Paula Abdul-pomocy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-16, 00:01   #1
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112

Paula Abdul-pomocy...


Dziewczyny myslę,ze to jest podobny temat dlatego pisze tutaj, potrzebuję metamorfozy ale na jeden dzien.Moja firma organizuje imprezę dla pracownikow i obowiazuje fancy dress czyli mamy sie przebrac-to jeszcze nie byłby problem bo cos bym wynalazła ale chodzi o to,ze impreza pod nazwą ,,pop idol,, czyli przebrac sie musze za jakąś znaną piosenkarkę. Jest juz Amy Winehause, Abba, diana ross,blondie wiec ja zeby nie wypasc blado tez wybrałam kogoś z dawnych czasów czyli Paule Abdul. Tylko,ze widziałam ja tyle co na starych jej teledyskach mniejwiecej wiem, ale jakos dalej nie moge dojsc do lady skladu co ubrac.
Blagam doradzcie coś, moze ktoras z Was okaze sie bardziej kreatywna ode mnie a moze nawet doradzi kogos innego???
Impreza za tydzien w poniedzialek a ja leze i ,,kwicze,,

Liczę na Wasza pomoc
ps.wloski mam mniejwiecej takie jak ona tylko bez grzywki, wiewc myslalam nad peruką w stylu tamtych lat.
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 00:14   #2
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

dodaję zdjęcie swoje zebyscie mogły ocenic czy nadaję sie na Paule Abdul czy moze wizualnie dobierzecie kogoś innego
http://images31.fotosik.pl/109/04c5751e7a54b203m.jpg
oraz zdjecie Pauli Abdul:
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...ci/11859.0.jpg


ps.Mnie chodzi o wyglad piosenkarki z lat 80',90'
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 01:02   #3
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

Hej hej imo Twoja uroda bardziej pasuje do J. LO, Shakiry, Beyonce - łatwiej pewnie byłoby ucharakteryzować, ale że jako sama bardzo P. Abdul Lubię, to mam kilka propozycji.
Jeśli chodzi o fryzurkę to albo "burza loków" i nalakierowany przód - do góry. Albo jak to Paula lubiła grzywka i nastroszony czub na górze.
Jak pamiętam lubowała się w czarnych strojach. Kiedyś na jednym z koncertów miała czarny obcisły kombinezon - do tego kozaczki. Kolczyki jak zwykle duże koła.
Lubila meskie garniturki z biala koszula.
Często też "mała czarna" i taka staromodna narzutko-kurteczka w jakimś dziwnym stylu - bufiasto szerokawa, czasami w dziwne kolorowe wzory - polecam obejrzec teledyski na youtube.com
Przy makijazu trzeba bedzie pamietac o bardzo wyraznych brwiach i charakterystycznym pieprzyku
Nie jest to gwiazda rozpoznawalna pod wzgledem wizualnym, więc aranżacja może być utrudniona, ale życzę powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 220px-Paula_Abdul_(1990).jpg (12,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31819415.jpg (4,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paula-Abdul-Straight-Up-232149.jpg (26,0 KB, 12 załadowań)
__________________
Obsession


Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 02:49   #4
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

Hey
Dzieki za podpowiedz
Ja myslałam zeby sie ubrac troszke bardziej rockowo. Czyli czarną skórzaną króciutką kurteczkę(taką typowo rockową z zameczkami po bokach i zamkiem w poprzek), pod spód zalozyc luzną bluzkę z nadrukiem.czarne rurki, poł kozaki takie tylko za kostke cos jak ona miala na jednym z teledysków, wiadomo nie bede caly czas w kurtce wiec zeby zachowac styl chcialam zaopatrzyc sie w skórzane rekawiczki z scietymi palcami (tez miala jedna na jednym z klipów) jakies dodatki typu wiszące wisiorki...no ale nie jestem pewna czy nie myle stylów, tak mi sie cos kojarzy ze tak sie wtedy nosila.

jesli chodzi o garnitur to chyba bym za dlugo tlumaczyla kim jestem i bardziej by mnie za michela jacksona wzieli

Boje się o ta fryzurę jako,ze zapuszczam przód do sciecia sie na rihanne czy victorie kto jak woli takze nie chce scinac grzywki szukalam na e-bay peruki ale mizernie...;(Jak uzyskac taki efekt?

Co myuslicie o mojej propozycji wyzej co do stroju? jaki fason bluzki pod spodem?luzna bokserke z nadrukiem? moze koszula i krawat jako ekstrawagancki dodatek?

A J.lo ? hmm zastanawialam sie ale nie wiem... z fryzura prosto bo bym sie tylko ulizała i wszytsko ale nie wiem co ze strojem(

Wybaczcie natlok pytan ale jestem w kropce ... zatracila sie moja kreatywnosc gdzies...;(
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 03:19   #5
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

Jako,ze nie mogę zasnąc próbowałam fryzury na razie wyszlo mi to a oczywiscie bez lakieru kolczyków tylko kredka zrobila za pieprzyk...nadaje sie czy do kitu i lepiej sobie obrac inny punk i na nim sie skupic????
wizaz1.jpg

wizaz2.jpg

dobranoc
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 06:59   #6
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

A moim zdaniem bardzo dobrze na Nią pasujesz
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 11:15   #7
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

bardzo jesteś do neij podobna szczególnie tutaj : http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1200449911

polecam tę skórzana kurtkę własnie i moze jakies czarne getry?
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 11:20   #8
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

http://farm1.static.flickr.com/154/3...95028ebb57.jpg
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 12:48   #9
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

jeśli przebierzesz się za Paulę Abdul, to prawdopodobnie będziesz musiała napisać to sobie na plecach... bo inaczej wątpię, żeby ktokolwiek się zorientował.
może faktycznie pomyśl o jakiejś innej wokalistce? nie musisz być podobna do niej z twarzy, nie musisz mieć podobnych włosów... - jeśli ubierzesz się jak Doda, wszyscy będą wiedzieli, że ją 'udajesz';} tak samo z Shakirą (wszystkim najbardziej kojarzy się jej strój z 'whenever, wherever'. czy jak to tam leciało...).
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:46   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Jako,ze nie mogę zasnąc próbowałam fryzury na razie wyszlo mi to a oczywiscie bez lakieru kolczyków tylko kredka zrobila za pieprzyk...nadaje sie czy do kitu i lepiej sobie obrac inny punk i na nim sie skupic????
Załącznik 1269596

Załącznik 1269597

dobranoc

Sprubuj podkrecic wlosy na walki,papiloty lub lokowka,rozczesz palcami troche potapiruj i ladnie mozesz upiac.

Mi sie bardziej kojarzysz z Eva Longoria
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg evalongoria.jpg (47,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_eva-longoria-3.jpg (24,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1623456634.jpg (96,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f252288b21323f39i3.jpg (26,1 KB, 2 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 14:38   #11
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

No ja też wątpie zeby Cię ktokolwiek skojarzył, bo ja np. niezbyt o niej pamiętałam, i nie wpadłabym na to ze jesteś za nią przebrana. Chyba łatwiej byłoby się wystylizować na dawną madonne ;>
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 18:09   #12
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sprubuj podkrecic wlosy na walki,papiloty lub lokowka,rozczesz palcami troche potapiruj i ladnie mozesz upiac.

Mi sie bardziej kojarzysz z Eva Longoria
tak tylko ,ze Eva jest aktorką a ja musze sie przebrac za piosenkarkę. Ale dzieki
Ktos tam napisał ,,doda,, odpada bo mieszkam w Angli i impreza organizowana tutaj wiec długo bym sie tlumaczyła kto to jest...
Shakira... no tez myslałam tylko gorzej z dobraniem ubran....niestety;/ bo i nie wiem skad ja tutaj wynajde taki stanik jak ona miala, w Polsce to jeszcze co by sie uszyło a tu

Dziewczyny ode mnie z pracy przebierają sie za Diana Ross np. a ona raczej charakterystyczna tez nie jest...krecona wlosy i kiecka czy Amy winehaouse no ok, oczy charakterystyczne ma, ale ta dziewczyna co sie za nia przebiera ma tal drobniutka twarz ze dziwie sie jak to bedzie wygladało,pozniej Blondie... to mnie ciekawi bo prawdziwa Blondie ma zadziorna twarz a ta co sie przebiera to takie dziewcze jeszcze 18-letnie

Dlatego chodzi tu o to ,ze nie mam byc wierną kopią gwiazdy tylko byc ucharakteryzowana a mnie generalnie chodzi aby trafic dokladnie w styl czyli ubranie Pozdrawiam wizazanki i mimo wszystko dzieki za [podpowiedzi
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 18:10   #13
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: Paula Abdul-pomocy...

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sprubuj podkrecic wlosy na walki,papiloty lub lokowka,rozczesz palcami troche potapiruj i ladnie mozesz upiac.

Mi sie bardziej kojarzysz z Eva Longoria
tak tylko ,ze Eva jest aktorką a ja musze sie przebrac za piosenkarkę. Ale dzieki
Ktos tam napisał ,,doda,, odpada bo mieszkam w Angli i impreza organizowana tutaj wiec długo bym sie tlumaczyła kto to jest...
Shakira... no tez myslałam tylko gorzej z dobraniem ubran....niestety;/ bo i nie wiem skad ja tutaj wynajde taki stanik jak ona miala, w Polsce to jeszcze co by sie uszyło a tu

Dziewczyny ode mnie z pracy przebierają sie za Diana Ross np. a ona raczej charakterystyczna tez nie jest...krecona wlosy i kiecka czy Amy winehaouse no ok, oczy charakterystyczne ma, ale ta dziewczyna co sie za nia przebiera ma tal drobniutka twarz ze dziwie sie jak to bedzie wygladało,pozniej Blondie... to mnie ciekawi bo prawdziwa Blondie ma zadziorna twarz a ta co sie przebiera to takie dziewcze jeszcze 18-letnie

Dlatego chodzi tu o to ,ze nie mam byc wierną kopią gwiazdy tylko byc ucharakteryzowana a mnie generalnie chodzi aby trafic dokladnie w styl czyli ubranie Pozdrawiam wizazanki i mimo wszystko dzieki za [podpowiedzi
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.