Bardzo mały romiar pierścionka - gdzie kupić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-11, 08:27   #1
Lukret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2

Bardzo mały romiar pierścionka - gdzie kupić


Mam problem.
Chcę się oświadczyć, ale moja dziewczyna ma bardzo drobne dłonie - rozmiar palca serdecznego według polskiej numeracji to prawdopodobnie 5. Prawdopodobnie, bo kiedy byliśmy w kilku salonach jubilerskich, to miarki kończyły się na 6, mniejszych już nie było...
Pomóżcie, gdzie stacjonarnie w Warszawie lub internetowo kupić pierścionek w tak małym rozmiarze?
Lukret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-12, 11:23   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Bardzo mały romiar pierścionka - gdzie kupić

Zrobić na zamówienie
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-12, 14:10   #3
Lukret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo mały romiar pierścionka - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Zrobić na zamówienie
Może nie wyraziłem się wystarczająco jasno: nie da się kupić tak po prostu takiego małego pierścionka, więc to zupełnie oczywiste, że trzeba taki zamówić indywidualnie.
Problem jest zupełnie inny: nie znalazłem zakładu jubilerskiego, który zrobi takie maleństwo. Dlatego pytam tu, bo może ktoś zna takie miejsce i zaoszczędzi mi kolejnych godzin poświęconych na bezskuteczne poszukiwania. Dlatego na początku zapytałem, gdzie stacjonarnie w Warszawie lub internetowo kupić pierścionek w tak małym rozmiarze
Lukret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 06:56   #4
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Bardzo mały romiar pierścionka - gdzie kupić

https://savicki.pl/ robią na zamówienie, więc zapytaj u nich
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 10:19   #5
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Bardzo mały romiar pierścionka - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez Lukret Pokaż wiadomość
Może nie wyraziłem się wystarczająco jasno: nie da się kupić tak po prostu takiego małego pierścionka, więc to zupełnie oczywiste, że trzeba taki zamówić indywidualnie.
Problem jest zupełnie inny: nie znalazłem zakładu jubilerskiego, który zrobi takie maleństwo. Dlatego pytam tu, bo może ktoś zna takie miejsce i zaoszczędzi mi kolejnych godzin poświęconych na bezskuteczne poszukiwania. Dlatego na początku zapytałem, gdzie stacjonarnie w Warszawie lub internetowo kupić pierścionek w tak małym rozmiarze
Lisiewski.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-13 11:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.