nie wiem skąd te negatywne opinie, bo ja chodzę tam od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Może kwestia fryzjera, zależy na kogo się trafi. Taka jednak moja uwaga- jeśli zależy Ci na doradzeniu, porady w sprawie koloru, fryzury itp. to bardziej polecam Berendowicza
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 23:15   #194
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

ja znam dobre opinie o metamorfozach za to o panu z berendowicza raczej złe, gdyż jego fryzury się układają rewelacyjnie... z tym że tylko do pierwszego mycia a potem się nie nadają do niczego:| poza tym za niemałe pieniądze robi prawie to samo na głowach różnym osobom mówiąc za każdym razem że to coś nowego i niepowtarzalnego
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 23:27   #195
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

No właśnie, idąc do tego twórczego pana, nigdy nie wiadomo z czym wyjdziemy na głowie z salonu, bo jego 'wizje' są czasem naprawdę.. bym powiedziała, mocno przesadzone. Chyba że ktoś potrzebuje totalnej odmiany, nowego wizerunku to jak najbardziej. Nigdy nie zapomne starszej pani (wiek ok 50 lat) kiedy z jej pieknych, grubych, brazowych włosów zrobiono krótka, przystrzyżona fryzurke i jej zwątpiony wzrok na efekt dzieła. Fryzura ładna, ale dla 20-latki.

Jeszcze słyszałam dobre opinie o salonie Kadusa (koło LO2).
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 11:13   #196
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

mi zalezy raczej tylko na farbowaniu, wklosy zapuszczam takze nie zalezy mi na cięciu.
więc teraz mam dylemat Berendowicz czy Metamorfoza.

ktory z dwoch powyzszych nie bedzie naciskal na ' delikatne odświeżenie fryzury ' które kończy się zazwyczaj straceniem połowy długości moich włosów.
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:13   #197
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

W takim razie jeśli tylko farbowanie, a nie chcesz nic zmienić w fryzurze, to obojętne. Ten i ten salon używa farb L'oreala. Może panie z Berendowicza by bardziej doradziły (chyba że jesteś konkretnie zdecydowana)
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 16:13   #198
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

tylko ze jak bede dzwoniła to co powiem 'poprosze mnie zapisac do jednej z pań' ?
troche dziwnie to zabrzmi
bo po tych waszych opowiesciach obawiam się 'pana pomysłowego'
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 16:24   #199
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Z Berendowicza polecam panią Natalie.
Z Metamorfozy- panią Martynę.
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 18:53   #200
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

dzięki, wezme pod uwage
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:09   #201
chocolateczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 24
Przedłużanie włosów Opole... (okolice)

Interesuje mnie tanie i dobre przedłużenie włosów na terenie województwa opolskiego, moze jakaś dziewczyna może mi polecic jakiś salon. Interesuje mnie metoda na zgrzewy prosze o odpowiedzi, a pozatym o ceneza pasemko i gdzie
chocolateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 08:47   #202
Weronika233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Brzeg,Opole,okolice
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów Opole... (okolice)

Witam chocolateczka,przedlużam wloski ale metoda microring lub na tulejki jesli bys byla zainteresowana.Na zgrzewy Ci nie polecam,gdyz to bardzo niszy wloski,no chyba ze ktos bardzo chce ale po takim przedluzeniu wloskow Twoje naturalne wloski sa w oplakanym stanie.Jesli bys byla zainteresowana to jestem z okolic Opola
Weronika233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:02   #203
suzzy23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Question OPOLE poszukiwana fryzjerka

Hej ! mam takie pytanie , bo w DeLegge pracowała kiedyś taka pani Ania czy ktoś może wie gdzie teraz można ją spotkac?

Edytowane przez suzzy23
Czas edycji: 2008-11-19 o 16:08
suzzy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 06:27   #204
chocolateczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 24
Dot.: Przedłużanie włosów Opole... (okolice)

Za ile przedluzasz? i na czym te metody polegaja?? jakie masz wlosy naturalne czy sztuczne?
chocolateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 10:33   #205
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Przedłużanie włosów Opole... (okolice)

Przypominam ze reklama na tym forum jest platna.Prosze przeniesc swoje rozmowy na PW.Wätek zamykam.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 15:31   #206
Foka_z_Zakonu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Dwa lata chodziłam do Trendy-Hiar i byłam zachwycona, do czasu aż powodu urlopu Kariny wybrałam jednej z jej pracownic (krótko scięta, ciemne włosy)... strasznie zajuje tej decyzji! Ta pani miałam mi ściągnąć farbę i nałozyć nową, jaśniejszą - w efekcie miałam rude włosy, z jasniejszymi plamami i z odrostami!! wydałam na tą wizytę 360zł! oczywiście wychodząc z sanu byłam zapewniana iż włosy mają piękny kolor, czar prysł dnia następnego gdy w świelte słońca okazało się iż na głowie mam katastrofę. oczywiście wróciłam do salonu z reklamacją , zajął się mną ten blond-koleś, przefarbował włosy na kolor który miałam przed tą nieszczęsną wizytą.
Podsumowując: moje włosy w ogogle nie zmieniły koloru, nadal mam ciemno-brązowe, moje włosy są strasznie zniszczone, a ubytek gotówki przez długi czas był wyczuwalny.


tak wiec jeśli wybieracie się do Trendy-Hair, to tylko do Kariny - naprawdę fajna babka, bo i doradzi i super zetnie...

Ja na dzień dzisiejszy jestem na etapie szukania nowego fryzjera, bo mimo całej sympatii dla Kariny w Trendy-Hair moja noga więcej nie stanie.
Foka_z_Zakonu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 20:32   #207
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

współczuje tych nieciekawych przeżyć zwiazanych z fryzjerem, to katastrofa co niektórzy potrafia zdziałać. Nigdy nie miałam doczynienia z tym salonem Trendy Hair, ale po Twoich opowieściach będe chyba wstrzemięzliwa co do niego.

ps. Fajny nick (oryginalny)
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:05   #208
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

hej dziewczyny, chcialabym sie wybrac do fryzjera ale nie wiem gdzie, kolezanka byla u laurenta i jest zadowolona a moim zdaniem nie wyglada rewelacyjnie, a co myslicie o lovely look w realu na sosnkowskiego? zastanawiam sieze wzgledu na cene - 35 zl za strzyzenie z myciem i modelowaniem, zawsze maja duzo ludzi ale nie slyszalam nic o nich
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 20:37   #209
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Smile Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Koleżanka wiele razy rekomendowała mi salon BENEFIS, a ściślej mówiąc jego właściciela i fryzjera oczywiście zarazem - Mirka. Trochę zwlekałam, by tam pójść, bo miałam jedynie włosy i grzywkę do podcięcia, a ceny nie są tam najniższe; stwierdziłam jednak, że wolę zapłacić więcej niż potem płakać. No i płakałam...ze szczęścia, bo wyszłam z salonu zadowolona, jak nigdy dotąd. Zanim Mirek przystąpił do mycia włosów, poprosił bym usiadła i opowiedziała mu o swoich włosach: jakie fryzury przeważnie nosiłam, jakimi farbami koloryzuję włosy, jakich kosmetyków używam, jak często je myję i modeluję, czy czegoś nie lubię w ścinaniu włosów (a faktycznie nie lubię strzępienia), itp. Kiedy ja tak opowiadałam, Mirek cały czas dotykał moich włosów, podnosił je, przekładał z jednej strony na drugą. Potem było mycie i rozczesywanie - o Boże!!! jeszcze żaden fryzjer nie był tak delikatny. Nie było mowy o żadnym kołtunieniu, szarpaniu czy wyrywaniu włosów. Zapytał jaką chciałabym mieć fryzurę i generalnie zgodził się, iż taka powinna mi pasować, zaproponował jedynie zmianę w kształcie grzywki. Zgodziłam się, i nie żałuję, bo efekt końcowy okazał się naprawdę idealnie dobrany do mojej buzi. Modelowanie też przebiegło gładko, nie było żadnego szarpania szczotkami czy przypalania suszarką.
Rezultat? Spędziłam na fotelu fryzjerskim 1,5 godziny, ale wyszłam w pełni zadowolona z tego co miałam na głowie. Mirek okazał się być profesjonalnym fryzjerem w pełni tego słowa znaczeniu. I nawet nie zabolało mnie, gdy przyszło do płacenia...65 złotych.
Znalazłam swojego fryzjera !!!

Dodam, że salon pracuje na produktach L'oreal.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:59   #210
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Dzieki Izane za opinie.... Chetnie sie wybiore do tego salonu Benefis

Moze okaze sie byc i moim fryzjerem....
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.