przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-12, 10:32   #2821
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
vanessacrazy rób sobie ślimaczka na nocrano beda pikne loczki i bez uzycia lokowki pisalam o tym kilka postow wczeniej


Pani Reniu tak sie zastanawiam... a jakbysmy zmienily metode na mniej obciazajaca jakąś??hmm? A jesli tak to na jaką?Bo wlosow nie oddam
to tylko warkoczyk zostaje.albo syntetyczne na rocoonie.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 14:09   #2822
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczynki czy któraś z Was będzie chciała sobie przedłużyć włoski u Pani Reni w Warszawie???Jest któraś chętna tak na początku czerwca?
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 14:58   #2823
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
czy to ta odzywka z lozysk?http://allegro.pl/item192744440_crem...do_wl1000.html ?? bardzo tania ona jest! jesli faktycznie dobra to tylko kupowac

dzis wlasnie zastosowalam pierwszy raz ta odzywke i musze powiedziec ze jest bardzo dobra , wlosy sa dobrze sie rozczesuja i sa miekkie . Nie spodziewalam sie ze za taka cene bedzie to taka dobra rzecz
Apoteoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 16:17   #2824
Velen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renatko na Twojej stronce pisze metoda warkoczykowa i cena ale o jakie włoski chodzi naturalne czy syntetyczne?

jakiś czas temu dzwoniłam do Ciebie i we Wrocławiu masz być w lipcu czy byłoby możliwe żebum wtedy przyjechała na konsultację i wtedy powiedziałabyśmi jaka metodę, jakie włoski proponujesz i umówilybyśmy sie na wizytę jak sie zdecyduję (bo juuż niedługo oszaleję raz chcę raz nie). chcialabym doczepić we wrześniu na moje wesele żeby wszystkich powalić na kolana.

Pozdrawiam
Velen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 16:37   #2825
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Talking Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=Velen;4336843]Renatko na Twojej stronce pisze metoda warkoczykowa i cena ale o jakie włoski chodzi naturalne czy syntetyczne?

Nio ja też się dołączam do pytania bo jeżeli 450zł za naturalne włoski to Pani Renatko ja chce takie włoski Tylko że ja jestem z okolic Warszawy i nie wiem kiedy Pani w Warszawie będzie...Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 17:04   #2826
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Oj ja nie polecam przedluzania. Nie szkoda wam wlasnych wlosow? Moja znajoma przedluzala regularnie wlosy przez kilka lat i z jej ladnych gestych zostalo tylko wspomnienie. Poza tym odpadajace pasma, wyczuwalne pod palcami zgrzewy (facet sie moze nieco zdziwic...).
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 17:26   #2827
Yoannka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Prosze, pomozcie... chce przedluzyc i zagescic wloski, ale nie wiem za bardzo jaka metoda (wloski mam cienkie i delikatne). Troche juz czytalam na forum, ale informacji tutaj jest na tyle duzo ze robi mi sie metlik w glowie Poza tym to moj pierwszy raz wiec nie mam w tym doswiadczenia...
Yoannka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 20:39   #2828
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Velen Pokaż wiadomość
Renatko na Twojej stronce pisze metoda warkoczykowa i cena ale o jakie włoski chodzi naturalne czy syntetyczne?

jakiś czas temu dzwoniłam do Ciebie i we Wrocławiu masz być w lipcu czy byłoby możliwe żebum wtedy przyjechała na konsultację i wtedy powiedziałabyśmi jaka metodę, jakie włoski proponujesz i umówilybyśmy sie na wizytę jak sie zdecyduję (bo juuż niedługo oszaleję raz chcę raz nie). chcialabym doczepić we wrześniu na moje wesele żeby wszystkich powalić na kolana.

Pozdrawiam
nie ma najmniejszego problemu.cos wymyslimy
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 20:40   #2829
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=madi195;4336985]
Cytat:
Napisane przez Velen Pokaż wiadomość
Renatko na Twojej stronce pisze metoda warkoczykowa i cena ale o jakie włoski chodzi naturalne czy syntetyczne?

Nio ja też się dołączam do pytania bo jeżeli 450zł za naturalne włoski to Pani Renatko ja chce takie włoski Tylko że ja jestem z okolic Warszawy i nie wiem kiedy Pani w Warszawie będzie...Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
500 zl z moim dojazdem do warszawy. wlosy naturalne jakosci Remy.zapraszam
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 20:42   #2830
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Oj ja nie polecam przedluzania. Nie szkoda wam wlasnych wlosow? Moja znajoma przedluzala regularnie wlosy przez kilka lat i z jej ladnych gestych zostalo tylko wspomnienie. Poza tym odpadajace pasma, wyczuwalne pod palcami zgrzewy (facet sie moze nieco zdziwic...).
biedaczek...
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 21:28   #2831
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
biedaczek...
Jak na osobe, ktora reklamuje tutaj swoje uslugi, wykazujesz wrecz niesamowity poziom ironii.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 22:04   #2832
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dzięki za rady dziewczynki ! Bo jest taki knif, że na allegro sprzedają pasemka 1,49. Naturalne 40 cm. Ale niedawno myślałam, żeby kupić włosy na taśmie. Ale niedopinać tej taśmy czy jakoś tak, tylko odciąć delikatnie te taśme wd włosów które na niej są, noi potem robić końcówki pod mikroringi, ale jednak zrezygnowalam bo by mnie to za drogo wyszlo a mam na oku takie piękne loki. to są one : http://www.allegro.pl/item193963398_..._krecone_.html
a to są te włoski które ja chciałam kupić (mieszane syntetyczni-naturalne)
http://www.allegro.pl/item193963395_...e_syntety.html
Do tych mieszanych to doradźcie mi ... bo jeśli na zdjęciu w dwóch witkach jest po 25 pasemek to sie skusze. Mi niechodzi o to, żeby je jakoś falować, lokować czy coś. Ja chce je tylko nosić :P Ale pofalować sie chyba da jeślu bedzie sie mialo warkocz na mokrych tych wloskach. Zresztą to i tak bedzie moje pierwsze przedlużanie więc, wole to zrobić na jakiś tanich wlosach bo jakbym miala jakieś droższe a bym spaprała robote to ... ehh ... Jesli zobaczycie fotki tych włosów mieszanych to oceńcie je choćby z wyglądu. Bo mi sie wydaje, że naprawde wyglądają naturalnie. Dzięki za odpowiedzi

_________________________ _____________________
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 22:06   #2833
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Jak na osobe, ktora reklamuje tutaj swoje uslugi, wykazujesz wrecz niesamowity poziom ironii.
Renia służy nam za doświadczoną osobę wiec myślę że zna się na tym i wie co mówi. Może twoja znajoma po prostu miała źle zrobione włosy. Zresztą każdy kto sie na to decyduje dobrze wie ze w jakimś stopniu niszczy to włosy. Możesz nie polecać ale jak widać chętnych nie brakuje a cały czas przybywa.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 22:14   #2834
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

A co do rozmieszczania pasemek to 50 by niestarczylo na takie prawidłowe. O !! Miałam pisać o moim rozmieszczeniu pasemek ale teraz wpadło mi do głowy coś lepszego No więc tak : 3 cm nad uchem rozpocząć linie która będzie się kończyła 3 cm nad drugim uchem. Dajmy na to, że potzreba do tego będzie 20 pasemek. Następnie od ucha do ucha pociągnąć kolejną linie na którą też zejdzie 20 pasemek. Ostatnie 10 to albo uzupełnienie jakiejś lini jeśli by było zbyt rzadko, albo po każdej stronie przedzialka dać po pięć (tak symbolicznie ) noi tyle. Przypominam, że zakładam na mikroringi więc doradxcie mi, czy jeśli załozylabym te kilka pasemek po każdej stronie przedzialka to czyby mi niebylo widać tych Łączeń bo mam lekko rzadkie wlosy. Papa !!

_________________________ ___________________

To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK

Edytowane przez kosteczka19
Czas edycji: 2007-05-13 o 12:56 Powód: Musze jeszcze coś dopisać :D
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 22:14   #2835
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Arvena84
Pani Renia doradza tutaj, odpowiada na pytania wiazanek.Podaj post w którym ,,sie sama reklamuje,,.Wybacz ale troszke nie przemyslane testy wklejasz.
Zauwaz,ze dziewczyny sa swiadome tego co robia.Przedluzanie niszczy.Ale to jest swiadomy wybor kazdej z nas.
Wiec, badz tak mila i odczep sie od Pani Reni. Co miala ci napisac?Nie przedluzanie nie niszczy wlosow, jest rewelacyjne i tam ble bleble?
Napisalas cos o facetach.Moj jakos nie ma nic przeciwko moimJest wrecz zafacynowany moimi nowymi wloskamiNo chyba,ze Ty masz zamiar kłamac,ze to Twoje
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 23:25   #2836
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

kosteczka nie wierz ze to sa wlosy"mieszane" to sa poprostu syntetyki bo niby jak mieli by je zmieszac? popryskac syntetyki natuarnymi w sprayu? poprostu sa to wlosy ktore wg sprzedawcy sa imitacja wlosow naturalnych, ja osoboscie nie slyszalam zbyt wielu dobrych opinii i syntetykach ale to twoja decyzja
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 08:19   #2837
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

jestem uboższa o 2 pasemka jedno - całe się wyczesało - był sam zgrzew, drugie jakoś mnie irytowało i CIĄGLE przy nim grzebałaam do tego stopnia że złamał się zgrzew, ale na szczęście zostały tam z 3 włoski więc nic nie straciła

Jeśli chodzi o moje włosy spod zgrzewów są w super stanie nic im nie jest są śliskie, głatkie i lśniące więc jestem bardzo zadowolona - mam nadzieję że za miesiąc - dwa też tak będą wyglądały

zszokowało mnie trochę to że tak szybko włosy się wyczesały
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 08:56   #2838
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Oj ja nie polecam przedluzania. Nie szkoda wam wlasnych wlosow? Moja znajoma przedluzala regularnie wlosy przez kilka lat i z jej ladnych gestych zostalo tylko wspomnienie. Poza tym odpadajace pasma, wyczuwalne pod palcami zgrzewy (facet sie moze nieco zdziwic...).
A jednak pomimo "odpadających pasm" przedłużała nadal...
I tak na marginesie - przez kilka lat to można mieć swoje do pasa - zwłaszcza jak ma się ładne i gęste.
Tak to jest że jedna metoda niszczy mniej, druga bardziej.
Z drugiej jednak strony włosy doczepione zmuszają wręcz do większej dbałości również o swoje własne.
Nigdy w życiu wczesniej nie miałam w domu tylu odżywek do włosów co teraz.

Poza tym - mnie np nie odpowiadała jedna metoda to spróbowałam innej.
Jak będzie coś nie tak - zdejmę. Ot co. Nic na siłę.


Kobietki ja z kolei kupiłam Rigenol.
Zobaczymy jak się będzie sprawował.
Wrzucę tu opinię jak wypróbuję
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 12:53   #2839
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Monisia_666 ale ty mnie chyba źle zrozumiałaś. Te syntetyki które ja chce kupić to włosy syntetyczne z domieszką włosów naturalnych, a same syntetyczne włosy wyglądają naturalnie, czyli w skład jednego pasemeczka wchodzi włos naturalny i syntetyczny.

_________________________ _____________
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK
To już pół roku kiedy powiedziałam mu TAK

Edytowane przez kosteczka19
Czas edycji: 2007-05-13 o 13:40
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 13:53   #2840
dora90
Przyczajenie
 
Avatar dora90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Question Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny, pytanie może trochę nie na ten wątek, ale czy nie orientujecie się gdzie można kupić treskę do włosów, ale nie taką na spince, tylko taką która oplatałaby kitkę, coś takiego jak miała anna samousionek w tańcu z gwiazdami kiedyś? z góry dzięki, chociaż nie wiem czy się precyzyjnie wyraziłam
dora90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 14:47   #2841
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Jak na osobe, ktora reklamuje tutaj swoje uslugi, wykazujesz wrecz niesamowity poziom ironii.
Ja sie wlosami nie zajmuje a moge napisac to samo Co Renia.
Mysle , ze powinnas byla sie liczyc z tego typu odpowiedziami , ironia czy drwina skoro pojawiasz sie znienacka w naszym watku i krytykujesz nam przedluzane wlosy , ktore my akurat uwazamy za cos wspanialego . Fakt jest taki , ze krytykowac mozna ile wlezie , wspolczuc facetom rowniez ...jednak nie ma faceta , ktory by sie za tak pieknymi , gestymi wlosami nie obejrzal .A jak mu niemile w dotyku -niech nie dotyka.
Mow co chcesz ale nie zawsze naturalne jest piekniejsze.
Przedluzanie jest niezdrowe ...rozejrzyj sie wokolo , co tak naprawde jest zdrowe ?
Suszysz wlosy suszarka ? Prostujesz ? Farbujesz? - tez niszczysz wlosy.
Mnie tak przedluzanie nie przeszkadza a doczepione wlosy nie brzydza .Skoro jedni moga miec sztuczne zeby to ja moge miec sztuczne wlosy .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 15:21   #2842
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

niestety włosy które ja mam na głowie nie moge polecić ponieważ jak są wyprostowane to są ok ale jak są kręcone ( np od warkocza ) to się strasznie plączą w połowie długości ja kupiłam na allegro od long_hair.pl czy jakoś tak ale naprawde nie polecam
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 16:10   #2843
emila820
Przyczajenie
 
Avatar emila820
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
jestem uboższa o 2 pasemka jedno - całe się wyczesało - był sam zgrzew, drugie jakoś mnie irytowało i CIĄGLE przy nim grzebałaam do tego stopnia że złamał się zgrzew, ale na szczęście zostały tam z 3 włoski więc nic nie straciła

Jeśli chodzi o moje włosy spod zgrzewów są w super stanie nic im nie jest są śliskie, głatkie i lśniące więc jestem bardzo zadowolona - mam nadzieję że za miesiąc - dwa też tak będą wyglądały

zszokowało mnie trochę to że tak szybko włosy się wyczesały



Hej mam pytanko od kogo kupowałaś włoski ?
emila820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 16:34   #2844
myszeczka188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie - szczecin szukam

witam wszystkich,

od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad przedłużeniem włosów,
zna moze któraś z Was osobe która fachowo i w przystepnej cenie przedłuza włosy na terenie szczecina lub gorzowa?

z góry dzieki
myszeczka188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 20:41   #2845
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - szczecin szukam

Cytat:
Napisane przez myszeczka188 Pokaż wiadomość
witam wszystkich,

od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad przedłużeniem włosów,
zna moze któraś z Was osobe która fachowo i w przystepnej cenie przedłuza włosy na terenie szczecina lub gorzowa?

z góry dzieki
ja wiem kto Ci przedluzy w szczecinie baaaardzo fachowo i naprawde jest swietna (nosze wlosy 3miesiace po przedluzeniu u tej osoby)

ale niestety cena jest troszke powalajaca
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 21:50   #2846
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Jak na osobe, ktora reklamuje tutaj swoje uslugi, wykazujesz wrecz niesamowity poziom ironii.
oj to przepraszam..ale w dobie silikonowych piersi, kolagenowych ust..akrylowych paznokci wlosy nie sa niczym odstraszającym dla faceta(chyba ze przdłuży sobie je Miriam ).a nawet powiem ze w 98%przedłużaja u mnie panie , które sa w stałych zwiazkach i wiecej przynosi im to korzysci niż strat. więc..chyba coś w tym jest.pokazałabym ci piekne artystyczne zdjęcia czarno-biale jakie dostalam w prezencie od mojej klientki, ktorej fotogtaf zrobil sesje...a wczesniej nie chcial..lecz nie mam zgody na ich rozpowszechcianie..mogłab ys sie mocno zdziwic...piękne włosy to podstawa naszego dobrego sampoczucia i wysokiej samooceny...dlatetgo to forum jet poświecane tematowi teraz uważaj:JAKIE METODY NAJMNIEJ NISZCZĄ WŁOSY, U KOGO ROBIĆ, U KOGO NIE, JAKIE WŁOSY WYKORZYSTAC...ITD..aby cieszyc sie włosami nie tylko doczepionymi ale równiez po sciągnięciu swoimi.

i wcale sie nie reklamuje..nie krytykuje równiez pracy innych osób...a mój poziom ironii nie jet wyższy chyba od reszty ..pozdrawiam...
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 23:05   #2847
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Czesc po ostatnim moim doświadczeniu z przedluzaniem mialam sobie zrobic dluzsza przerwe, no ale ze mi impreza wypadla no i przedluzylam Zalozylam na ringi. Wloski mialam od d_o_n_a i wiecie co, jestem bardzo zadowolona. Co prawda umylam je dopiero raz, ale jak mialam na tasmie to juz po pierwszym myciu mialam wlosy poplatane, wyczesywalo sie ich mnostwo, falowaly. A te super. jak zaplotlam warkocza na noc to rano go rozwialalam a wloski proste! nie wiem jak bedzie teraz po myciu ale napisze lszkoda tylko bo mi bardzo malo wloskow weszlo (70 pasemek) bo nie chcialam swoich za bardzo obciazac a mam rzadziutkie moje, ale wyglada naturalnie wiec jest ok. Ponosze je sobie do wakacji a potem przerwa.
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 23:12   #2848
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czesc po ostatnim moim doświadczeniu z przedluzaniem mialam sobie zrobic dluzsza przerwe, no ale ze mi impreza wypadla no i przedluzylam Zalozylam na ringi. jestem bardzo zadowolona. Co prawda umylam je dopiero raz, ale jak mialam na tasmie to juz po pierwszym myciu mialam wlosy poplatane, wyczesywalo sie ich mnostwo, falowaly. A te super. jak zaplotlam warkocza na noc to rano go rozwiazalam a wloski proste! nie wiem jak bedzie teraz po myciu ale napisze l szkoda tylko bo mi bardzo malo wloskow weszlo (70 pasemek) bo nie chcialam swoich za bardzo obciazac a mam rzadziutkie moje, ale wyglada naturalnie wiec jest ok. Ponosze je sobie do wakacji a potem przerwa.
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 00:37   #2849
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czarna- jakies fotki wklej))
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 02:04   #2850
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jak jutro nie zapomne to zrobie i wkleje
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.